Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
19 Ocak 2020 Pazar 15:03:27
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton Town (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton TownCanlı
futbol
14:30Yalovaspor - Yalova KadıköysporCanlı
basketbol
14:30Liaoning Dinosaurs - Xinjiang Flying TigersCanlı
basketbol
14:30Shougang Beijing Ducks - Jiangsu DragonsCanlı
basketbol
14:30Zhejiang Lions - Beijing Royal FightersCanlı
futbol
14:30Milan - Udinese (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
14:30Mohun Bagan - East BengalCanlı
basketbol
14:15Pauian Archiland - JiutaiCanlı
futbol
14:15Milan - Udinese CalcioCanlı
basketbol
14:00Delteco - GranadaCanlı
basketbol
14:00Inanomo Moskova - MoskovskiyCanlı
futbol
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
14:00İstanbulspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
14:00Mallorca - Valencia (spor SMART HD)Canlı
futbol
14:00Bangladeş - LankaCanlı
futbol
14:00VVV-Venlo - EindhovenCanlı
futbol
14:00Peña Deportiva - Atlético Madrid BCanlı
futbol
14:00İstanbulspor - ErzurumsporCanlı
futbol
14:00Keçiörengücü - EskişehirsporCanlı
basketbol
14:00Jilin Northeast Tigers - Bayi RocketsCanlı
futbol
13:45Mallorca - ValenciaCanlı
futbol
13:45Elche - AlcorcónCanlı
futbol
13:45Apollon Larissa - KaraiskakisCanlı
futbol
13:30Antalyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
13:30Ankara Demir - Kahramanmaraş (TRT Spor HD)Canlı
futbol
13:30Fajr Sepasi - EsteghlalCanlı
futbol
13:30Ankara Demirspor - KahramanmaraşsporCanlı
futbol
13:30Kastamonuspor - KırşehirsporCanlı
futbol
13:30Manisa - HacettepeCanlı
futbol
13:30Sakaryaspor - ElazığsporCanlı
futbol
13:30Karacabey Belediyespor - OsmaniyesporCanlı
futbol
13:30Payasspor - Ağrı 1970 SporCanlı
futbol
13:30Serik Belediyespor - 68 Yeni AksaraysporCanlı
futbol
13:15Damash Gilan - MalavanCanlı
tenis
13:05Semyon Ivenin - Sergey ProshinCanlı
basketbol
13:00Quezon City Defenders - Taguig GeneralsCanlı
basketbol
13:00DiDiBao Kamenets-Podolsky - TernopilCanlı
futbol
13:00Gümüşhanespor - Konyaspor 1922Canlı
futbol
13:00Sivas Belediye Spor - Bodrum Belediyesi BodrumsporCanlı
futbol
13:00Artvin Hopaspor - KızılcabölüksporCanlı
futbol
13:00Orduspor - ManisasporCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
12:45Engordany - Encamp
basketbol
13:00Bima Perkasa Jogja - Pelita Jaya Esia
basketbol
13:00Nzui-Manto - Etual Sportiv
futbol
13:00Santurtzi - ignacio
futbol
13:00Ushuru - Bomet
futbol
13:00Pembroke Athleta - Mqabba
futbol
13:00Ofspor - 1877 Alemdağ Spor
futbol
13:15Antalyaspor - Göztepe
futbol
13:15Vasko - Corps of Signals
futbol
13:15Rafsanjan - Qashqai
futbol
13:15Sanat Mes Kerman - Arman Gohar
futbol
13:15Atrak Bojnourd - Milad Mehr
futbol
13:15Carabanchel - Moratalaz
futbol
13:15Luxeon - Avanhard Odessa
futbol
13:15Utaş Uşakspor - Ergene Velimeşe Spor
futbol
13:15Derince Belediyespor - Fatsa Belediyesi
futbol
13:15Gölcükspor - Bayrampaşa
futbol
13:30Khosheh Talaei - Elmo Adab
futbol
13:30Avalan Kamyaran - Kaspian Qazvin
futbol
13:30Esteghlal Molasani - Shahrdari Astara
futbol
13:30Basconia - Deusto
futbol
13:30Tarancon - Azuqueca
futbol
13:30Trival Valderas - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
futbol
13:30Deportivo Linares - Melilla
futbol
13:30Intercity Alicante - Atzeneta
futbol
13:30Recambios Colon - Alcoyano
futbol
13:30Minerva - Muleño
futbol
13:30Sestao River Club - Ariznabarra
futbol
13:30BAKspor - Sarıyer
futbol
13:30Tarsus İdman Yurdu - Şanlıurfaspor
futbol
13:30Halide Edip Adıvar - Darıca Gençlerbirliği
futbol
13:30Modafen Spor - Diyarbakırspor
futbol
13:30Muğlaspor - Yeni Altındağ Belediyespor
futbol
13:30Turgutluspor - Kemerspor 2003
futbol
13:45Siete Villas - Unión Montañesa Escobedo
futbol
13:45Silivrispor - Şile Yıldızspor
basketbol
14:00JuveCaserta - Udine
futbol
14:00Newtown Rangers - Leixlip United
futbol
14:00Skerries Town - Patrick's CYFC
futbol
14:00Prat - Orihuela
futbol
14:00Tudelano - Arenas Club de Getxo
futbol
14:00Rayo Majadahonda - Ibiza
futbol
14:00Talavera - Recreativo de Huelva
futbol
14:00Villarrobledo - Marbella
futbol
14:00Deportivo Alavés B - Burgos
futbol
14:00Internacional de Madrid - Coruxo
futbol
14:00UCAM Murcia - Real Balompédica Linense
futbol
14:00Olot - Cornellà
futbol
14:00Unión Adarve - Flat Earth
futbol
14:00Alhaurín de la Torre - Atlético Mancha Real
futbol
14:00Atletico Tacoronte - San Fernando
futbol
14:00Berceo - Calzada
futbol
14:00Mostoles - Pozuelo de Alarcón
futbol
14:00Cuarte - Juan de Mozarrifar
futbol
14:00Vallobin - Union Club Ceares
futbol
14:00Europa - Vilafranca
futbol
14:00Club Deportivo La Virgen del Camino - Almazán
futbol
14:00Club Deportivo Villegas - Alberite
futbol
14:00Cacereño - Arroyo
futbol
14:00Olivenza - Villanovense
futbol
14:00Polideportivo Almeria - Club Deportivo Huétor
futbol
14:00Real Avilés - Condal
futbol
14:00Cristobal - Cerdanyola del Vallès
futbol
14:00Maracena - Huétor Vega
futbol
14:00Socuéllamos - Torrijos
futbol
14:00Sant Andreu - Esport Club Granollers
futbol
14:00Schaffhausen - Young Fellows Juventus
futbol
14:00Zalgiris Kaunas - Sūduva Marijampolė
futbol
14:00Farense - Covilhã
futbol
14:00Inter Zapresic - Khangarid Klub
futbol
14:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
14:00Vision - UR
futbol
14:00Real-Succes - USPEE
basketbol
14:15Viva Basket - Umka Dzez
tenis
14:15Bradley Paliska - Matheo Coupu Moison
tenis
14:15Liova Ajavon - Paul Valsecchi
futbol
14:15Silva - Unión Deportiva Somozas
basketbol
14:30Shanghai Dongfang Sharks - Shenzhen Aviators
basketbol
14:30Zhejiang Golden Bulls - TianJin Steel
tenis
14:30Arthur Fils - Mesa
tenis
14:30Thomas Deschamps - Louis Lechevretel
futbol
14:30Persepolis Genaveh - Shahid Ghandi
futbol
14:30Granja - 428189
futbol
14:30Polvorin - Arosa
futbol
14:30Portmany - Felanitx
futbol
14:30Vital'O - Bumamuru
futbol
14:30Zlatan Ibrahimović - Stefano Okaka
basketbol
14:30Baloncesto Fuenlabrada - Barcelona Bàsquet
basketbol
14:30MoraBanc Andorra - Obradoiro
basketbol
14:30Foshan Long Lions - Sichuan Blue Whales
basketbol
14:30Fujian Quanzhou Bank - Qingdao DoubleStar Eagles
futbol
15:00DAC 1904 Dunajská Streda - Skalica
futbol
15:00Cockhill Celtic - Kilnamanagh
futbol
15:00Ballymun - Cherry Orchard
futbol
15:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
15:00Bidco United - Migori
futbol
15:00Muranga Seal - Shabana
futbol
15:00Talanta - Vihiga United
futbol
15:00Amagaju - Rutsiro
futbol
15:00Etoile de L'Est - Nyagatare
futbol
15:00Gorilla - Intare
futbol
15:00Rugende - Miroplast
futbol
15:00Espérance de Tunis - Club Africain
futbol
15:00Panachaiki - Kerkyra
tenis
15:00Carlos Alcaraz Garfia - Evan Furness
futbol
15:15Qrendi - Lija Athletic
futbol
15:30Shkupi - Drita
futbol
15:30National Bank of Egypt - Alameen
futbol
15:30Telephonat Bani Sweif - Dayrout
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa
futbol
16:00Hannover - Borussia Hildesheim
futbol
16:00Olimpija Ljubljana - Brezice
futbol
16:00Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln
futbol
16:00Union Berlin - Gallen
futbol
16:00Atlètic Club d'Escaldes - Massana
futbol
16:00Messina - Tommaso
futbol
16:00Vestri - Thróttur Vogar
futbol
16:00Sirens - Mosta
futbol
16:00Gasogi United - Muhanga
futbol
16:00Gicumbi - Ruanda Police
futbol
16:00Musanze - Mukura Victory Sports
futbol
16:00Sunrise FC Rwamagana - Kiyovu
futbol
16:00Alliance - Simba
futbol
16:00Wakiso Giants - Onduparaka
futbol
16:00Almopos Arideas - Thiella Sarakinon
futbol
16:00Almyrou - Pierikos
futbol
16:00Akratitos - Moschatou
futbol
16:00Apollon Paralimniou - Nestos Chrisoupolis
futbol
16:00Diagoras Vrachneikon - Olympiakos Zacharos
futbol
16:00Episkopi - AEEK Inka
futbol
16:00Ermis Korydallos - Kallithea
futbol
16:00Fostiras - Keratsini
futbol
16:00Irodotos - Atsalenios Iraklio
futbol
16:00Kilkisiakos - Iraklis Zigou
futbol
16:00Makedonikos - Edessaikos
futbol
16:00Kallikrateia - Megas Alexandros Tricala
futbol
16:00Poros - Rethymniakos
futbol
16:00Rodos - Kitheron Kaparyrelou
futbol
16:00Sellana - Iraklis Larisas
futbol
16:00Thianaliakos - Karagiannion
futbol
16:00Thiella Kamariou - Pangytheatikos
futbol
16:00Kalamata - Niki Volos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - Trikala
futbol
16:00Triglia - Veria
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Diagoras Rodos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Panathinaikos
futbol
16:00Apollon Smyrni - Kissamikos
futbol
16:00Doxa Drama - Apollon Kalamarias
futbol
16:00Zanaco - ZESCO United
futbol
16:25Al-Shabab Ahmadi - Yarmouk Kuwait
futbol
16:30Boluspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
16:30Larkin Takımı - De Colo Takımı (A Spor HD)
basketbol
16:30Larkin Takımı - De Colo Takımı (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Ajax - Sparta Rotterdam
futbol
16:30Emmen - Heracles Almelo
futbol
16:30Cercle Brugge - Royal Antwerp
futbol
16:30Lokomotiva - Drava Ptuj
futbol
16:30Boluspor - Osmanlı Spor
futbol
16:30Township Rollers - Botswana Police
futbol
16:30Magra - Paradou
futbol
16:30Bloemfontein Celtic - Chippa United
futbol
16:30Polokwane City - Lamontville Golden Arrows
futbol
16:30SuperSport United - Mamelodi Sundowns
futbol
16:30Richards - Uthongathi
futbol
16:30Royal Eagles - Cape Umoya
futbol
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Mbombela United
futbol
16:30Den Bosch - Ahead Eagles
futbol
16:30Calcio Chieri 1955 - Borgosesia Calcio
futbol
16:30A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - Progresso Calcio
futbol
16:30Adriese - Union Feltre
futbol
16:30Casale Calcio - Vado
futbol
16:30Grassina - Monterosi
futbol
16:30Villa D'Alme - Nibionnoggiono
futbol
16:30Cattolica Calcio - Olympia Agnonese
futbol
16:30Foggia Calcio - Nocerina
futbol
16:30Foligno - Ponsacco 1920
futbol
16:30Forlì - Cavenago Fanfulla
futbol
16:30Ghivizzano - A.C.
futbol
16:30Ambrosiana - Cjarlins Muzane
futbol
16:30Ligorna - Fezzanese
futbol
16:30Montevarchi - Bastia Calcio 1924
futbol
16:30Muravera - Calcio Tor Sapienza
futbol
16:30Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio - Tolentino
futbol
16:30Real Forte Querceta - Lucchese
futbol
16:30Real Giulianova - Matelica
futbol
16:30Pro Sesto - Virtus Bolzano
futbol
16:30Sammaurese - Fiorenzuola 1922
futbol
16:30Sangiustese - Pineto Calcio
futbol
16:30Savona - Caronnese
futbol
16:30Pomezia Calcio - Albalonga Calcio
futbol
16:30Trastevere Calcio - Budoni Calcio
futbol
16:30Città di Palermo - Roccella
futbol
16:30Grosseto - Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30Inveruno 1945 - Legnano
futbol
16:30Artena - Aprilia
tenis
16:45Matteo Martineau - Jules Marie
futbol
16:45Churchill Brothers - Trau
futbol
17:00Gubbio 1910 - Union ArzignanoChiampo
futbol
17:00Calcio Padova - Modena
futbol
17:00Südtirol - Rimini 1912
futbol
17:00Bari - Rieti
futbol
17:00Bisceglie 1913 Don - Reggina Calcio
futbol
17:00Calcio Catania - Potenza
futbol
17:00Casertana - Virtus Francavilla
futbol
17:00Paganese Calcio 1926 - Sicula Leonzio
futbol
17:00Ternana Calcio - Rende
futbol
17:00Vibonese Calcio - Cavese
futbol
17:00Nardo - Taranto
futbol
17:00Brindisi - Casarano Calcio
futbol
17:00Bitonto - Citta di Fasano
futbol
17:00Lecce - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Brescia - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Bologna - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Burnley - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Burnley - Leicester City
futbol
17:00Bologna 1909 - Hellas Verona
futbol
17:00Brescia Calcio - Cagliari Calcio
futbol
17:00Lecce - Internazionale Milano
futbol
17:00Delfino Pescara 1936 - Salernitana 1919
futbol
17:00Spezia Calcio - Cittadella
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Legia Warsaw
futbol
17:00Basel - Hamburger
futbol
17:00TuRU Düsseldorf - Teutonia St. Tonis
tenis
17:00Alessandro Bega - Mateus Alves
tenis
17:00Sofia Sewing - Anastasia Sysoeva
futbol
17:00K. Rupel Boom - Heist
futbol
17:00Liège - La Louviere Centre
futbol
17:00URSL Vise - Dessel Sport
futbol
17:00Rukinzo - Inter Star
futbol
17:00Jamshedpur - Kerala Blasters
futbol
17:00Verona - Kevins Boys
futbol
17:00Wayside Celtic - Bluebell United
futbol
17:00Monza Brianza 1912 - Calcio Como
futbol
17:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:30Pietà Hotspurs - Swieqi United
futbol
17:30Hertha Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Hertha - Bayern Munich
futbol
18:00Oud-Heverlee Leuven - Westerlo
futbol
18:00Aduana Stars - Stars
futbol
18:00Dreams - Medeama
futbol
18:00Elmina Sharks - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Karela - King Faisal Babes
futbol
18:00Liberty Professionals - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00Dundee United - Hibernian
futbol
18:00River Ebro - Yagüe
futbol
18:00Belchite 97 - Fraga
futbol
18:00Sariñena - Calamocha
futbol
18:00Club Siero - San Martin
futbol
18:00Llanera - Tuilla
futbol
18:00Alcalá - Alamo
futbol
18:00Beroil Bupolsa - Atlético Tordesillas
futbol
18:00Gżira United - Santa Lucía
futbol
18:00Enugu Rangers - Abia Warriors
futbol
18:00Heartland - Katsina United
futbol
18:00Ifeanyi Uba United - Enyimba International
futbol
18:00Jigawa Golden Stars - Rivers United
futbol
18:00Kano Pillars - Akwa United
futbol
18:00Kwara United - Sunshine Stars
futbol
18:00Lobi Stars - Dakkada
futbol
18:00Villarreal - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:00Plateau United - Akwa Starlets
futbol
18:00Wikki turists - Mountain of Fire and Miracles
futbol
18:00Académico de Viseu - Chaves
futbol
18:00Casa Pia - Varzim
futbol
18:00Cova da Piedade - Nacional da Madeira
futbol
18:00Sanjoanense - Coimbrões
futbol
18:00Fafe - Maria da Fonte
futbol
18:00Oliveirense - Montalegre
futbol
18:00Alverca - Lusitano de Evora
futbol
18:00Anadia - Ideal
futbol
18:00Armacenenses - Olhanense
futbol
18:00Fátima - Caldas da Rainha
futbol
18:00Esperança de Lagos - Fabril do Barreiro
futbol
18:00Clube Desportivo Cerveira - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
18:00Arouca - Trofense
futbol
18:00Pedras Rubras - Lusitania Lourosa
futbol
18:00Ginasio Figueirense - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
18:00Gondomar - Espinho
futbol
18:00Leca - Castro Daire
futbol
18:00Louletano - Amora
futbol
18:00Oleiros - Condeixa
futbol
18:00Olimpico Montijo - Sport Grupo Sacavenense
futbol
18:00Real Sport Clube Queluz - Pinhalnovense
futbol
18:00Torreense - Sertanense
futbol
18:00Sintra - 1º de Dezembro
futbol
18:00Sintrense - Grupo Sportivo de Loures
futbol
18:00Paredes - Amarante
futbol
18:00Vila Real - Lusitano de Vildemoinhos
futbol
18:00Villarreal - Espanyol
futbol
18:00Paços de Ferreira - Vicente
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - Cádiz
futbol
18:00Brentford B - Seoul
futbol
18:00Baltika Kaliningrad - Okjetpes
tenis
18:00Anais Rollin - Melissa Landres
tenis
18:00Qavia Lopez - Heranne Excellent
futbol
18:15Athens - Larissa
futbol
18:15Atromitos - Volos
futbol
18:30Ejea - Llagostera
futbol
18:30Club Deportivo As Pontes - Villalbés
futbol
18:30Águilas - Lorca Deportiva
futbol
18:30Ciudad de Murcia - Club Deportiva Minera
futbol
18:30Club Olímpico de Totana - Plus Ultra
futbol
18:30Mazarrón Fútbol Club - Estrella Grana El Palmar
futbol
18:30Valdivia - Plasencia
futbol
18:30Binéfar - Valdefierro
futbol
18:30Utebo - Barbastro
futbol
18:30Solana - Pedroñeras
futbol
18:30Peralada - Sants
futbol
18:30Pobla de Mafumet - Horta
futbol
18:30Atletico Astorga - Becerril
futbol
18:30Bañeza Fútbol Club - Bembibre
futbol
18:30Real Jaén - Motril
futbol
18:30Dakar Universite Club - Keur Madior
futbol
18:45Haag - Waalwijk
futbol
18:55Naser Sporting Club - Al-Sahel Kuwait
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Khouribga - Renaissance Zemamra
futbol
19:00Pontevedra - Racing de Ferrol
futbol
19:00Barakaldo - Guijuelo
futbol
19:00Salmantino - Amorebieta
futbol
19:00Haro Deportivo - Logroñés
futbol
19:00Sabadell - Levante UD B
futbol
19:00Badalona - Andorra
futbol
19:00Nucía - Lleida Esportiu
futbol
19:00Algeciras - Real Murcia
futbol
19:00Córdoba - Villarrubia
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - Atlético Sanluqueño
futbol
19:00Barco - Arenteiro
futbol
19:00Bergantiños - Ourense
futbol
19:00Club Rápido de Bouzas - Pontellas
futbol
19:00Compostela - Alondras
futbol
19:00Xerez Deportivo - Rota
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor
futbol
19:00Platges de Calvia - Ferriolense
futbol
19:00Alcúdia - Llosetense
futbol
19:00Moralo - Aceuchal
futbol
19:00Teruel - Illueca
futbol
19:00Toledo - Club Deportivo Madridejos
futbol
19:00Puertollano - Manchego
futbol
19:00Vimenor - Gimnastica de Torrelavega
futbol
19:00Gernika Club - Tolosa
futbol
19:00L'Hospitalet - Unió Esportiva Vilassar
futbol
19:00Sylla - Paterna
futbol
19:00Alzira - Vilamarxant
futbol
19:00Antequera - Palo
futbol
19:00Ejido - Vélez
futbol
19:00Fontinhas - Praiense
futbol
19:00Africa Promo Foot - Jamono Fatick
futbol
19:00PAOK - Asteras Tripolis
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük
futbol
19:15Dijon - Nîmes Olympique
futbol
19:15Consolat Marseille - Stade Rennais
futbol
19:15Montpellier - Stade Malherbe Caen
futbol
19:15Ruan - Angers
futbol
19:30Liverpool - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
19:30Liverpool - Manchester United
futbol
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Real Unión
futbol
19:30Calcio Lecco 1912 - Novara Calcio
futbol
19:30Carrarese Calcio - Siena
futbol
19:30Ravenna - Alma Juventus Fano 1906
futbol
19:30Vicenza Calcio - Carpi 1909
futbol
19:30Teramo - Avellino 1912
futbol
19:30Catanzaro 1929 - Monopoli
futbol
19:30Fatick - Port Autonome
futbol
19:30ASC Niarry Tally - Casa Sport
futbol
19:30Stade Mbour - Gorée
tenis
19:30Emerald Able - Althea Hudson
tenis
19:30Valeria Koussenkova - Kendra Bunch
futbol
20:00Genoa - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Paderborn - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:00Genoa - Roma
futbol
20:00Anderlecht - Club Brugge
futbol
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo Marquense
futbol
20:00Cartagena - Don Benito
futbol
20:00Cartaginés - Deportivo Saprissa
futbol
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Turrialba
futbol
20:00Cartagena-Guanacaste - Once de Abril
futbol
20:00Pikine - Douanes Dakar
futbol
20:00ASEC Ndiambour - Dakar Sacre-Coeur
tenis
20:00Andrea Lazaro Garcia - Marie Benoit
futbol
20:15Racing de Santander - Las Palmas
futbol
20:15Real Oviedo - Huesca
futbol
20:15Fylkir - Fjölnir
futbol
20:15Samherjar - Kormakur Hvot
futbol
20:15Vilafranquense - Penafiel
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta de Vigo
futbol
20:30Famalicão - Marítimo
futbol
20:30Antigua - Deportivo Iztapa
futbol
20:30Eldense - Novelda
futbol
20:30Arab Contractors - Ahly Cairo
futbol
20:30Olympiacos - Aris
futbol
21:00Deportivo Toluca - Club Necaxa
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Deportivo Guastatoya
futbol
21:00Thies - Amitie
futbol
21:00Ouakam - SONACOS
tenis
21:00Mylene Halemai - Epiphany Turner
futbol
21:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ra'anana
futbol
21:30Club Sportivo Sergipe - Sociedade Boca Junior
futbol
22:00Zulte Waregem - Genk
futbol
22:00Afogados da Ingazeıra - Salgueiro
futbol
22:00Akademika Vitória - Decisao
futbol
22:00Clube Náutico Capibaribe - Sport Club do Recife
futbol
22:00Vasco da Gama - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Caucaia - Barbalha
futbol
22:00Ferroviário - Horizonte
futbol
22:00Clube do Remo - Tapajos Futebol Clube
futbol
22:00Londrina Esporte Clube - Parana Soccer Technical Center
futbol
22:00Branco Sport Club - Paraná Clube
futbol
22:00Toledo Colônia Work - Cianorte Futebol Clube
futbol
22:00Futebol Clube - Sport Club Santa Cruz
futbol
22:00Globo - ASSU
futbol
22:00Associação Olímpica de Itabaiana - Dorense
futbol
22:00Altos - Timon
futbol
22:00Cayon Rockets - Trafalgar Southstars
tenis
22:00Audrey Albie - Marine Partaud
tenis
22:00Brandon Nakashima - Geoffrey Blancaneaux
futbol
22:30Tenerife - Girona
futbol
22:30Extremadura - Almería
futbol
22:30Uruguay Montevideo - Rocha
tenis
22:30Diana Maria Mihail - Zora Hudson
futbol
22:45Juventus - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Parma
futbol
22:55Lorient - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Lorient - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Barcelona - Granada (spor SMART HD)
basketbol
23:00SA Spurs - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Granada
futbol
23:00Ave - Boavista Porto
futbol
23:00Benevento Calcio - Pisa 1909
futbol
23:00Atletico Camioneros - Círculo Deportivo
futbol
23:00Potiguar - Força e
futbol
23:00Flamengo - Parnahyba
futbol
23:00Dunbeholden - Cavalier
futbol
23:00Molynes United - Portmore United
futbol
23:00Tivoli Gardens - FC
futbol
23:00Vere United - Waterhouse
futbol
23:00Grecia - Universidad de Kosta Rika
futbol
23:00Guanacasteca - Barrio Mexico
tenis
23:00Claire - Nadia Podoroska
futbol
23:30Martin De Formosa - Boca Unidos
futbol
00:00Sporting Cristal - Independiente del Valle
futbol
00:00Deportivo Madryn - Mayo
futbol
00:00Operario Ferroviario - Cascavel
futbol
00:00Municipal Limeño - CD
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Catocha
futbol
00:00Suchitepéquez - Deportivo Xinabajul
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Solola
futbol
00:00Real De Minas - Platense Puerto Cortes
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Limón
futbol
00:00Cofutpa - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Puntarenas
futbol
00:00Cuautla - Deportivo Cafessa
futbol
00:0012 de Octubre FutbolClub - Club Libertad
futbol
00:00Mantab United - Road Jets
futbol
00:15Independiente San Vicente - Once Municipal
futbol
01:00Querétaro - Club Tijuana
futbol
01:00Sportivo Belgrano - Unión de Sunchales
futbol
01:00Associação Desportiva Cabofriense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:00Deportivo Petapa - Deportivo Carchá
futbol
01:00Motagua - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Humble Lions - Arnett Gardens
futbol
01:00Alajuelense - Herediano
futbol
01:10Independiente Avellaneda - Club Atlético River Plate
futbol
02:00Millonarios Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Douglas Haig
futbol
02:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
futbol
02:15Springs - Royal Grenada Police Force
futbol
02:15Club Olimpia - Club General Díaz
futbol
03:00Salvador - İzlanda
tenis
03:00Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
03:00Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
03:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
03:00Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
03:00Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
03:00Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
03:00Querrey - Borna Coric
tenis
03:00Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
tenis
03:00Christina McHale - Petra Martic
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:00Julia Goerges - Viktoria Kuzmova
tenis
03:00Martina Trevisan - Sofia Kenin
tenis
03:00Naomi Osaka - Marie Bouzkova
tenis
03:00Paula Badosa Gibert - Johanna Larsson
tenis
03:00Saisai Zheng - Anna Kalinskaya
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
tenis
04:30Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Radu Albot - Milos Raonic
tenis
04:30Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:30Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
04:30Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
05:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
05:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
05:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
06:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
06:30Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
06:30Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:00Daniel Altmaier - Malek Jaziri
tenis
08:00Duck Hee - Sasi Kumar Mukund
tenis
08:00Filip Peliwo - Filippo Baldi
tenis
08:00Illya Marchenko - Alex Molcan
tenis
08:00Kasidit Samrej - Kaichi Uchida
tenis
08:00Roman Safiullin - Yan
tenis
08:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
08:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
08:00John Millman - Humbert
tenis
08:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
08:30Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Johanna Konta - Jabeur
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
09:00Borna Gojo - Aragone
tenis
09:00Santiago Giraldo - Goncalo Oliveira
tenis
09:00Evgeny Karlovskiy - Michael Mathayomchand
tenis
10:30Hugo Grenier - Arthur De Greef
tenis
10:30Thanapet Chanta - Zdenek Kolar
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
tenis
11:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
tenis
12:00Denis Yevseyev - Palaphoom Kovapitukted
tenis
12:30Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
13:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
tenis
19:30Warona Mdlulwa - Jamilah Snells
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
tenis
06:00Viktor Galovic - Shuichi Sekiguchi
tenis
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Gian Marco Moroni
tenis
06:00Arneodo/Begemann - Lammons/Huey
tenis
06:00Doumbia/Reboul - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
06:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
tenis
06:00Gong/Zhang - Jaziri/Martinez
tenis
06:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
futbol
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Boston United - Brackley Town
futbol
22:45Guiseley - Darlington
futbol
22:45Leamington - Gateshead
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
futbol
23:15Manchester United - Burnley
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
14:30Liaoning Dinosaurs - Xinjiang Flying TigersCanlı
basketbol
14:30Shougang Beijing Ducks - Jiangsu DragonsCanlı
basketbol
14:30Zhejiang Lions - Beijing Royal FightersCanlı
basketbol
14:15Pauian Archiland - JiutaiCanlı
basketbol
14:00Delteco - GranadaCanlı
basketbol
14:00Inanomo Moskova - MoskovskiyCanlı
basketbol
14:00Jilin Northeast Tigers - Bayi RocketsCanlı
basketbol
13:00Quezon City Defenders - Taguig GeneralsCanlı
basketbol
13:00DiDiBao Kamenets-Podolsky - TernopilCanlı
basketbol
13:00Bima Perkasa Jogja - Pelita Jaya Esia
basketbol
13:00Nzui-Manto - Etual Sportiv
basketbol
14:00JuveCaserta - Udine
basketbol
14:15Viva Basket - Umka Dzez
basketbol
14:30Shanghai Dongfang Sharks - Shenzhen Aviators
basketbol
14:30Zhejiang Golden Bulls - TianJin Steel
basketbol
14:30Baloncesto Fuenlabrada - Barcelona Bàsquet
basketbol
14:30MoraBanc Andorra - Obradoiro
basketbol
14:30Foshan Long Lions - Sichuan Blue Whales
basketbol
14:30Fujian Quanzhou Bank - Qingdao DoubleStar Eagles
basketbol
16:30Larkin Takımı - De Colo Takımı (A Spor HD)
basketbol
16:30Larkin Takımı - De Colo Takımı (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:00SA Spurs - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton Town (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton TownCanlı
futbol
14:30Yalovaspor - Yalova KadıköysporCanlı
futbol
14:30Milan - Udinese (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
14:30Mohun Bagan - East BengalCanlı
futbol
14:15Milan - Udinese CalcioCanlı
futbol
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
14:00İstanbulspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
14:00Mallorca - Valencia (spor SMART HD)Canlı
futbol
14:00Bangladeş - LankaCanlı
futbol
14:00VVV-Venlo - EindhovenCanlı
futbol
14:00Peña Deportiva - Atlético Madrid BCanlı
futbol
14:00İstanbulspor - ErzurumsporCanlı
futbol
14:00Keçiörengücü - EskişehirsporCanlı
futbol
13:45Mallorca - ValenciaCanlı
futbol
13:45Elche - AlcorcónCanlı
futbol
13:45Apollon Larissa - KaraiskakisCanlı
futbol
13:30Antalyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
13:30Ankara Demir - Kahramanmaraş (TRT Spor HD)Canlı
futbol
13:30Fajr Sepasi - EsteghlalCanlı
futbol
13:30Ankara Demirspor - KahramanmaraşsporCanlı
futbol
13:30Kastamonuspor - KırşehirsporCanlı
futbol
13:30Manisa - HacettepeCanlı
futbol
13:30Sakaryaspor - ElazığsporCanlı
futbol
13:30Karacabey Belediyespor - OsmaniyesporCanlı
futbol
13:30Payasspor - Ağrı 1970 SporCanlı
futbol
13:30Serik Belediyespor - 68 Yeni AksaraysporCanlı
futbol
13:15Damash Gilan - MalavanCanlı
futbol
13:00Gümüşhanespor - Konyaspor 1922Canlı
futbol
13:00Sivas Belediye Spor - Bodrum Belediyesi BodrumsporCanlı
futbol
13:00Artvin Hopaspor - KızılcabölüksporCanlı
futbol
13:00Orduspor - ManisasporCanlı
futbol
12:45Engordany - Encamp
futbol
13:00Santurtzi - ignacio
futbol
13:00Ushuru - Bomet
futbol
13:00Pembroke Athleta - Mqabba
futbol
13:00Ofspor - 1877 Alemdağ Spor
futbol
13:15Antalyaspor - Göztepe
futbol
13:15Vasko - Corps of Signals
futbol
13:15Rafsanjan - Qashqai
futbol
13:15Sanat Mes Kerman - Arman Gohar
futbol
13:15Atrak Bojnourd - Milad Mehr
futbol
13:15Carabanchel - Moratalaz
futbol
13:15Luxeon - Avanhard Odessa
futbol
13:15Utaş Uşakspor - Ergene Velimeşe Spor
futbol
13:15Derince Belediyespor - Fatsa Belediyesi
futbol
13:15Gölcükspor - Bayrampaşa
futbol
13:30Khosheh Talaei - Elmo Adab
futbol
13:30Avalan Kamyaran - Kaspian Qazvin
futbol
13:30Esteghlal Molasani - Shahrdari Astara
futbol
13:30Basconia - Deusto
futbol
13:30Tarancon - Azuqueca
futbol
13:30Trival Valderas - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
futbol
13:30Deportivo Linares - Melilla
futbol
13:30Intercity Alicante - Atzeneta
futbol
13:30Recambios Colon - Alcoyano
futbol
13:30Minerva - Muleño
futbol
13:30Sestao River Club - Ariznabarra
futbol
13:30BAKspor - Sarıyer
futbol
13:30Tarsus İdman Yurdu - Şanlıurfaspor
futbol
13:30Halide Edip Adıvar - Darıca Gençlerbirliği
futbol
13:30Modafen Spor - Diyarbakırspor
futbol
13:30Muğlaspor - Yeni Altındağ Belediyespor
futbol
13:30Turgutluspor - Kemerspor 2003
futbol
13:45Siete Villas - Unión Montañesa Escobedo
futbol
13:45Silivrispor - Şile Yıldızspor
futbol
14:00Newtown Rangers - Leixlip United
futbol
14:00Skerries Town - Patrick's CYFC
futbol
14:00Prat - Orihuela
futbol
14:00Tudelano - Arenas Club de Getxo
futbol
14:00Rayo Majadahonda - Ibiza
futbol
14:00Talavera - Recreativo de Huelva
futbol
14:00Villarrobledo - Marbella
futbol
14:00Deportivo Alavés B - Burgos
futbol
14:00Internacional de Madrid - Coruxo
futbol
14:00UCAM Murcia - Real Balompédica Linense
futbol
14:00Olot - Cornellà
futbol
14:00Unión Adarve - Flat Earth
futbol
14:00Alhaurín de la Torre - Atlético Mancha Real
futbol
14:00Atletico Tacoronte - San Fernando
futbol
14:00Berceo - Calzada
futbol
14:00Mostoles - Pozuelo de Alarcón
futbol
14:00Cuarte - Juan de Mozarrifar
futbol
14:00Vallobin - Union Club Ceares
futbol
14:00Europa - Vilafranca
futbol
14:00Club Deportivo La Virgen del Camino - Almazán
futbol
14:00Club Deportivo Villegas - Alberite
futbol
14:00Cacereño - Arroyo
futbol
14:00Olivenza - Villanovense
futbol
14:00Polideportivo Almeria - Club Deportivo Huétor
futbol
14:00Real Avilés - Condal
futbol
14:00Cristobal - Cerdanyola del Vallès
futbol
14:00Maracena - Huétor Vega
futbol
14:00Socuéllamos - Torrijos
futbol
14:00Sant Andreu - Esport Club Granollers
futbol
14:00Schaffhausen - Young Fellows Juventus
futbol
14:00Zalgiris Kaunas - Sūduva Marijampolė
futbol
14:00Farense - Covilhã
futbol
14:00Inter Zapresic - Khangarid Klub
futbol
14:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
14:00Vision - UR
futbol
14:00Real-Succes - USPEE
futbol
14:15Silva - Unión Deportiva Somozas
futbol
14:30Persepolis Genaveh - Shahid Ghandi
futbol
14:30Granja - 428189
futbol
14:30Polvorin - Arosa
futbol
14:30Portmany - Felanitx
futbol
14:30Vital'O - Bumamuru
futbol
14:30Zlatan Ibrahimović - Stefano Okaka
futbol
15:00DAC 1904 Dunajská Streda - Skalica
futbol
15:00Cockhill Celtic - Kilnamanagh
futbol
15:00Ballymun - Cherry Orchard
futbol
15:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
15:00Bidco United - Migori
futbol
15:00Muranga Seal - Shabana
futbol
15:00Talanta - Vihiga United
futbol
15:00Amagaju - Rutsiro
futbol
15:00Etoile de L'Est - Nyagatare
futbol
15:00Gorilla - Intare
futbol
15:00Rugende - Miroplast
futbol
15:00Espérance de Tunis - Club Africain
futbol
15:00Panachaiki - Kerkyra
futbol
15:15Qrendi - Lija Athletic
futbol
15:30Shkupi - Drita
futbol
15:30National Bank of Egypt - Alameen
futbol
15:30Telephonat Bani Sweif - Dayrout
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa
futbol
16:00Hannover - Borussia Hildesheim
futbol
16:00Olimpija Ljubljana - Brezice
futbol
16:00Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln
futbol
16:00Union Berlin - Gallen
futbol
16:00Atlètic Club d'Escaldes - Massana
futbol
16:00Messina - Tommaso
futbol
16:00Vestri - Thróttur Vogar
futbol
16:00Sirens - Mosta
futbol
16:00Gasogi United - Muhanga
futbol
16:00Gicumbi - Ruanda Police
futbol
16:00Musanze - Mukura Victory Sports
futbol
16:00Sunrise FC Rwamagana - Kiyovu
futbol
16:00Alliance - Simba
futbol
16:00Wakiso Giants - Onduparaka
futbol
16:00Almopos Arideas - Thiella Sarakinon
futbol
16:00Almyrou - Pierikos
futbol
16:00Akratitos - Moschatou
futbol
16:00Apollon Paralimniou - Nestos Chrisoupolis
futbol
16:00Diagoras Vrachneikon - Olympiakos Zacharos
futbol
16:00Episkopi - AEEK Inka
futbol
16:00Ermis Korydallos - Kallithea
futbol
16:00Fostiras - Keratsini
futbol
16:00Irodotos - Atsalenios Iraklio
futbol
16:00Kilkisiakos - Iraklis Zigou
futbol
16:00Makedonikos - Edessaikos
futbol
16:00Kallikrateia - Megas Alexandros Tricala
futbol
16:00Poros - Rethymniakos
futbol
16:00Rodos - Kitheron Kaparyrelou
futbol
16:00Sellana - Iraklis Larisas
futbol
16:00Thianaliakos - Karagiannion
futbol
16:00Thiella Kamariou - Pangytheatikos
futbol
16:00Kalamata - Niki Volos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - Trikala
futbol
16:00Triglia - Veria
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Diagoras Rodos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Panathinaikos
futbol
16:00Apollon Smyrni - Kissamikos
futbol
16:00Doxa Drama - Apollon Kalamarias
futbol
16:00Zanaco - ZESCO United
futbol
16:25Al-Shabab Ahmadi - Yarmouk Kuwait
futbol
16:30Boluspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Ajax - Sparta Rotterdam
futbol
16:30Emmen - Heracles Almelo
futbol
16:30Cercle Brugge - Royal Antwerp
futbol
16:30Lokomotiva - Drava Ptuj
futbol
16:30Boluspor - Osmanlı Spor
futbol
16:30Township Rollers - Botswana Police
futbol
16:30Magra - Paradou
futbol
16:30Bloemfontein Celtic - Chippa United
futbol
16:30Polokwane City - Lamontville Golden Arrows
futbol
16:30SuperSport United - Mamelodi Sundowns
futbol
16:30Richards - Uthongathi
futbol
16:30Royal Eagles - Cape Umoya
futbol
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Mbombela United
futbol
16:30Den Bosch - Ahead Eagles
futbol
16:30Calcio Chieri 1955 - Borgosesia Calcio
futbol
16:30A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - Progresso Calcio
futbol
16:30Adriese - Union Feltre
futbol
16:30Casale Calcio - Vado
futbol
16:30Grassina - Monterosi
futbol
16:30Villa D'Alme - Nibionnoggiono
futbol
16:30Cattolica Calcio - Olympia Agnonese
futbol
16:30Foggia Calcio - Nocerina
futbol
16:30Foligno - Ponsacco 1920
futbol
16:30Forlì - Cavenago Fanfulla
futbol
16:30Ghivizzano - A.C.
futbol
16:30Ambrosiana - Cjarlins Muzane
futbol
16:30Ligorna - Fezzanese
futbol
16:30Montevarchi - Bastia Calcio 1924
futbol
16:30Muravera - Calcio Tor Sapienza
futbol
16:30Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio - Tolentino
futbol
16:30Real Forte Querceta - Lucchese
futbol
16:30Real Giulianova - Matelica
futbol
16:30Pro Sesto - Virtus Bolzano
futbol
16:30Sammaurese - Fiorenzuola 1922
futbol
16:30Sangiustese - Pineto Calcio
futbol
16:30Savona - Caronnese
futbol
16:30Pomezia Calcio - Albalonga Calcio
futbol
16:30Trastevere Calcio - Budoni Calcio
futbol
16:30Città di Palermo - Roccella
futbol
16:30Grosseto - Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30Inveruno 1945 - Legnano
futbol
16:30Artena - Aprilia
futbol
16:45Churchill Brothers - Trau
futbol
17:00Gubbio 1910 - Union ArzignanoChiampo
futbol
17:00Calcio Padova - Modena
futbol
17:00Südtirol - Rimini 1912
futbol
17:00Bari - Rieti
futbol
17:00Bisceglie 1913 Don - Reggina Calcio
futbol
17:00Calcio Catania - Potenza
futbol
17:00Casertana - Virtus Francavilla
futbol
17:00Paganese Calcio 1926 - Sicula Leonzio
futbol
17:00Ternana Calcio - Rende
futbol
17:00Vibonese Calcio - Cavese
futbol
17:00Nardo - Taranto
futbol
17:00Brindisi - Casarano Calcio
futbol
17:00Bitonto - Citta di Fasano
futbol
17:00Lecce - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Brescia - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Bologna - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Burnley - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Burnley - Leicester City
futbol
17:00Bologna 1909 - Hellas Verona
futbol
17:00Brescia Calcio - Cagliari Calcio
futbol
17:00Lecce - Internazionale Milano
futbol
17:00Delfino Pescara 1936 - Salernitana 1919
futbol
17:00Spezia Calcio - Cittadella
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Legia Warsaw
futbol
17:00Basel - Hamburger
futbol
17:00TuRU Düsseldorf - Teutonia St. Tonis
futbol
17:00K. Rupel Boom - Heist
futbol
17:00Liège - La Louviere Centre
futbol
17:00URSL Vise - Dessel Sport
futbol
17:00Rukinzo - Inter Star
futbol
17:00Jamshedpur - Kerala Blasters
futbol
17:00Verona - Kevins Boys
futbol
17:00Wayside Celtic - Bluebell United
futbol
17:00Monza Brianza 1912 - Calcio Como
futbol
17:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:30Pietà Hotspurs - Swieqi United
futbol
17:30Hertha Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Hertha - Bayern Munich
futbol
18:00Oud-Heverlee Leuven - Westerlo
futbol
18:00Aduana Stars - Stars
futbol
18:00Dreams - Medeama
futbol
18:00Elmina Sharks - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Karela - King Faisal Babes
futbol
18:00Liberty Professionals - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00Dundee United - Hibernian
futbol
18:00River Ebro - Yagüe
futbol
18:00Belchite 97 - Fraga
futbol
18:00Sariñena - Calamocha
futbol
18:00Club Siero - San Martin
futbol
18:00Llanera - Tuilla
futbol
18:00Alcalá - Alamo
futbol
18:00Beroil Bupolsa - Atlético Tordesillas
futbol
18:00Gżira United - Santa Lucía
futbol
18:00Enugu Rangers - Abia Warriors
futbol
18:00Heartland - Katsina United
futbol
18:00Ifeanyi Uba United - Enyimba International
futbol
18:00Jigawa Golden Stars - Rivers United
futbol
18:00Kano Pillars - Akwa United
futbol
18:00Kwara United - Sunshine Stars
futbol
18:00Lobi Stars - Dakkada
futbol
18:00Villarreal - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:00Plateau United - Akwa Starlets
futbol
18:00Wikki turists - Mountain of Fire and Miracles
futbol
18:00Académico de Viseu - Chaves
futbol
18:00Casa Pia - Varzim
futbol
18:00Cova da Piedade - Nacional da Madeira
futbol
18:00Sanjoanense - Coimbrões
futbol
18:00Fafe - Maria da Fonte
futbol
18:00Oliveirense - Montalegre
futbol
18:00Alverca - Lusitano de Evora
futbol
18:00Anadia - Ideal
futbol
18:00Armacenenses - Olhanense
futbol
18:00Fátima - Caldas da Rainha
futbol
18:00Esperança de Lagos - Fabril do Barreiro
futbol
18:00Clube Desportivo Cerveira - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
18:00Arouca - Trofense
futbol
18:00Pedras Rubras - Lusitania Lourosa
futbol
18:00Ginasio Figueirense - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
18:00Gondomar - Espinho
futbol
18:00Leca - Castro Daire
futbol
18:00Louletano - Amora
futbol
18:00Oleiros - Condeixa
futbol
18:00Olimpico Montijo - Sport Grupo Sacavenense
futbol
18:00Real Sport Clube Queluz - Pinhalnovense
futbol
18:00Torreense - Sertanense
futbol
18:00Sintra - 1º de Dezembro
futbol
18:00Sintrense - Grupo Sportivo de Loures
futbol
18:00Paredes - Amarante
futbol
18:00Vila Real - Lusitano de Vildemoinhos
futbol
18:00Villarreal - Espanyol
futbol
18:00Paços de Ferreira - Vicente
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - Cádiz
futbol
18:00Brentford B - Seoul
futbol
18:00Baltika Kaliningrad - Okjetpes
futbol
18:15Athens - Larissa
futbol
18:15Atromitos - Volos
futbol
18:30Ejea - Llagostera
futbol
18:30Club Deportivo As Pontes - Villalbés
futbol
18:30Águilas - Lorca Deportiva
futbol
18:30Ciudad de Murcia - Club Deportiva Minera
futbol
18:30Club Olímpico de Totana - Plus Ultra
futbol
18:30Mazarrón Fútbol Club - Estrella Grana El Palmar
futbol
18:30Valdivia - Plasencia
futbol
18:30Binéfar - Valdefierro
futbol
18:30Utebo - Barbastro
futbol
18:30Solana - Pedroñeras
futbol
18:30Peralada - Sants
futbol
18:30Pobla de Mafumet - Horta
futbol
18:30Atletico Astorga - Becerril
futbol
18:30Bañeza Fútbol Club - Bembibre
futbol
18:30Real Jaén - Motril
futbol
18:30Dakar Universite Club - Keur Madior
futbol
18:45Haag - Waalwijk
futbol
18:55Naser Sporting Club - Al-Sahel Kuwait
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Khouribga - Renaissance Zemamra
futbol
19:00Pontevedra - Racing de Ferrol
futbol
19:00Barakaldo - Guijuelo
futbol
19:00Salmantino - Amorebieta
futbol
19:00Haro Deportivo - Logroñés
futbol
19:00Sabadell - Levante UD B
futbol
19:00Badalona - Andorra
futbol
19:00Nucía - Lleida Esportiu
futbol
19:00Algeciras - Real Murcia
futbol
19:00Córdoba - Villarrubia
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - Atlético Sanluqueño
futbol
19:00Barco - Arenteiro
futbol
19:00Bergantiños - Ourense
futbol
19:00Club Rápido de Bouzas - Pontellas
futbol
19:00Compostela - Alondras
futbol
19:00Xerez Deportivo - Rota
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor
futbol
19:00Platges de Calvia - Ferriolense
futbol
19:00Alcúdia - Llosetense
futbol
19:00Moralo - Aceuchal
futbol
19:00Teruel - Illueca
futbol
19:00Toledo - Club Deportivo Madridejos
futbol
19:00Puertollano - Manchego
futbol
19:00Vimenor - Gimnastica de Torrelavega
futbol
19:00Gernika Club - Tolosa
futbol
19:00L'Hospitalet - Unió Esportiva Vilassar
futbol
19:00Sylla - Paterna
futbol
19:00Alzira - Vilamarxant
futbol
19:00Antequera - Palo
futbol
19:00Ejido - Vélez
futbol
19:00Fontinhas - Praiense
futbol
19:00Africa Promo Foot - Jamono Fatick
futbol
19:00PAOK - Asteras Tripolis
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük
futbol
19:15Dijon - Nîmes Olympique
futbol
19:15Consolat Marseille - Stade Rennais
futbol
19:15Montpellier - Stade Malherbe Caen
futbol
19:15Ruan - Angers
futbol
19:30Liverpool - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
19:30Liverpool - Manchester United
futbol
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Real Unión
futbol
19:30Calcio Lecco 1912 - Novara Calcio
futbol
19:30Carrarese Calcio - Siena
futbol
19:30Ravenna - Alma Juventus Fano 1906
futbol
19:30Vicenza Calcio - Carpi 1909
futbol
19:30Teramo - Avellino 1912
futbol
19:30Catanzaro 1929 - Monopoli
futbol
19:30Fatick - Port Autonome
futbol
19:30ASC Niarry Tally - Casa Sport
futbol
19:30Stade Mbour - Gorée
futbol
20:00Genoa - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Paderborn - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:00Genoa - Roma
futbol
20:00Anderlecht - Club Brugge
futbol
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo Marquense
futbol
20:00Cartagena - Don Benito
futbol
20:00Cartaginés - Deportivo Saprissa
futbol
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Turrialba
futbol
20:00Cartagena-Guanacaste - Once de Abril
futbol
20:00Pikine - Douanes Dakar
futbol
20:00ASEC Ndiambour - Dakar Sacre-Coeur
futbol
20:15Racing de Santander - Las Palmas
futbol
20:15Real Oviedo - Huesca
futbol
20:15Fylkir - Fjölnir
futbol
20:15Samherjar - Kormakur Hvot
futbol
20:15Vilafranquense - Penafiel
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta de Vigo
futbol
20:30Famalicão - Marítimo
futbol
20:30Antigua - Deportivo Iztapa
futbol
20:30Eldense - Novelda
futbol
20:30Arab Contractors - Ahly Cairo
futbol
20:30Olympiacos - Aris
futbol
21:00Deportivo Toluca - Club Necaxa
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Deportivo Guastatoya
futbol
21:00Thies - Amitie
futbol
21:00Ouakam - SONACOS
futbol
21:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ra'anana
futbol
21:30Club Sportivo Sergipe - Sociedade Boca Junior
futbol
22:00Zulte Waregem - Genk
futbol
22:00Afogados da Ingazeıra - Salgueiro
futbol
22:00Akademika Vitória - Decisao
futbol
22:00Clube Náutico Capibaribe - Sport Club do Recife
futbol
22:00Vasco da Gama - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Caucaia - Barbalha
futbol
22:00Ferroviário - Horizonte
futbol
22:00Clube do Remo - Tapajos Futebol Clube
futbol
22:00Londrina Esporte Clube - Parana Soccer Technical Center
futbol
22:00Branco Sport Club - Paraná Clube
futbol
22:00Toledo Colônia Work - Cianorte Futebol Clube
futbol
22:00Futebol Clube - Sport Club Santa Cruz
futbol
22:00Globo - ASSU
futbol
22:00Associação Olímpica de Itabaiana - Dorense
futbol
22:00Altos - Timon
futbol
22:00Cayon Rockets - Trafalgar Southstars
futbol
22:30Tenerife - Girona
futbol
22:30Extremadura - Almería
futbol
22:30Uruguay Montevideo - Rocha
futbol
22:45Juventus - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Parma
futbol
22:55Lorient - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Lorient - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Barcelona - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Granada
futbol
23:00Ave - Boavista Porto
futbol
23:00Benevento Calcio - Pisa 1909
futbol
23:00Atletico Camioneros - Círculo Deportivo
futbol
23:00Potiguar - Força e
futbol
23:00Flamengo - Parnahyba
futbol
23:00Dunbeholden - Cavalier
futbol
23:00Molynes United - Portmore United
futbol
23:00Tivoli Gardens - FC
futbol
23:00Vere United - Waterhouse
futbol
23:00Grecia - Universidad de Kosta Rika
futbol
23:00Guanacasteca - Barrio Mexico
futbol
23:30Martin De Formosa - Boca Unidos
futbol
00:00Sporting Cristal - Independiente del Valle
futbol
00:00Deportivo Madryn - Mayo
futbol
00:00Operario Ferroviario - Cascavel
futbol
00:00Municipal Limeño - CD
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Catocha
futbol
00:00Suchitepéquez - Deportivo Xinabajul
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Solola
futbol
00:00Real De Minas - Platense Puerto Cortes
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Limón
futbol
00:00Cofutpa - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Puntarenas
futbol
00:00Cuautla - Deportivo Cafessa
futbol
00:0012 de Octubre FutbolClub - Club Libertad
futbol
00:00Mantab United - Road Jets
futbol
00:15Independiente San Vicente - Once Municipal
futbol
01:00Querétaro - Club Tijuana
futbol
01:00Sportivo Belgrano - Unión de Sunchales
futbol
01:00Associação Desportiva Cabofriense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:00Deportivo Petapa - Deportivo Carchá
futbol
01:00Motagua - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Humble Lions - Arnett Gardens
futbol
01:00Alajuelense - Herediano
futbol
01:10Independiente Avellaneda - Club Atlético River Plate
futbol
02:00Millonarios Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Douglas Haig
futbol
02:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
futbol
02:15Springs - Royal Grenada Police Force
futbol
02:15Club Olimpia - Club General Díaz
futbol
03:00Salvador - İzlanda
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
futbol
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Boston United - Brackley Town
futbol
22:45Guiseley - Darlington
futbol
22:45Leamington - Gateshead
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
futbol
23:15Manchester United - Burnley
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
tenis
13:05Semyon Ivenin - Sergey ProshinCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
14:15Bradley Paliska - Matheo Coupu Moison
tenis
14:15Liova Ajavon - Paul Valsecchi
tenis
14:30Arthur Fils - Mesa
tenis
14:30Thomas Deschamps - Louis Lechevretel
tenis
15:00Carlos Alcaraz Garfia - Evan Furness
tenis
16:45Matteo Martineau - Jules Marie
tenis
17:00Alessandro Bega - Mateus Alves
tenis
17:00Sofia Sewing - Anastasia Sysoeva
tenis
18:00Anais Rollin - Melissa Landres
tenis
18:00Qavia Lopez - Heranne Excellent
tenis
19:30Emerald Able - Althea Hudson
tenis
19:30Valeria Koussenkova - Kendra Bunch
tenis
20:00Andrea Lazaro Garcia - Marie Benoit
tenis
21:00Mylene Halemai - Epiphany Turner
tenis
22:00Audrey Albie - Marine Partaud
tenis
22:00Brandon Nakashima - Geoffrey Blancaneaux
tenis
22:30Diana Maria Mihail - Zora Hudson
tenis
23:00Claire - Nadia Podoroska
tenis
03:00Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
03:00Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
03:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
03:00Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
03:00Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
03:00Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
03:00Querrey - Borna Coric
tenis
03:00Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
tenis
03:00Christina McHale - Petra Martic
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:00Julia Goerges - Viktoria Kuzmova
tenis
03:00Martina Trevisan - Sofia Kenin
tenis
03:00Naomi Osaka - Marie Bouzkova
tenis
03:00Paula Badosa Gibert - Johanna Larsson
tenis
03:00Saisai Zheng - Anna Kalinskaya
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
tenis
04:30Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Radu Albot - Milos Raonic
tenis
04:30Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:30Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
04:30Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
05:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
05:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
05:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
06:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
06:30Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
06:30Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:00Daniel Altmaier - Malek Jaziri
tenis
08:00Duck Hee - Sasi Kumar Mukund
tenis
08:00Filip Peliwo - Filippo Baldi
tenis
08:00Illya Marchenko - Alex Molcan
tenis
08:00Kasidit Samrej - Kaichi Uchida
tenis
08:00Roman Safiullin - Yan
tenis
08:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
08:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
08:00John Millman - Humbert
tenis
08:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
08:30Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Johanna Konta - Jabeur
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
09:00Borna Gojo - Aragone
tenis
09:00Santiago Giraldo - Goncalo Oliveira
tenis
09:00Evgeny Karlovskiy - Michael Mathayomchand
tenis
10:30Hugo Grenier - Arthur De Greef
tenis
10:30Thanapet Chanta - Zdenek Kolar
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
tenis
11:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
tenis
12:00Denis Yevseyev - Palaphoom Kovapitukted
tenis
12:30Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
13:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
tenis
19:30Warona Mdlulwa - Jamilah Snells
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
tenis
06:00Viktor Galovic - Shuichi Sekiguchi
tenis
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Gian Marco Moroni
tenis
06:00Arneodo/Begemann - Lammons/Huey
tenis
06:00Doumbia/Reboul - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
06:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
tenis
06:00Gong/Zhang - Jaziri/Martinez
tenis
06:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
Burnley - Leicester (S SPORT HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.