Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
28 Ocak 2020 Salı 11:40:48
basketbol
11:15Donic - EazyCanlı
basketbol
10:55Hornets - BullsCanlı
basketbol
10:55Russian Bears - Australian SpidersCanlı
futbol
10:00Shanghai Dongya - Buriram UnitedCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
09:30Jason Kubler - Steven Diez
tenis
09:30Fang Ying - Patcharin Cheapchadej
tenis
10:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
tenis
10:30Maamoun/Fanselow - Kaewsuto/Sookton-Eng
tenis
10:45Milos Raonic - Novak Djokovic
tenis
10:45Raina/Schoofs - Inoue/Kang
futbol
11:00Skorost - Springfield Demize
futbol
11:00Ansan Greeners - Kolos Kovalevka
tenis
11:00Alexander Shevchenko - Petr Hajek
tenis
11:00Dennis Uspensky - Gunjan Jadhav
tenis
11:00Dimitriy Voronin - Fermin Tenti
tenis
11:00Yuichiro Inui - Fabrizio Ornago
tenis
11:00Arisha Ladhani - Andjela Jocovic
tenis
11:00Martinez Regalado - Marion Viertler
tenis
11:00Lina Qostal - Rita Atik
tenis
11:00Burrage/Bjorklund - Namigata/Yu
tenis
11:00Ochi/Tokuda - Congcar/Kunsuwan
tenis
11:30Luke Johnson - Tiago Cacao
tenis
11:30Neil Oberleitner - Andrea Guerrieri
tenis
11:30Pablo Llamas Ruiz - Jacopo Berrettini
tenis
11:30Adithya Karunaratne - Nefisa Berberovic
tenis
11:30Emeline Dartron - Katy Dunne
tenis
11:30Yuliya Hatouka - Bruna Casasampere Escoda
tenis
11:30Amanmuradova/Dascalu - Momkoonthod/Sawatdee
tenis
11:30Kajitani/Plipuech - Uchijima/Zhang
tenis
11:30Xun/Ng - Simmonds/Ueda
tenis
11:30Denolly/Chung - Oliel/Patael
tenis
11:30Imai/Hsu - Sultanov/Hua
tenis
12:00Lorenzo Musetti - Teimuraz Gabashvili
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
tenis
12:00Ekaterine Gorgodze - Clara Tauson
tenis
12:00Raluca Georgiana Serban - Lara Salden
tenis
12:00Alexander Erler - Mats Rosenkranz
tenis
12:00Elmar Ejupovic - Jonathan Mridha
futbol
12:00Dynamo Kyiv - Kayrat
futbol
12:15West Torrens Birkalla - Croydon Kings
futbol
12:15Jawalakhel - Nepal Army
tenis
12:30Juan Pablo - Muthu Aadhitiya Senthilkumar
tenis
12:30Taha Kapadia - Christoffer Solberg
futbol
12:30Urozhay Krasnodar - Druzhba Maykop
tenis
13:00Aziz Dougaz - Marat Deviatiarov
tenis
13:00Gauthier Onclin - Bogdan Bobrov
tenis
13:00Bhuvana Kalva - Natalia Orlova
tenis
13:00Darja Suvirdjonkova - Nuria Brancaccio
tenis
13:00Gozal Ainitdinova - Corina Mader
tenis
13:00Lilly Elida Haseth - Nicole Teodosescu
tenis
13:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
futbol
13:00ViOn Zlaté Moravce - Petržalka 1898
futbol
13:00Aragvi Dusheti - Metalurgi Rustavi
tenis
13:00Matei Adrian Georgescu - Peter Nagy
futbol
13:00Tokyo - Ceres
futbol
13:00Seoul - Kedah
futbol
13:00Kashima Antlers - Melbourne Victory
tenis
13:30Lukas Klein - Maxime Janvier
tenis
13:30Roberto Ortega-Olmedo - Luca Vanni
tenis
13:30Anna Zaja - Diane Parry
tenis
13:30Gaelle Desperrier - Sofya Lansere
tenis
13:30Victoria Muntean - Eleonora Molinaro
tenis
13:30Jean-Marc Malkowski - Alexey Zakharov
tenis
13:30Maxence Beauge - Hugo Schott
tenis
14:00Atik/Jocovic - Salam/Martinez Regalado
tenis
14:00Ladhani/Melgers - Ajradini/Zhu
tenis
14:00Claudia Giovine - Alizé
tenis
14:00Karin Kennel - Lucia Cortez Llorca
tenis
14:00Maria Gutierrez Carrasco - Athina Pitta
tenis
14:00Pauline Wuarin - Suzan Lamens
futbol
14:15Hapoel Kiryat - Hapoel Hod HaSharon
tenis
14:30Karl Friberg - Arnaud Bovy
tenis
14:30Luca Castelnuovo - Moez Echargui
tenis
14:30Marko Tepavac - Jordan Chiu
tenis
14:30Liauw A Fong - Beatrice Lombardo
tenis
14:30Kilani/Ouakaa - Artieri/Guerra
futbol
14:30Mizoram - Sikkim
tenis
14:30Dragos Dima - Igor Kudriashov
tenis
14:30Giovanni Fonio - Ivan Davydov
tenis
14:30Marco Bortolotti - Alessandro Petrone
tenis
14:30Taiyo Yamanaka - Denis Klok
tenis
14:30Julyette Maria Josephine Steur - Federica Arcidiacono
tenis
14:30Craciun/Rosca - Tinaztepe/Turhan
tenis
14:30Oliynykova/Sakellaridi - Arcidiacono/Colmegna
tenis
14:30Wurth/Uslu - Biagianti/Zantedeschi
tenis
14:30Soyler/Cengiz - Comu/Sarıtaş
futbol
15:00Hutteen - Jazira Hasakan
futbol
15:00Jableh - Al-Jaish Damascus
tenis
15:00Mats Moraing - Daniel Masur
tenis
15:00Tobias Kamke - Valentin Royer
tenis
15:00Conny Perrin - Alice Tubello
tenis
15:00Jaqueline Adina Cristian - Guerrero Alvarez
tenis
15:00Ryan Nijboer - Antoine Cornut-Chauvinc
futbol
15:00Avangard Kursk - Dinamo Minsk
futbol
15:00Nordsjælland - Roskilde
futbol
15:00Raków Częstochowa - Tsarsko Selo Sofia
futbol
15:00Van - Torpedo Armavir
futbol
15:00Pelister - Tikvesh
futbol
15:00Ironi Kuseife - Hapoel Ironi Gedera
futbol
15:00AS - Fauve Azur
futbol
15:00Matelots - Leopard Sportif de Douala
futbol
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Wahda SC Damascus
futbol
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Tishreen
futbol
15:00Al-Karamah - Nawair
futbol
15:00Al-Shorta Damascus - Al-Wathba
futbol
15:00Al-Talia - Al-Sahel Tartus
futbol
15:20Khaleej Khor Fakkan - Jabalain
futbol
15:30Shimshon Tel Aviv - Tseirey Taybe
futbol
15:30Maccabi Bnei Nahf - Tzeirei
futbol
15:30Maccabi Bnei Raina - Hapoel Sandala Gilboa
futbol
15:30Al-Shoulla Al Kharj - Najoom
tenis
15:30Alina Charaeva - Maria Marfutina
tenis
15:30Camilla Rosatello - Mira Antonitsch
tenis
15:30Gemma Lairon Navarro - Laura Schaeder
tenis
15:30Milan Krish - Cristiana Ferrando
futbol
15:30Struga Trim & - Arka Gdynia
futbol
16:00Kiyovu - Mukura Victory Sports
futbol
16:00Mbarara City - Vipers
futbol
16:00Sohar - Mirbat
tenis
16:00Azziz/Komano - Dartron/Temin
tenis
16:00Kolodziejova/Maleckova - Kraus/Nahimana
tenis
16:00Kubareva/Hatouka - Dmitrichenko/Karunaratne
tenis
16:00Vlckova/Orange - Peddi Reddy/Hosoki
tenis
16:00Canas Garcia/Ruiz - Baez/Faria
tenis
16:00Guerra/Tomassetti - Barroso Campos/Winter Lopez
tenis
16:00Bellier/Tchoutakian - Der Meerschen/Parker
futbol
16:00Penang - Perak
tenis
16:00Beyza Yaniklar - Gebriela Mihaylova
tenis
16:00Jiangxue - Ayaka Okuno
tenis
16:00Zhibek Kulambayeva - Andreea Prisacariu
tenis
16:00Aydogdu/Cepel - Aksu/Ivanov
tenis
16:00Nagy/Piros - Galoppini/Fonio
futbol
16:15Ajman Club - Baniyas
futbol
16:15Dhafra Club - Jazira Club
futbol
16:30Kyetume - Kampala Capital City Authority
futbol
16:30Onduparaka - Busoga United
futbol
16:30Proline - Police
futbol
16:30Tooro United - Uganda Revenue Authority
tenis
16:30Arthur Rinderknech - Antoine Escoffier
tenis
16:30Hiroki Moriya - Mischa Zverev
tenis
16:30Alexis Gautier - Yannick Mertens
tenis
16:30Rosenkranz/Fallert - Muscheites/Seifert
futbol
16:30Triglav Kranj - Javor Ivanjica
futbol
16:35Dhofar S.C.S.C. - Al-Oruba
tenis
16:35Daria Snigur - Magdalena Frech
futbol
17:00Foncha Street Bamenda - Dynamo de Douala
futbol
17:00Astres - OFTA of Kribi
futbol
17:00Renaissance FC de Ngoumou - Racing Bafoussam
futbol
17:00Unisport FC de Bafang - Stade de Bertoua
futbol
17:00Al-Sareeh - Aqaba
tenis
17:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Sergio Galdos
tenis
17:00Gilbert Soares Klier Junior - Hernan Casanova
tenis
17:00Thiago Agustin Tirante - Genaro Alberto Olivieri
tenis
17:00Felix Corwin - Christian Langmo
tenis
17:00Francisco Comesana - Dominik Palan
tenis
17:00Jean Thirouin - Yeudy Villar
tenis
17:00Arianne Hartono - Akilah James
tenis
17:00Kylie Collins - Jessica Plazas
tenis
17:00Nathaly Kurata - Maya Pitts
tenis
17:00Bogdan/Beslagic - Zuger/Ochsner
tenis
17:00Duerst/Ryser - Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz
tenis
17:00Lamens/Stadler - Suviste/Hopfensperger
tenis
17:00Yoshitomi/Ogata - Cortez Llorca/Lopez Alcaraz
futbol
17:00Hrvatski Dragovoljac - Maksimir
futbol
17:00Sigma Olomouc - Orenburg
futbol
17:00Uzhorod - Minaj
futbol
17:30Club - Hilal Al-Quds
tenis
17:30Nouza/Ocleppo - Mridha/Samuelsson
futbol
17:40Ain - Bunyodkor
futbol
18:00Ittifaq Maqaba - Qalali Club
futbol
18:00Town - Bahrain
tenis
18:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
18:00Beauge/Briand - Kijametovic/Fiacan
futbol
18:10Al-Sailiya - Shahr Khodro
futbol
18:15Rayyan - Esteghlal
futbol
18:15Oman - Saham Club
futbol
18:15Hammarby - Midtjylland
futbol
18:30Brakna - Wagadou
tenis
18:30Guilherme Clezar - Andrea Collarini
tenis
18:30Pedro Sakamoto - Joao Domingues
tenis
18:30Tomas Machac - Mathias Bourgue
tenis
18:30Nick Chappell - Mateus Alves
tenis
18:30Vasil Kirkov - Simon Carr
tenis
18:30Eduarda Piai - Brittany Collens
tenis
18:30Elyse Lavender - Funa Kozaki
tenis
18:30Ingrid Gamarra Martins - Stephanie Judith Visscher
tenis
18:30Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero - Alogo Piqueras/Redondo
tenis
18:30Carrillo Marin/Gutierrez Carrasco - Giovine/Kennel
tenis
18:30Lee/Pitta - Marfutina/Rosatello
tenis
18:30Vicens Mas/Malmqvist - Barad Itzhaki/Wuarin
tenis
18:30Christopher Heyman - Yannik Steinegger
futbol
18:50Jeddah Club - Ohud Medina
futbol
19:00Wasl - Nasr Dubai
futbol
19:00Ruanda Police - Armée Patriotique Rwandaise
tenis
19:00Jorge Brian Panta Herreros - Renzo Olivo
futbol
19:00Partizán Bardejov - ŠK Odeva Lipany
futbol
19:30GAMTEL - Fortune
futbol
19:30Real de Banjul - Banjul
futbol
19:30Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Faisaly Amman
tenis
19:30Miedler/Moraing - Walkow/Kolar
futbol
19:30Kustosja - Vinogradar
tenis
19:35Margarita Gasparyan - Lesley Pattinama-Kerkhove
tenis
20:00Alessandro Giannessi - Tomas Martin Etcheverry
tenis
20:00Juan Pablo Patino-Samudio - Geoffrey Blancaneaux
futbol
20:00Amstetten - Valentin
futbol
20:00First Vienna - Mannsdorf
futbol
20:00Stripfing Weiden - Favoritner
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
futbol
20:15Deutschlandsberger - Heiligenkreuz
futbol
20:30Al-Ahli - Istiklol Dushanbe
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
20:30Douanes Nouakchott - Entente Sebkha
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
tenis
20:30Ruben Bemelmans - Manuel Guinard
futbol
20:30Slovan - Simmeringer
futbol
20:30Optik Rathenow - Chemie Premnitz
futbol
20:30Gratkorn - Trofaiach
futbol
20:30Vellmar - Hessen Kassel
futbol
20:30Angers - Rennes (beIN SPORTS HD 2)
tenis
21:00Alexander Sarkissian - Christopher Eubanks
tenis
21:00Govind Nanda - Agustin Velotti
tenis
21:00Thai-Son Kwiatkowski - Emilio Gomez
tenis
21:00Roberto Cid Subervi - Alejandro Tabilo
tenis
21:00Nino Serdarusic - Bernabe Zapata Miralles
tenis
21:00Vedder - Emily Appleton
tenis
21:00Utaka Kishigami - Verena Meliss
tenis
21:00Mayo Hibi - Tereza Mrdeza
tenis
21:00Nadia Podoroska - Gabriela
tenis
21:00Nicole Gibbs - Hailey Baptiste
tenis
21:00Renata Zarazua - Irina Falconi
futbol
21:00Halmstads - Tvååkers
futbol
21:00Columbia Floridsdorf - Spillern
futbol
21:00Dornbirn 1913 - Alberschwende
tenis
21:30Mena/Ugo Carabelli - Duran/Kestelboim
futbol
21:30Hitthaller St. Michael - Kalsdorf
tenis
22:00Juan Manuel Cerundolo - Pedro Sousa
tenis
22:00Kopriva - Tristan Lamasine
futbol
22:00Dudenhofen - Schifferstadt
futbol
22:30Boca Juniors Cebelitarık - Mons Calpe
futbol
22:30Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:30Marys - Ringmahon Rangers
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
tenis
22:30Brayden Schnur - Maxime Cressy
tenis
22:30Marcos Giron - Sebastian Korda
tenis
22:30Roberto Quiroz - Gonzalo Escobar
tenis
22:30Grace - Christina McHale
futbol
22:30Drogheda United - Bohemian
tenis
22:30Hanna Chang - Hozumi
tenis
22:30Quinn Gleason - Marie Benoit
tenis
22:30Tatjana Maria - Amandine Hesse
futbol
22:45Buckley Town - Guilsfield
futbol
22:45Biggleswade - Bedworth United
futbol
22:45Cinderford Town - Bideford
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Hungerford Town - Bracknell Town
futbol
22:45Maidenhead United - Marlow
futbol
22:45Pontefract Collieries - Goole
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Maldon & Tiptree - Merstham
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Atherton Collieries - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Dunston - South Shields
futbol
22:45Morpeth Town - Pickering Town
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Derry City - Institute
futbol
22:45Shelbourne - Longford Town
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
22:55Monaco - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Firhouse Clover - Killester Donnycarney
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:15Porto - Vicente
tenis
23:30Dalma Galfi - Katherine Sebov
tenis
00:00Daniel Elahi Galan Riveros - James Ward
tenis
00:00Mackenzie Mcdonald - Raymond Sarmiento
tenis
00:00Peter Polansky - Aleksandar Vukic
tenis
00:00Alexa Glatch - Shelby Rogers
tenis
00:00Robin Anderson - Sophia Whittle
tenis
00:00Johnson/Johnson - Eubanks/Copil
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
00:00Curicó Unido - Deportes La Serena
tenis
01:00Carlos Taberner - Martin Cuevas
futbol
01:00Garden Hotspurs - Security Forces United
futbol
01:00Central - Defence Force
futbol
01:00Port Of Spain - Club Sando
futbol
01:15Boavista Sport Club - Madureira Esporte Clube
tenis
01:30Ernesto Escobedo - Bradley Klahn
tenis
01:30Nicolas Alvarez - Facundo Bagnis
tenis
01:30Gleason/Cako - Gumulya/Rompies
tenis
01:30Yonehara/Hozumi - Arconada/Loeb
tenis
01:30Zacarias/Hsu - Olmos/Santamaria
tenis
01:30Lammons/Reese - Bangoura/Korda
tenis
02:00Andrew Harris - Daniel Altmaier
tenis
02:00Tristan Schoolkate - Yannick Hanfmann
tenis
02:00Abbie Myers - Ellen Perez
futbol
02:00Sport Club do Recife - Central Sport Club
futbol
02:00Maceio - Jacyoba
futbol
02:00Cruzeiro Esporte Clube - Villa Nova
futbol
02:00Velo Clube - Preto
futbol
02:00Bajai - Imperatriz
futbol
02:00Horquetta Rangers - Point Fortin Civic
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
02:15Associação Olímpica de Itabaiana - Confianca
tenis
02:30Troche/Fumeaux Buenaventura - Gutierrez/Casanova
futbol
02:30Colo-Colo - Palestino
tenis
03:00Federico Coria - Carlos Gomez-Herrera
tenis
03:00Chan/Chan - Babos/Mladenovic
tenis
03:00Hsieh/Strycova - Krejcikova/Siniakova
tenis
03:00Ram/Salisbury - Bublik/Kukushkin
tenis
03:00Kubot/Swiatek - Smith/Sharma
tenis
03:00Simona Halep - Anett Kontaveit
tenis
03:30Lizette Cabrera - Isabella Bozicevic
tenis
03:30Sara Sorribes Tormo - Ivana Popovic
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
tenis
04:00Brydan Klein - Clarke
tenis
04:00Liam Broady - Michail Pervolarakis
tenis
04:00Mohamed Safwat - Borna Gojo
futbol
04:00Pachuca - Venados
futbol
04:00Deportivo Toluca - Atlas
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
tenis
04:30Garbine Muguruza - Anastasia Pavlyuchenkova
futbol
05:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
tenis
05:00Ayano Shimizu - Sachia Vickery
tenis
05:00Jaimee Fourlis - Alexandra Bozovic
tenis
05:30Evan King - Duck Hee
tenis
05:30Harry Bourchier - Kimmer Coppejans
tenis
05:30Nikola Milojevic - Benjamin Lock
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
06:10Club Tijuana - Atlético San Luis
futbol
06:10Dorados de Sinaloa - Guadalajara
tenis
06:30Belinda Woolcock - Paula Badosa Gibert
tenis
06:30Kravchuk/Muhammad - Parnaby/Hanatani
tenis
06:30Alexander Zverev - Stanislas Wawrinka
tenis
07:00Noguchi - Yannick Maden
tenis
07:00Vavassori/Margaroli - Sweeny/Schoolkate
tenis
08:00Guccione/Reid - Verbeek/Heliovaara
tenis
08:00Aiava/Hourigan - Zlochova/Ramialison
tenis
08:00Okamura/Rakhimova - Perez/Sanders
tenis
08:00Wu/Lee - Routliffe/Stollar
tenis
08:30Doumbia/Reboul - Vervoort/Diez
tenis
08:30Gojo/Zhe - Vega Hernandez/Granollers
tenis
09:30Alex Bolt - Liam Caruana
tenis
10:00Antonio Cayetano March - Martin Tiffon
tenis
10:00Sandro Kopp - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
10:00Umut Akkoyun - Jonathan Eysseric
tenis
10:00Hazawa/Yamanaka - Dima/Lazarov
tenis
10:00Sinha/Eleveld - Marti Pujolras/March
tenis
11:00Daniel Litvinov - Stefano Baldoni
tenis
11:00Henrik Traskin - S D Prajwal
tenis
11:00Nathan Seateun - Sherif Makhlouf
tenis
11:00Nakamura - Ahmed Mounir
futbol
11:15Sydney Olympic - Hakoah Sydney City East
futbol
11:30Paro - Defenders
futbol
11:30Minerva Punjab - NEROCA
tenis
11:30Alberto Barroso Campos - Nuno Borges
tenis
11:30Aloys Johannes Willem van Baal - Nicolo Turchetti
tenis
11:30Benjamin Winter Lopez - Albert Roglan
tenis
11:30Majed Kilani - Giacomo Dambrosi
tenis
11:30Samuel Puskar - Enrico Dalla Valle
tenis
11:30Sebastian Baez - Yu
tenis
11:30Takanyi Garanganga - Louis Herman
tenis
11:30Rafael Nadal - Dominic Thiem
futbol
12:00Yangon United - Indera
tenis
12:00Alexey Vatutin - Kyrian Jacquet
tenis
12:00Andrea Arnaboldi - Lukas Lacko
tenis
12:00Ilkel - Danilo Petrovic
tenis
12:00Constant Lestienne - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:00Jerzy Janowicz - Quentin Halys
tenis
12:00Guinard/Rinderknech - Raja/Shamasdin
tenis
12:00Arneodo/Begemann - Golubev/Nedovesov
tenis
12:00Gabashvili/Zverev - Glasspool/Clayton
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
tenis
12:00Sabanov/Sabanov - Bemelmans/Masur
tenis
12:00Barbora Matusova - Elena Milovanovic
tenis
12:00Fanny Ostlund - Stefania Pantaia
tenis
12:00Kamila Kerimbayeva - Melanie Klaffner
tenis
12:00Majda Ajradini - Angelika Shapovalova
tenis
12:00Aziz Kijametovic - Stuart Parker
tenis
12:00Christian Samuelsson - Jakub Paul
tenis
12:00Matteo Arnaldi - Julian Ocleppo
tenis
12:00Matteo Martineau - Antoine Bellier
tenis
12:00Petr Nouza - Mischa Lanz
tenis
12:00Robert Quentin - Hugo Bron
tenis
12:00Stefan Seifert - Jurgen Briand
tenis
12:00Bron/Magnaudet - Mertens/Heyman
futbol
12:15Melbourne Knights - Heidelberg United
futbol
12:15Manang Marshyangdi - Sankata Club
futbol
13:00Master 7 - Svay Rieng
futbol
13:30Vitebsk - Isloch
tenis
14:00Asrawy/Makhlouf - Paz/Tenti
futbol
15:00Etiyopya Buna - Saint-George Addis Abeba
futbol
15:00Avion Academy - Canon Yaoundé
futbol
15:00Eding Sport - Loum
futbol
15:00Panthère du Ndé - APEJES Academy
futbol
15:00Mahia - Sofapaka
futbol
15:00Kericho - Mathare United
futbol
15:00Argesul Pitesti - Unirea Bascov
tenis
15:00Cabral/Tepavac - Guerrieri/Ingarao
tenis
15:00Pontjodikromo/Friberg - Barbu/Dougaz
tenis
15:00Prechtel/Turchetti - Bovy/Onclin
futbol
15:20Jeel Club - Al-Kawkab
futbol
15:20Al-Qadisiyah - Al-Bukayriyah
futbol
15:30Digenis Akritas Morphou - Ethnikos Achna
futbol
15:30Al-Batin - Al-Mojzel
futbol
15:50Al-Ta'ee - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
16:00Ahli Al-Khalil - Markz Balata
futbol
16:00Jabal Al Mukaber - Markaz Shabab Al-Am'ari
futbol
16:00Mosaset Al Bireh - Shabab Al Khaleel
futbol
16:00Taborsko - Dukla Prague
futbol
16:00Azam - Mtibwa Sugar
futbol
16:00FC - Wakiso Giants
futbol
16:00Villa - Express
futbol
16:00Kabwe Warriors - ZESCO United
tenis
16:00Arantxa - Elena Gabriela Ruse
tenis
16:00Cristina Bucsa - Rebecca Sramkova
tenis
16:00Katarina Zavatska - Myrtille Georges
tenis
16:00Natalia Vikhlyantseva - Tessah Andrianjafitrimo
tenis
16:00Nina Stojanovic - Dejana Radanović
tenis
16:00Oceane Dodin - Harmony
tenis
16:00Olga Govortsova - Tamara Korpatsch
futbol
16:15Al-Wahda Abu Dhabi - Fujairah
futbol
16:15Shabab Al-Ahli Dubai - Hatta Club
futbol
16:30Ried - Nitra
futbol
16:30Bright Stars - Maroons
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
17:00Ternana Calcio - Calcio Catania
futbol
17:00Bamboutos de Mbouda - Colombe du Dja et Lobo
futbol
17:00Dragón - Union Douala
futbol
17:00Feutcheu - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Stade Renard Melong - Young Sports
futbol
17:00Tonnerre Yaoundé - Fovu Club Baham
futbol
17:00Jablonec - Shonan Bellmare
futbol
17:00Jeonbuk Hyundai Motors - CSKA Sofia
futbol
17:00LASK Linz - Silkeborg
futbol
17:00Sesvete - Dugo Selo
tenis
17:00Giannessi/Mager - Tirante/Cerundolo
tenis
17:00Olivo/Etcheverry - Blancaneaux/Sakamoto
futbol
17:30APOEL - Apollon Limassol
futbol
17:30Salamis Famagusta - Paphos
futbol
17:45Al-Markhiya Sports Club - Kharaitiyat
futbol
18:00Bidda - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Al Shamal - Waab
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
tenis
18:00Andrej Martin - Diego Hidalgo
tenis
18:00Francisco Cerundolo - Orlando
tenis
18:00Marco Cecchinato - Gonzalo Villanueva
tenis
18:00Thiago Monteiro - Mariano Kestelboim
tenis
18:00Carter/Stefani - Rogers/Fichman
tenis
18:00Danilina/Neel - Der Hoek/Pigossi
tenis
18:00Morozova/Sanchez - Galfi/Hesse
futbol
18:45Al-Ansar Medina - Taqdom
futbol
19:00Khor Fakkan - Sharjah
futbol
19:00Brabrand - Skive
futbol
19:00Næstved - Nykøbing
futbol
19:00Vendsyssel - Thisted
futbol
19:30Dubrava - Zagorec Krapina
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:00Lusail - Muaither
futbol
20:00Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia
futbol
20:00Benešov - Vysočina Jihlava
tenis
20:00A. Behar/Escobar - Lawson/Novikov
tenis
20:00Gomez/Oliveira - Goransson/Rungkat
tenis
20:00Harrison/Harrison - Monroe/Withrow
tenis
20:00Sofia Sanchez - Taylor Townsend
tenis
20:00Polansky/Schnur - Martinez/Reyes-Varela
tenis
20:00Anhelina Kalinina - Jessika Ponchet
tenis
20:00Jessica Pegula - Sara Errani
tenis
20:00Yanina Wickmayer - Claire
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:301980 Wien - Union SC Perchtoldsdorf
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
20:30Pau - PSG (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Kapfenberger - Allerheiligen
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
tenis
21:00Denis Istomin - Sekou Bangoura
tenis
21:00Donald Young - Mitchell Krueger
tenis
21:00Aragone - Andreas Seppi
tenis
21:00Marius Copil - Michael Redlicki
tenis
21:00Miomir Kecmanovic - Yosuke Watanuki
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:15Leobendorf - Mannersdorf
futbol
21:30Rot-Weiss Koblenz - Hassia Bingen
futbol
21:30Viktoria Aschaffenburg - Bayern Alzenau
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Manchester 62 - College 1975
futbol
22:30Athlone Town - Patrick's Athletic
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:05Marsilya - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
01:15Club Guaraní - Jose Oruro
tenis
02:00Taro Daniel - Tung-Lin
tenis
02:00Li - Lorenzo Giustino
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
tenis
03:00Ashleigh Barty - Sofia Kenin
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - Progreso
futbol
04:00Club Universidad Nacional - Club Santos Laguna
futbol
04:00Monarcas Morelia - Cafetaleros de Chiapas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
06:10Monterrey - Club Celaya
futbol
06:10Juarez - Querétaro
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
basketbol
20:00Khimki Moskova - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
basketbol
21:30Alba Berlin - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:00Olympiakos - Baskonia (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:05Maccabi FOX - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Hamburger - Nurnberg
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Dublin University - Willow Park
futbol
22:55Nice - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:55Nice - Lyon
basketbol
23:00Barcelona - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Francis - Ratoath Harps
futbol
23:00Mirandés - Sevilla
basketbol
23:15Olimpia Milano - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 3)
futbol
00:00Alianza Petrolera - Deportivo Pereira
futbol
02:05Club Independiente Santa - Envigado Fútbol Club
futbol
04:10Cúcuta Deportivo - Millonarios Fútbol Club
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
11:30Sydney - Brisbane Roar
futbol
17:00Mumbai City - North East United
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlı Spor
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
20:00Dunkerque - Red Star Saint-Ouen
futbol
20:00Inter Zapresic - Istra 1961
futbol
20:00İstanbul Başakşehir - Gençlerbirliği
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Erzgebirge - Arminia Вielefeld
futbol
20:30Jahn Regensburg - Greuther Furth
basketbol
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
21:00Hallescher - Viktoria Köln
futbol
21:00Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
futbol
22:00Guingamp - Auxerre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Le Havre - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Avranches - Le
futbol
22:00Bastia-Borgo - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Bourg-Péronnas - Toulon
futbol
22:00Stade Lavallois - Lyon-Duchère
futbol
22:00Concarneau - Boulogne
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Cholet
futbol
22:00Villefranche - Quevilly
futbol
22:00Almere City - Telstar
futbol
22:00Excelsior - Breda
futbol
22:00Eindhoven - Graafschap
futbol
22:00FC - Roda JC Kerkrade
futbol
22:00Volendam - Helmond Sport
futbol
22:00N.E.C. - Cambuur
futbol
22:00Alkmaar - Waalwijk
futbol
22:00Benfica - Belenenses
futbol
22:05Partick Thistle - United
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Liffey Wanderers - Killester Donnycarney
futbol
22:30Hertha - Schalke 04
futbol
22:30Kortrijk - Standard Liège
futbol
22:45Rennes - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Derby Country - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Kevins Boys - Hellas Verona
futbol
22:45Carrigaline United - Rockmount
futbol
22:45Stade Rennais - Nantes
futbol
22:45Cardiff City - Reading
futbol
22:45Derby County - Stoke City
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
23:00Valencia Basket - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Real Garcilaso - Deportivo Binacional
futbol
23:00Tenerife - Sporting de Gijón
futbol
23:00Cremonese - Pisa 1909
futbol
00:15Ave - Famalicão
futbol
02:00Melgar - Club Universitario de Deportes
futbol
04:00Atlético San Luis - Guadalajara
futbol
04:05Llaneros Fútbol Club - Unión Magdalena
futbol
04:30Alianza Lima - Alianza Universidad
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
06:00Atlas - Club Tijuana
futbol
09:00Newcastle Jets - Western United
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Hull City - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Bologna - Brescia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Sochaux - Lorient (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Leeds United - Wigan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30PSG - Montpellier (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Cagliari - Parma (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
22:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Nimes - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Sassuolo - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Juventus - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Milan - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Nice - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Metz - St. Etienne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Lecce - Torino (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
22:45Udinese - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Bordeaux - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Grenoble - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sampdoria - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
06:30GS Warriors - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
18:00Hatay BB - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
11:15Donic - EazyCanlı
basketbol
10:55Hornets - BullsCanlı
basketbol
10:55Russian Bears - Australian SpidersCanlı
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Khimki Moskova - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
21:30Alba Berlin - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:00Olympiakos - Baskonia (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:05Maccabi FOX - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Barcelona - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
23:15Olimpia Milano - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
23:00Valencia Basket - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
06:30GS Warriors - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
18:00Hatay BB - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
10:00Shanghai Dongya - Buriram UnitedCanlı
futbol
11:00Skorost - Springfield Demize
futbol
11:00Ansan Greeners - Kolos Kovalevka
futbol
12:00Dynamo Kyiv - Kayrat
futbol
12:15West Torrens Birkalla - Croydon Kings
futbol
12:15Jawalakhel - Nepal Army
futbol
12:30Urozhay Krasnodar - Druzhba Maykop
futbol
13:00ViOn Zlaté Moravce - Petržalka 1898
futbol
13:00Aragvi Dusheti - Metalurgi Rustavi
futbol
13:00Tokyo - Ceres
futbol
13:00Seoul - Kedah
futbol
13:00Kashima Antlers - Melbourne Victory
futbol
14:15Hapoel Kiryat - Hapoel Hod HaSharon
futbol
14:30Mizoram - Sikkim
futbol
15:00Hutteen - Jazira Hasakan
futbol
15:00Jableh - Al-Jaish Damascus
futbol
15:00Avangard Kursk - Dinamo Minsk
futbol
15:00Nordsjælland - Roskilde
futbol
15:00Raków Częstochowa - Tsarsko Selo Sofia
futbol
15:00Van - Torpedo Armavir
futbol
15:00Pelister - Tikvesh
futbol
15:00Ironi Kuseife - Hapoel Ironi Gedera
futbol
15:00AS - Fauve Azur
futbol
15:00Matelots - Leopard Sportif de Douala
futbol
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Wahda SC Damascus
futbol
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Tishreen
futbol
15:00Al-Karamah - Nawair
futbol
15:00Al-Shorta Damascus - Al-Wathba
futbol
15:00Al-Talia - Al-Sahel Tartus
futbol
15:20Khaleej Khor Fakkan - Jabalain
futbol
15:30Shimshon Tel Aviv - Tseirey Taybe
futbol
15:30Maccabi Bnei Nahf - Tzeirei
futbol
15:30Maccabi Bnei Raina - Hapoel Sandala Gilboa
futbol
15:30Al-Shoulla Al Kharj - Najoom
futbol
15:30Struga Trim & - Arka Gdynia
futbol
16:00Kiyovu - Mukura Victory Sports
futbol
16:00Mbarara City - Vipers
futbol
16:00Sohar - Mirbat
futbol
16:00Penang - Perak
futbol
16:15Ajman Club - Baniyas
futbol
16:15Dhafra Club - Jazira Club
futbol
16:30Kyetume - Kampala Capital City Authority
futbol
16:30Onduparaka - Busoga United
futbol
16:30Proline - Police
futbol
16:30Tooro United - Uganda Revenue Authority
futbol
16:30Triglav Kranj - Javor Ivanjica
futbol
16:35Dhofar S.C.S.C. - Al-Oruba
futbol
17:00Foncha Street Bamenda - Dynamo de Douala
futbol
17:00Astres - OFTA of Kribi
futbol
17:00Renaissance FC de Ngoumou - Racing Bafoussam
futbol
17:00Unisport FC de Bafang - Stade de Bertoua
futbol
17:00Al-Sareeh - Aqaba
futbol
17:00Hrvatski Dragovoljac - Maksimir
futbol
17:00Sigma Olomouc - Orenburg
futbol
17:00Uzhorod - Minaj
futbol
17:30Club - Hilal Al-Quds
futbol
17:40Ain - Bunyodkor
futbol
18:00Ittifaq Maqaba - Qalali Club
futbol
18:00Town - Bahrain
futbol
18:10Al-Sailiya - Shahr Khodro
futbol
18:15Rayyan - Esteghlal
futbol
18:15Oman - Saham Club
futbol
18:15Hammarby - Midtjylland
futbol
18:30Brakna - Wagadou
futbol
18:50Jeddah Club - Ohud Medina
futbol
19:00Wasl - Nasr Dubai
futbol
19:00Ruanda Police - Armée Patriotique Rwandaise
futbol
19:00Partizán Bardejov - ŠK Odeva Lipany
futbol
19:30GAMTEL - Fortune
futbol
19:30Real de Banjul - Banjul
futbol
19:30Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Faisaly Amman
futbol
19:30Kustosja - Vinogradar
futbol
20:00Amstetten - Valentin
futbol
20:00First Vienna - Mannsdorf
futbol
20:00Stripfing Weiden - Favoritner
futbol
20:15Deutschlandsberger - Heiligenkreuz
futbol
20:30Al-Ahli - Istiklol Dushanbe
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
20:30Douanes Nouakchott - Entente Sebkha
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Slovan - Simmeringer
futbol
20:30Optik Rathenow - Chemie Premnitz
futbol
20:30Gratkorn - Trofaiach
futbol
20:30Vellmar - Hessen Kassel
futbol
20:30Angers - Rennes (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Halmstads - Tvååkers
futbol
21:00Columbia Floridsdorf - Spillern
futbol
21:00Dornbirn 1913 - Alberschwende
futbol
21:30Hitthaller St. Michael - Kalsdorf
futbol
22:00Dudenhofen - Schifferstadt
futbol
22:30Boca Juniors Cebelitarık - Mons Calpe
futbol
22:30Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:30Marys - Ringmahon Rangers
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:30Drogheda United - Bohemian
futbol
22:45Buckley Town - Guilsfield
futbol
22:45Biggleswade - Bedworth United
futbol
22:45Cinderford Town - Bideford
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Hungerford Town - Bracknell Town
futbol
22:45Maidenhead United - Marlow
futbol
22:45Pontefract Collieries - Goole
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Maldon & Tiptree - Merstham
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Atherton Collieries - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Dunston - South Shields
futbol
22:45Morpeth Town - Pickering Town
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Derry City - Institute
futbol
22:45Shelbourne - Longford Town
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
22:55Monaco - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Firhouse Clover - Killester Donnycarney
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
00:00Curicó Unido - Deportes La Serena
futbol
01:00Garden Hotspurs - Security Forces United
futbol
01:00Central - Defence Force
futbol
01:00Port Of Spain - Club Sando
futbol
01:15Boavista Sport Club - Madureira Esporte Clube
futbol
02:00Sport Club do Recife - Central Sport Club
futbol
02:00Maceio - Jacyoba
futbol
02:00Cruzeiro Esporte Clube - Villa Nova
futbol
02:00Velo Clube - Preto
futbol
02:00Bajai - Imperatriz
futbol
02:00Horquetta Rangers - Point Fortin Civic
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
02:15Associação Olímpica de Itabaiana - Confianca
futbol
02:30Colo-Colo - Palestino
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:00Pachuca - Venados
futbol
04:00Deportivo Toluca - Atlas
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
futbol
05:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
futbol
06:10Club Tijuana - Atlético San Luis
futbol
06:10Dorados de Sinaloa - Guadalajara
futbol
11:15Sydney Olympic - Hakoah Sydney City East
futbol
11:30Paro - Defenders
futbol
11:30Minerva Punjab - NEROCA
futbol
12:00Yangon United - Indera
futbol
12:15Melbourne Knights - Heidelberg United
futbol
12:15Manang Marshyangdi - Sankata Club
futbol
13:00Master 7 - Svay Rieng
futbol
13:30Vitebsk - Isloch
futbol
15:00Etiyopya Buna - Saint-George Addis Abeba
futbol
15:00Avion Academy - Canon Yaoundé
futbol
15:00Eding Sport - Loum
futbol
15:00Panthère du Ndé - APEJES Academy
futbol
15:00Mahia - Sofapaka
futbol
15:00Kericho - Mathare United
futbol
15:00Argesul Pitesti - Unirea Bascov
futbol
15:20Jeel Club - Al-Kawkab
futbol
15:20Al-Qadisiyah - Al-Bukayriyah
futbol
15:30Digenis Akritas Morphou - Ethnikos Achna
futbol
15:30Al-Batin - Al-Mojzel
futbol
15:50Al-Ta'ee - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
16:00Ahli Al-Khalil - Markz Balata
futbol
16:00Jabal Al Mukaber - Markaz Shabab Al-Am'ari
futbol
16:00Mosaset Al Bireh - Shabab Al Khaleel
futbol
16:00Taborsko - Dukla Prague
futbol
16:00Azam - Mtibwa Sugar
futbol
16:00FC - Wakiso Giants
futbol
16:00Villa - Express
futbol
16:00Kabwe Warriors - ZESCO United
futbol
16:15Al-Wahda Abu Dhabi - Fujairah
futbol
16:15Shabab Al-Ahli Dubai - Hatta Club
futbol
16:30Ried - Nitra
futbol
16:30Bright Stars - Maroons
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
17:00Ternana Calcio - Calcio Catania
futbol
17:00Bamboutos de Mbouda - Colombe du Dja et Lobo
futbol
17:00Dragón - Union Douala
futbol
17:00Feutcheu - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Stade Renard Melong - Young Sports
futbol
17:00Tonnerre Yaoundé - Fovu Club Baham
futbol
17:00Jablonec - Shonan Bellmare
futbol
17:00Jeonbuk Hyundai Motors - CSKA Sofia
futbol
17:00LASK Linz - Silkeborg
futbol
17:00Sesvete - Dugo Selo
futbol
17:30APOEL - Apollon Limassol
futbol
17:30Salamis Famagusta - Paphos
futbol
17:45Al-Markhiya Sports Club - Kharaitiyat
futbol
18:00Bidda - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Al Shamal - Waab
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
futbol
18:45Al-Ansar Medina - Taqdom
futbol
19:00Khor Fakkan - Sharjah
futbol
19:00Brabrand - Skive
futbol
19:00Næstved - Nykøbing
futbol
19:00Vendsyssel - Thisted
futbol
19:30Dubrava - Zagorec Krapina
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:00Lusail - Muaither
futbol
20:00Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia
futbol
20:00Benešov - Vysočina Jihlava
futbol
20:301980 Wien - Union SC Perchtoldsdorf
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
20:30Pau - PSG (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Kapfenberger - Allerheiligen
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:15Leobendorf - Mannersdorf
futbol
21:30Rot-Weiss Koblenz - Hassia Bingen
futbol
21:30Viktoria Aschaffenburg - Bayern Alzenau
futbol
22:30Manchester 62 - College 1975
futbol
22:30Athlone Town - Patrick's Athletic
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:05Marsilya - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
01:15Club Guaraní - Jose Oruro
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - Progreso
futbol
04:00Club Universidad Nacional - Club Santos Laguna
futbol
04:00Monarcas Morelia - Cafetaleros de Chiapas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
futbol
06:10Monterrey - Club Celaya
futbol
06:10Juarez - Querétaro
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
futbol
22:30Hamburger - Nurnberg
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Dublin University - Willow Park
futbol
22:55Nice - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:55Nice - Lyon
futbol
23:00Francis - Ratoath Harps
futbol
23:00Mirandés - Sevilla
futbol
00:00Alianza Petrolera - Deportivo Pereira
futbol
02:05Club Independiente Santa - Envigado Fútbol Club
futbol
04:10Cúcuta Deportivo - Millonarios Fútbol Club
futbol
11:30Sydney - Brisbane Roar
futbol
17:00Mumbai City - North East United
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlı Spor
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Dunkerque - Red Star Saint-Ouen
futbol
20:00Inter Zapresic - Istra 1961
futbol
20:00İstanbul Başakşehir - Gençlerbirliği
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Erzgebirge - Arminia Вielefeld
futbol
20:30Jahn Regensburg - Greuther Furth
futbol
21:00Hallescher - Viktoria Köln
futbol
21:00Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
futbol
22:00Guingamp - Auxerre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Le Havre - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Avranches - Le
futbol
22:00Bastia-Borgo - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Bourg-Péronnas - Toulon
futbol
22:00Stade Lavallois - Lyon-Duchère
futbol
22:00Concarneau - Boulogne
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Cholet
futbol
22:00Villefranche - Quevilly
futbol
22:00Almere City - Telstar
futbol
22:00Excelsior - Breda
futbol
22:00Eindhoven - Graafschap
futbol
22:00FC - Roda JC Kerkrade
futbol
22:00Volendam - Helmond Sport
futbol
22:00N.E.C. - Cambuur
futbol
22:00Alkmaar - Waalwijk
futbol
22:00Benfica - Belenenses
futbol
22:05Partick Thistle - United
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Liffey Wanderers - Killester Donnycarney
futbol
22:30Hertha - Schalke 04
futbol
22:30Kortrijk - Standard Liège
futbol
22:45Rennes - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Derby Country - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Kevins Boys - Hellas Verona
futbol
22:45Carrigaline United - Rockmount
futbol
22:45Stade Rennais - Nantes
futbol
22:45Cardiff City - Reading
futbol
22:45Derby County - Stoke City
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Garcilaso - Deportivo Binacional
futbol
23:00Tenerife - Sporting de Gijón
futbol
23:00Cremonese - Pisa 1909
futbol
00:15Ave - Famalicão
futbol
02:00Melgar - Club Universitario de Deportes
futbol
04:00Atlético San Luis - Guadalajara
futbol
04:05Llaneros Fútbol Club - Unión Magdalena
futbol
04:30Alianza Lima - Alianza Universidad
futbol
06:00Atlas - Club Tijuana
futbol
09:00Newcastle Jets - Western United
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:30Hull City - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Bologna - Brescia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Sochaux - Lorient (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Leeds United - Wigan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30PSG - Montpellier (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Cagliari - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
22:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Nimes - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Sassuolo - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Juventus - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Milan - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Nice - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Metz - St. Etienne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Lecce - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Udinese - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Bordeaux - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Grenoble - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sampdoria - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
09:30Jason Kubler - Steven Diez
tenis
09:30Fang Ying - Patcharin Cheapchadej
tenis
10:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
tenis
10:30Maamoun/Fanselow - Kaewsuto/Sookton-Eng
tenis
10:45Milos Raonic - Novak Djokovic
tenis
10:45Raina/Schoofs - Inoue/Kang
tenis
11:00Alexander Shevchenko - Petr Hajek
tenis
11:00Dennis Uspensky - Gunjan Jadhav
tenis
11:00Dimitriy Voronin - Fermin Tenti
tenis
11:00Yuichiro Inui - Fabrizio Ornago
tenis
11:00Arisha Ladhani - Andjela Jocovic
tenis
11:00Martinez Regalado - Marion Viertler
tenis
11:00Lina Qostal - Rita Atik
tenis
11:00Burrage/Bjorklund - Namigata/Yu
tenis
11:00Ochi/Tokuda - Congcar/Kunsuwan
tenis
11:30Luke Johnson - Tiago Cacao
tenis
11:30Neil Oberleitner - Andrea Guerrieri
tenis
11:30Pablo Llamas Ruiz - Jacopo Berrettini
tenis
11:30Adithya Karunaratne - Nefisa Berberovic
tenis
11:30Emeline Dartron - Katy Dunne
tenis
11:30Yuliya Hatouka - Bruna Casasampere Escoda
tenis
11:30Amanmuradova/Dascalu - Momkoonthod/Sawatdee
tenis
11:30Kajitani/Plipuech - Uchijima/Zhang
tenis
11:30Xun/Ng - Simmonds/Ueda
tenis
11:30Denolly/Chung - Oliel/Patael
tenis
11:30Imai/Hsu - Sultanov/Hua
tenis
12:00Lorenzo Musetti - Teimuraz Gabashvili
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
tenis
12:00Ekaterine Gorgodze - Clara Tauson
tenis
12:00Raluca Georgiana Serban - Lara Salden
tenis
12:00Alexander Erler - Mats Rosenkranz
tenis
12:00Elmar Ejupovic - Jonathan Mridha
tenis
12:30Juan Pablo - Muthu Aadhitiya Senthilkumar
tenis
12:30Taha Kapadia - Christoffer Solberg
tenis
13:00Aziz Dougaz - Marat Deviatiarov
tenis
13:00Gauthier Onclin - Bogdan Bobrov
tenis
13:00Bhuvana Kalva - Natalia Orlova
tenis
13:00Darja Suvirdjonkova - Nuria Brancaccio
tenis
13:00Gozal Ainitdinova - Corina Mader
tenis
13:00Lilly Elida Haseth - Nicole Teodosescu
tenis
13:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
13:00Matei Adrian Georgescu - Peter Nagy
tenis
13:30Lukas Klein - Maxime Janvier
tenis
13:30Roberto Ortega-Olmedo - Luca Vanni
tenis
13:30Anna Zaja - Diane Parry
tenis
13:30Gaelle Desperrier - Sofya Lansere
tenis
13:30Victoria Muntean - Eleonora Molinaro
tenis
13:30Jean-Marc Malkowski - Alexey Zakharov
tenis
13:30Maxence Beauge - Hugo Schott
tenis
14:00Atik/Jocovic - Salam/Martinez Regalado
tenis
14:00Ladhani/Melgers - Ajradini/Zhu
tenis
14:00Claudia Giovine - Alizé
tenis
14:00Karin Kennel - Lucia Cortez Llorca
tenis
14:00Maria Gutierrez Carrasco - Athina Pitta
tenis
14:00Pauline Wuarin - Suzan Lamens
tenis
14:30Karl Friberg - Arnaud Bovy
tenis
14:30Luca Castelnuovo - Moez Echargui
tenis
14:30Marko Tepavac - Jordan Chiu
tenis
14:30Liauw A Fong - Beatrice Lombardo
tenis
14:30Kilani/Ouakaa - Artieri/Guerra
tenis
14:30Dragos Dima - Igor Kudriashov
tenis
14:30Giovanni Fonio - Ivan Davydov
tenis
14:30Marco Bortolotti - Alessandro Petrone
tenis
14:30Taiyo Yamanaka - Denis Klok
tenis
14:30Julyette Maria Josephine Steur - Federica Arcidiacono
tenis
14:30Craciun/Rosca - Tinaztepe/Turhan
tenis
14:30Oliynykova/Sakellaridi - Arcidiacono/Colmegna
tenis
14:30Wurth/Uslu - Biagianti/Zantedeschi
tenis
14:30Soyler/Cengiz - Comu/Sarıtaş
tenis
15:00Mats Moraing - Daniel Masur
tenis
15:00Tobias Kamke - Valentin Royer
tenis
15:00Conny Perrin - Alice Tubello
tenis
15:00Jaqueline Adina Cristian - Guerrero Alvarez
tenis
15:00Ryan Nijboer - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
15:30Alina Charaeva - Maria Marfutina
tenis
15:30Camilla Rosatello - Mira Antonitsch
tenis
15:30Gemma Lairon Navarro - Laura Schaeder
tenis
15:30Milan Krish - Cristiana Ferrando
tenis
16:00Azziz/Komano - Dartron/Temin
tenis
16:00Kolodziejova/Maleckova - Kraus/Nahimana
tenis
16:00Kubareva/Hatouka - Dmitrichenko/Karunaratne
tenis
16:00Vlckova/Orange - Peddi Reddy/Hosoki
tenis
16:00Canas Garcia/Ruiz - Baez/Faria
tenis
16:00Guerra/Tomassetti - Barroso Campos/Winter Lopez
tenis
16:00Bellier/Tchoutakian - Der Meerschen/Parker
tenis
16:00Beyza Yaniklar - Gebriela Mihaylova
tenis
16:00Jiangxue - Ayaka Okuno
tenis
16:00Zhibek Kulambayeva - Andreea Prisacariu
tenis
16:00Aydogdu/Cepel - Aksu/Ivanov
tenis
16:00Nagy/Piros - Galoppini/Fonio
tenis
16:30Arthur Rinderknech - Antoine Escoffier
tenis
16:30Hiroki Moriya - Mischa Zverev
tenis
16:30Alexis Gautier - Yannick Mertens
tenis
16:30Rosenkranz/Fallert - Muscheites/Seifert
tenis
16:35Daria Snigur - Magdalena Frech
tenis
17:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Sergio Galdos
tenis
17:00Gilbert Soares Klier Junior - Hernan Casanova
tenis
17:00Thiago Agustin Tirante - Genaro Alberto Olivieri
tenis
17:00Felix Corwin - Christian Langmo
tenis
17:00Francisco Comesana - Dominik Palan
tenis
17:00Jean Thirouin - Yeudy Villar
tenis
17:00Arianne Hartono - Akilah James
tenis
17:00Kylie Collins - Jessica Plazas
tenis
17:00Nathaly Kurata - Maya Pitts
tenis
17:00Bogdan/Beslagic - Zuger/Ochsner
tenis
17:00Duerst/Ryser - Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz
tenis
17:00Lamens/Stadler - Suviste/Hopfensperger
tenis
17:00Yoshitomi/Ogata - Cortez Llorca/Lopez Alcaraz
tenis
17:30Nouza/Ocleppo - Mridha/Samuelsson
tenis
18:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
18:00Beauge/Briand - Kijametovic/Fiacan
tenis
18:30Guilherme Clezar - Andrea Collarini
tenis
18:30Pedro Sakamoto - Joao Domingues
tenis
18:30Tomas Machac - Mathias Bourgue
tenis
18:30Nick Chappell - Mateus Alves
tenis
18:30Vasil Kirkov - Simon Carr
tenis
18:30Eduarda Piai - Brittany Collens
tenis
18:30Elyse Lavender - Funa Kozaki
tenis
18:30Ingrid Gamarra Martins - Stephanie Judith Visscher
tenis
18:30Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero - Alogo Piqueras/Redondo
tenis
18:30Carrillo Marin/Gutierrez Carrasco - Giovine/Kennel
tenis
18:30Lee/Pitta - Marfutina/Rosatello
tenis
18:30Vicens Mas/Malmqvist - Barad Itzhaki/Wuarin
tenis
18:30Christopher Heyman - Yannik Steinegger
tenis
19:00Jorge Brian Panta Herreros - Renzo Olivo
tenis
19:30Miedler/Moraing - Walkow/Kolar
tenis
19:35Margarita Gasparyan - Lesley Pattinama-Kerkhove
tenis
20:00Alessandro Giannessi - Tomas Martin Etcheverry
tenis
20:00Juan Pablo Patino-Samudio - Geoffrey Blancaneaux
tenis
20:30Ruben Bemelmans - Manuel Guinard
tenis
21:00Alexander Sarkissian - Christopher Eubanks
tenis
21:00Govind Nanda - Agustin Velotti
tenis
21:00Thai-Son Kwiatkowski - Emilio Gomez
tenis
21:00Roberto Cid Subervi - Alejandro Tabilo
tenis
21:00Nino Serdarusic - Bernabe Zapata Miralles
tenis
21:00Vedder - Emily Appleton
tenis
21:00Utaka Kishigami - Verena Meliss
tenis
21:00Mayo Hibi - Tereza Mrdeza
tenis
21:00Nadia Podoroska - Gabriela
tenis
21:00Nicole Gibbs - Hailey Baptiste
tenis
21:00Renata Zarazua - Irina Falconi
tenis
21:30Mena/Ugo Carabelli - Duran/Kestelboim
tenis
22:00Juan Manuel Cerundolo - Pedro Sousa
tenis
22:00Kopriva - Tristan Lamasine
tenis
22:30Brayden Schnur - Maxime Cressy
tenis
22:30Marcos Giron - Sebastian Korda
tenis
22:30Roberto Quiroz - Gonzalo Escobar
tenis
22:30Grace - Christina McHale
tenis
22:30Hanna Chang - Hozumi
tenis
22:30Quinn Gleason - Marie Benoit
tenis
22:30Tatjana Maria - Amandine Hesse
tenis
23:30Dalma Galfi - Katherine Sebov
tenis
00:00Daniel Elahi Galan Riveros - James Ward
tenis
00:00Mackenzie Mcdonald - Raymond Sarmiento
tenis
00:00Peter Polansky - Aleksandar Vukic
tenis
00:00Alexa Glatch - Shelby Rogers
tenis
00:00Robin Anderson - Sophia Whittle
tenis
00:00Johnson/Johnson - Eubanks/Copil
tenis
01:00Carlos Taberner - Martin Cuevas
tenis
01:30Ernesto Escobedo - Bradley Klahn
tenis
01:30Nicolas Alvarez - Facundo Bagnis
tenis
01:30Gleason/Cako - Gumulya/Rompies
tenis
01:30Yonehara/Hozumi - Arconada/Loeb
tenis
01:30Zacarias/Hsu - Olmos/Santamaria
tenis
01:30Lammons/Reese - Bangoura/Korda
tenis
02:00Andrew Harris - Daniel Altmaier
tenis
02:00Tristan Schoolkate - Yannick Hanfmann
tenis
02:00Abbie Myers - Ellen Perez
tenis
02:30Troche/Fumeaux Buenaventura - Gutierrez/Casanova
tenis
03:00Federico Coria - Carlos Gomez-Herrera
tenis
03:00Chan/Chan - Babos/Mladenovic
tenis
03:00Hsieh/Strycova - Krejcikova/Siniakova
tenis
03:00Ram/Salisbury - Bublik/Kukushkin
tenis
03:00Kubot/Swiatek - Smith/Sharma
tenis
03:00Simona Halep - Anett Kontaveit
tenis
03:30Lizette Cabrera - Isabella Bozicevic
tenis
03:30Sara Sorribes Tormo - Ivana Popovic
tenis
04:00Brydan Klein - Clarke
tenis
04:00Liam Broady - Michail Pervolarakis
tenis
04:00Mohamed Safwat - Borna Gojo
tenis
04:30Garbine Muguruza - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
05:00Ayano Shimizu - Sachia Vickery
tenis
05:00Jaimee Fourlis - Alexandra Bozovic
tenis
05:30Evan King - Duck Hee
tenis
05:30Harry Bourchier - Kimmer Coppejans
tenis
05:30Nikola Milojevic - Benjamin Lock
tenis
06:30Belinda Woolcock - Paula Badosa Gibert
tenis
06:30Kravchuk/Muhammad - Parnaby/Hanatani
tenis
06:30Alexander Zverev - Stanislas Wawrinka
tenis
07:00Noguchi - Yannick Maden
tenis
07:00Vavassori/Margaroli - Sweeny/Schoolkate
tenis
08:00Guccione/Reid - Verbeek/Heliovaara
tenis
08:00Aiava/Hourigan - Zlochova/Ramialison
tenis
08:00Okamura/Rakhimova - Perez/Sanders
tenis
08:00Wu/Lee - Routliffe/Stollar
tenis
08:30Doumbia/Reboul - Vervoort/Diez
tenis
08:30Gojo/Zhe - Vega Hernandez/Granollers
tenis
09:30Alex Bolt - Liam Caruana
tenis
10:00Antonio Cayetano March - Martin Tiffon
tenis
10:00Sandro Kopp - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
10:00Umut Akkoyun - Jonathan Eysseric
tenis
10:00Hazawa/Yamanaka - Dima/Lazarov
tenis
10:00Sinha/Eleveld - Marti Pujolras/March
tenis
11:00Daniel Litvinov - Stefano Baldoni
tenis
11:00Henrik Traskin - S D Prajwal
tenis
11:00Nathan Seateun - Sherif Makhlouf
tenis
11:00Nakamura - Ahmed Mounir
tenis
11:30Alberto Barroso Campos - Nuno Borges
tenis
11:30Aloys Johannes Willem van Baal - Nicolo Turchetti
tenis
11:30Benjamin Winter Lopez - Albert Roglan
tenis
11:30Majed Kilani - Giacomo Dambrosi
tenis
11:30Samuel Puskar - Enrico Dalla Valle
tenis
11:30Sebastian Baez - Yu
tenis
11:30Takanyi Garanganga - Louis Herman
tenis
11:30Rafael Nadal - Dominic Thiem
tenis
12:00Alexey Vatutin - Kyrian Jacquet
tenis
12:00Andrea Arnaboldi - Lukas Lacko
tenis
12:00Ilkel - Danilo Petrovic
tenis
12:00Constant Lestienne - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:00Jerzy Janowicz - Quentin Halys
tenis
12:00Guinard/Rinderknech - Raja/Shamasdin
tenis
12:00Arneodo/Begemann - Golubev/Nedovesov
tenis
12:00Gabashvili/Zverev - Glasspool/Clayton
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
tenis
12:00Sabanov/Sabanov - Bemelmans/Masur
tenis
12:00Barbora Matusova - Elena Milovanovic
tenis
12:00Fanny Ostlund - Stefania Pantaia
tenis
12:00Kamila Kerimbayeva - Melanie Klaffner
tenis
12:00Majda Ajradini - Angelika Shapovalova
tenis
12:00Aziz Kijametovic - Stuart Parker
tenis
12:00Christian Samuelsson - Jakub Paul
tenis
12:00Matteo Arnaldi - Julian Ocleppo
tenis
12:00Matteo Martineau - Antoine Bellier
tenis
12:00Petr Nouza - Mischa Lanz
tenis
12:00Robert Quentin - Hugo Bron
tenis
12:00Stefan Seifert - Jurgen Briand
tenis
12:00Bron/Magnaudet - Mertens/Heyman
tenis
14:00Asrawy/Makhlouf - Paz/Tenti
tenis
15:00Cabral/Tepavac - Guerrieri/Ingarao
tenis
15:00Pontjodikromo/Friberg - Barbu/Dougaz
tenis
15:00Prechtel/Turchetti - Bovy/Onclin
tenis
16:00Arantxa - Elena Gabriela Ruse
tenis
16:00Cristina Bucsa - Rebecca Sramkova
tenis
16:00Katarina Zavatska - Myrtille Georges
tenis
16:00Natalia Vikhlyantseva - Tessah Andrianjafitrimo
tenis
16:00Nina Stojanovic - Dejana Radanović
tenis
16:00Oceane Dodin - Harmony
tenis
16:00Olga Govortsova - Tamara Korpatsch
tenis
17:00Giannessi/Mager - Tirante/Cerundolo
tenis
17:00Olivo/Etcheverry - Blancaneaux/Sakamoto
tenis
18:00Andrej Martin - Diego Hidalgo
tenis
18:00Francisco Cerundolo - Orlando
tenis
18:00Marco Cecchinato - Gonzalo Villanueva
tenis
18:00Thiago Monteiro - Mariano Kestelboim
tenis
18:00Carter/Stefani - Rogers/Fichman
tenis
18:00Danilina/Neel - Der Hoek/Pigossi
tenis
18:00Morozova/Sanchez - Galfi/Hesse
tenis
20:00A. Behar/Escobar - Lawson/Novikov
tenis
20:00Gomez/Oliveira - Goransson/Rungkat
tenis
20:00Harrison/Harrison - Monroe/Withrow
tenis
20:00Sofia Sanchez - Taylor Townsend
tenis
20:00Polansky/Schnur - Martinez/Reyes-Varela
tenis
20:00Anhelina Kalinina - Jessika Ponchet
tenis
20:00Jessica Pegula - Sara Errani
tenis
20:00Yanina Wickmayer - Claire
tenis
21:00Denis Istomin - Sekou Bangoura
tenis
21:00Donald Young - Mitchell Krueger
tenis
21:00Aragone - Andreas Seppi
tenis
21:00Marius Copil - Michael Redlicki
tenis
21:00Miomir Kecmanovic - Yosuke Watanuki
tenis
02:00Taro Daniel - Tung-Lin
tenis
02:00Li - Lorenzo Giustino
tenis
03:00Ashleigh Barty - Sofia Kenin
Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.