Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
16 Ekim 2019 Çarşamba 21:19:46
futbol
21:30Breidablik - PSG (beIN SPORTS HD 4)Canlı
diger
21:00Bulach - EHC ArosaCanlı
basketbol
20:50Phoenix - MinnesotaCanlı
futbol
20:47Atletico team - Tottenham teamCanlı
basketbol
20:45KK Budućnost Podgorica - Arka GdyniaCanlı
tenis
20:45Halys/Lamasine - Begemann/MergeaCanlı
basketbol
20:30Aquila Basket Trento - EWE Baskets OldenburgCanlı
basketbol
20:30Landstede Zwolle - Aris LeeuwardenCanlı
tenis
20:30Krawietz/Mies - Bemelmans/CoppejansCanlı
tenis
20:30Alexander Ritschard - Alejandro TabiloCanlı
tenis
20:30Kevin King - Marcos GironCanlı
tenis
20:30Liam Broady - Mitchell KruegerCanlı
tenis
20:30Roy Smith - James DuckworthCanlı
diger
20:27Punks Vilnius - KaunasCanlı
diger
20:00Dinamo Penza - HC Start PskovCanlı
diger
20:00Karlskrona HK - Tingsryds AIFCanlı
diger
20:00Timrå IK - Almtuna ISCanlı
diger
20:00VIK Västerås HK - Kristianstads IKCanlı
diger
20:00Modo Hockey - HC Vita HästenCanlı
diger
20:00Södertälje SK - BIK KarlskogaCanlı
diger
20:00Mora IK - AIK IFCanlı
basketbol
20:00Ratiopharm Ulm - Promitheas PatrasCanlı
basketbol
20:00Biofarm Poznan - Polonia 1912 LesznoCanlı
tenis
19:45Geoffrey Blancaneaux - Filippo BaldiCanlı
futbol
19:30ACSF Vointa Turnu Magurele - ACS UTA Batrana DoamnaCanlı
futbol
19:30Vilniaus Vytis - PakruojisCanlı
basketbol
19:30PBC Lokomotiv Kuban - Limoges CSPCanlı
basketbol
19:30Maccabi Rishon LeZion - MonakoCanlı
basketbol
19:30Hapoel Hevel Modiin - Ironi Nes-ZionaCanlı
tenis
19:30Jo-Wilfried Tsonga - Gilles SimonCanlı
diger
19:09Mariestad BoIS HC - Surahammars IFCanlı
diger
19:08Tranas - Tyringe SoSSCanlı
diger
19:00MHC Martin - HK TrnavaCanlı
diger
19:00HC Ryazan - Yuzhny Ural OrskCanlı
diger
19:00Salith Sumperk - ČSLH Žďár nad SázavouCanlı
diger
19:00SKA-1946 - Amurskie TigryCanlı
tenis
18:45Philipp Kohlschreiber - Karen KhachanovCanlı
diger
18:41Hanhals - HC DalenCanlı
diger
18:40Hudiksvalls HC - Wings HC ArlandaCanlı
diger
18:30Skövde IK - Borlänge HFCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
21:15Skeyd U19 - Raufoss U19
tenis
21:15Donna Vekić - Karolina Muchova
diger
21:20Meteor Praha F - Prosek Praha B
diger
21:30Lindemans Aalst - Haasrode Leuven
diger
21:30Caruur Gent - Knack Randstad Roeselare
diger
21:30Maaseik - VBC Waremme
futbol
21:30Barracas Central - Club Atlético Temperley
futbol
21:30CA Fenix Pilar - Club Comunicaciones
futbol
21:30Conwy Borough F.C. - Corwen
futbol
21:30Buckley Town F.C. - Guilsfield
futbol
21:30Abadia U20 - Belavistense U20
futbol
21:30SD Compostela - Coruxo FC
futbol
21:30Clube Atlético Linense - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
21:30Canedense U20 - Pires do Rio U20
basketbol
21:30BC Burgos - Antwerp Giants
basketbol
21:30Banco di Sardegna Sassari - Panevezys Lietkabelis
basketbol
21:30La Bruixa Dor Manresa - Polski Cukier SIDEn Toruń
basketbol
21:30Rucker Sanve - Vicenza 2012
basketbol
21:30Nuova Olginate - Sangiorgese Legnano
basketbol
21:30Adriatica Press Teramo Basket - Janus Fabriano
basketbol
21:30Formia - ASD LUISS Roma
basketbol
21:30Tigers Cesena - Rinascita Rimini
basketbol
21:30Luciana Mosconi Ancona - Virtus Civitanova
basketbol
21:30Geko PSA Sant Antimo - Virtus Pozzuoli
basketbol
21:30Litja - Celje
basketbol
21:30All Food Enic Firenze - Montecatini Terme
basketbol
21:30S.S. Felice Scandone - Virtus Arechi Salerno
tenis
21:30Caty McNally - Jelena Ostapenko
tenis
21:30Stanislas Wawrinka - Feliciano Lopez
tenis
21:30Jodie Anna Burrage - Lorraine M. Guillermo
tenis
21:30Raszkiewicz/Hitt - Loretz/Loretz
futbol
21:35Central Córdoba de Santiago - Estudiantes de La Plata
futbol
21:45Tiverton Town F.C. - Yate Town
futbol
21:45Farnborough - Wimborne Town F.C.
futbol
21:45FC Linfield II - Dungannon Swifts F.C. II
futbol
21:45Edenderry Town - Newbridge Town
futbol
21:45Carrick Rangers II - Glentoran Belfast United II
futbol
21:45FC Crusaders II - Ballymena United F.C. II
futbol
21:45Romford - Grays Athletic F.C.
basketbol
21:45Brescia - Cedevita Olimpija
basketbol
21:45Nanterre - BC UNICS
basketbol
21:45FIATC Joventut Badalona - Darüşşafaka S.K.
basketbol
21:45Winterass Omnia Pavia - Gilbertina Soresina
futbol
22:00CF Fuenlabrada - Real Zaragoza
futbol
22:00Danubio F.C. - Centro Atlético Fénix
futbol
22:00Club Atlético Boston River SAD - C.A. Progreso
futbol
22:00Cerro Largo FC - Juventud de Las Piedras
futbol
22:00C.A. Cerro - River Plate Montevideo
futbol
22:00Real Murcia - CF Talavera
basketbol
22:00Nuova Pallacanestro Vigevano - Antenore Energia Padova
basketbol
22:00Mekan: Lucca - Olegio
basketbol
22:00Cecina - Olimpo Alba
basketbol
22:00Gross Empoli - Etrusca San Miniato
basketbol
22:00Golfo Piombino - Fortitudo Alessandria
basketbol
22:00Corona Platina Piadena - Vega Mestre
basketbol
22:00Goldengas Senigallia - Giulianova
basketbol
22:00Corato - Scauri
basketbol
22:00Sutor Montegranaro - Bakery Pyatsenza
basketbol
22:00Azuqueca - NCS Alcobendas
basketbol
22:00Rieti - Napoli Basket
tenis
22:00Nicolas Mejia - Christopher O'Connell
tenis
22:00Daniel Evans - Filip Krajinović
tenis
22:00Nicola Kuhn - Ernesto Escobedo
tenis
22:00Jack Sock - Michail Pervolarakis
tenis
22:00Donald Young - Gonzalo Escobar
tenis
22:00Torres/Juarez - Pucinelli De Almeida/Reis Da Silva
tenis
22:00Shahar Biran - Marcela Zacarias
tenis
22:00Carraro/Erhardt - Marcondes/Pereira
futbol
22:15Alto Perú - Rocha
basketbol
22:15Bernareggio - Erogasmet Crema
tenis
22:30Jamie Loeb - Charlotte Chavatipon
tenis
22:30Alicia Barnett - Alyssa Tobita
tenis
22:30Strong Kirchheimer - Alexander Sarkissian
tenis
22:30Barnaby Smith - Mark Whitehouse
tenis
22:30Paul Jubb - Rinky Hijikata
tenis
22:30Anna Morgina - Katie Swan
futbol
23:00Carabobo FC - Estudiantes de Mérida
futbol
23:00Zulia - Deportivo Lara
futbol
23:00Metropolitanos FC - Estudiantes De Caracas
futbol
23:00Managua U20 - Chinandega U20
tenis
23:00Harrison Adams - Michael Geerts
tenis
23:30Arevalo/Reyes-Varela - Gonzalez/Roelofse
tenis
23:30Darian King - Ryan Peniston
tenis
23:30Peter Polansky - Vasek Pospisil
tenis
23:30Steve Johnson - Jc Aragone
tenis
23:30Da Silva/Schmidt - Lingua Lavallen/Cerundolo
futbol
23:45Club Cristóbal Colón - Deportivo Capiatá
futbol
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Deportivo La Guaira
futbol
00:00Monagas SC - Angostura FC
futbol
00:00Diriangén FC - Las Sabanas
tenis
00:00Aguilar/Arconada - Bass/Soto
tenis
00:00Baranano/Krywoj - Gamarra Martins/Pedretti
tenis
00:00Babic/Danilina - Van Nguyen/Zhu
tenis
00:00R. Valdes/Kulikov - Villarreal/Contreras Gomez
tenis
00:00Johnson/Ore - Zhu/Perez
tenis
00:00Bendeck/Sinclair - Kypson/Svajda
futbol
00:05AD Grecia - Santos de Guápiles
futbol
00:30Unión La Calera - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
00:30Real De Minas - C.D. Marathón
tenis
00:35Gilbert Soares Klier Junior - Daniil Zarichanskyy
diger
01:00SESI U21 - Santo Andre U21
futbol
01:00Academia Puerto Cabello - Trujillanos
futbol
01:00Ferroviario do Cabo - Clube Náutico Capibaribe
tenis
01:00Kobelt/Sauer - Vance/Kozlov
tenis
01:00Krueger/Rola - Daniel/Fruttero
tenis
01:00Popko/Cid Subervi - Quiroz/Escobar
tenis
01:00King/Reese - Cozbinov/Song
basketbol
01:10Leones Quilpue - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
futbol
01:15Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Bajai LSE
futbol
01:15CSA Maceio - Clube Atlético Mineiro
futbol
01:15Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
01:30Managua F.C. - Chinandega
basketbol
01:30UNIFACISA - Pato Basquete
tenis
01:30Maginley/Roberts - De Jong/Nijboer
tenis
01:30Gray/Carr - Caruana/Langmo
tenis
01:30Newborn/Hinojosa Gomez - Broadus/Ong
futbol
02:00Fortaleza EC - Flamengo
futbol
02:00Indy Eleven - Swope Park Rangers
futbol
02:00Club Plaza Colonia de Deportes - Club Nacional Montevideo
futbol
02:00Charleston Battery - Memphis 901
futbol
02:00Forge - Cavalry
futbol
02:00Zamora - Deportivo Táchira
futbol
02:00Club Guaraní - Deportivo Santaní
futbol
02:00Mirassol Futebol Clube - Ferroviário Atlético Clube
basketbol
02:00Charlotte Hornets - Detroit Pistons
basketbol
02:00Obras Sanitarias Buenos Aires - Club Deportivo Hispano Americano
basketbol
02:00Uniceub-BRB-Brasilia - Botafogo
futbol
02:10Brusque Futebol Clube - Figueirense II
futbol
02:30Deportes Tolima - Deportivo Cali
futbol
03:00Colo-Colo - CD Huachipato
futbol
03:00Cruzeiro Esporte Clube - São Paulo
futbol
03:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:00Birmingham Legion - FC New York Red Bulls II
futbol
03:00Valour Winnipeg - York 9
basketbol
03:00Indios de San Francisco - Metros de Santiago
basketbol
03:00New York Knicks - Atlanta Hawks
basketbol
03:00Houston Rockets - San Antonio Spurs
basketbol
03:00Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
basketbol
03:00Piratas de Bogota - FastBreak Valle
futbol
03:10Club Atlético Colón - Estudiantes de Buenos Aires
diger
03:30San Fernando - CSCD Muniz
diger
03:30UBA - La Matanza Deportes
diger
03:30Ateneo - UPCN San Juan
futbol
03:30Goiás Esporte Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30CR Vasco da Gama - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
03:30Mariscal Sucre - Torre Fuerte
basketbol
03:30Atenas Mendoza - Rivadavia de Mendoza
basketbol
03:30Anzorena de Mendoza - San Jose de Mendoza
basketbol
03:30Israelita Macabi de Mendoza - Municipalidad de Junin
basketbol
03:30General San Martin - Regatas de Mendoza
basketbol
03:30Estudiantes Concordia - La Union Formosa
basketbol
03:30Malvin - Ciclista Olimpico de La Banda
basketbol
03:45Ejercito - Colegio Inmaculada
basketbol
03:45EOFap - Real Club de Lima
futbol
04:00Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
futbol
04:00New Mexico United - Tacoma Defiance
futbol
04:00Real Monarchs SLC - Austin Bold
futbol
04:00FC Edmonton - Pacific
futbol
04:00Lobos UPNFM - C.D.S. Vida
futbol
04:00Club Deportivo Olimpia - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
04:00CD Walter Ferreti - Juventus FC Managua
basketbol
04:00Utah Jazz - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Bucaros Bucaramanga - Academia de la Montana Alavaro Contrerass
basketbol
04:00Titanes Barranquilla - Cimarrones Del Choco
tenis
04:00Kasidit Samrej - Ryohei Tagata
tenis
04:00Naoki Nakagawa - Seong Chan Hong
tenis
04:00Sanhui Shin - Sora Fukuda
tenis
04:00Shintaro Mochizuki - Seong-Gook Oh
tenis
04:00Cheong-Eui Kim - Hong Chung
tenis
04:00Ari Matsumoto - Akiko Omae
tenis
04:00Paula Badosa Gibert - Funa Kozaki
tenis
04:00Sakura Hondo - Miharu Imanishi
tenis
04:00Risa Ushijima - Kanako Morisaki
futbol
04:30Independiente Medellín - Deportivo Pasto
basketbol
04:30Quezaltepeque - Halcones de Sonzacate
futbol
05:00C.S. Cartaginés - Deportivo Saprissa S.A.D.
futbol
05:00Municipal Pérez Zeledón - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
05:00Guadalupe - C.S. Herediano
basketbol
05:00Sacramento Kings - Melbourne United
tenis
05:00Yafan Wang - Aleksandrina Naydenova
basketbol
05:15Lima Norte A - Regatas Lima
basketbol
05:15Circolo - San Marcos Lima
basketbol
05:30Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
tenis
05:30Minjong Park - Jung-Woong Na
tenis
05:30Yuta Shimizu - Uisung Park
tenis
05:30Dusty Boyer - Michael Shabaz
tenis
05:30Haruna Arakawa - Eri Hozumi
tenis
05:30Yuuki Tanaka - Ayano Shimizu
diger
06:00Lokomotiv-pro Novosibirsk - Kuzbass-pro Kemerovo
tenis
06:00Alejandro Davidovich Fokina - Danilo Petrovic
tenis
06:00Steven Diez - Christopher Eubanks
tenis
06:00Enrique Lopez-Perez - Yasutaka Uchiyama
tenis
06:00Patcharin Cheapchadej - Mananchaya Sawangkaew
tenis
06:00Olga Helmi - Aunchisa Chanta
tenis
06:00Yexin Ma - Jiangxue Han
tenis
06:00Kawahashi/Moritani - Okamura/Tanuma
tenis
06:00Yeon Woo Ku - Nadezda Khalturina
tenis
06:00Peangtarn Plipuech - Emily Webley-Smith
tenis
06:00Hanyu Guo - Ankita Raina
tenis
06:00Yanni Liu - Shuai Peng
tenis
06:30Ueda/Hondo - Ayukawa/Hontama
tenis
06:30Yoshioka/Shimoji - Yonehara/Morisaki
basketbol
07:00Spartak Primorye II - CSKA Moskova-Yunior
basketbol
07:00CEU Scorpions - Lyceum of the Philippines University Batangas Pirates
tenis
07:00Boris Boronin - Oleg Migachev
tenis
07:00Hiromi Abe - Draginja Vukovic
tenis
07:00Mei Yamaguchi - Naomi Cheong
tenis
07:00Lee/Chung - Kovapitukted/Samrej
tenis
07:00Mun/Choi - Mochizuki/Nakagawa
tenis
07:00Hong/Shin - Kim/Oh
tenis
07:30Akira Santillan - Hiroki Moriya
tenis
07:30Borna Gojo - Ze Zhang
tenis
07:30Ji Sung Nam - Bradley Klahn
tenis
07:30Misaki Matsuda - Kamonwan Buayam
tenis
07:30Hurricane Tyra Black - Sakura Hosogi
tenis
07:30Yu-Ting Hsieh - Chang Liu
tenis
07:30Deria Nur Haliza - Moyuka Uchijima
tenis
07:30Lin Zhu - Arina Rodionova
tenis
07:30Fangzhou Liu - Nao Hibino
tenis
07:30Kurumi Nara - Clara Tauson
diger
07:45Zenit Novosibirsk - Torpedo Barnaul
futbol
08:00Barcelona team - Liverpool team
tenis
08:00Sutjiadi/Chong - Kozaki/Matsumoto
tenis
08:00Evgeniy Abramov - Sergey Proshin
tenis
08:00Arakawa/Shimizu - Yoshitomi/Sawayanagi
futbol
08:35Real team - Chelsea team
basketbol
09:00NCBA Wildcats - UB Brahmans
basketbol
09:00Colegio de San Juan Letran Knights - BC Emilio Aguinaldo College Generals
tenis
09:00Prajnesh Gunneswaran - Tsung-Hua Yang
tenis
09:00Ku/Uberoi - Kulambayeva/Ma
tenis
09:00Tatsuma Ito - Frederico Ferreira Silva
tenis
09:00Jang/Piwbangruk - Momkoonthod/Sawatdee
tenis
09:00Jandakate/Tanasugarn - Ni Ma/Cheapchadej
tenis
09:00Darya Astakhova - Lana Kentchiashvili
tenis
09:00Oana Georgeta Simion - Taisya Pachkaleva
tenis
09:00Anastasia Zolotareva - Anna Siskova
tenis
09:00Daria Kudashova - Marianna Zakarlyuk
tenis
09:00Nam/Song - Diez/Reboul
tenis
09:00Natalija Kostic - Xinyu Wang
basketbol
20:00Zalgiris Kaunas - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Akhisarspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Galatasaray - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
22:00Valencia Basket - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
22:00Barcelona - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Everton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
15:00Antalyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
16:00Adana Basket - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
futbol
16:30Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Watford (TRT Spor HD)
futbol
17:00Chelsea - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
17:30Trabzonspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30Tofaş - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Menemenspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Crystal Palace - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Ankaragücü - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
16:00Botaş - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
futbol
16:30Alanyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Boluspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:30Manchester Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Karagümrük - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
22:00Sheffield Utd - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Olympiakos - Bayern Münih (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Benfica - Lyon (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Salzburg - Napoli (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
20:50Phoenix - MinnesotaCanlı
basketbol
20:45KK Budućnost Podgorica - Arka GdyniaCanlı
basketbol
20:30Aquila Basket Trento - EWE Baskets OldenburgCanlı
basketbol
20:30Landstede Zwolle - Aris LeeuwardenCanlı
basketbol
20:00Ratiopharm Ulm - Promitheas PatrasCanlı
basketbol
20:00Biofarm Poznan - Polonia 1912 LesznoCanlı
basketbol
19:30PBC Lokomotiv Kuban - Limoges CSPCanlı
basketbol
19:30Maccabi Rishon LeZion - MonakoCanlı
basketbol
19:30Hapoel Hevel Modiin - Ironi Nes-ZionaCanlı
basketbol
21:30BC Burgos - Antwerp Giants
basketbol
21:30Banco di Sardegna Sassari - Panevezys Lietkabelis
basketbol
21:30La Bruixa Dor Manresa - Polski Cukier SIDEn Toruń
basketbol
21:30Rucker Sanve - Vicenza 2012
basketbol
21:30Nuova Olginate - Sangiorgese Legnano
basketbol
21:30Adriatica Press Teramo Basket - Janus Fabriano
basketbol
21:30Formia - ASD LUISS Roma
basketbol
21:30Tigers Cesena - Rinascita Rimini
basketbol
21:30Luciana Mosconi Ancona - Virtus Civitanova
basketbol
21:30Geko PSA Sant Antimo - Virtus Pozzuoli
basketbol
21:30Litja - Celje
basketbol
21:30All Food Enic Firenze - Montecatini Terme
basketbol
21:30S.S. Felice Scandone - Virtus Arechi Salerno
basketbol
21:45Brescia - Cedevita Olimpija
basketbol
21:45Nanterre - BC UNICS
basketbol
21:45FIATC Joventut Badalona - Darüşşafaka S.K.
basketbol
21:45Winterass Omnia Pavia - Gilbertina Soresina
basketbol
22:00Nuova Pallacanestro Vigevano - Antenore Energia Padova
basketbol
22:00Mekan: Lucca - Olegio
basketbol
22:00Cecina - Olimpo Alba
basketbol
22:00Gross Empoli - Etrusca San Miniato
basketbol
22:00Golfo Piombino - Fortitudo Alessandria
basketbol
22:00Corona Platina Piadena - Vega Mestre
basketbol
22:00Goldengas Senigallia - Giulianova
basketbol
22:00Corato - Scauri
basketbol
22:00Sutor Montegranaro - Bakery Pyatsenza
basketbol
22:00Azuqueca - NCS Alcobendas
basketbol
22:00Rieti - Napoli Basket
basketbol
22:15Bernareggio - Erogasmet Crema
basketbol
01:10Leones Quilpue - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
basketbol
01:30UNIFACISA - Pato Basquete
basketbol
02:00Charlotte Hornets - Detroit Pistons
basketbol
02:00Obras Sanitarias Buenos Aires - Club Deportivo Hispano Americano
basketbol
02:00Uniceub-BRB-Brasilia - Botafogo
basketbol
03:00Indios de San Francisco - Metros de Santiago
basketbol
03:00New York Knicks - Atlanta Hawks
basketbol
03:00Houston Rockets - San Antonio Spurs
basketbol
03:00Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
basketbol
03:00Piratas de Bogota - FastBreak Valle
basketbol
03:30Atenas Mendoza - Rivadavia de Mendoza
basketbol
03:30Anzorena de Mendoza - San Jose de Mendoza
basketbol
03:30Israelita Macabi de Mendoza - Municipalidad de Junin
basketbol
03:30General San Martin - Regatas de Mendoza
basketbol
03:30Estudiantes Concordia - La Union Formosa
basketbol
03:30Malvin - Ciclista Olimpico de La Banda
basketbol
03:45Ejercito - Colegio Inmaculada
basketbol
03:45EOFap - Real Club de Lima
basketbol
04:00Utah Jazz - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Bucaros Bucaramanga - Academia de la Montana Alavaro Contrerass
basketbol
04:00Titanes Barranquilla - Cimarrones Del Choco
basketbol
04:30Quezaltepeque - Halcones de Sonzacate
basketbol
05:00Sacramento Kings - Melbourne United
basketbol
05:15Lima Norte A - Regatas Lima
basketbol
05:15Circolo - San Marcos Lima
basketbol
05:30Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
basketbol
07:00Spartak Primorye II - CSKA Moskova-Yunior
basketbol
07:00CEU Scorpions - Lyceum of the Philippines University Batangas Pirates
basketbol
09:00NCBA Wildcats - UB Brahmans
basketbol
09:00Colegio de San Juan Letran Knights - BC Emilio Aguinaldo College Generals
basketbol
20:00Zalgiris Kaunas - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:00Valencia Basket - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
22:00Barcelona - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
16:00Adana Basket - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Tofaş - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
16:00Botaş - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
21:30Breidablik - PSG (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
20:47Atletico team - Tottenham teamCanlı
futbol
19:30ACSF Vointa Turnu Magurele - ACS UTA Batrana DoamnaCanlı
futbol
19:30Vilniaus Vytis - PakruojisCanlı
futbol
21:15Skeyd U19 - Raufoss U19
futbol
21:30Barracas Central - Club Atlético Temperley
futbol
21:30CA Fenix Pilar - Club Comunicaciones
futbol
21:30Conwy Borough F.C. - Corwen
futbol
21:30Buckley Town F.C. - Guilsfield
futbol
21:30Abadia U20 - Belavistense U20
futbol
21:30SD Compostela - Coruxo FC
futbol
21:30Clube Atlético Linense - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
21:30Canedense U20 - Pires do Rio U20
futbol
21:35Central Córdoba de Santiago - Estudiantes de La Plata
futbol
21:45Tiverton Town F.C. - Yate Town
futbol
21:45Farnborough - Wimborne Town F.C.
futbol
21:45FC Linfield II - Dungannon Swifts F.C. II
futbol
21:45Edenderry Town - Newbridge Town
futbol
21:45Carrick Rangers II - Glentoran Belfast United II
futbol
21:45FC Crusaders II - Ballymena United F.C. II
futbol
21:45Romford - Grays Athletic F.C.
futbol
22:00CF Fuenlabrada - Real Zaragoza
futbol
22:00Danubio F.C. - Centro Atlético Fénix
futbol
22:00Club Atlético Boston River SAD - C.A. Progreso
futbol
22:00Cerro Largo FC - Juventud de Las Piedras
futbol
22:00C.A. Cerro - River Plate Montevideo
futbol
22:00Real Murcia - CF Talavera
futbol
22:15Alto Perú - Rocha
futbol
23:00Carabobo FC - Estudiantes de Mérida
futbol
23:00Zulia - Deportivo Lara
futbol
23:00Metropolitanos FC - Estudiantes De Caracas
futbol
23:00Managua U20 - Chinandega U20
futbol
23:45Club Cristóbal Colón - Deportivo Capiatá
futbol
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Deportivo La Guaira
futbol
00:00Monagas SC - Angostura FC
futbol
00:00Diriangén FC - Las Sabanas
futbol
00:05AD Grecia - Santos de Guápiles
futbol
00:30Unión La Calera - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
00:30Real De Minas - C.D. Marathón
futbol
01:00Academia Puerto Cabello - Trujillanos
futbol
01:00Ferroviario do Cabo - Clube Náutico Capibaribe
futbol
01:15Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Bajai LSE
futbol
01:15CSA Maceio - Clube Atlético Mineiro
futbol
01:15Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
01:30Managua F.C. - Chinandega
futbol
02:00Fortaleza EC - Flamengo
futbol
02:00Indy Eleven - Swope Park Rangers
futbol
02:00Club Plaza Colonia de Deportes - Club Nacional Montevideo
futbol
02:00Charleston Battery - Memphis 901
futbol
02:00Forge - Cavalry
futbol
02:00Zamora - Deportivo Táchira
futbol
02:00Club Guaraní - Deportivo Santaní
futbol
02:00Mirassol Futebol Clube - Ferroviário Atlético Clube
futbol
02:10Brusque Futebol Clube - Figueirense II
futbol
02:30Deportes Tolima - Deportivo Cali
futbol
03:00Colo-Colo - CD Huachipato
futbol
03:00Cruzeiro Esporte Clube - São Paulo
futbol
03:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:00Birmingham Legion - FC New York Red Bulls II
futbol
03:00Valour Winnipeg - York 9
futbol
03:10Club Atlético Colón - Estudiantes de Buenos Aires
futbol
03:30Goiás Esporte Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30CR Vasco da Gama - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
03:30Mariscal Sucre - Torre Fuerte
futbol
04:00Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
futbol
04:00New Mexico United - Tacoma Defiance
futbol
04:00Real Monarchs SLC - Austin Bold
futbol
04:00FC Edmonton - Pacific
futbol
04:00Lobos UPNFM - C.D.S. Vida
futbol
04:00Club Deportivo Olimpia - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
04:00CD Walter Ferreti - Juventus FC Managua
futbol
04:30Independiente Medellín - Deportivo Pasto
futbol
05:00C.S. Cartaginés - Deportivo Saprissa S.A.D.
futbol
05:00Municipal Pérez Zeledón - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
05:00Guadalupe - C.S. Herediano
futbol
08:00Barcelona team - Liverpool team
futbol
08:35Real team - Chelsea team
futbol
19:00Akhisarspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Galatasaray - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Everton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
15:00Antalyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Watford (TRT Spor HD)
futbol
17:00Chelsea - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
17:30Trabzonspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Menemenspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Crystal Palace - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Ankaragücü - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Kayserispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Alanyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Boluspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Manchester Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Karagümrük - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Sheffield Utd - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Olympiakos - Bayern Münih (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Benfica - Lyon (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Salzburg - Napoli (beIN SPORTS MAX 2 HD)
tenis
20:45Halys/Lamasine - Begemann/MergeaCanlı
tenis
20:30Krawietz/Mies - Bemelmans/CoppejansCanlı
tenis
20:30Alexander Ritschard - Alejandro TabiloCanlı
tenis
20:30Kevin King - Marcos GironCanlı
tenis
20:30Liam Broady - Mitchell KruegerCanlı
tenis
20:30Roy Smith - James DuckworthCanlı
tenis
19:45Geoffrey Blancaneaux - Filippo BaldiCanlı
tenis
19:30Jo-Wilfried Tsonga - Gilles SimonCanlı
tenis
18:45Philipp Kohlschreiber - Karen KhachanovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
21:15Donna Vekić - Karolina Muchova
tenis
21:30Caty McNally - Jelena Ostapenko
tenis
21:30Stanislas Wawrinka - Feliciano Lopez
tenis
21:30Jodie Anna Burrage - Lorraine M. Guillermo
tenis
21:30Raszkiewicz/Hitt - Loretz/Loretz
tenis
22:00Nicolas Mejia - Christopher O'Connell
tenis
22:00Daniel Evans - Filip Krajinović
tenis
22:00Nicola Kuhn - Ernesto Escobedo
tenis
22:00Jack Sock - Michail Pervolarakis
tenis
22:00Donald Young - Gonzalo Escobar
tenis
22:00Torres/Juarez - Pucinelli De Almeida/Reis Da Silva
tenis
22:00Shahar Biran - Marcela Zacarias
tenis
22:00Carraro/Erhardt - Marcondes/Pereira
tenis
22:30Jamie Loeb - Charlotte Chavatipon
tenis
22:30Alicia Barnett - Alyssa Tobita
tenis
22:30Strong Kirchheimer - Alexander Sarkissian
tenis
22:30Barnaby Smith - Mark Whitehouse
tenis
22:30Paul Jubb - Rinky Hijikata
tenis
22:30Anna Morgina - Katie Swan
tenis
23:00Harrison Adams - Michael Geerts
tenis
23:30Arevalo/Reyes-Varela - Gonzalez/Roelofse
tenis
23:30Darian King - Ryan Peniston
tenis
23:30Peter Polansky - Vasek Pospisil
tenis
23:30Steve Johnson - Jc Aragone
tenis
23:30Da Silva/Schmidt - Lingua Lavallen/Cerundolo
tenis
00:00Aguilar/Arconada - Bass/Soto
tenis
00:00Baranano/Krywoj - Gamarra Martins/Pedretti
tenis
00:00Babic/Danilina - Van Nguyen/Zhu
tenis
00:00R. Valdes/Kulikov - Villarreal/Contreras Gomez
tenis
00:00Johnson/Ore - Zhu/Perez
tenis
00:00Bendeck/Sinclair - Kypson/Svajda
tenis
00:35Gilbert Soares Klier Junior - Daniil Zarichanskyy
tenis
01:00Kobelt/Sauer - Vance/Kozlov
tenis
01:00Krueger/Rola - Daniel/Fruttero
tenis
01:00Popko/Cid Subervi - Quiroz/Escobar
tenis
01:00King/Reese - Cozbinov/Song
tenis
01:30Maginley/Roberts - De Jong/Nijboer
tenis
01:30Gray/Carr - Caruana/Langmo
tenis
01:30Newborn/Hinojosa Gomez - Broadus/Ong
tenis
04:00Kasidit Samrej - Ryohei Tagata
tenis
04:00Naoki Nakagawa - Seong Chan Hong
tenis
04:00Sanhui Shin - Sora Fukuda
tenis
04:00Shintaro Mochizuki - Seong-Gook Oh
tenis
04:00Cheong-Eui Kim - Hong Chung
tenis
04:00Ari Matsumoto - Akiko Omae
tenis
04:00Paula Badosa Gibert - Funa Kozaki
tenis
04:00Sakura Hondo - Miharu Imanishi
tenis
04:00Risa Ushijima - Kanako Morisaki
tenis
05:00Yafan Wang - Aleksandrina Naydenova
tenis
05:30Minjong Park - Jung-Woong Na
tenis
05:30Yuta Shimizu - Uisung Park
tenis
05:30Dusty Boyer - Michael Shabaz
tenis
05:30Haruna Arakawa - Eri Hozumi
tenis
05:30Yuuki Tanaka - Ayano Shimizu
tenis
06:00Alejandro Davidovich Fokina - Danilo Petrovic
tenis
06:00Steven Diez - Christopher Eubanks
tenis
06:00Enrique Lopez-Perez - Yasutaka Uchiyama
tenis
06:00Patcharin Cheapchadej - Mananchaya Sawangkaew
tenis
06:00Olga Helmi - Aunchisa Chanta
tenis
06:00Yexin Ma - Jiangxue Han
tenis
06:00Kawahashi/Moritani - Okamura/Tanuma
tenis
06:00Yeon Woo Ku - Nadezda Khalturina
tenis
06:00Peangtarn Plipuech - Emily Webley-Smith
tenis
06:00Hanyu Guo - Ankita Raina
tenis
06:00Yanni Liu - Shuai Peng
tenis
06:30Ueda/Hondo - Ayukawa/Hontama
tenis
06:30Yoshioka/Shimoji - Yonehara/Morisaki
tenis
07:00Boris Boronin - Oleg Migachev
tenis
07:00Hiromi Abe - Draginja Vukovic
tenis
07:00Mei Yamaguchi - Naomi Cheong
tenis
07:00Lee/Chung - Kovapitukted/Samrej
tenis
07:00Mun/Choi - Mochizuki/Nakagawa
tenis
07:00Hong/Shin - Kim/Oh
tenis
07:30Akira Santillan - Hiroki Moriya
tenis
07:30Borna Gojo - Ze Zhang
tenis
07:30Ji Sung Nam - Bradley Klahn
tenis
07:30Misaki Matsuda - Kamonwan Buayam
tenis
07:30Hurricane Tyra Black - Sakura Hosogi
tenis
07:30Yu-Ting Hsieh - Chang Liu
tenis
07:30Deria Nur Haliza - Moyuka Uchijima
tenis
07:30Lin Zhu - Arina Rodionova
tenis
07:30Fangzhou Liu - Nao Hibino
tenis
07:30Kurumi Nara - Clara Tauson
tenis
08:00Sutjiadi/Chong - Kozaki/Matsumoto
tenis
08:00Evgeniy Abramov - Sergey Proshin
tenis
08:00Arakawa/Shimizu - Yoshitomi/Sawayanagi
tenis
09:00Prajnesh Gunneswaran - Tsung-Hua Yang
tenis
09:00Ku/Uberoi - Kulambayeva/Ma
tenis
09:00Tatsuma Ito - Frederico Ferreira Silva
tenis
09:00Jang/Piwbangruk - Momkoonthod/Sawatdee
tenis
09:00Jandakate/Tanasugarn - Ni Ma/Cheapchadej
tenis
09:00Darya Astakhova - Lana Kentchiashvili
tenis
09:00Oana Georgeta Simion - Taisya Pachkaleva
tenis
09:00Anastasia Zolotareva - Anna Siskova
tenis
09:00Daria Kudashova - Marianna Zakarlyuk
tenis
09:00Nam/Song - Diez/Reboul
tenis
09:00Natalija Kostic - Xinyu Wang
Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.