Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
22 Ocak 2020 Çarşamba 09:48:43
futbol
09:35Kirill Zemskov - Nikita IvanovCanlı
basketbol
09:30Hornets - RaptorsCanlı
basketbol
09:15Lokomotiv-pro - SKIF-proCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
06:30Matteo Berrettini - Tennys Sandgren
tenis
07:00Tommy Paul - Grigor Dimitrov
tenis
07:45Christian Garin - Milos Raonic
tenis
07:45Hibino - Maria Sakkari
tenis
07:45Doi/Niculescu - Kalinskaya/Putintseva
tenis
07:45Djere/Cecchinato - Koolhof/Mektic
tenis
07:45Aslan Karatsev - Dmitry Popko
tenis
08:00Sitak/Sharan - Carreno Busta/Sousa
tenis
08:15Kuzmova/Sasnovich - Bozovic/Marshall
tenis
08:15Muhammad/Santamaria - Sanders/Hong
tenis
08:15Attila Balázs - Filippo Baldi
tenis
08:15Peter Polansky - Shuichi Sekiguchi
tenis
08:30Collins/Rosolska - Kozlova/Linette
tenis
08:30Rodionova/Fourlis - Lister/Fichman
tenis
08:30Guccione/Reid - Lopez/Ramos Vinolas
futbol
08:45Mumbai Ultras - Young Boys Mumbai
tenis
08:45Purcell/Saville - Vasilevski/Rublev
tenis
09:00Venus/Peers - Nielsen/Puetz
tenis
09:15Marc Polmans - Dusan Lajovic
tenis
10:00Denis Yevseyev - Botic Van De Zandschulp
tenis
10:00Renzo Olivo - Robin Haase
tenis
10:00Konstantin Kravchuk - Egor Noskin
tenis
10:00Vladimir Korolev - Pavel Verbin
tenis
10:00Daria Kudashova - Amina Anshba
tenis
10:00Dejana Radanović - Darya Astakhova
tenis
10:00Ekaterina Yashina - Anastasia Gasanova
tenis
10:00Lara Salden - Taisya Pachkaleva
tenis
10:00Maria Shusharina - Berfu Cengiz
tenis
10:00Hubert Hurkacz - John Millman
tenis
10:00Michael Mmoh - Roberto Bautista-Agut
tenis
10:00Kecmanovic/Ruud - Klaasen/Marach
tenis
10:00Emir Şendoğan - Antonio Cayetano March
tenis
10:00Julien Cagnina - Timofey Skatov
tenis
10:00Martin Tiffon - Esteban Bruna
tenis
10:00Andreea Prisacariu - Anja Wildgruber
tenis
10:00Nana Kawagishi - Nina Potocnik
tenis
10:00Valentina Losciale - Martina Colmegna
tenis
10:00Yixuan - Gebriela Mihaylova
tenis
10:30Ratiwatana/Trongcharoenchaikul - Reyes-Varela/Escobar
tenis
10:30Bryan/Bryan - Bopanna/Uchiyama
tenis
11:00Asrawy - Moritz Trocker
tenis
11:00Jordan Thompson - Fabio Fognini
tenis
11:00Dimitriy Voronin - Philip Bachmaier
tenis
11:00Dusan Rajic - Davud Amirov
tenis
11:00Tamara Zidansek - Serena Williams
tenis
11:00Fermin Tenti - Benjamin Dhoe
tenis
11:00Marco Furlanetto - Duje Kekez
tenis
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Andrey Chepelev
tenis
11:00Stefano Baldoni - Daniele Capecchi
futbol
11:00Energetik-BGU - Isloch
tenis
11:00Andjela Jocovic - Andra Maria Nitescu
futbol
11:00Para Hills Knights - South Adelaide Panthers
tenis
11:30Jiri Vesely - Zdenek Kolar
futbol
11:30Legia Warsaw - Nyíregyháza Spartacus
tenis
11:30Martin Borisiouk - Evgeny Tyurnev
futbol
11:30Manipur - Arunachal Pradesh
tenis
11:30Dinara Alloyarova - Anastasia Pribylova
tenis
11:30Ekaterina Kazionova - Veronika Pepelyaeva
tenis
11:30Vivian Heisen - Alisa Kummel
tenis
11:30Razborsek - Marlon Vankan
tenis
11:30Alba Rey Garcia - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:30Beyda Baykal - Ayla Aksu
tenis
11:30Marina Yudanov - Barbara Dessolis
tenis
11:30Simona Ogescu - Vanessa Ersoz
tenis
11:42Golubev/Nedovesov - Oliveira/Yang
futbol
12:00Bentleigh Greens - Bulleen Lions
futbol
12:00Customs United - Bangkok
futbol
12:00Universitatea Cluj - Arieșul Turda
tenis
12:00Kyrian Jacquet - Alexandre Muller
tenis
12:00Mats Moraing - Karim-Mohamed Maamoun
tenis
12:00Alvaro Lopez San Martin - Emilien Voisin
tenis
12:00Antoine Bellier - Ricardo Ojeda Lara
tenis
12:00Clement Tabur - Hugo Pontico
tenis
12:00Blanchet - Hugo Pierre
tenis
12:00Ekaterina Shalimova - Ekaterina Reyngold
tenis
12:00Lina Glushko - Weronika Falkowska
tenis
12:00Valeria Gorlats - Nikola Breckova
tenis
12:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
12:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
tenis
12:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
tenis
12:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
tenis
12:00Margot Yerolymos - Marta Custic
tenis
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
tenis
12:00Maria Marfutina - Athina Pitta
tenis
12:00Valentina Ryser - Nina Stadler
tenis
12:00Aziz Dougaz - Luca Castelnuovo
tenis
12:00Jesper De Jong - Majed Kilani
tenis
12:00Skander Mansouri - Moez Echargui
tenis
12:00Nika Shytkouskaya - Natalia Orlova
futbol
12:00Bunyodkor - Al-Zawra'a
futbol
12:15Nepal Polis Kulübü - Machhindra
tenis
12:30Filip Krajinović - Roger Federer
tenis
12:30King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
tenis
12:30Hanyi - Fabrizio Ornago
tenis
12:30Juan Pablo - Valentin Vanta
tenis
12:30Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Dennis Uspensky
tenis
12:30Nathan Seateun - Thomas Pavlekovich Smith
tenis
12:30S D Prajwal - Mathieu Perchicot
tenis
12:30Sergi Perez Contri - Gergely Madarasz
futbol
12:30Dukla Prague - Příbram
futbol
12:30DAC 1904 Dunajská Streda - Nitra
futbol
12:45Adelaide Blue Eagles - Western Strikers
tenis
13:00Madison Keys - Arantxa
futbol
13:00FK - Sindelic Belgrade
futbol
13:00Górnik Łęczna - Motor Lublin
futbol
13:00Bochum - Uerdingen 05
futbol
13:00Tatran Liptovský Mikuláš - Fotbal Třinec
futbol
13:00Sparta Prague - Vysočina Jihlava
futbol
13:00Banik Ostrava - Ružomberok
futbol
13:00Slovan Liberec - Chrudim
futbol
13:00Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
tenis
13:00Leonid Sheyngezikht - Viktor Nikitin
tenis
13:00Mikhail Fufygin - Matvey Khomentovskiy
tenis
13:00Angelina Gabueva - Shalimar Talbi
tenis
13:00Valeriya Strakhova - Olga Doroshina
tenis
13:00Aleksandre Bakshi - Alessandro Petrone
tenis
13:00Bogdan Borza - Justin Eleveld
tenis
13:00Jonathan Eysseric - Nitin Kumar Sinha
tenis
13:00Matyas Fuele - Jakob Johansson-Holm
tenis
13:00Valentin Lapalu - Yanki Erel
tenis
13:00Baravi/Mikhaylova - Ovcharenko/Olyanovskaya
tenis
13:00Colmegna/Njiric - Okuno/Han
futbol
13:00Zbrojovka Brno - Skalica
tenis
13:30Pavel Kotov - James Ward
tenis
13:30Serhiy Stakhovsky - Nino Serdarusic
tenis
13:30Arthur Bouquier - Marek Gengel
tenis
13:30David Poljak - Arthur Reymond
tenis
13:30Laurent Rochette - Joffrey De Schepper
tenis
13:30Yannick Mertens - Titouan Droguet
tenis
13:30Anna Parkhomenko - Patricija Spaka
tenis
13:30Elena Malygina - Katarina Kuzmova
tenis
13:30Noel Saidenova - Bojana Klincov
tenis
13:30Shelly Bereznyak - Katyarina Paulenka
tenis
13:30Arjun Kadhe - Marko Tepavac
tenis
13:30Marat Deviatiarov - Luke Johnson
tenis
13:30Mario Gonzalez Fernandez - Louis Tessa
tenis
13:30Nikolay Vylegzhanin - Sebastian Baez
tenis
13:30Jodie Anna Burrage - Miriam Kolodziejova
tenis
13:30Rania Azziz - Nina Alibalic
futbol
13:30Shohada Razakan - Sardar Bukan
futbol
14:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
14:00Filistin - Seyşeller
futbol
14:00Chiangrai United - Chai
futbol
14:00Slavia-Mozyr - Sputnik Rechica
futbol
14:00Rayong - Sisaket
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
tenis
14:00Alexander Shevchenko - Petr Hajek
tenis
14:00Arisha Ladhani - Anna Makhorkina
tenis
14:00Cindy Burger - Barbora Matusova
tenis
14:00Elena Milovanovic - Lina Qostal
tenis
14:00Helene Scholsen - Jelena Kovac
tenis
14:00Lucie Wargnier - Federica Sacco
tenis
14:00Evan Hoyt - Stefan Seifert
tenis
14:00Ryan Nijboer - Adrian Bodmer
tenis
14:00Kulambayeva/Ma - Kawagishi/Kobayashi
futbol
14:00Svay Rieng - Master 7
tenis
14:30Djurabek Karimov - Danil Spasibo
tenis
14:30Mikalai Haliak - Savriyan Danilov
tenis
14:30Sergei Pogosian - Richard Muzaev
tenis
14:30Sofya Lansere - Aleksandra Pospelova
tenis
14:30Sevcikova/Wildgruber - Craciun/Prisacariu
tenis
14:30Türkmen/Ersoz - Oliynykova/Sakellaridi
tenis
14:30Akkoyun/Turker - Nagy/Razborsek
futbol
15:00Vojvodina - Spartak Zdrepceva
futbol
15:00Tuzla City - Zvijezda Gradačac
futbol
15:00Dunav Ruse - Progresul Spartac Bükreş
futbol
15:00Senica - Dubnica
futbol
15:00Randers - Vendsyssel
futbol
15:00Tiszakecske - Kecskeméti
tenis
15:00Corentin Denolly - Oscar Otte
tenis
15:00Jerzy Janowicz - Constant Lestienne
tenis
15:00Daniela Vismane - Nicole Khirin
tenis
15:00Kseniya Yersh - Anastasia Kulikova
tenis
15:00Sofia Nami Samavati - Quirine Lemoine
tenis
15:00Enrico Dalla Valle - Takanyi Garanganga
tenis
15:00Carola Cavelli - Gozal Ainitdinova
tenis
15:00Chiraz Bechri - Martina Peretti
tenis
15:00Lukic - Tereza Mihalikova
tenis
15:00Drozd Pereira/Intert - Suvirdjonkova/Zheng
tenis
15:00Nieuwboer/Haseth - Danukova/Shauha
futbol
15:00Busia Young Stars - Busoga United
futbol
15:15Indera - Yangon United
futbol
15:30Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
futbol
15:30Drita - Dardana
futbol
15:30Slavia Prague - Ústí nad Labem
tenis
15:30Angelika Shapovalova - Tamara Curovic
tenis
15:30Jakob Aichhorn - Johannes Haerteis
tenis
15:30Robin Stanek - Handel
futbol
15:30Chelsea - Leaper St Joseph
futbol
15:30Kwun Tong - Wanchai
futbol
15:30Ghazl El Mahalla - Maleyat Kafr El Zayat
futbol
15:30Al-Kawkab - Al-Ta'ee
tenis
15:35Anna Morgina - Vangelova
tenis
15:35Kamila Kerimbayeva - Sofia Dmitrieva
tenis
15:35Rita Atik - Nastja Kolar
futbol
15:40Al-Bukayriyah - Jeel Club
futbol
15:55Ain Al-Atawlah - Khaleej Khor Fakkan
futbol
16:00Heidenheim - Avusturya Lustenau
futbol
16:00ViOn Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica
futbol
16:00Poprad - Tatran Prešov
futbol
16:00Austriya Wien - Petržalka 1898
futbol
16:00Varnsdorf - Taborsko
futbol
16:00Gyirmot Sportegyesulet - ŠKF Sereď
futbol
16:00Ried - Swarovski Wattens
futbol
16:00Muangthong United - Nong Bua Pitchaya
futbol
16:00ŠK Slovan Bratislava - Wisła Płock
tenis
16:00Alibek Kachmazov - Matvey Minin
tenis
16:00Sabanin - Timur Kiuamov
tenis
16:00Maria Manilova - Anastasia Zakharova
tenis
16:00Astahova/Kazionova - Gasanova/Mishina
tenis
16:00Kubareva/Shytkouskaya - Morton/Morton
tenis
16:00Goering/Ponomar - Vogt/Hamidovic
tenis
16:00Tomanova/Herdzelas - Boehner/Fonte
futbol
16:00Luftetari - Kukesi
futbol
16:00Mwadui - Azam
futbol
16:00Singida United - Young Africans
futbol
16:00Bugamba - Onduparaka
futbol
16:00Kajjansi United - Vipers
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
16:00Kyanos Astir Varis - Koropi
futbol
16:00Palliniakos - Nikites Anthousas
futbol
16:00Buildcon - ZESCO United
futbol
16:00Zanaco - Nakambala Leopards
futbol
16:30Real Kings - Ajax Cape Town
futbol
16:30Picerno - Cavese
futbol
16:30Corigliano Calabro - Tommaso
futbol
16:30AS Trenčín - Górnik Zabrze
tenis
16:30Valentin Royer - Danilo Petrovic
tenis
16:30Bonzi/Muller - Vatutin/Klein
tenis
16:30Barbu/De Jong - Kilani/Malesevic
futbol
16:30Defenders - Paro
futbol
17:00Bengaluru - Odisha
futbol
17:00Renate - Giana Erminio
futbol
17:00Gozzano - Alessandria Calcio 1912
futbol
17:00Pianese - Pro Vercelli 1892
futbol
17:00Calcio Catania - Avellino 1912
futbol
17:00Paganese Calcio 1926 - Viterbese Castrense
futbol
17:00Omonia - Ermis Aradippou
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor
futbol
17:00Legia Warsaw - Voždovac
futbol
17:00Domžale - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
17:00Rijeka - Triglav Kranj
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
17:00Dubrava - Dugo Selo
futbol
17:00Odense Boldklub - Helsingborgs
tenis
17:00Joelle Kissell - Victoria Rodriguez
tenis
17:00Kubka/Falkowska - Breckova/Laboutkova
tenis
17:00Vindiga/Runcha - Parkhomenko/Petruzelova
tenis
17:00Benedict Kurz - Matteo Martineau
tenis
17:00Giulio Zeppieri - Wehnelt
futbol
17:30Casertana - Potenza
tenis
17:30Gakhov/Elgin - Borisiouk/Saidkarimov
tenis
17:30Kajuru/Kraus - Seibold/Zaja
tenis
17:30Kern/Schmucker - Garland/Chiesa
tenis
17:30Poduraeva/Praefke - Berankova/Jorge
futbol
17:45Fahaheel - Salibikhaet
futbol
17:45Jahra SC Kuwait - Khaitan Sporting Club
futbol
17:55Al-Nahda Club Al-Khobar - Al-Batin
futbol
18:00Tadamun Buri - Qalali Club
futbol
18:00Al-Budaiya - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00AlbinoLeffe - Pistoiese
futbol
18:00Südtirol - Pesaro
futbol
18:00Kharaitiyat - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Al-Markhiya Sports Club - Bidda
futbol
18:00Lusail - Al Shamal
futbol
18:00Muaither - Waab
futbol
18:00Doxa Katokopias - Enosis Neon Paralimni
futbol
18:00Dundalk - Cluj
futbol
18:00Dinamo București - Krasnodar
futbol
18:001846 - Turkgucu Ataspor
tenis
18:00Alexis Gautier - Thomas Laurent
tenis
18:00Louis Dussin - Anton Matusevich
tenis
18:00Deschamps/Mei - Cornut-Chauvinc/Reymond
tenis
18:00Poullain/Tabur - Bellier/Mertens
tenis
18:05Fanny Ostlund - Rosalie Van Der Hoek
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
futbol
18:30Medina 3 - Douanes Nouakchott
tenis
18:30Nika Kukharchuk - Jessica Plazas
tenis
18:30Daniel Masur - Sanjar Fayziev
futbol
18:40Al-Ansar Medina - Ohud Medina
tenis
18:45Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
tenis
18:45Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
tenis
18:45Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
18:45Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
18:45Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
18:45Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
futbol
19:00Tirana - Bylis Ballsh
futbol
19:00Karmiotissa Polemidion - Larnaca
futbol
19:00Mura 05 - Beltinci
futbol
19:00Hanácká Slavia Kroměříž - Vyskov
tenis
19:00Evan Furness - Maxime Janvier
futbol
19:30Latrikunda United - Falcons
futbol
19:30Wellingara - Kiang West
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Holstein Kiel - Flora Tallinn
futbol
19:30Sesvete - Zagorec Krapina
tenis
19:30Alessandro Bega - Ilkel
tenis
19:30Lucas Miedler - Teimuraz Gabashvili
tenis
19:30Alexandre Peyrot - Mats Rosenkranz
tenis
19:30Lucas Catarina - Kenny de Schepper
tenis
19:30Schepper/Faivre - Bouquier/Droguet
tenis
19:30Marek/Samuelsson - Lopez San Martin/Ojeda Lara
futbol
19:45Puente Genil - Ceuta
futbol
20:00Olbia Calcio - Siena
futbol
20:00Teramo - Catanzaro 1929
futbol
20:00Apollon Limassol - APOEL
futbol
20:00Municipal Turrialba - Curridabat
futbol
20:00Kolin - Sokol Zápy
tenis
20:00Alexandra Anttila - Anastasia Sysoeva
futbol
20:30Calcio Lecco 1912 - Atletico Arezzo
futbol
20:30Pergolettese 1932 - Calcio Como
futbol
20:30Cesena - Carpi 1909
futbol
20:30Imolese Calcio 1919 - Rimini 1912
futbol
20:30Ravenna - Fermana
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Rende
futbol
20:30Vibonese Calcio - Monopoli
futbol
20:30Keflavík FutbolClub - Haukar
futbol
20:30Armée - Brakna
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Beşiktaş - Erzurumspor
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:30Roskilde - B.93 Copenhagen
futbol
21:00Atlético Monte Azul - Claro Futebol Clube
futbol
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Clube Atlético Juventus
futbol
21:00Atibaia - Bull Brasil
futbol
21:00Raja Casablanca - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
21:00Elche - Athletic Bilbao
futbol
21:00Ibiza - Barcelona
futbol
21:00Meuselwitz - Einheit Rudolstadt
futbol
21:00Kapfenberger - Drassburg
futbol
21:00Lichtenberg 47 - Eintracht Mahlsdorf
tenis
21:00Leopold Zima - Christopher Heyman
futbol
21:15Meerbusch - Mönchengladbach 1894
tenis
21:15Lukas Lacko - Antoine Escoffier
futbol
21:30Horizonte - Floresta
futbol
21:30Pacajus - Ferroviário
futbol
21:30Dorense - Frei Paulistano
futbol
21:30SpVgg 04 Ratingen - Düsseldorf West
futbol
21:30Mettmann - Velbert
futbol
21:30Duisburger 1900 - SSVg Velbert
futbol
21:30Pesch 1956 - TuRU Düsseldorf
futbol
21:30Sportfreunde Baumberg - Unterrath
futbol
21:30Germania Wuppertal - Cronenberger
tenis
21:30Cline/Closs - Vanlangendonck/Fung
tenis
21:30Mikulskyte/Appleton - Aikawa/Kishigami
tenis
21:30Perez Garcia/Plazas - James/Kuprina
tenis
21:30Alves/Olivieri - Whitehouse/Fox
tenis
21:30Arconada/Smith - Ayap/Manji
futbol
22:00Club Aurora - Club Bamin Real Potosí
tenis
22:00Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
futbol
22:00Guabirá - Always Ready
futbol
22:00Macae Esporte - Boavista Sport Club
futbol
22:00Volta Redonda - Associação Desportiva Cabofriense
futbol
22:00Barrio Mexico - Rosario
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:30Glacis United - Boca Juniors Cebelitarık
futbol
22:30L'Entregu - Caudal Deportivo
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
tenis
22:45Royer/Furness - Walkow/Janowicz
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Larkhall Athletic - Moneyfields
futbol
22:45Castleview - Leeds AFC Cork
futbol
22:45Monza Brianza 1912 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
22:45Carrarese Calcio - Città di Pontedera
futbol
22:45Calcio Padova - Virtusvecomp Verona
futbol
22:45FeralpiSalò - Reggiana 1919
futbol
22:45Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906
futbol
22:45Vicenza Calcio - Modena
futbol
22:45Bari - Sicula Leonzio
futbol
22:45Reggina Calcio - Virtus Francavilla
futbol
22:45Ternana Calcio - Rieti
futbol
22:45Derry City - Finn Harps
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic (spor SMART HD)
futbol
22:45Juventus - Roma (TRT Spor HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Club Bolívar - Municipal De Vinto
futbol
23:00Novorizontino - Oeste Futebol Clube
futbol
23:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Tenerife - Real Valladolid
futbol
23:00Badalona - Granada
futbol
23:00Girona - Villarreal
futbol
23:00Real Sociedad - Espanyol
futbol
23:00Logroñés - Valencia
futbol
23:00Unionistas de Salamanca - Real Madrid
futbol
23:15Manchester United - Burnley
tenis
23:30Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
23:30Simion/Talaba - Arakawa/Contreras Gomez
tenis
23:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
futbol
00:00de Julho - Parnahyba
futbol
00:00Timon - Picos
futbol
00:00Once Municipal - Municipal Limeño
futbol
00:00Limón - Herediano
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - Alajuelense
futbol
00:00Municipal Garabito - Consultants Moravia
futbol
00:00Municipal Santa - Sporting San Jose
futbol
00:00Santa Rosa Santa Cruz - Cofutpa
futbol
00:15Jocoro - Isidro Metapán
futbol
00:30Vencedor - Chalatenango
futbol
00:30Club Universidad de Şili - Colo-Colo
futbol
01:00Criciúma Esporte Clube - Concordia
futbol
01:00Audax São Paulo Esporte Clube - Esporte Clube Taubaté
futbol
01:00Sertãozinho Futebol Clube - Portuguesa Santista
futbol
01:15Associação Atlética Internacional - Guarani
futbol
01:15Ituano Futebol Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
tenis
01:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
futbol
01:30Vitoria Salvador - Jacobina Esporte Clube
futbol
01:30Jaragua - Anapolina
futbol
01:30Londrina Esporte Clube - Cianorte Futebol Clube
futbol
01:30Clube Atlético Penapolense - Associação Desportiva São Caetano
futbol
02:00Pelotas - Novo Hamburgo
futbol
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Caxias
futbol
02:00Ypiranga Futebol Clube - Luis
futbol
02:00Centro Esportivo Olhodaguense - Maceio
futbol
02:00Princesa do Solimões Esporte Clube - Penarol
futbol
02:00Barbalha - Uniclinic
futbol
02:00Tupynambás - Tombense
futbol
02:00Clube Atlético Paranaense - Parana Soccer Technical Center
futbol
02:00Cascavel - Operario Ferroviario
futbol
02:00Toledo Colônia Work - Uniao
futbol
02:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
futbol
02:00America Natal - Futebol Clube
futbol
02:00ASSU - Força e
futbol
02:00Potiguar - Palmeira
futbol
02:00Flamengo - Altos
tenis
02:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
tenis
02:00Naomi Osaka - Cori Gauff
futbol
02:15Treze Futebol Clube - CSP
futbol
02:30Alagoinhas - Fluminense de Feira Futebol Clube
futbol
02:30Associação Desportiva Bahia de Feira - Atlanta Doce
futbol
02:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Caldense
futbol
02:30Anápolis - Vila Nova
futbol
02:30CRAC - Goianésia Esporte Clube
futbol
02:30Goiania - Ipora
futbol
02:30Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
tenis
03:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
tenis
03:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
tenis
03:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
03:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
03:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
03:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
03:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
03:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
tenis
03:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
tenis
03:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
tenis
03:00Moore/Sharma - Barty/Goerges
tenis
03:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
tenis
03:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
03:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
03:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
03:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
03:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
tenis
03:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
03:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
tenis
03:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
tenis
03:00Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
tenis
03:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
tenis
03:00Arends/Berankis - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
03:00Barrere/Mannarino - Tiafoe/Humbert
tenis
03:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
tenis
03:00Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
tenis
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
03:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
tenis
03:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
tenis
03:00Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
tenis
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
tenis
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
tenis
03:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
tenis
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
tenis
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
tenis
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
03:00Johnson/Querrey - Albot/Molchanov
futbol
03:00Vasco da Gama - Flamengo
futbol
03:00Guadalupe - Carlos
tenis
03:00Aljaz Bedene - Ernests Gulbis
tenis
03:00David Goffin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
tenis
03:00Yuichi Sugita - Andrey Rublev
tenis
03:00John Isner - Alejandro Tabilo
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Taylor Townsend
tenis
03:00Swiatek - Carla Suarez Navarro
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Anett Kontaveit
tenis
03:00Arina Rodionova - Kiki Bertens
tenis
03:00Belinda Bencic - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Karolina Muchova
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
tenis
03:00Donna Vekić - Alizé Cornet
tenis
03:00Elise Mertens - Heather Watson
tenis
03:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
03:00Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
tenis
03:00Zarina Diyas - Anna Blinkova
futbol
03:10Sinop Futebol Clube - Araguaia
futbol
03:30São Paulo - Agua Santa
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
04:00Martín de San Juan - Sportivo Desamparados
futbol
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
futbol
04:00Club Celaya - Monterrey
tenis
04:30Gael Monfils - Karlovic
tenis
04:30Laura Siegemund - Karolina Pliskova
futbol
05:00Cartaginés - Grecia
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón
basketbol
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
tenis
06:00Denis Istomin - Federico Gaio
tenis
06:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
tenis
06:00Evgeny Karlovskiy - Daniel Altmaier
tenis
06:00Lammons/Huey - Gong/Zhang
futbol
06:00Atlas - Deportivo Toluca
futbol
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
tenis
06:00Alex Bolt - Dominic Thiem
tenis
06:00Egor Gerasimov - Alexander Zverev
tenis
06:30Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
tenis
06:30Taylor Harry Fritz - Kevin Anderson
tenis
06:30Priscilla - Angelique Kerber
tenis
07:30Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
tenis
10:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
tenis
10:45Nick Kyrgios - Gilles Simon
tenis
11:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
tenis
11:00Harriet Dart - Simona Halep
futbol
11:30NEROCA - Mohun Bagan
futbol
12:15Jawalakhel - Armed Police Force
futbol
12:30Adelaide City - Cumberland United
futbol
12:30Modbury Jets - Adelaide Comets
tenis
12:30Rafael Nadal - Federico Delbonis
tenis
13:00Elina Svitolina - Lauren Davis
futbol
14:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
futbol
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
futbol
17:30Wasl - Ittihad Kalba
futbol
17:30Khor Fakkan - Ain
futbol
17:55Al-Fateh - Dhamk
futbol
18:00Town - Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Sitra Club - Bahrain
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
18:30Entente Sebkha - Barka
futbol
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
futbol
19:00Paradou - Constantine
futbol
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
futbol
19:30Samger - Jarra West
basketbol
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Nasr Dubai - Baniyas
futbol
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:10Al-Raed - Al-Ahli
futbol
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Lübeck - Hamburger
futbol
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
futbol
21:00Ebro - Leganés
futbol
21:00Mirandés - Celta de Vigo
futbol
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
22:00Béziers - Dunkerque
basketbol
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30College 1975 - Europa Point
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
23:00Dublin University - United
futbol
23:00Francis - Sutton Sportslink
futbol
23:00Badajoz - Eibar
futbol
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
futbol
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
tenis
02:00Jabeur - Caroline Wozniacki
futbol
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
tenis
03:00Alison Riske - Julia Goerges
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Petra Kvitova
tenis
03:00Shuai Zhang - Sofia Kenin
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
futbol
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
futbol
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
futbol
11:30Melbourne Victory - Sydney
futbol
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
futbol
16:30Cape Town City - Black Leopards
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:00Ethnikos Achna - Paphos
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Puebla - Querétaro
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Steenberg United - Cape Umoya
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
09:30Hornets - RaptorsCanlı
basketbol
09:15Lokomotiv-pro - SKIF-proCanlı
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
basketbol
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
futbol
09:35Kirill Zemskov - Nikita IvanovCanlı
futbol
08:45Mumbai Ultras - Young Boys Mumbai
futbol
11:00Energetik-BGU - Isloch
futbol
11:00Para Hills Knights - South Adelaide Panthers
futbol
11:30Legia Warsaw - Nyíregyháza Spartacus
futbol
11:30Manipur - Arunachal Pradesh
futbol
12:00Bentleigh Greens - Bulleen Lions
futbol
12:00Customs United - Bangkok
futbol
12:00Universitatea Cluj - Arieșul Turda
futbol
12:00Bunyodkor - Al-Zawra'a
futbol
12:15Nepal Polis Kulübü - Machhindra
futbol
12:30Dukla Prague - Příbram
futbol
12:30DAC 1904 Dunajská Streda - Nitra
futbol
12:45Adelaide Blue Eagles - Western Strikers
futbol
13:00FK - Sindelic Belgrade
futbol
13:00Górnik Łęczna - Motor Lublin
futbol
13:00Bochum - Uerdingen 05
futbol
13:00Tatran Liptovský Mikuláš - Fotbal Třinec
futbol
13:00Sparta Prague - Vysočina Jihlava
futbol
13:00Banik Ostrava - Ružomberok
futbol
13:00Slovan Liberec - Chrudim
futbol
13:00Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
futbol
13:00Zbrojovka Brno - Skalica
futbol
13:30Shohada Razakan - Sardar Bukan
futbol
14:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
14:00Filistin - Seyşeller
futbol
14:00Chiangrai United - Chai
futbol
14:00Slavia-Mozyr - Sputnik Rechica
futbol
14:00Rayong - Sisaket
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
14:00Svay Rieng - Master 7
futbol
15:00Vojvodina - Spartak Zdrepceva
futbol
15:00Tuzla City - Zvijezda Gradačac
futbol
15:00Dunav Ruse - Progresul Spartac Bükreş
futbol
15:00Senica - Dubnica
futbol
15:00Randers - Vendsyssel
futbol
15:00Tiszakecske - Kecskeméti
futbol
15:00Busia Young Stars - Busoga United
futbol
15:15Indera - Yangon United
futbol
15:30Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
futbol
15:30Drita - Dardana
futbol
15:30Slavia Prague - Ústí nad Labem
futbol
15:30Chelsea - Leaper St Joseph
futbol
15:30Kwun Tong - Wanchai
futbol
15:30Ghazl El Mahalla - Maleyat Kafr El Zayat
futbol
15:30Al-Kawkab - Al-Ta'ee
futbol
15:40Al-Bukayriyah - Jeel Club
futbol
15:55Ain Al-Atawlah - Khaleej Khor Fakkan
futbol
16:00Heidenheim - Avusturya Lustenau
futbol
16:00ViOn Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica
futbol
16:00Poprad - Tatran Prešov
futbol
16:00Austriya Wien - Petržalka 1898
futbol
16:00Varnsdorf - Taborsko
futbol
16:00Gyirmot Sportegyesulet - ŠKF Sereď
futbol
16:00Ried - Swarovski Wattens
futbol
16:00Muangthong United - Nong Bua Pitchaya
futbol
16:00ŠK Slovan Bratislava - Wisła Płock
futbol
16:00Luftetari - Kukesi
futbol
16:00Mwadui - Azam
futbol
16:00Singida United - Young Africans
futbol
16:00Bugamba - Onduparaka
futbol
16:00Kajjansi United - Vipers
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
16:00Kyanos Astir Varis - Koropi
futbol
16:00Palliniakos - Nikites Anthousas
futbol
16:00Buildcon - ZESCO United
futbol
16:00Zanaco - Nakambala Leopards
futbol
16:30Real Kings - Ajax Cape Town
futbol
16:30Picerno - Cavese
futbol
16:30Corigliano Calabro - Tommaso
futbol
16:30AS Trenčín - Górnik Zabrze
futbol
16:30Defenders - Paro
futbol
17:00Bengaluru - Odisha
futbol
17:00Renate - Giana Erminio
futbol
17:00Gozzano - Alessandria Calcio 1912
futbol
17:00Pianese - Pro Vercelli 1892
futbol
17:00Calcio Catania - Avellino 1912
futbol
17:00Paganese Calcio 1926 - Viterbese Castrense
futbol
17:00Omonia - Ermis Aradippou
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor
futbol
17:00Legia Warsaw - Voždovac
futbol
17:00Domžale - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
17:00Rijeka - Triglav Kranj
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
17:00Dubrava - Dugo Selo
futbol
17:00Odense Boldklub - Helsingborgs
futbol
17:30Casertana - Potenza
futbol
17:45Fahaheel - Salibikhaet
futbol
17:45Jahra SC Kuwait - Khaitan Sporting Club
futbol
17:55Al-Nahda Club Al-Khobar - Al-Batin
futbol
18:00Tadamun Buri - Qalali Club
futbol
18:00Al-Budaiya - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00AlbinoLeffe - Pistoiese
futbol
18:00Südtirol - Pesaro
futbol
18:00Kharaitiyat - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Al-Markhiya Sports Club - Bidda
futbol
18:00Lusail - Al Shamal
futbol
18:00Muaither - Waab
futbol
18:00Doxa Katokopias - Enosis Neon Paralimni
futbol
18:00Dundalk - Cluj
futbol
18:00Dinamo București - Krasnodar
futbol
18:001846 - Turkgucu Ataspor
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
futbol
18:30Medina 3 - Douanes Nouakchott
futbol
18:40Al-Ansar Medina - Ohud Medina
futbol
19:00Tirana - Bylis Ballsh
futbol
19:00Karmiotissa Polemidion - Larnaca
futbol
19:00Mura 05 - Beltinci
futbol
19:00Hanácká Slavia Kroměříž - Vyskov
futbol
19:30Latrikunda United - Falcons
futbol
19:30Wellingara - Kiang West
futbol
19:30Holstein Kiel - Flora Tallinn
futbol
19:30Sesvete - Zagorec Krapina
futbol
19:45Puente Genil - Ceuta
futbol
20:00Olbia Calcio - Siena
futbol
20:00Teramo - Catanzaro 1929
futbol
20:00Apollon Limassol - APOEL
futbol
20:00Municipal Turrialba - Curridabat
futbol
20:00Kolin - Sokol Zápy
futbol
20:30Calcio Lecco 1912 - Atletico Arezzo
futbol
20:30Pergolettese 1932 - Calcio Como
futbol
20:30Cesena - Carpi 1909
futbol
20:30Imolese Calcio 1919 - Rimini 1912
futbol
20:30Ravenna - Fermana
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Rende
futbol
20:30Vibonese Calcio - Monopoli
futbol
20:30Keflavík FutbolClub - Haukar
futbol
20:30Armée - Brakna
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Beşiktaş - Erzurumspor
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:30Roskilde - B.93 Copenhagen
futbol
21:00Atlético Monte Azul - Claro Futebol Clube
futbol
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Clube Atlético Juventus
futbol
21:00Atibaia - Bull Brasil
futbol
21:00Raja Casablanca - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
21:00Elche - Athletic Bilbao
futbol
21:00Ibiza - Barcelona
futbol
21:00Meuselwitz - Einheit Rudolstadt
futbol
21:00Kapfenberger - Drassburg
futbol
21:00Lichtenberg 47 - Eintracht Mahlsdorf
futbol
21:15Meerbusch - Mönchengladbach 1894
futbol
21:30Horizonte - Floresta
futbol
21:30Pacajus - Ferroviário
futbol
21:30Dorense - Frei Paulistano
futbol
21:30SpVgg 04 Ratingen - Düsseldorf West
futbol
21:30Mettmann - Velbert
futbol
21:30Duisburger 1900 - SSVg Velbert
futbol
21:30Pesch 1956 - TuRU Düsseldorf
futbol
21:30Sportfreunde Baumberg - Unterrath
futbol
21:30Germania Wuppertal - Cronenberger
futbol
22:00Club Aurora - Club Bamin Real Potosí
futbol
22:00Guabirá - Always Ready
futbol
22:00Macae Esporte - Boavista Sport Club
futbol
22:00Volta Redonda - Associação Desportiva Cabofriense
futbol
22:00Barrio Mexico - Rosario
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:30Glacis United - Boca Juniors Cebelitarık
futbol
22:30L'Entregu - Caudal Deportivo
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Larkhall Athletic - Moneyfields
futbol
22:45Castleview - Leeds AFC Cork
futbol
22:45Monza Brianza 1912 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
22:45Carrarese Calcio - Città di Pontedera
futbol
22:45Calcio Padova - Virtusvecomp Verona
futbol
22:45FeralpiSalò - Reggiana 1919
futbol
22:45Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906
futbol
22:45Vicenza Calcio - Modena
futbol
22:45Bari - Sicula Leonzio
futbol
22:45Reggina Calcio - Virtus Francavilla
futbol
22:45Ternana Calcio - Rieti
futbol
22:45Derry City - Finn Harps
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic (spor SMART HD)
futbol
22:45Juventus - Roma (TRT Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Club Bolívar - Municipal De Vinto
futbol
23:00Novorizontino - Oeste Futebol Clube
futbol
23:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Tenerife - Real Valladolid
futbol
23:00Badalona - Granada
futbol
23:00Girona - Villarreal
futbol
23:00Real Sociedad - Espanyol
futbol
23:00Logroñés - Valencia
futbol
23:00Unionistas de Salamanca - Real Madrid
futbol
23:15Manchester United - Burnley
futbol
00:00de Julho - Parnahyba
futbol
00:00Timon - Picos
futbol
00:00Once Municipal - Municipal Limeño
futbol
00:00Limón - Herediano
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - Alajuelense
futbol
00:00Municipal Garabito - Consultants Moravia
futbol
00:00Municipal Santa - Sporting San Jose
futbol
00:00Santa Rosa Santa Cruz - Cofutpa
futbol
00:15Jocoro - Isidro Metapán
futbol
00:30Vencedor - Chalatenango
futbol
00:30Club Universidad de Şili - Colo-Colo
futbol
01:00Criciúma Esporte Clube - Concordia
futbol
01:00Audax São Paulo Esporte Clube - Esporte Clube Taubaté
futbol
01:00Sertãozinho Futebol Clube - Portuguesa Santista
futbol
01:15Associação Atlética Internacional - Guarani
futbol
01:15Ituano Futebol Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
futbol
01:30Vitoria Salvador - Jacobina Esporte Clube
futbol
01:30Jaragua - Anapolina
futbol
01:30Londrina Esporte Clube - Cianorte Futebol Clube
futbol
01:30Clube Atlético Penapolense - Associação Desportiva São Caetano
futbol
02:00Pelotas - Novo Hamburgo
futbol
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Caxias
futbol
02:00Ypiranga Futebol Clube - Luis
futbol
02:00Centro Esportivo Olhodaguense - Maceio
futbol
02:00Princesa do Solimões Esporte Clube - Penarol
futbol
02:00Barbalha - Uniclinic
futbol
02:00Tupynambás - Tombense
futbol
02:00Clube Atlético Paranaense - Parana Soccer Technical Center
futbol
02:00Cascavel - Operario Ferroviario
futbol
02:00Toledo Colônia Work - Uniao
futbol
02:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
futbol
02:00America Natal - Futebol Clube
futbol
02:00ASSU - Força e
futbol
02:00Potiguar - Palmeira
futbol
02:00Flamengo - Altos
futbol
02:15Treze Futebol Clube - CSP
futbol
02:30Alagoinhas - Fluminense de Feira Futebol Clube
futbol
02:30Associação Desportiva Bahia de Feira - Atlanta Doce
futbol
02:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Caldense
futbol
02:30Anápolis - Vila Nova
futbol
02:30CRAC - Goianésia Esporte Clube
futbol
02:30Goiania - Ipora
futbol
02:30Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
03:00Vasco da Gama - Flamengo
futbol
03:00Guadalupe - Carlos
futbol
03:10Sinop Futebol Clube - Araguaia
futbol
03:30São Paulo - Agua Santa
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
04:00Martín de San Juan - Sportivo Desamparados
futbol
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
futbol
04:00Club Celaya - Monterrey
futbol
05:00Cartaginés - Grecia
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón
futbol
06:00Atlas - Deportivo Toluca
futbol
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
futbol
11:30NEROCA - Mohun Bagan
futbol
12:15Jawalakhel - Armed Police Force
futbol
12:30Adelaide City - Cumberland United
futbol
12:30Modbury Jets - Adelaide Comets
futbol
14:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
futbol
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
futbol
17:30Wasl - Ittihad Kalba
futbol
17:30Khor Fakkan - Ain
futbol
17:55Al-Fateh - Dhamk
futbol
18:00Town - Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Sitra Club - Bahrain
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
18:30Entente Sebkha - Barka
futbol
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
futbol
19:00Paradou - Constantine
futbol
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
futbol
19:30Samger - Jarra West
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Nasr Dubai - Baniyas
futbol
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:10Al-Raed - Al-Ahli
futbol
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Lübeck - Hamburger
futbol
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
futbol
21:00Ebro - Leganés
futbol
21:00Mirandés - Celta de Vigo
futbol
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
22:00Béziers - Dunkerque
futbol
22:30College 1975 - Europa Point
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
23:00Dublin University - United
futbol
23:00Francis - Sutton Sportslink
futbol
23:00Badajoz - Eibar
futbol
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
futbol
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
futbol
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
futbol
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
futbol
11:30Melbourne Victory - Sydney
futbol
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
futbol
16:30Cape Town City - Black Leopards
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:00Ethnikos Achna - Paphos
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Puebla - Querétaro
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Steenberg United - Cape Umoya
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
06:30Matteo Berrettini - Tennys Sandgren
tenis
07:00Tommy Paul - Grigor Dimitrov
tenis
07:45Christian Garin - Milos Raonic
tenis
07:45Hibino - Maria Sakkari
tenis
07:45Doi/Niculescu - Kalinskaya/Putintseva
tenis
07:45Djere/Cecchinato - Koolhof/Mektic
tenis
07:45Aslan Karatsev - Dmitry Popko
tenis
08:00Sitak/Sharan - Carreno Busta/Sousa
tenis
08:15Kuzmova/Sasnovich - Bozovic/Marshall
tenis
08:15Muhammad/Santamaria - Sanders/Hong
tenis
08:15Attila Balázs - Filippo Baldi
tenis
08:15Peter Polansky - Shuichi Sekiguchi
tenis
08:30Collins/Rosolska - Kozlova/Linette
tenis
08:30Rodionova/Fourlis - Lister/Fichman
tenis
08:30Guccione/Reid - Lopez/Ramos Vinolas
tenis
08:45Purcell/Saville - Vasilevski/Rublev
tenis
09:00Venus/Peers - Nielsen/Puetz
tenis
09:15Marc Polmans - Dusan Lajovic
tenis
10:00Denis Yevseyev - Botic Van De Zandschulp
tenis
10:00Renzo Olivo - Robin Haase
tenis
10:00Konstantin Kravchuk - Egor Noskin
tenis
10:00Vladimir Korolev - Pavel Verbin
tenis
10:00Daria Kudashova - Amina Anshba
tenis
10:00Dejana Radanović - Darya Astakhova
tenis
10:00Ekaterina Yashina - Anastasia Gasanova
tenis
10:00Lara Salden - Taisya Pachkaleva
tenis
10:00Maria Shusharina - Berfu Cengiz
tenis
10:00Hubert Hurkacz - John Millman
tenis
10:00Michael Mmoh - Roberto Bautista-Agut
tenis
10:00Kecmanovic/Ruud - Klaasen/Marach
tenis
10:00Emir Şendoğan - Antonio Cayetano March
tenis
10:00Julien Cagnina - Timofey Skatov
tenis
10:00Martin Tiffon - Esteban Bruna
tenis
10:00Andreea Prisacariu - Anja Wildgruber
tenis
10:00Nana Kawagishi - Nina Potocnik
tenis
10:00Valentina Losciale - Martina Colmegna
tenis
10:00Yixuan - Gebriela Mihaylova
tenis
10:30Ratiwatana/Trongcharoenchaikul - Reyes-Varela/Escobar
tenis
10:30Bryan/Bryan - Bopanna/Uchiyama
tenis
11:00Asrawy - Moritz Trocker
tenis
11:00Jordan Thompson - Fabio Fognini
tenis
11:00Dimitriy Voronin - Philip Bachmaier
tenis
11:00Dusan Rajic - Davud Amirov
tenis
11:00Tamara Zidansek - Serena Williams
tenis
11:00Fermin Tenti - Benjamin Dhoe
tenis
11:00Marco Furlanetto - Duje Kekez
tenis
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Andrey Chepelev
tenis
11:00Stefano Baldoni - Daniele Capecchi
tenis
11:00Andjela Jocovic - Andra Maria Nitescu
tenis
11:30Jiri Vesely - Zdenek Kolar
tenis
11:30Martin Borisiouk - Evgeny Tyurnev
tenis
11:30Dinara Alloyarova - Anastasia Pribylova
tenis
11:30Ekaterina Kazionova - Veronika Pepelyaeva
tenis
11:30Vivian Heisen - Alisa Kummel
tenis
11:30Razborsek - Marlon Vankan
tenis
11:30Alba Rey Garcia - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:30Beyda Baykal - Ayla Aksu
tenis
11:30Marina Yudanov - Barbara Dessolis
tenis
11:30Simona Ogescu - Vanessa Ersoz
tenis
11:42Golubev/Nedovesov - Oliveira/Yang
tenis
12:00Kyrian Jacquet - Alexandre Muller
tenis
12:00Mats Moraing - Karim-Mohamed Maamoun
tenis
12:00Alvaro Lopez San Martin - Emilien Voisin
tenis
12:00Antoine Bellier - Ricardo Ojeda Lara
tenis
12:00Clement Tabur - Hugo Pontico
tenis
12:00Blanchet - Hugo Pierre
tenis
12:00Ekaterina Shalimova - Ekaterina Reyngold
tenis
12:00Lina Glushko - Weronika Falkowska
tenis
12:00Valeria Gorlats - Nikola Breckova
tenis
12:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
12:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
tenis
12:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
tenis
12:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
tenis
12:00Margot Yerolymos - Marta Custic
tenis
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
tenis
12:00Maria Marfutina - Athina Pitta
tenis
12:00Valentina Ryser - Nina Stadler
tenis
12:00Aziz Dougaz - Luca Castelnuovo
tenis
12:00Jesper De Jong - Majed Kilani
tenis
12:00Skander Mansouri - Moez Echargui
tenis
12:00Nika Shytkouskaya - Natalia Orlova
tenis
12:30Filip Krajinović - Roger Federer
tenis
12:30King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
tenis
12:30Hanyi - Fabrizio Ornago
tenis
12:30Juan Pablo - Valentin Vanta
tenis
12:30Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Dennis Uspensky
tenis
12:30Nathan Seateun - Thomas Pavlekovich Smith
tenis
12:30S D Prajwal - Mathieu Perchicot
tenis
12:30Sergi Perez Contri - Gergely Madarasz
tenis
13:00Madison Keys - Arantxa
tenis
13:00Leonid Sheyngezikht - Viktor Nikitin
tenis
13:00Mikhail Fufygin - Matvey Khomentovskiy
tenis
13:00Angelina Gabueva - Shalimar Talbi
tenis
13:00Valeriya Strakhova - Olga Doroshina
tenis
13:00Aleksandre Bakshi - Alessandro Petrone
tenis
13:00Bogdan Borza - Justin Eleveld
tenis
13:00Jonathan Eysseric - Nitin Kumar Sinha
tenis
13:00Matyas Fuele - Jakob Johansson-Holm
tenis
13:00Valentin Lapalu - Yanki Erel
tenis
13:00Baravi/Mikhaylova - Ovcharenko/Olyanovskaya
tenis
13:00Colmegna/Njiric - Okuno/Han
tenis
13:30Pavel Kotov - James Ward
tenis
13:30Serhiy Stakhovsky - Nino Serdarusic
tenis
13:30Arthur Bouquier - Marek Gengel
tenis
13:30David Poljak - Arthur Reymond
tenis
13:30Laurent Rochette - Joffrey De Schepper
tenis
13:30Yannick Mertens - Titouan Droguet
tenis
13:30Anna Parkhomenko - Patricija Spaka
tenis
13:30Elena Malygina - Katarina Kuzmova
tenis
13:30Noel Saidenova - Bojana Klincov
tenis
13:30Shelly Bereznyak - Katyarina Paulenka
tenis
13:30Arjun Kadhe - Marko Tepavac
tenis
13:30Marat Deviatiarov - Luke Johnson
tenis
13:30Mario Gonzalez Fernandez - Louis Tessa
tenis
13:30Nikolay Vylegzhanin - Sebastian Baez
tenis
13:30Jodie Anna Burrage - Miriam Kolodziejova
tenis
13:30Rania Azziz - Nina Alibalic
tenis
14:00Alexander Shevchenko - Petr Hajek
tenis
14:00Arisha Ladhani - Anna Makhorkina
tenis
14:00Cindy Burger - Barbora Matusova
tenis
14:00Elena Milovanovic - Lina Qostal
tenis
14:00Helene Scholsen - Jelena Kovac
tenis
14:00Lucie Wargnier - Federica Sacco
tenis
14:00Evan Hoyt - Stefan Seifert
tenis
14:00Ryan Nijboer - Adrian Bodmer
tenis
14:00Kulambayeva/Ma - Kawagishi/Kobayashi
tenis
14:30Djurabek Karimov - Danil Spasibo
tenis
14:30Mikalai Haliak - Savriyan Danilov
tenis
14:30Sergei Pogosian - Richard Muzaev
tenis
14:30Sofya Lansere - Aleksandra Pospelova
tenis
14:30Sevcikova/Wildgruber - Craciun/Prisacariu
tenis
14:30Türkmen/Ersoz - Oliynykova/Sakellaridi
tenis
14:30Akkoyun/Turker - Nagy/Razborsek
tenis
15:00Corentin Denolly - Oscar Otte
tenis
15:00Jerzy Janowicz - Constant Lestienne
tenis
15:00Daniela Vismane - Nicole Khirin
tenis
15:00Kseniya Yersh - Anastasia Kulikova
tenis
15:00Sofia Nami Samavati - Quirine Lemoine
tenis
15:00Enrico Dalla Valle - Takanyi Garanganga
tenis
15:00Carola Cavelli - Gozal Ainitdinova
tenis
15:00Chiraz Bechri - Martina Peretti
tenis
15:00Lukic - Tereza Mihalikova
tenis
15:00Drozd Pereira/Intert - Suvirdjonkova/Zheng
tenis
15:00Nieuwboer/Haseth - Danukova/Shauha
tenis
15:30Angelika Shapovalova - Tamara Curovic
tenis
15:30Jakob Aichhorn - Johannes Haerteis
tenis
15:30Robin Stanek - Handel
tenis
15:35Anna Morgina - Vangelova
tenis
15:35Kamila Kerimbayeva - Sofia Dmitrieva
tenis
15:35Rita Atik - Nastja Kolar
tenis
16:00Alibek Kachmazov - Matvey Minin
tenis
16:00Sabanin - Timur Kiuamov
tenis
16:00Maria Manilova - Anastasia Zakharova
tenis
16:00Astahova/Kazionova - Gasanova/Mishina
tenis
16:00Kubareva/Shytkouskaya - Morton/Morton
tenis
16:00Goering/Ponomar - Vogt/Hamidovic
tenis
16:00Tomanova/Herdzelas - Boehner/Fonte
tenis
16:30Valentin Royer - Danilo Petrovic
tenis
16:30Bonzi/Muller - Vatutin/Klein
tenis
16:30Barbu/De Jong - Kilani/Malesevic
tenis
17:00Joelle Kissell - Victoria Rodriguez
tenis
17:00Kubka/Falkowska - Breckova/Laboutkova
tenis
17:00Vindiga/Runcha - Parkhomenko/Petruzelova
tenis
17:00Benedict Kurz - Matteo Martineau
tenis
17:00Giulio Zeppieri - Wehnelt
tenis
17:30Gakhov/Elgin - Borisiouk/Saidkarimov
tenis
17:30Kajuru/Kraus - Seibold/Zaja
tenis
17:30Kern/Schmucker - Garland/Chiesa
tenis
17:30Poduraeva/Praefke - Berankova/Jorge
tenis
18:00Alexis Gautier - Thomas Laurent
tenis
18:00Louis Dussin - Anton Matusevich
tenis
18:00Deschamps/Mei - Cornut-Chauvinc/Reymond
tenis
18:00Poullain/Tabur - Bellier/Mertens
tenis
18:05Fanny Ostlund - Rosalie Van Der Hoek
tenis
18:30Nika Kukharchuk - Jessica Plazas
tenis
18:30Daniel Masur - Sanjar Fayziev
tenis
18:45Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
tenis
18:45Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
tenis
18:45Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
18:45Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
18:45Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
18:45Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
tenis
19:00Evan Furness - Maxime Janvier
tenis
19:30Alessandro Bega - Ilkel
tenis
19:30Lucas Miedler - Teimuraz Gabashvili
tenis
19:30Alexandre Peyrot - Mats Rosenkranz
tenis
19:30Lucas Catarina - Kenny de Schepper
tenis
19:30Schepper/Faivre - Bouquier/Droguet
tenis
19:30Marek/Samuelsson - Lopez San Martin/Ojeda Lara
tenis
20:00Alexandra Anttila - Anastasia Sysoeva
tenis
21:00Leopold Zima - Christopher Heyman
tenis
21:15Lukas Lacko - Antoine Escoffier
tenis
21:30Cline/Closs - Vanlangendonck/Fung
tenis
21:30Mikulskyte/Appleton - Aikawa/Kishigami
tenis
21:30Perez Garcia/Plazas - James/Kuprina
tenis
21:30Alves/Olivieri - Whitehouse/Fox
tenis
21:30Arconada/Smith - Ayap/Manji
tenis
22:00Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
tenis
22:45Royer/Furness - Walkow/Janowicz
tenis
23:30Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
23:30Simion/Talaba - Arakawa/Contreras Gomez
tenis
23:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
tenis
01:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
tenis
02:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
tenis
02:00Naomi Osaka - Cori Gauff
tenis
03:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
tenis
03:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
tenis
03:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
03:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
03:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
03:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
03:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
03:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
tenis
03:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
tenis
03:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
tenis
03:00Moore/Sharma - Barty/Goerges
tenis
03:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
tenis
03:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
03:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
03:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
03:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
03:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
tenis
03:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
03:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
tenis
03:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
tenis
03:00Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
tenis
03:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
tenis
03:00Arends/Berankis - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
03:00Barrere/Mannarino - Tiafoe/Humbert
tenis
03:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
tenis
03:00Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
tenis
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
03:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
tenis
03:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
tenis
03:00Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
tenis
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
tenis
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
tenis
03:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
tenis
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
tenis
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
tenis
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
03:00Johnson/Querrey - Albot/Molchanov
tenis
03:00Aljaz Bedene - Ernests Gulbis
tenis
03:00David Goffin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
tenis
03:00Yuichi Sugita - Andrey Rublev
tenis
03:00John Isner - Alejandro Tabilo
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Taylor Townsend
tenis
03:00Swiatek - Carla Suarez Navarro
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Anett Kontaveit
tenis
03:00Arina Rodionova - Kiki Bertens
tenis
03:00Belinda Bencic - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Karolina Muchova
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
tenis
03:00Donna Vekić - Alizé Cornet
tenis
03:00Elise Mertens - Heather Watson
tenis
03:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
03:00Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
tenis
03:00Zarina Diyas - Anna Blinkova
tenis
04:30Gael Monfils - Karlovic
tenis
04:30Laura Siegemund - Karolina Pliskova
tenis
06:00Denis Istomin - Federico Gaio
tenis
06:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
tenis
06:00Evgeny Karlovskiy - Daniel Altmaier
tenis
06:00Lammons/Huey - Gong/Zhang
tenis
06:00Alex Bolt - Dominic Thiem
tenis
06:00Egor Gerasimov - Alexander Zverev
tenis
06:30Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
tenis
06:30Taylor Harry Fritz - Kevin Anderson
tenis
06:30Priscilla - Angelique Kerber
tenis
07:30Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
tenis
10:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
tenis
10:45Nick Kyrgios - Gilles Simon
tenis
11:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
tenis
11:00Harriet Dart - Simona Halep
tenis
12:30Rafael Nadal - Federico Delbonis
tenis
13:00Elina Svitolina - Lauren Davis
tenis
02:00Jabeur - Caroline Wozniacki
tenis
03:00Alison Riske - Julia Goerges
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Petra Kvitova
tenis
03:00Shuai Zhang - Sofia Kenin
Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.