Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
26 Ocak 2020 Pazar 22:26:50
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)Canlı
basketbol
22:00Houston Cougars - South FloridaCanlı
basketbol
22:00Saint Peter's Peacocks - Niagara Purple EaglesCanlı
basketbol
22:00Mornar Basket - KKCanlı
basketbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel AvivCanlı
futbol
22:00Grêmio Esportivo Brasil - Grêmio Foot-Ball Porto AlegrenseCanlı
futbol
22:00Deportivo Iztapa - Deportivo MalacatecoCanlı
futbol
21:45Royal Antwerp - Zulte WaregemCanlı
futbol
21:45Club Bamin Real Potosí - Club BloomingCanlı
futbol
21:45Al-Masry Club - NouadhibouCanlı
futbol
21:45Djoliba AC Bamako - Al-Nasr BenghaziCanlı
futbol
21:45Paradou - Pedro Fildişi SahiliCanlı
futbol
21:45Ahly Cairo - Étoile du SahelCanlı
tenis
21:32Nikolay Shirokov - Semyon RakovCanlı
futbol
21:30Ipora - Goiás Esporte ClubeCanlı
basketbol
21:15Sameji - Pueblo NuevoCanlı
basketbol
21:00Indiana - Maryland TerrapinsCanlı
basketbol
21:00Iona Gaels - Monmouth HawksCanlı
basketbol
21:00Leyma Basquet Coruna - DeltecoCanlı
basketbol
21:00Clavijo - Planasa NavarraCanlı
basketbol
21:00Belenenses - Academia Do LumiarCanlı
basketbol
21:00Sloboda Tuzla - Spars SarajevoCanlı
basketbol
21:00Zlatibor - DynamicCanlı
futbol
21:00Kukesi - Partizani TiranaCanlı
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - SiquinalaCanlı
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Sektzia Nes TzionaCanlı
futbol
21:00Cofutpa - GuanacastecaCanlı
futbol
20:45Rabat - Difaa El JadidaCanlı
basketbol
20:30Al-Wehdat - Orthodox AmmanCanlı
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)Canlı
futbol
20:15Real Sociedad - MallorcaCanlı
futbol
20:15Paços de Ferreira - BenficaCanlı
basketbol
20:00Wake Forest Demon Deacons - VirginiaCanlı
basketbol
20:00Riyadi - De SaleCanlı
futbol
20:00Rayo Vallecano - ExtremaduraCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
basketbol
20:00Connecticut - Tulsa Golden Hurricane
futbol
20:00Vilafranquense - Feirense
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Fylkir
futbol
20:15Athens - Olympiacos
basketbol
20:30Olimpia Basket Pistoia - De' Longhi Treviso Basket
basketbol
20:30Estudiantes Madrid - Unicaja Málaga
basketbol
20:45Travis Schoonover - Heroes
tenis
20:45Daniela Seguel - Tereza Mrdeza
futbol
20:45Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
20:45CNEPS - Pikine
basketbol
21:00Sibenka - Cibona
basketbol
21:00Unieuro 2.015 Forli - Pallacanestro Mantovana
basketbol
21:00Combined School Tridents - City United Celtics
basketbol
21:00Brinox Medvode - Hrastnik Zasavje
futbol
21:00Racing Club d'Abidjan - ASEC Mimosas
futbol
21:00Coatepecano - CSyD Nueva Concepcion
basketbol
21:30Gliwice - Arka Gdynia
basketbol
21:30ABAB - Optica Branco
futbol
21:30Luziania - Paranoa
futbol
21:30Unai - Ceilandia
futbol
21:30Police - Nouakchott King's
futbol
21:30Juventude - Moto Club São Luís
futbol
21:30America de Pedrinhas - Club Sportivo Sergipe
futbol
21:45Maceio - Murici
futbol
21:45Atlanta Doce - Alagoinhas
futbol
21:45Bajai - Vitória da Conquista
futbol
21:45Esporte Clube Jacuipense - Associação Desportiva Bahia de Feira
futbol
21:45Fluminense de Feira Futebol Clube - Vitoria Salvador
futbol
21:45Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
futbol
21:45Branco - Itapemirim
basketbol
22:00SESE B - Espanol
futbol
22:00Decisao - Afogados da Ingazeıra
futbol
22:00Petrolina Social Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
22:00Associação Atlética Portuguesa - Resende Futebol Clube
futbol
22:00Bangu Atlético Clube - Fluminense FutbolClub
futbol
22:00Grêmio Esportivo Juventus - Criciúma Esporte Clube
futbol
22:00Tubarao - Figueirense Futebol Clube
futbol
22:00Ferroviário - Barbalha
futbol
22:00Floresta - Guarany de Sobral
futbol
22:00Clube Atlético Mineiro - Tupynambás
futbol
22:00União Recreativa dos Trabalhadores - Patrocinense
futbol
22:00Clube Esportivo Bento Gonçalves - Aimore
futbol
22:00Anapolina - CRAC
futbol
22:00Atlético Clube Goianiense - Goiania
futbol
22:00Goianésia Esporte Clube - Anápolis
futbol
22:00Clube Esportivo Dom Bosco - Sinop Futebol Clube
futbol
22:00Clube do Remo - Carajas
futbol
22:00Cianorte Futebol Clube - Uniao
futbol
22:00Cascavel - Cascavel
futbol
22:00Operario Ferroviario - Branco Sport Club
futbol
22:00Parana Soccer Technical Center - Toledo Colônia Work
futbol
22:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
22:00Claro Futebol Clube - Clube Atlético Penapolense
futbol
22:00CSP - Atlético Cajazeirense de Desportos
futbol
22:00Desportiva Perilima - Campinense Clube
futbol
22:00Horsford St. Pauls United - Peters
basketbol
22:00Obradoiro - Valencia
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:30Aparecidense - Grêmio Esportivo Anápolis
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Defensores Unidos - Deportivo Armenio
futbol
23:00Club Ferrocarril Midland - Club Leandro N. Alem
futbol
23:00Real Pilar - Excursionistas
futbol
23:00Atletico Camioneros - Deportivo Madryn
futbol
23:00Iranduba - Princesa do Solimões Esporte Clube
futbol
23:00Tapajos Futebol Clube - Paragominas
futbol
23:00River-PI - Piauí Esporte Clube
futbol
23:00Portmore United - Vere United
futbol
23:00FC - Molynes United
futbol
23:05Fenix Pilar - Club Almirante Brown
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
23:30Círculo Deportivo - Club Olimpo
futbol
23:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Martin De Formosa
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Cobán Imperial
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
00:00Jennings Grenades - Swetes
futbol
00:00Crucero del Norte - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
00:00Amazonas - Nacional
futbol
00:00Paraná Clube - Coritiba Foot Ball Club
futbol
00:00Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
futbol
00:00Municipal Limeño - Agila
futbol
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Sacachispas
futbol
00:00Sansare - Deportivo Petapa
futbol
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Carlos
futbol
00:00Limón - Guadalupe
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal Santa
futbol
00:00Cuautla - Club Calor de San Pedro
futbol
00:00Chinandega - Sabanas
futbol
00:00Club Sol de América - Sportivo Luqueno
futbol
00:00Conaree United - Mantab United
futbol
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
futbol
00:05Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
futbol
00:15Club Jorge Wilstermann - Guabirá
futbol
00:15Oriente Petrolero - Nacional Potosí
futbol
00:15CD - Once Municipal
futbol
00:15Independiente San Vicente - Vencedor
futbol
00:30Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
futbol
01:00Unión de Sunchales - Club Atletico Guemes
futbol
01:00Belize Defence Force - Belmopan Bandits
futbol
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
futbol
01:00Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
futbol
01:00Luis - Esporte Clube Juventude
futbol
01:00Sport Club Internacional - Pelotas
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Sant Andreu Sao Paulo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
futbol
01:00Herediano - Deportivo Saprissa
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
futbol
01:30Santa Tecla - Isidro Metapán
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Village Superstars - Fast Cash Saddlers United
tenis
02:00Andrea Vavassori - Dane Sweeny
tenis
02:00Naoki Tajima - Petros Tsitsipas
tenis
02:00Takuto Niki - Harri Heliovaara
tenis
02:00Olivia Symons - Mana Ayukawa
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:00Greenbay Hoppers - Liberta
futbol
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
futbol
02:00Deportivo Ocotal - Diriangén
futbol
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
futbol
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
futbol
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
futbol
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
tenis
03:00Simona Halep - Elise Mertens
tenis
03:00Granollers/Ceballos - Ram/Salisbury
tenis
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
tenis
03:30Blaz Kavcic - Sadio Doumbia
tenis
03:30Dayne Kelly - Jacob Grills
tenis
03:30Jason Kubler - Blake Ellis
tenis
03:30Helena Spiridis - Alana Parnaby
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Real Santa Cruz - Strongest
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
tenis
04:00Tully Richter - Laura Ashley
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
tenis
04:30Dominic Thiem - Gael Monfils
tenis
04:30Anett Kontaveit - Swiatek
tenis
04:30Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
tenis
04:30Brady/Dolehide - Arruabarrena/Jabeur
tenis
04:30Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
tenis
05:00Akira Santillan - Tristan Schoolkate
tenis
05:00Thomas Fancutt - Noguchi
tenis
05:00Tobias Simon - Michail Pervolarakis
tenis
05:00Jessica Fowler - Erin Routliffe
tenis
05:00Monique Barry - Himari Sato
tenis
05:30Zara Brankovic - Alicia Smith
tenis
05:30Abigail Tere-Apisah - Minokoshi
tenis
05:30Katarzyna Kawa - Zeel Desai
tenis
05:30Kwan Yau - Nigina Abduraimova
tenis
05:30Ying Zhang - Mananchaya Sawangkaew
tenis
05:30Chien-Hsun - Jirat Navasirisomboon
tenis
05:30Wattanakul - Cheong-Eui
tenis
05:30Sidharth Rawat - Rimpei Kawakami
tenis
06:00Dodig/Polasek - Bryan/Bryan
tenis
06:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
tenis
06:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
tenis
06:30Blake Mott - Evan King
tenis
06:30Filip Peliwo - Evan Song
tenis
06:30Yuta Shimizu - Viktor Galovic
tenis
06:30Nakisa Djamshidi - Amber Marshall
tenis
06:30Garbine Muguruza - Kiki Bertens
tenis
07:00Jennifer Elie - Gabriella Da Silva Fick
tenis
07:00Akgul Amanmuradova - Himeno Sakatsume
tenis
07:00Marianna Zakarlyuk - Michika Ozeki
tenis
07:00Moyuka Uchijima - Eunhye
tenis
07:00Rina Saigo - Sakura Hondo
tenis
07:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Naoki Nakagawa
tenis
07:00Patael - Keisuke Saitoh
tenis
07:00Matthew Dellavedova - Manish Sureshkumar
tenis
07:00Yuki Mochizuki - Pawin Jirapoomdaje
tenis
07:30Babos/Mladenovic - Kuzmova/Sasnovich
tenis
07:30Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
tenis
08:00Borna Gojo - Matias Franco Descotte
tenis
08:30Erika Sema - Sakura Hosogi
tenis
08:30Kai-Chen Chang - Chikaraishi
tenis
08:30Maelys Bougrat - Pei-Chi
tenis
08:30Watsachol Sawatdee - Ching
tenis
08:30Seong-Gook - Hoang
tenis
08:30Soichiro Moritani - Jung-Woong
tenis
09:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
09:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
tenis
09:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
futbol
09:15Nepal Polis Kulübü - Armed Police Force
tenis
09:30Harry Bourchier - Maverick Banes
tenis
10:00Smith/Sharma - Rojer/Stosur
tenis
10:30Alexander Zverev - Andrey Rublev
tenis
11:00Rafael Nadal - Nick Kyrgios
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
futbol
12:15Machhindra - Three Star Club
tenis
13:00Duckworth/Polmans - Bublik/Kukushkin
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
15:30Kerkyra - Levadiakos
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Malkiya Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - Dreams
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:30Maccabi Ironi Amishav - Hapoel Mahane Yehuda
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Haringey Borough - Carshalton Athletic
futbol
22:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Asociación Deportiva Berazategui - Deportivo Merlo
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Bragantino clube Do Para
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
tenis
02:00Brydan Klein - Matthew Christopher Romios
tenis
02:00Daniel Altmaier - Alexander Crnokrak
futbol
02:15Paulo Crystal - Treze Futebol Clube
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Anisimova/Kyrgios
tenis
03:00Marray/Mattek-Sands - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Moore/Ebden - Dabrowski/Kontinen
tenis
03:00Novak Djokovic - Milos Raonic
tenis
03:00Roger Federer - Tennys Sandgren
tenis
03:00Ashleigh Barty - Petra Kvitova
tenis
03:00Sofia Kenin - Jabeur
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
tenis
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
22:00Houston Cougars - South FloridaCanlı
basketbol
22:00Saint Peter's Peacocks - Niagara Purple EaglesCanlı
basketbol
22:00Mornar Basket - KKCanlı
basketbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel AvivCanlı
basketbol
21:15Sameji - Pueblo NuevoCanlı
basketbol
21:00Indiana - Maryland TerrapinsCanlı
basketbol
21:00Iona Gaels - Monmouth HawksCanlı
basketbol
21:00Leyma Basquet Coruna - DeltecoCanlı
basketbol
21:00Clavijo - Planasa NavarraCanlı
basketbol
21:00Belenenses - Academia Do LumiarCanlı
basketbol
21:00Sloboda Tuzla - Spars SarajevoCanlı
basketbol
21:00Zlatibor - DynamicCanlı
basketbol
20:30Al-Wehdat - Orthodox AmmanCanlı
basketbol
20:00Wake Forest Demon Deacons - VirginiaCanlı
basketbol
20:00Riyadi - De SaleCanlı
basketbol
20:00Connecticut - Tulsa Golden Hurricane
basketbol
20:30Olimpia Basket Pistoia - De' Longhi Treviso Basket
basketbol
20:30Estudiantes Madrid - Unicaja Málaga
basketbol
20:45Travis Schoonover - Heroes
basketbol
21:00Sibenka - Cibona
basketbol
21:00Unieuro 2.015 Forli - Pallacanestro Mantovana
basketbol
21:00Combined School Tridents - City United Celtics
basketbol
21:00Brinox Medvode - Hrastnik Zasavje
basketbol
21:30Gliwice - Arka Gdynia
basketbol
21:30ABAB - Optica Branco
basketbol
22:00SESE B - Espanol
basketbol
22:00Obradoiro - Valencia
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
22:00Grêmio Esportivo Brasil - Grêmio Foot-Ball Porto AlegrenseCanlı
futbol
22:00Deportivo Iztapa - Deportivo MalacatecoCanlı
futbol
21:45Royal Antwerp - Zulte WaregemCanlı
futbol
21:45Club Bamin Real Potosí - Club BloomingCanlı
futbol
21:45Al-Masry Club - NouadhibouCanlı
futbol
21:45Djoliba AC Bamako - Al-Nasr BenghaziCanlı
futbol
21:45Paradou - Pedro Fildişi SahiliCanlı
futbol
21:45Ahly Cairo - Étoile du SahelCanlı
futbol
21:30Ipora - Goiás Esporte ClubeCanlı
futbol
21:00Kukesi - Partizani TiranaCanlı
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - SiquinalaCanlı
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Sektzia Nes TzionaCanlı
futbol
21:00Cofutpa - GuanacastecaCanlı
futbol
20:45Rabat - Difaa El JadidaCanlı
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)Canlı
futbol
20:15Real Sociedad - MallorcaCanlı
futbol
20:15Paços de Ferreira - BenficaCanlı
futbol
20:00Rayo Vallecano - ExtremaduraCanlı
futbol
20:00Vilafranquense - Feirense
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Fylkir
futbol
20:15Athens - Olympiacos
futbol
20:45Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
20:45CNEPS - Pikine
futbol
21:00Racing Club d'Abidjan - ASEC Mimosas
futbol
21:00Coatepecano - CSyD Nueva Concepcion
futbol
21:30Luziania - Paranoa
futbol
21:30Unai - Ceilandia
futbol
21:30Police - Nouakchott King's
futbol
21:30Juventude - Moto Club São Luís
futbol
21:30America de Pedrinhas - Club Sportivo Sergipe
futbol
21:45Maceio - Murici
futbol
21:45Atlanta Doce - Alagoinhas
futbol
21:45Bajai - Vitória da Conquista
futbol
21:45Esporte Clube Jacuipense - Associação Desportiva Bahia de Feira
futbol
21:45Fluminense de Feira Futebol Clube - Vitoria Salvador
futbol
21:45Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
futbol
21:45Branco - Itapemirim
futbol
22:00Decisao - Afogados da Ingazeıra
futbol
22:00Petrolina Social Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
22:00Associação Atlética Portuguesa - Resende Futebol Clube
futbol
22:00Bangu Atlético Clube - Fluminense FutbolClub
futbol
22:00Grêmio Esportivo Juventus - Criciúma Esporte Clube
futbol
22:00Tubarao - Figueirense Futebol Clube
futbol
22:00Ferroviário - Barbalha
futbol
22:00Floresta - Guarany de Sobral
futbol
22:00Clube Atlético Mineiro - Tupynambás
futbol
22:00União Recreativa dos Trabalhadores - Patrocinense
futbol
22:00Clube Esportivo Bento Gonçalves - Aimore
futbol
22:00Anapolina - CRAC
futbol
22:00Atlético Clube Goianiense - Goiania
futbol
22:00Goianésia Esporte Clube - Anápolis
futbol
22:00Clube Esportivo Dom Bosco - Sinop Futebol Clube
futbol
22:00Clube do Remo - Carajas
futbol
22:00Cianorte Futebol Clube - Uniao
futbol
22:00Cascavel - Cascavel
futbol
22:00Operario Ferroviario - Branco Sport Club
futbol
22:00Parana Soccer Technical Center - Toledo Colônia Work
futbol
22:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
22:00Claro Futebol Clube - Clube Atlético Penapolense
futbol
22:00CSP - Atlético Cajazeirense de Desportos
futbol
22:00Desportiva Perilima - Campinense Clube
futbol
22:00Horsford St. Pauls United - Peters
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:30Aparecidense - Grêmio Esportivo Anápolis
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Defensores Unidos - Deportivo Armenio
futbol
23:00Club Ferrocarril Midland - Club Leandro N. Alem
futbol
23:00Real Pilar - Excursionistas
futbol
23:00Atletico Camioneros - Deportivo Madryn
futbol
23:00Iranduba - Princesa do Solimões Esporte Clube
futbol
23:00Tapajos Futebol Clube - Paragominas
futbol
23:00River-PI - Piauí Esporte Clube
futbol
23:00Portmore United - Vere United
futbol
23:00FC - Molynes United
futbol
23:05Fenix Pilar - Club Almirante Brown
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
futbol
23:30Círculo Deportivo - Club Olimpo
futbol
23:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Martin De Formosa
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Cobán Imperial
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
00:00Jennings Grenades - Swetes
futbol
00:00Crucero del Norte - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
00:00Amazonas - Nacional
futbol
00:00Paraná Clube - Coritiba Foot Ball Club
futbol
00:00Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
futbol
00:00Municipal Limeño - Agila
futbol
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Sacachispas
futbol
00:00Sansare - Deportivo Petapa
futbol
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Carlos
futbol
00:00Limón - Guadalupe
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal Santa
futbol
00:00Cuautla - Club Calor de San Pedro
futbol
00:00Chinandega - Sabanas
futbol
00:00Club Sol de América - Sportivo Luqueno
futbol
00:00Conaree United - Mantab United
futbol
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
futbol
00:05Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
futbol
00:15Club Jorge Wilstermann - Guabirá
futbol
00:15Oriente Petrolero - Nacional Potosí
futbol
00:15CD - Once Municipal
futbol
00:15Independiente San Vicente - Vencedor
futbol
00:30Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
futbol
01:00Unión de Sunchales - Club Atletico Guemes
futbol
01:00Belize Defence Force - Belmopan Bandits
futbol
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
futbol
01:00Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
futbol
01:00Luis - Esporte Clube Juventude
futbol
01:00Sport Club Internacional - Pelotas
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Sant Andreu Sao Paulo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
futbol
01:00Herediano - Deportivo Saprissa
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
futbol
01:30Santa Tecla - Isidro Metapán
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Village Superstars - Fast Cash Saddlers United
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:00Greenbay Hoppers - Liberta
futbol
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
futbol
02:00Deportivo Ocotal - Diriangén
futbol
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
futbol
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
futbol
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
futbol
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Real Santa Cruz - Strongest
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
09:15Nepal Polis Kulübü - Armed Police Force
futbol
12:15Machhindra - Three Star Club
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
15:30Kerkyra - Levadiakos
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Malkiya Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - Dreams
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:30Maccabi Ironi Amishav - Hapoel Mahane Yehuda
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Haringey Borough - Carshalton Athletic
futbol
22:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Asociación Deportiva Berazategui - Deportivo Merlo
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Bragantino clube Do Para
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
futbol
02:15Paulo Crystal - Treze Futebol Clube
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
tenis
21:32Nikolay Shirokov - Semyon RakovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
20:45Daniela Seguel - Tereza Mrdeza
tenis
02:00Andrea Vavassori - Dane Sweeny
tenis
02:00Naoki Tajima - Petros Tsitsipas
tenis
02:00Takuto Niki - Harri Heliovaara
tenis
02:00Olivia Symons - Mana Ayukawa
tenis
03:00Simona Halep - Elise Mertens
tenis
03:00Granollers/Ceballos - Ram/Salisbury
tenis
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
tenis
03:30Blaz Kavcic - Sadio Doumbia
tenis
03:30Dayne Kelly - Jacob Grills
tenis
03:30Jason Kubler - Blake Ellis
tenis
03:30Helena Spiridis - Alana Parnaby
tenis
04:00Tully Richter - Laura Ashley
tenis
04:30Dominic Thiem - Gael Monfils
tenis
04:30Anett Kontaveit - Swiatek
tenis
04:30Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
tenis
04:30Brady/Dolehide - Arruabarrena/Jabeur
tenis
04:30Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
tenis
05:00Akira Santillan - Tristan Schoolkate
tenis
05:00Thomas Fancutt - Noguchi
tenis
05:00Tobias Simon - Michail Pervolarakis
tenis
05:00Jessica Fowler - Erin Routliffe
tenis
05:00Monique Barry - Himari Sato
tenis
05:30Zara Brankovic - Alicia Smith
tenis
05:30Abigail Tere-Apisah - Minokoshi
tenis
05:30Katarzyna Kawa - Zeel Desai
tenis
05:30Kwan Yau - Nigina Abduraimova
tenis
05:30Ying Zhang - Mananchaya Sawangkaew
tenis
05:30Chien-Hsun - Jirat Navasirisomboon
tenis
05:30Wattanakul - Cheong-Eui
tenis
05:30Sidharth Rawat - Rimpei Kawakami
tenis
06:00Dodig/Polasek - Bryan/Bryan
tenis
06:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
tenis
06:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
tenis
06:30Blake Mott - Evan King
tenis
06:30Filip Peliwo - Evan Song
tenis
06:30Yuta Shimizu - Viktor Galovic
tenis
06:30Nakisa Djamshidi - Amber Marshall
tenis
06:30Garbine Muguruza - Kiki Bertens
tenis
07:00Jennifer Elie - Gabriella Da Silva Fick
tenis
07:00Akgul Amanmuradova - Himeno Sakatsume
tenis
07:00Marianna Zakarlyuk - Michika Ozeki
tenis
07:00Moyuka Uchijima - Eunhye
tenis
07:00Rina Saigo - Sakura Hondo
tenis
07:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Naoki Nakagawa
tenis
07:00Patael - Keisuke Saitoh
tenis
07:00Matthew Dellavedova - Manish Sureshkumar
tenis
07:00Yuki Mochizuki - Pawin Jirapoomdaje
tenis
07:30Babos/Mladenovic - Kuzmova/Sasnovich
tenis
07:30Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
tenis
08:00Borna Gojo - Matias Franco Descotte
tenis
08:30Erika Sema - Sakura Hosogi
tenis
08:30Kai-Chen Chang - Chikaraishi
tenis
08:30Maelys Bougrat - Pei-Chi
tenis
08:30Watsachol Sawatdee - Ching
tenis
08:30Seong-Gook - Hoang
tenis
08:30Soichiro Moritani - Jung-Woong
tenis
09:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
09:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
tenis
09:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
tenis
09:30Harry Bourchier - Maverick Banes
tenis
10:00Smith/Sharma - Rojer/Stosur
tenis
10:30Alexander Zverev - Andrey Rublev
tenis
11:00Rafael Nadal - Nick Kyrgios
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
tenis
13:00Duckworth/Polmans - Bublik/Kukushkin
tenis
02:00Brydan Klein - Matthew Christopher Romios
tenis
02:00Daniel Altmaier - Alexander Crnokrak
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Anisimova/Kyrgios
tenis
03:00Marray/Mattek-Sands - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Moore/Ebden - Dabrowski/Kontinen
tenis
03:00Novak Djokovic - Milos Raonic
tenis
03:00Roger Federer - Tennys Sandgren
tenis
03:00Ashleigh Barty - Petra Kvitova
tenis
03:00Sofia Kenin - Jabeur
tenis
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.