Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
16 Eylül 2019 Pazartesi 16:15:07
basketbol
16:05Raptors - CelticsCanlı
diger
16:00Snezhnye Barsy - Avto YekaterinburgCanlı
diger
16:00Gornyak Rudny - TemirtauCanlı
futbol
15:54Juventus team - Manchester United teamCanlı
diger
15:33Rus U10 - Meteor U10Canlı
diger
15:30Altay Ust-Kamenogorsk - Tolpar UfaCanlı
futbol
15:30FC Ararat Yerevan II - Batı ErmenistanCanlı
futbol
15:30Wan - Torpedo YerevanCanlı
diger
15:00Stalnye Lisy Magnitogorsk - Belye MedvediCanlı
diger
15:00HC Shakhtyor Soligorsk II - HC Junior MinskCanlı
futbol
15:00Maccabi Ironi Kiryat Malachi - MS DimonaCanlı
futbol
15:00FSM Minsk U19 - Dinamo Minsk U19Canlı
tenis
15:00Amelia Bissett - Emily ArbuthnottCanlı
futbol
14:45FC Samtredia - Merani TbilisiCanlı
futbol
14:45Pegasus F.C. - Wofoo Tai PoCanlı
diger
14:30Kuznetskie Medvedi - Sarmaty OrenburzhyaCanlı
basketbol
14:30Hitech Bangkok City - SwarmCanlı
diger
14:00Omskye Yastreby - HC Sputnik AlmetyevskCanlı
futbol
13:46Bashundhara Kings U18 - Mohammedan Dhaka U18Canlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
16:10Evita Ramirez - Yana Morderger
tenis
16:15Maxime Chazal - Yuta Shimizu
tenis
16:15Stefano Travaglia - Adrian Mannarino
tenis
16:15Ani Amiraghyan - Anna Gabric
basketbol
16:30PVSK Pannonpower Pecs - HOYA-Pannon Egyetem Veszpem
tenis
16:30Lloyd Glasspool - Riccardo Balzerani
tenis
16:30Alex Molcan - Vlad Victor Cornea
tenis
16:30Alessandro Bega - Evan Furness
tenis
16:30Mektic/Skugor - Berankis/Tipsarevic
tenis
16:30Mathilde Dury - Marine Partaud
tenis
16:30Ilay Yoruk - Eliz Maloney
tenis
16:30Esther Adeshina - Katarzyna Pitak
tenis
16:30Joanna Garland - Holly Staff
futbol
16:45Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Maccabi Tamra FC
tenis
16:45Jeremy Jahn - Enrico Dalla Valle
futbol
17:00Dziugas Telsiai - Riteriai II
futbol
17:00VMFD Zalgiris Vilnius II - FK Lietava
futbol
17:00KFC Kalna nad Hronom - FKM Nové Zámky
futbol
17:00Septemvri Sofia - PFC Hebar Pazardzhik
tenis
17:00Gabriele Felline - Eduard Esteve Lobato
futbol
17:30Zarkovo - FK Radnički 1923
basketbol
17:30BC Parma Perm - BS Ogre
tenis
18:00Harri Heliovaara - Geoffrey Blancaneaux
tenis
18:00Mikhail Kukushkin - Jannik Sinner
tenis
18:00Jade Suvrijn - Rosa Vicens Mas
tenis
18:00Justina Mikulskyte - Eleni Kordolaimi
tenis
18:00Eleonora Molinaro - Emeline Dartron
tenis
18:00Lindstedt/Struff - Bambridge/Mclachlan
tenis
18:00Jacob Dunbar - Aleksandar Kovacevic
tenis
18:00Ezekiel Clark - Hans Hach Verdugo
diger
18:00Karadağ - Ukrayna
diger
18:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
18:00FC Petrolul Ploiești - Sportul Snagov
futbol
18:00Harstad IL - Tromsø IL II
futbol
18:00AS Aïn M'lila - JS Saoura
futbol
18:00Åsane Fotball - Odds BK II
basketbol
18:00Ifaistos Limnou - Ionikos Nikeas
basketbol
18:00Hoops Club - Beyrut
tenis
18:00Evan Zhu - Martin Redlicki
diger
18:15Romanya - Yunanistan
diger
18:15Sokol Zizkov B - Astra A
futbol
18:15Persepolis F.C. - Sanat Naft Abadan F.C.
futbol
18:15Umm Salal U23 - Al-Arabi Katar U23
futbol
18:15Al-Khor U23 - Al-Ahli Doha U23
futbol
18:15Al-Duhail U23 - Al Rayyan U23
futbol
18:25Al-Sahel Kuwait - Al Naser Sporting Club
diger
18:30Avusturya - Almanya
diger
18:30Rusya - Finlandiya
diger
18:30Paca Maniny - MFF E
diger
18:30Meteor A - Radotin A
futbol
18:30Vindbjart FK - FK Donn
futbol
18:30Hegelmann Litauen - FK Nevėžis
basketbol
18:30BK NH Ostrava - Turi Svitavy
futbol
18:45Al Sadd SC - Al Nassr FC
futbol
18:45Spjelkavik IL - Molde FK II
futbol
19:00KS Cracovia - Piast Gliwice
futbol
19:00Viktoria Plzen - Jablonec
futbol
19:00Nea Salamis Famagusta FC - Olympiakos Nicosia
futbol
19:00SK Brann II - Sogndal II
futbol
19:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Maccabi Petah Tikva F.C.
futbol
19:00Bnei Sakhnin F.C. - MS Kfar Qasim
futbol
19:00Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
19:00Hapoel Bnei Lod F.C. - Hapoel Ashkelon F.C.
futbol
19:00Hatayspor - Fatih Karagümrük SK
futbol
19:00Kolstad - Rosenborg BK II
futbol
19:00Nybergsund IL-Trysil - Ranheim FutbolII
futbol
19:00Otzma FC Holon - Beitar Kfar Saba F.C.
futbol
19:00Hatayspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
19:00Fernando Verdasco - Steve Darcis
futbol
19:30FC Vitebsk - Gomel
futbol
19:30Go Ahead Eagles II - Feyenoord II
futbol
19:30FC Twente II - Emmen II
futbol
19:30SC Heerenveen II - Cambuur II
futbol
19:30Waalwijk II - Excelsior II
futbol
19:30Roda JC Kerkrade II - Eindhoven II
futbol
19:30Ahi Acre FC - Al-Nahda Nazareth
tenis
19:30Felix Corwin - Alexander Ritschard
tenis
19:30Matteo Martineau - Lukas Klein
tenis
19:30Robert Cash - Strong Kirchheimer
tenis
19:30Daniel Nguyen - Gabriel Petit
diger
20:00SS Gracac - Metalac Takovo
futbol
20:00Silkeborg IF - Odense Boldklub
futbol
20:00Djurgårdens IF - Helsingborgs IF
futbol
20:00AFC Eskilstuna - IF Elfsborg
futbol
20:00Vasteras SK - IF Bromharitaojkarna
futbol
20:00Sarpsborg 08 FF - Vålerenga Fotball
futbol
20:00SpVgg Unterhaching - Chemnitzer FC
futbol
20:00FC Dynamo Moskova - FC Ufa
futbol
20:00Alanyaspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
20:00PFC Beroe Stara Zagora - FC Vitosha Bistritsa
futbol
20:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
20:00FC Rosengard - IFK Malmö
futbol
20:00Tevragh-Zeina - AS Garde Nationale
futbol
20:00Eidsvold - Stabaek II (Bekkestua)
futbol
20:00Frigg Oslo FK - Mjondalen IF II
futbol
20:00Lillestrom II - Skjetten
futbol
20:00Vardeneset Ballklubb - Bryne FC II
futbol
20:00St. George's F.C. - Qormi F.C.
futbol
20:00Íþróttabandalag Akraness - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
20:00Alanyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Iraklis - Kolossos Rodou
basketbol
20:00Panevezys Lietkabelis - BC Avtodor
basketbol
20:00Sporting Al Riyadi Beirut - Al Ittihad
futbol
20:15Beitar Jerusalem F.C. - Hapoel Haifa F.C.
futbol
20:30FC Rostov - Akhmat
futbol
20:30Anderlecht II - Oud-Heverlee Leuven II
futbol
20:30Waasland-Beveren II - Zulte Waregem II
futbol
20:30Royal Mouscron-Péruwelz II - Roeselare II
futbol
20:30K.A.S. Eupen II - Royal Antwerp II
tenis
20:30Peter Gojowczyk - Filip Krajinović
tenis
20:30Jack Draper - Altuğ Çelikbilek
futbol
20:35Al Kuwait SC - Kazma Sporting Club
diger
21:00Polonya - Çek Cumhuriyeti
diger
21:00Artemisa - Guantánamo
diger
21:00Industriales - Pinar del Rio
diger
21:00Mayabeque - Holguín
diger
21:00Matanzas - Las Tunas
diger
21:00Cienfuegos - Camagüey
diger
21:00Villa Clara - Santiago de Küba
diger
21:00Ciego de Avila - Sancti Spíritus
diger
21:00Granma - Isla de la Juventud
futbol
21:00FC Viitorul Constanța - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00AFC Ajax II - PSV Eindhoven II
futbol
21:00AZ Alkmaar II - NAC Breda
futbol
21:00FC Utrecht II - FC Den Bosch
futbol
21:00N.E.C. - De Graafschap
futbol
21:00Newcastle United U23 - Norwich City U23
futbol
21:00Sunderland U23 - Middlesbrough U23
futbol
21:00Reading U23 - Swansea City U23
futbol
21:00Stoke City U23 - Aston Villa U23
futbol
21:00Everton U23 - Blackburn Rovers U23
futbol
21:00West Ham United U23 - West Bromwich Albion U23
futbol
21:00FC Progrès Niedercorn - FC Rodange 91
futbol
21:00Lommel United II - Royale Union Saint-Gilloise II
futbol
21:00K.V.C. Westerlo II - Lokeren II
futbol
21:00Sheffield United U23 - Bristol City U23
futbol
21:00Bolton Wanderers U23 - Crystal Palace U23
futbol
21:00SC 12 Horas - Uniao Harmonia
futbol
21:00Cercle Brugge II - Kortrijk II
futbol
21:00R.E. Virton II - Charleroi II
futbol
21:00Leeds United U23 - Watford U23
futbol
21:00Mauaense U20 - Flamengo SP U20
basketbol
21:00Saint Vallier Basket Drome - Aix-Maurienne Savoie Basket
basketbol
21:00Stade de Vanves - Cholet Basket
tenis
21:00Justin Boulais - Jordi Arconada
tenis
21:00Evan Song - Cannon Kingsley
tenis
21:00Carlos Gomez-Herrera - James Kent Trotter
tenis
21:00Benjamin Hassan - Luca Vanni
futbol
21:15SG Wattenscheid 09 - Alemannia Aachen
futbol
21:15FCO Beerschot II - Oostende II
diger
21:30İspanya - Sırbistan
diger
21:30Beyaz Rusya - Kuzey Makedonya
futbol
21:30FC St. Pauli - Hamburger SV
futbol
21:30Fortaleza EC XI - Ceara SC Fortaleza II
futbol
21:30CD UAI Urquiza - CA Los Andes
futbol
21:30CA Fenix Pilar - CSyD Flandria
futbol
21:30Deportivo Riesta - Club Almagro
futbol
21:30A. C. Krema 1908 - AC Calvina Sport
futbol
21:30San Martín de Burzaco - Club El Porvenir
futbol
21:30Club Atlético Ituzaingó - Canuelas
futbol
21:30Club Atlético Victoriano Arenas - Sportivo Italiano
basketbol
21:30Illiabum - Esgueyra/Oli
diger
21:45Fransa - Bulgaristan
futbol
21:45RC Lens - LB Châteauroux
futbol
21:45Torino F.C. - U.S. Lecce
futbol
21:45A.S. Bari - Reggina Calcio
futbol
21:45Galway United F.C. - Limerick F.C.
futbol
21:45Hitchin Town F.C. - Rushden & Diamonds
futbol
21:45Vikingur Gota II - EB Streymur II
futbol
21:45Atherton Collieries - Prescot Cables F.C.
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Carlton Town
futbol
21:45Airdrie United II - Queen's Park F.C. II
futbol
21:45Albion Rovers II - BSC Glasgow II
futbol
21:45Alloa II - East Stirlingshire II
futbol
21:45Torino - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lens - Chateauroux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Aston Villa - West Ham United
futbol
22:00U.S. Salernitana 1919 - Benevento Calcio
futbol
22:00Crumlin United F.C. - Bohemian F.C.
futbol
22:00Cardiff Metropolitan University - The New Saints F.C.
futbol
22:00St. Patrick's CYFC - Bangor GG
futbol
22:00Aston Villa - West Ham (S SPORT HD)
tenis
22:00Mark Whitehouse - Antoine Escoffier
futbol
22:15Valur FutbolClub - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Breiðablik UBK - Stjarnan
basketbol
22:30Flamengo U19 - ASP Municipal U19
basketbol
22:30Porto - Caceres Patrimonio de la Humanidad
tenis
22:30John Mcnally - Michael Geerts
futbol
23:00Real Garcilaso - Sport Huancayo
diger
23:10Detroit Tigers - Baltimore Orioles
diger
23:10Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
basketbol
23:30Oliveirense Basquetebol - Ovarense Basquetebol
futbol
01:00CA Aldosivi - Club Atlético Patronato
futbol
01:00Deportivo Dongu - Real Canamy Tlayacapan
basketbol
01:00C.A. Paulistano U19 - Sao Caetano U19
futbol
01:30Deportivo Laferrere - Club Ferrocarril Midland
futbol
01:30Club de Deportes Valdivia - Santiago Morning
futbol
02:00Operario Ferroviario - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
02:00Atletico Cali - Deportivo Pereira
basketbol
02:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Rio Claro
basketbol
02:15Colon - Atletico Penarol
diger
02:40Minnesota Twins - Chicago White Sox
diger
02:40Milwaukee Brewers - San Diego Padres
diger
02:45St.Louis Cardinals - Washington Nationals
diger
03:00Lomas Vóley - San-Lorenzo de Almagro
basketbol
03:00Brumas Jinotega - JASS
basketbol
03:00Olimpia Kings - Ciudad Nueva
tenis
03:00William Ma - Jai Corbett
tenis
03:00Jake Delaney - Worovin Kumthonkittikul
tenis
03:00Abbie Myers - Michika Ozeki
tenis
03:00Emily Fanning - Alana Parnaby
tenis
03:00Ivana Popovic - Miyabi Inoue
tenis
03:00Sara Tomic - Haruna Arakawa
diger
03:05Chicago Cubs - Cincinnati Reds
futbol
03:10Club Atlético Vélez Sársfield - Atlético Tucumán
futbol
03:10Club Atlético Tigre - Deportivo Santamarina
futbol
03:15Club Deportivo El Nacional - Técnico Universitario
diger
03:30UNTREF Voley - Boca Juniors
diger
03:40Colorado Rockies - New York Mets
futbol
04:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Bogotá F.C.
futbol
19:55Inter - Slavia Prag (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Napoli - Liverpool (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00B.Dortmund - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Ajax - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Chelsea - Valencia (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Benfica - Leipzig (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Salzburg - Genk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:55Club Brugge - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Olympiakos - Tottenham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Atletico Madrid - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Manchester City (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Leverkusen - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Corinthians - Independiente DV (S SPORT HD)
futbol
19:55Getafe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Basel - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55E.Frankfurt - Arsenal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Slovan Bratislava - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Roma - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester Utd - Astana (beIN SPORTS HD 3)
futbol
03:30Colon - Atletico Mineiro (S SPORT HD)
futbol
19:00BB Erzurumspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Göztepe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Southampton - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:54Juventus team - Manchester United teamCanlı
futbol
15:30FC Ararat Yerevan II - Batı ErmenistanCanlı
futbol
15:30Wan - Torpedo YerevanCanlı
futbol
15:00Maccabi Ironi Kiryat Malachi - MS DimonaCanlı
futbol
15:00FSM Minsk U19 - Dinamo Minsk U19Canlı
futbol
14:45FC Samtredia - Merani TbilisiCanlı
futbol
14:45Pegasus F.C. - Wofoo Tai PoCanlı
futbol
13:46Bashundhara Kings U18 - Mohammedan Dhaka U18Canlı
futbol
16:45Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Maccabi Tamra FC
futbol
17:00Dziugas Telsiai - Riteriai II
futbol
17:00VMFD Zalgiris Vilnius II - FK Lietava
futbol
17:00KFC Kalna nad Hronom - FKM Nové Zámky
futbol
17:00Septemvri Sofia - PFC Hebar Pazardzhik
futbol
17:30Zarkovo - FK Radnički 1923
futbol
18:00FC Petrolul Ploiești - Sportul Snagov
futbol
18:00Harstad IL - Tromsø IL II
futbol
18:00AS Aïn M'lila - JS Saoura
futbol
18:00Åsane Fotball - Odds BK II
futbol
18:15Persepolis F.C. - Sanat Naft Abadan F.C.
futbol
18:15Umm Salal U23 - Al-Arabi Katar U23
futbol
18:15Al-Khor U23 - Al-Ahli Doha U23
futbol
18:15Al-Duhail U23 - Al Rayyan U23
futbol
18:25Al-Sahel Kuwait - Al Naser Sporting Club
futbol
18:30Vindbjart FK - FK Donn
futbol
18:30Hegelmann Litauen - FK Nevėžis
futbol
18:45Al Sadd SC - Al Nassr FC
futbol
18:45Spjelkavik IL - Molde FK II
futbol
19:00KS Cracovia - Piast Gliwice
futbol
19:00Viktoria Plzen - Jablonec
futbol
19:00Nea Salamis Famagusta FC - Olympiakos Nicosia
futbol
19:00SK Brann II - Sogndal II
futbol
19:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Maccabi Petah Tikva F.C.
futbol
19:00Bnei Sakhnin F.C. - MS Kfar Qasim
futbol
19:00Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
19:00Hapoel Bnei Lod F.C. - Hapoel Ashkelon F.C.
futbol
19:00Hatayspor - Fatih Karagümrük SK
futbol
19:00Kolstad - Rosenborg BK II
futbol
19:00Nybergsund IL-Trysil - Ranheim FutbolII
futbol
19:00Otzma FC Holon - Beitar Kfar Saba F.C.
futbol
19:00Hatayspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30FC Vitebsk - Gomel
futbol
19:30Go Ahead Eagles II - Feyenoord II
futbol
19:30FC Twente II - Emmen II
futbol
19:30SC Heerenveen II - Cambuur II
futbol
19:30Waalwijk II - Excelsior II
futbol
19:30Roda JC Kerkrade II - Eindhoven II
futbol
19:30Ahi Acre FC - Al-Nahda Nazareth
futbol
20:00Silkeborg IF - Odense Boldklub
futbol
20:00Djurgårdens IF - Helsingborgs IF
futbol
20:00AFC Eskilstuna - IF Elfsborg
futbol
20:00Vasteras SK - IF Bromharitaojkarna
futbol
20:00Sarpsborg 08 FF - Vålerenga Fotball
futbol
20:00SpVgg Unterhaching - Chemnitzer FC
futbol
20:00FC Dynamo Moskova - FC Ufa
futbol
20:00Alanyaspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
20:00PFC Beroe Stara Zagora - FC Vitosha Bistritsa
futbol
20:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
20:00FC Rosengard - IFK Malmö
futbol
20:00Tevragh-Zeina - AS Garde Nationale
futbol
20:00Eidsvold - Stabaek II (Bekkestua)
futbol
20:00Frigg Oslo FK - Mjondalen IF II
futbol
20:00Lillestrom II - Skjetten
futbol
20:00Vardeneset Ballklubb - Bryne FC II
futbol
20:00St. George's F.C. - Qormi F.C.
futbol
20:00Íþróttabandalag Akraness - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
20:00Alanyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:15Beitar Jerusalem F.C. - Hapoel Haifa F.C.
futbol
20:30FC Rostov - Akhmat
futbol
20:30Anderlecht II - Oud-Heverlee Leuven II
futbol
20:30Waasland-Beveren II - Zulte Waregem II
futbol
20:30Royal Mouscron-Péruwelz II - Roeselare II
futbol
20:30K.A.S. Eupen II - Royal Antwerp II
futbol
20:35Al Kuwait SC - Kazma Sporting Club
futbol
21:00FC Viitorul Constanța - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00AFC Ajax II - PSV Eindhoven II
futbol
21:00AZ Alkmaar II - NAC Breda
futbol
21:00FC Utrecht II - FC Den Bosch
futbol
21:00N.E.C. - De Graafschap
futbol
21:00Newcastle United U23 - Norwich City U23
futbol
21:00Sunderland U23 - Middlesbrough U23
futbol
21:00Reading U23 - Swansea City U23
futbol
21:00Stoke City U23 - Aston Villa U23
futbol
21:00Everton U23 - Blackburn Rovers U23
futbol
21:00West Ham United U23 - West Bromwich Albion U23
futbol
21:00FC Progrès Niedercorn - FC Rodange 91
futbol
21:00Lommel United II - Royale Union Saint-Gilloise II
futbol
21:00K.V.C. Westerlo II - Lokeren II
futbol
21:00Sheffield United U23 - Bristol City U23
futbol
21:00Bolton Wanderers U23 - Crystal Palace U23
futbol
21:00SC 12 Horas - Uniao Harmonia
futbol
21:00Cercle Brugge II - Kortrijk II
futbol
21:00R.E. Virton II - Charleroi II
futbol
21:00Leeds United U23 - Watford U23
futbol
21:00Mauaense U20 - Flamengo SP U20
futbol
21:15SG Wattenscheid 09 - Alemannia Aachen
futbol
21:15FCO Beerschot II - Oostende II
futbol
21:30FC St. Pauli - Hamburger SV
futbol
21:30Fortaleza EC XI - Ceara SC Fortaleza II
futbol
21:30CD UAI Urquiza - CA Los Andes
futbol
21:30CA Fenix Pilar - CSyD Flandria
futbol
21:30Deportivo Riesta - Club Almagro
futbol
21:30A. C. Krema 1908 - AC Calvina Sport
futbol
21:30San Martín de Burzaco - Club El Porvenir
futbol
21:30Club Atlético Ituzaingó - Canuelas
futbol
21:30Club Atlético Victoriano Arenas - Sportivo Italiano
futbol
21:45RC Lens - LB Châteauroux
futbol
21:45Torino F.C. - U.S. Lecce
futbol
21:45A.S. Bari - Reggina Calcio
futbol
21:45Galway United F.C. - Limerick F.C.
futbol
21:45Hitchin Town F.C. - Rushden & Diamonds
futbol
21:45Vikingur Gota II - EB Streymur II
futbol
21:45Atherton Collieries - Prescot Cables F.C.
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Carlton Town
futbol
21:45Airdrie United II - Queen's Park F.C. II
futbol
21:45Albion Rovers II - BSC Glasgow II
futbol
21:45Alloa II - East Stirlingshire II
futbol
21:45Torino - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lens - Chateauroux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Aston Villa - West Ham United
futbol
22:00U.S. Salernitana 1919 - Benevento Calcio
futbol
22:00Crumlin United F.C. - Bohemian F.C.
futbol
22:00Cardiff Metropolitan University - The New Saints F.C.
futbol
22:00St. Patrick's CYFC - Bangor GG
futbol
22:00Aston Villa - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:15Valur FutbolClub - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Breiðablik UBK - Stjarnan
futbol
23:00Real Garcilaso - Sport Huancayo
futbol
01:00CA Aldosivi - Club Atlético Patronato
futbol
01:00Deportivo Dongu - Real Canamy Tlayacapan
futbol
01:30Deportivo Laferrere - Club Ferrocarril Midland
futbol
01:30Club de Deportes Valdivia - Santiago Morning
futbol
02:00Operario Ferroviario - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
02:00Atletico Cali - Deportivo Pereira
futbol
03:10Club Atlético Vélez Sársfield - Atlético Tucumán
futbol
03:10Club Atlético Tigre - Deportivo Santamarina
futbol
03:15Club Deportivo El Nacional - Técnico Universitario
futbol
04:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Bogotá F.C.
futbol
19:55Inter - Slavia Prag (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Napoli - Liverpool (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00B.Dortmund - Barcelona (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Ajax - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Chelsea - Valencia (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Benfica - Leipzig (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Salzburg - Genk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:55Club Brugge - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Olympiakos - Tottenham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Atletico Madrid - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Manchester City (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Leverkusen - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Corinthians - Independiente DV (S SPORT HD)
futbol
19:55Getafe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Basel - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55E.Frankfurt - Arsenal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Slovan Bratislava - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Roma - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester Utd - Astana (beIN SPORTS HD 3)
futbol
03:30Colon - Atletico Mineiro (S SPORT HD)
futbol
19:00BB Erzurumspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Göztepe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Southampton - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
tenis
15:00Amelia Bissett - Emily ArbuthnottCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
16:10Evita Ramirez - Yana Morderger
tenis
16:15Maxime Chazal - Yuta Shimizu
tenis
16:15Stefano Travaglia - Adrian Mannarino
tenis
16:15Ani Amiraghyan - Anna Gabric
tenis
16:30Lloyd Glasspool - Riccardo Balzerani
tenis
16:30Alex Molcan - Vlad Victor Cornea
tenis
16:30Alessandro Bega - Evan Furness
tenis
16:30Mektic/Skugor - Berankis/Tipsarevic
tenis
16:30Mathilde Dury - Marine Partaud
tenis
16:30Ilay Yoruk - Eliz Maloney
tenis
16:30Esther Adeshina - Katarzyna Pitak
tenis
16:30Joanna Garland - Holly Staff
tenis
16:45Jeremy Jahn - Enrico Dalla Valle
tenis
17:00Gabriele Felline - Eduard Esteve Lobato
tenis
18:00Harri Heliovaara - Geoffrey Blancaneaux
tenis
18:00Mikhail Kukushkin - Jannik Sinner
tenis
18:00Jade Suvrijn - Rosa Vicens Mas
tenis
18:00Justina Mikulskyte - Eleni Kordolaimi
tenis
18:00Eleonora Molinaro - Emeline Dartron
tenis
18:00Lindstedt/Struff - Bambridge/Mclachlan
tenis
18:00Jacob Dunbar - Aleksandar Kovacevic
tenis
18:00Ezekiel Clark - Hans Hach Verdugo
tenis
18:00Evan Zhu - Martin Redlicki
tenis
19:00Fernando Verdasco - Steve Darcis
tenis
19:30Felix Corwin - Alexander Ritschard
tenis
19:30Matteo Martineau - Lukas Klein
tenis
19:30Robert Cash - Strong Kirchheimer
tenis
19:30Daniel Nguyen - Gabriel Petit
tenis
20:30Peter Gojowczyk - Filip Krajinović
tenis
20:30Jack Draper - Altuğ Çelikbilek
tenis
21:00Justin Boulais - Jordi Arconada
tenis
21:00Evan Song - Cannon Kingsley
tenis
21:00Carlos Gomez-Herrera - James Kent Trotter
tenis
21:00Benjamin Hassan - Luca Vanni
tenis
22:00Mark Whitehouse - Antoine Escoffier
tenis
22:30John Mcnally - Michael Geerts
tenis
03:00William Ma - Jai Corbett
tenis
03:00Jake Delaney - Worovin Kumthonkittikul
tenis
03:00Abbie Myers - Michika Ozeki
tenis
03:00Emily Fanning - Alana Parnaby
tenis
03:00Ivana Popovic - Miyabi Inoue
tenis
03:00Sara Tomic - Haruna Arakawa
televizyon
S SPORT PLUS HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı
beIN SPORTS MAX 1 HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.