Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
18 Temmuz 2019 Perşembe 15:04:04
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse EschCanlı
tenis
15:00Sevastova, - Tig, PatriciCanlı
tenis
14:54Benchetrit/Tatlot - Ruusuvuori/HeliovaaraCanlı
tenis
14:36Oriol Roca Batalla - Andrea VavassoriCanlı
tenis
14:35Bega/Durasovic - Walkow/SiljestromCanlı
tenis
14:34Hernandez-F - Gaio, FederiCanlı
tenis
14:17Sels, Jelle - Moraing, MatCanlı
tenis
14:05Adamczak/Han - Bai/GeuerCanlı
tenis
13:42Ymer, Elias - Sousa, JoaoCanlı
tenis
13:19Jan Choinski - Kimmer CoppejansCanlı
tenis
12:34Ferro, Fion - Buzarnescu,Canlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
15:15Potapova, A - Korpatsch, T
tenis
15:16Ignatik, Ul - Rola, Blaz
tenis
15:30Novak, Denn - Gasquet, Ric
tenis
16:00Satral, Jan - Dutra Silva,
tenis
16:15Aliona Bolsova Zadoinova - Barbora Krejcikova
tenis
16:23Giraldo, Sa - Arnaboldi, A
tenis
16:26Marcora, Ro - Pellegrino,
tenis
16:30Kiick, Alli - Stosur, Sama
tenis
16:50Londero, Ju - Dellien, Hug
tenis
17:00Janvier, Ma - Mmoh, Michae
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
tenis
17:30Martina Di Giuseppe - Veronika Kudermetova
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
tenis
18:00Martin, And - Muller, Alex
tenis
18:00Bagnis, Fac - Serdarusic,
tenis
18:00Klahn, B/Ku - Arevalo Gonz
tenis
18:20Enzo Couacaud - Soon-Woo Kwon
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
tenis
18:30Waltert, Si - Teichmann, J
tenis
18:30Rublev, And - Lajovic, Dus
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:00RFS - Olimpija Lju
futbol
19:00Ajax - Watford (TRT Spor HD)
tenis
19:00Ilkel, Cem - Polmans, Mar
tenis
19:00Kubler, Jas - Sela, Dudi
tenis
19:00Mayer/Molteni - Brkic/Pavic
diger
19:10Miami Marli - San Diego Pa
tenis
19:20Zverev, Mis - Granollers,
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
tenis
19:30Gimeno-Trav - Safwat, Moha
diger
19:35Philadelphi - Los Angeles
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
tenis
20:00Cristian, J - Rybakina, El
tenis
20:00Uchiyama, Y - King, Darian
tenis
20:00Brodsky, Ga - Kuwata, Hiro
tenis
20:00Bolelli, S/ - Haase, R/Osw
tenis
20:00Polansky, P - Menezes, Joa
tenis
20:30Giannessi, - Guinard, Man
tenis
20:40Bublik, Ale - Sandgren, Te
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
21:00B36 Tórshavn - Crusaders F.C.
tenis
21:00Caruso, Sal - Coric, Borna
tenis
21:30Hanna Chang - Sachia Vickery
tenis
21:30Mclachlan, - Monroe, N/Zv
tenis
22:00Neuchrist, - Gombos, Norb
tenis
22:15Olivo, Renz - Forti, Franc
tenis
22:20Bedene, Alj - Sinner, Jann
tenis
23:00Arconada, U - Ahn, Kristie
tenis
00:00Ebden, M/Li - Daniell, M/P
tenis
01:30Alexis Galarneau - Duck Hee Lee
futbol
03:00Cincinnati - D.C. United
tenis
03:00Baptiste, H - Dolehide, Ca
diger
03:10Minnesota T - Oakland Athl
futbol
03:30Argentinos - CA Colon de
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
05:00Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
18:00Hermannstadt - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
19:00Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
futbol
19:00Everton - Monaco (TRT Spor HD)
futbol
19:30FC Slovan Liberec - Viktoria Plzen
futbol
20:00F.C. Copenhagen - Aarhus
futbol
21:00Chindia Targoviste - FC Viitorul Constanța
futbol
21:30ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
diger
22:00Senegal - A -
futbol
22:00Waterford United F.C. - Finn Harps F.C.
futbol
03:00Puebla F.C. - Club Tijuana
futbol
05:00CA Atlas - Juarez
futbol
05:00Los Angeles Galaxy - Los Angeles
futbol
07:00Consadole Sapporo - Shonan Bellmare
futbol
12:00Matsumoto Yamaga F.C. - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos
futbol
12:00Nagoya Grampus - Gamba Osaka
futbol
12:00WS Wanderers - Leeds United (beIN SPORTS HD 2)
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - F.C. Tokyo
futbol
13:00Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
futbol
13:00Júbilo Iwata - Urawa Red Diamonds
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
15:30Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Raków Częstochowa - Korona Kielce
futbol
17:00Degerfors IF - GAIS
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Norrby IF
futbol
17:00Örebro SK - Falkenbergs FF
futbol
17:00Dalkurd FF - Varbergs BoIS FC
futbol
17:00AIK Fotboll - Helsingborgs IF
futbol
18:00Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
futbol
18:00FC Botoșani - FC Voluntari
futbol
18:00SFC Opava - 1. FK Příbram
futbol
18:00Slovácko - ?eské Bud?jo
futbol
18:30Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
19:00GIF Sundsvall - BK Häcken
futbol
19:00IK Frej Taby - Örgryte IS
futbol
20:30Sparta Prah - FK Baumit Ja
futbol
21:00Piast Gliwice - Lech Poznań
futbol
21:00Academica Clinceni - CFR Cluj
futbol
21:30K.R.C. Genk - KV Mechelen
futbol
23:00Benfica - Guadalajara
futbol
01:00Arsenal - ACF Fiorentina
futbol
01:00C.F. Pachuca - Club León
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
02:00Real Madrid - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
04:00Bayern Münih - Milan (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Inter (TRT Spor HD)
futbol
03:00Fiorentina - Benfica (TRT Spor HD)
futbol
14:30Tottenham - Manchester Utd. (TRT Spor HD)
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse EschCanlı
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:00RFS - Olimpija Lju
futbol
19:00Ajax - Watford (TRT Spor HD)
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
21:00B36 Tórshavn - Crusaders F.C.
futbol
03:00Cincinnati - D.C. United
futbol
03:30Argentinos - CA Colon de
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
05:00Portland Timbers - Orlando City Soccer Club
futbol
18:00Hermannstadt - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
19:00Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
futbol
19:00Everton - Monaco (TRT Spor HD)
futbol
19:30FC Slovan Liberec - Viktoria Plzen
futbol
20:00F.C. Copenhagen - Aarhus
futbol
21:00Chindia Targoviste - FC Viitorul Constanța
futbol
21:30ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
futbol
22:00Waterford United F.C. - Finn Harps F.C.
futbol
03:00Puebla F.C. - Club Tijuana
futbol
05:00CA Atlas - Juarez
futbol
05:00Los Angeles Galaxy - Los Angeles
futbol
07:00Consadole Sapporo - Shonan Bellmare
futbol
12:00Matsumoto Yamaga F.C. - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos
futbol
12:00Nagoya Grampus - Gamba Osaka
futbol
12:00WS Wanderers - Leeds United (beIN SPORTS HD 2)
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - F.C. Tokyo
futbol
13:00Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
futbol
13:00Júbilo Iwata - Urawa Red Diamonds
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
15:30Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Raków Częstochowa - Korona Kielce
futbol
17:00Degerfors IF - GAIS
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Norrby IF
futbol
17:00Örebro SK - Falkenbergs FF
futbol
17:00Dalkurd FF - Varbergs BoIS FC
futbol
17:00AIK Fotboll - Helsingborgs IF
futbol
18:00Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
futbol
18:00FC Botoșani - FC Voluntari
futbol
18:00SFC Opava - 1. FK Příbram
futbol
18:00Slovácko - ?eské Bud?jo
futbol
18:30Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
19:00GIF Sundsvall - BK Häcken
futbol
19:00IK Frej Taby - Örgryte IS
futbol
20:30Sparta Prah - FK Baumit Ja
futbol
21:00Piast Gliwice - Lech Poznań
futbol
21:00Academica Clinceni - CFR Cluj
futbol
21:30K.R.C. Genk - KV Mechelen
futbol
23:00Benfica - Guadalajara
futbol
01:00Arsenal - ACF Fiorentina
futbol
01:00C.F. Pachuca - Club León
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
02:00Real Madrid - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
04:00Bayern Münih - Milan (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Inter (TRT Spor HD)
futbol
03:00Fiorentina - Benfica (TRT Spor HD)
futbol
14:30Tottenham - Manchester Utd. (TRT Spor HD)
tenis
15:00Sevastova, - Tig, PatriciCanlı
tenis
14:54Benchetrit/Tatlot - Ruusuvuori/HeliovaaraCanlı
tenis
14:36Oriol Roca Batalla - Andrea VavassoriCanlı
tenis
14:35Bega/Durasovic - Walkow/SiljestromCanlı
tenis
14:34Hernandez-F - Gaio, FederiCanlı
tenis
14:17Sels, Jelle - Moraing, MatCanlı
tenis
14:05Adamczak/Han - Bai/GeuerCanlı
tenis
13:42Ymer, Elias - Sousa, JoaoCanlı
tenis
13:19Jan Choinski - Kimmer CoppejansCanlı
tenis
12:34Ferro, Fion - Buzarnescu,Canlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
15:15Potapova, A - Korpatsch, T
tenis
15:16Ignatik, Ul - Rola, Blaz
tenis
15:30Novak, Denn - Gasquet, Ric
tenis
16:00Satral, Jan - Dutra Silva,
tenis
16:15Aliona Bolsova Zadoinova - Barbora Krejcikova
tenis
16:23Giraldo, Sa - Arnaboldi, A
tenis
16:26Marcora, Ro - Pellegrino,
tenis
16:30Kiick, Alli - Stosur, Sama
tenis
16:50Londero, Ju - Dellien, Hug
tenis
17:00Janvier, Ma - Mmoh, Michae
tenis
17:30Martina Di Giuseppe - Veronika Kudermetova
tenis
18:00Martin, And - Muller, Alex
tenis
18:00Bagnis, Fac - Serdarusic,
tenis
18:00Klahn, B/Ku - Arevalo Gonz
tenis
18:20Enzo Couacaud - Soon-Woo Kwon
tenis
18:30Waltert, Si - Teichmann, J
tenis
18:30Rublev, And - Lajovic, Dus
tenis
19:00Ilkel, Cem - Polmans, Mar
tenis
19:00Kubler, Jas - Sela, Dudi
tenis
19:00Mayer/Molteni - Brkic/Pavic
tenis
19:20Zverev, Mis - Granollers,
tenis
19:30Gimeno-Trav - Safwat, Moha
tenis
20:00Cristian, J - Rybakina, El
tenis
20:00Uchiyama, Y - King, Darian
tenis
20:00Brodsky, Ga - Kuwata, Hiro
tenis
20:00Bolelli, S/ - Haase, R/Osw
tenis
20:00Polansky, P - Menezes, Joa
tenis
20:30Giannessi, - Guinard, Man
tenis
20:40Bublik, Ale - Sandgren, Te
tenis
21:00Caruso, Sal - Coric, Borna
tenis
21:30Hanna Chang - Sachia Vickery
tenis
21:30Mclachlan, - Monroe, N/Zv
tenis
22:00Neuchrist, - Gombos, Norb
tenis
22:15Olivo, Renz - Forti, Franc
tenis
22:20Bedene, Alj - Sinner, Jann
tenis
23:00Arconada, U - Ahn, Kristie
tenis
00:00Ebden, M/Li - Daniell, M/P
tenis
01:30Alexis Galarneau - Duck Hee Lee
tenis
03:00Baptiste, H - Dolehide, Ca
CBC Sport HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.