Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
19 Ağustos 2019 Pazartesi 03:50:53
basketbol
03:15Wilde Sporting - UrquizaCanlı
tenis
03:00Marach/Melzer - Martin/ChardyCanlı
futbol
02:45Juarez - Querétaro F.C.Canlı
futbol
02:45Santiago Morning - CD CobreloaCanlı
tenis
02:45Monroe/Sandgren - Bopanna/SharanCanlı
futbol
02:30Spartans U18 - Alianza USF U18Canlı
futbol
02:15Oriente Petrolero - The StrongestCanlı
futbol
02:09DSC - UNFCanlı
basketbol
02:00Puerto Varas - CEB Puerto MonttCanlı
futbol
02:00Atletico Nacional - Unión MagdalenaCanlı
basketbol
02:00Las Animas - Deportivo ValdiviaCanlı
futbol
01:45Boca Juniors - CA AldosiviCanlı
tenis
01:45Tomas Berdych - Andreas SeppiCanlı
tenis
00:00Kateryna Kozlova - Alizé CornetCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
04:00Deportivo Cali - Independiente Medellín
futbol
04:15Badak Lampung U20 - Semen Padang U20
futbol
05:00Portland Timbers - Atlanta United
futbol
05:00PS TIRA U20 - Persija Jakarta U20
tenis
05:00Sakura Hondo - Mako Ganaha
tenis
05:00Ramu Ueda - Utaka Kishigami
tenis
05:00Robu Kajitani - Yuka Hosoki
tenis
05:00Shiori Ito - Sakura Hosogi
tenis
05:00Kanako Morisaki - Kanami Nishimura
tenis
05:00Kotomi Takahata - Funa Kozaki
diger
05:05Las Vegas Aviators - Albuquerque Isotopes
tenis
05:30Kunal Anand - Fitriadi M Rifqi
tenis
05:30Shao-Fan Liu - Da Cheng Yuan
tenis
05:30Bill Duo - Dhruv Sunish
tenis
05:30Giorgio Alessandro Soemarno - Prithvi Sekhar
diger
06:00Dynamo Barnaul - Kuzbass-pro Kemerovo
tenis
06:30Yu-Ting Hsieh - Mio Kozaki
tenis
07:00Muhammad Althaf Dhaifullah - Anthony Susanto
tenis
07:00Pak Long Yeung - Jeremy Nahor
tenis
07:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Amit Beniwal
tenis
07:00Claudio Mircea - Yu Hsiang Chiu
diger
07:45Altay Barnaul - Fakel Novosibirsk
basketbol
08:30Tip Engineers - Alberei Kings
tenis
08:30Aaron Addison - Alwin Hajaning
tenis
08:30Sergey Shipilov - Gokul Suresh
tenis
08:30Rishi Reddy - Mohit Bhardwaj
tenis
08:30Ioan Dan Abrudan - Christian Didier Chin
diger
09:30Torpedo Barnaul - Izumrud Berdsk
tenis
10:00Jie-Ming Pai - Haadin Bava
tenis
10:00Arief Rahman - Kousuke Ogura
tenis
10:00Hanyi Liu - Glen Dawes
tenis
10:00Mohamed Nazim Makhlouf - Niila Tapio Magga
tenis
10:00Mattias Siimar - Tomas Vanko
tenis
10:00Harshal Rukhaiyar - Roni Rikkonen
tenis
10:00Aliaksandr Prudnikau - Aliaksey Matsiush
tenis
10:00David Volfson - Artem Cherkasov
tenis
10:00Mikhail Yehayan - Klim Kozyrev
tenis
10:00Zurab Bahatrishvili - Daniil Tsebrenko
basketbol
10:30Asia's Lashes - Marinerong Pilipino
futbol
11:00CS Constantine U21 - USM Alger U21
futbol
11:00JS Kabylie U21 - Biskra U21
futbol
11:00Paradou AC U21 - MC Alger U21
futbol
11:00CR Belouizdad U21 - NK Magra U21
basketbol
11:00Manila Stars - Valenzuela Klasik
tenis
11:00Tom Jomby - Jurgen Zopp
tenis
11:00Ante Pavic - David Vega Hernandez
tenis
11:00Aneil Persad - Laurin Aerne
tenis
11:00Noah Thurner - Jeremy Schifris
tenis
11:00Rene Schulte - Sarvar Vakhidov
tenis
11:00Sven Lemstra - Pietro Schiavetti
tenis
11:00Giordan Kunz - Dominik Langmajer
tenis
11:00Andre Steinbach - Maik Steiner
tenis
11:00Andrea Vavassori - Gian Marco Ortenzi
tenis
11:00Leon Hoeveler - Dean Thurner
tenis
11:00Maurus Malgiaritta - Adam Blecha
diger
11:15Zenit Barnaul - Lokomotiv-pro Novosibirsk
futbol
11:15Kingston City FC U20 - Dandenong City U20
futbol
11:30PS TIRA - PSS Sleman
tenis
11:30Masi Sarpola - Mikael Martikainen
tenis
11:30Jawad Belmahi - Jakob Arvidsson Ehn
tenis
11:30Mateusz Terczynski - Hermanni Tiainen
tenis
11:30Arvid Nordquist - Ville Perkkola
tenis
11:30Roman Blokhin - Nikita Starkou
tenis
11:30Danila Moroz - Maxim Tybar
tenis
11:30Leonid Sheyngezikht - James Mackinlay
tenis
11:30Vladimir Filipovich - Alexander Chepik
diger
12:00Fukuoka SoftBank Hawks - Saitama Seibu Lions
tenis
12:00Paez/Erlich - Ram/Salisbury
tenis
12:00Guilherme Clezar - Ulises Blanch
futbol
12:30Western Pride U20 - Eastern Suburbs U20
futbol
12:30Mohammedan - Southern Samity FC
basketbol
12:30McDavid La Salle-Araneta - Hyperwash Vipers
tenis
12:30Riccardo Bonadio - Johannes Haerteis
tenis
12:30Juan Pablo Ficovich - Martin Cuevas
tenis
12:30Khumoun Sultanov - Lorenzo Musetti
tenis
12:30Matej Cintl - Tobias Rief
tenis
12:30Patric Prinoth - Dominique Graf
tenis
12:30Daniil Strelchenko - Alexander Abou Boutros
tenis
12:30Jakob Cadonau - Tim Handel
tenis
12:30Christopher Patzanovsky - Niklas Albuszies
tenis
12:30Niklas Rohrer - Joel Link
tenis
12:30Tobias Brutscher - Lynn Max Kempen
futbol
13:00Feirense U23 - Vitoria Guimaraes U23
futbol
13:00Daejeon Citizen FC - Bucheon FC 1995
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Ansan Police FC
tenis
13:00Pauli Sillanpaa - Ville-Petteri Ahti
tenis
13:00John Hu - Leevi Saatela
futbol
13:30Kingston City FC - Dandenong City Soccer Club
basketbol
13:30San Juan Knights - Cebu City Sharks
tenis
13:30Renat Sakhabutdinov - Roman Nashatyrkin
tenis
13:30Beibit Zhukayev - Tsimafei Basalyha
tenis
13:30Daniil Kakhniuk - Zhan Skindzer
tenis
13:30Ivan Mikhaylyuk - Mohammad Khaled Abou Khamis
futbol
14:00FC Groningen II - Vitesse II
tenis
14:00Thiago Seyboth Wild - Tomislav Brkic
tenis
14:00Gianluigi Quinzi - Alejandro González
futbol
14:30Arema FC - PS Barito Putera
tenis
14:30Marko Vejnovic - Otto Leikola
tenis
14:30Oliver Saarinen - Max Flaherty
tenis
14:30Simonas Zukauskas - Mikko Rouvala
futbol
14:35Dalian Yifang - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
15:00Leeds United U23 - Millwall U23
tenis
15:00Sergey Bolotov - Kaysar Bekimov
tenis
15:00Artur Kulibaba - Victor Gurevich
basketbol
15:30Pasay Voyagers - Rizal Golden Coolers
tenis
15:30Sebastian Fanselow - Peter Torebko
tenis
15:30Carlos Taberner - Daniel Gimeno-Traver
tenis
15:30Scott Griekspoor - Carlos Gomez-Herrera
futbol
20:00Fenerbahçe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Auxerre - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Watford - West Ham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd. - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
02:45Juarez - Querétaro F.C.Canlı
futbol
02:45Santiago Morning - CD CobreloaCanlı
futbol
02:30Spartans U18 - Alianza USF U18Canlı
futbol
02:15Oriente Petrolero - The StrongestCanlı
futbol
02:09DSC - UNFCanlı
futbol
02:00Atletico Nacional - Unión MagdalenaCanlı
futbol
01:45Boca Juniors - CA AldosiviCanlı
futbol
04:00Deportivo Cali - Independiente Medellín
futbol
04:15Badak Lampung U20 - Semen Padang U20
futbol
05:00Portland Timbers - Atlanta United
futbol
05:00PS TIRA U20 - Persija Jakarta U20
futbol
11:00CS Constantine U21 - USM Alger U21
futbol
11:00JS Kabylie U21 - Biskra U21
futbol
11:00Paradou AC U21 - MC Alger U21
futbol
11:00CR Belouizdad U21 - NK Magra U21
futbol
11:15Kingston City FC U20 - Dandenong City U20
futbol
11:30PS TIRA - PSS Sleman
futbol
12:30Western Pride U20 - Eastern Suburbs U20
futbol
12:30Mohammedan - Southern Samity FC
futbol
13:00Feirense U23 - Vitoria Guimaraes U23
futbol
13:00Daejeon Citizen FC - Bucheon FC 1995
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Ansan Police FC
futbol
13:30Kingston City FC - Dandenong City Soccer Club
futbol
14:00FC Groningen II - Vitesse II
futbol
14:30Arema FC - PS Barito Putera
futbol
14:35Dalian Yifang - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
15:00Leeds United U23 - Millwall U23
futbol
20:00Fenerbahçe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Auxerre - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Watford - West Ham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd. - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
03:00Marach/Melzer - Martin/ChardyCanlı
tenis
02:45Monroe/Sandgren - Bopanna/SharanCanlı
tenis
01:45Tomas Berdych - Andreas SeppiCanlı
tenis
00:00Kateryna Kozlova - Alizé CornetCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
05:00Sakura Hondo - Mako Ganaha
tenis
05:00Ramu Ueda - Utaka Kishigami
tenis
05:00Robu Kajitani - Yuka Hosoki
tenis
05:00Shiori Ito - Sakura Hosogi
tenis
05:00Kanako Morisaki - Kanami Nishimura
tenis
05:00Kotomi Takahata - Funa Kozaki
tenis
05:30Kunal Anand - Fitriadi M Rifqi
tenis
05:30Shao-Fan Liu - Da Cheng Yuan
tenis
05:30Bill Duo - Dhruv Sunish
tenis
05:30Giorgio Alessandro Soemarno - Prithvi Sekhar
tenis
06:30Yu-Ting Hsieh - Mio Kozaki
tenis
07:00Muhammad Althaf Dhaifullah - Anthony Susanto
tenis
07:00Pak Long Yeung - Jeremy Nahor
tenis
07:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Amit Beniwal
tenis
07:00Claudio Mircea - Yu Hsiang Chiu
tenis
08:30Aaron Addison - Alwin Hajaning
tenis
08:30Sergey Shipilov - Gokul Suresh
tenis
08:30Rishi Reddy - Mohit Bhardwaj
tenis
08:30Ioan Dan Abrudan - Christian Didier Chin
tenis
10:00Jie-Ming Pai - Haadin Bava
tenis
10:00Arief Rahman - Kousuke Ogura
tenis
10:00Hanyi Liu - Glen Dawes
tenis
10:00Mohamed Nazim Makhlouf - Niila Tapio Magga
tenis
10:00Mattias Siimar - Tomas Vanko
tenis
10:00Harshal Rukhaiyar - Roni Rikkonen
tenis
10:00Aliaksandr Prudnikau - Aliaksey Matsiush
tenis
10:00David Volfson - Artem Cherkasov
tenis
10:00Mikhail Yehayan - Klim Kozyrev
tenis
10:00Zurab Bahatrishvili - Daniil Tsebrenko
tenis
11:00Tom Jomby - Jurgen Zopp
tenis
11:00Ante Pavic - David Vega Hernandez
tenis
11:00Aneil Persad - Laurin Aerne
tenis
11:00Noah Thurner - Jeremy Schifris
tenis
11:00Rene Schulte - Sarvar Vakhidov
tenis
11:00Sven Lemstra - Pietro Schiavetti
tenis
11:00Giordan Kunz - Dominik Langmajer
tenis
11:00Andre Steinbach - Maik Steiner
tenis
11:00Andrea Vavassori - Gian Marco Ortenzi
tenis
11:00Leon Hoeveler - Dean Thurner
tenis
11:00Maurus Malgiaritta - Adam Blecha
tenis
11:30Masi Sarpola - Mikael Martikainen
tenis
11:30Jawad Belmahi - Jakob Arvidsson Ehn
tenis
11:30Mateusz Terczynski - Hermanni Tiainen
tenis
11:30Arvid Nordquist - Ville Perkkola
tenis
11:30Roman Blokhin - Nikita Starkou
tenis
11:30Danila Moroz - Maxim Tybar
tenis
11:30Leonid Sheyngezikht - James Mackinlay
tenis
11:30Vladimir Filipovich - Alexander Chepik
tenis
12:00Paez/Erlich - Ram/Salisbury
tenis
12:00Guilherme Clezar - Ulises Blanch
tenis
12:30Riccardo Bonadio - Johannes Haerteis
tenis
12:30Juan Pablo Ficovich - Martin Cuevas
tenis
12:30Khumoun Sultanov - Lorenzo Musetti
tenis
12:30Matej Cintl - Tobias Rief
tenis
12:30Patric Prinoth - Dominique Graf
tenis
12:30Daniil Strelchenko - Alexander Abou Boutros
tenis
12:30Jakob Cadonau - Tim Handel
tenis
12:30Christopher Patzanovsky - Niklas Albuszies
tenis
12:30Niklas Rohrer - Joel Link
tenis
12:30Tobias Brutscher - Lynn Max Kempen
tenis
13:00Pauli Sillanpaa - Ville-Petteri Ahti
tenis
13:00John Hu - Leevi Saatela
tenis
13:30Renat Sakhabutdinov - Roman Nashatyrkin
tenis
13:30Beibit Zhukayev - Tsimafei Basalyha
tenis
13:30Daniil Kakhniuk - Zhan Skindzer
tenis
13:30Ivan Mikhaylyuk - Mohammad Khaled Abou Khamis
tenis
14:00Thiago Seyboth Wild - Tomislav Brkic
tenis
14:00Gianluigi Quinzi - Alejandro González
tenis
14:30Marko Vejnovic - Otto Leikola
tenis
14:30Oliver Saarinen - Max Flaherty
tenis
14:30Simonas Zukauskas - Mikko Rouvala
tenis
15:00Sergey Bolotov - Kaysar Bekimov
tenis
15:00Artur Kulibaba - Victor Gurevich
tenis
15:30Sebastian Fanselow - Peter Torebko
tenis
15:30Carlos Taberner - Daniel Gimeno-Traver
tenis
15:30Scott Griekspoor - Carlos Gomez-Herrera
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.