Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
23 Ocak 2020 Perşembe 15:39:46
basketbol
15:05Kings - SunsCanlı
futbol
14:00Bangladeş - BurundiCanlı
futbol
14:00Port - Nakhon RatchasimaCanlı
basketbol
14:00Dinamo Stavropol - Dinamo MagnitogorskCanlı
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)Canlı
basketbol
13:30Iloilo United-Royals - Juan KnightsCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
10:30Mikael Ymer - Karen Khachanov
tenis
11:30Enrico Dalla Valle - Zizou Bergs
tenis
12:45Rafael Nadal - Federico Delbonis
tenis
13:30Alvaro Lopez San Martin - Wojciech Marek
tenis
13:30Margarita Ignatjeva - Elza Tomase
futbol
13:45Yeni Malatyaspor - Sivasspor
tenis
13:45Vanta/Liu - Dhoe/Uspensky
tenis
13:45Manon Arcangioli - Qinwen Zheng
tenis
13:45Giulio Zeppieri - Johannes Haerteis
futbol
14:00Mizoram - Assam
futbol
14:00Arellano University Chiefs - Colegio San Juan Letran Knights
tenis
14:00Izquierdo/Perez Contri - Dev/Seateun
tenis
14:00Yuliya Hatouka - Liauw A Fong
tenis
14:00Maksim Ratnyuk - Ivan Gakhov
futbol
14:15Geylang International - Courts Young Lions
tenis
14:15Anastasia Zolotareva - Nastja Kolar
tenis
14:15Arisha Ladhani - Tamara Curovic
tenis
14:15Angelica Moratelli - Anna Zaja
futbol
14:30Sbikha - Hammam-Sousse
tenis
14:30Kawagishi/Kobayashi - Lazar/Ogescu
tenis
14:30Oliynykova/Sakellaridi - Craciun/Prisacariu
tenis
14:30Bonadio/Cagnina - Sinha/Eleveld
tenis
14:30Paz/Tenti - Capecchi/Ornago
tenis
14:30Alexander Erler - Stefan Seifert
tenis
14:30Sergei Pogosian - Savriyan Danilov
tenis
14:30Dejana Radanović - Berfu Cengiz
futbol
15:00Al-Salt - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
futbol
15:00Borec - Bregalnica Štip
futbol
15:00Rudeš - HASK Zagreb
basketbol
15:00Hong Kong Eastern - Tanduay Alab Pilipinas
tenis
15:00Elina Svitolina - Lauren Davis
tenis
15:00Chiraz Bechri - Tereza Mihalikova
tenis
15:00Miriam Kolodziejova - Nina Alibalic
futbol
15:15Penang - Manjung City
tenis
15:15Yannick Mertens - Anton Matusevich
tenis
15:15Sinja Kraus - Joanna Garland
tenis
15:15Gabueva/Talbi - Pirazhenka/Heisen
tenis
15:30Serhiy Stakhovsky - Tobias Kamke
tenis
15:30Teimuraz Gabashvili - Danilo Petrovic
tenis
15:30Skamlova/Scholsen - Avvantaggiati/Ceschi
tenis
15:30Elmar Ejupovic - Edan Leshem
tenis
15:45Martin Tiffon/March - Nagy/Razborsek
tenis
16:00Petros Chrysochos - Hugo Voljacques
tenis
16:00Liauw A Fong/Chehoudi - Ainitdinova/Dmitrichenko
tenis
16:00Lukic/Teodosescu - Brancaccio/Rossi
tenis
16:00Mihalikova/Hatouka - Suvirdjonkova/Zheng
tenis
16:00Barbu/De Jong - Dougaz/Echargui
tenis
16:00Bergs/Colson - Borges/Cacao
tenis
16:00Goering/Ponomar - Bulgaru/Terziyska
tenis
16:00Tomanova/Herdzelas - Ramirez/Tomera
futbol
16:00Lviv - Minaj
futbol
16:00Viktoria Plzen - Baník Sokolov
futbol
16:00Bangkok Glass - Prachuap
futbol
16:00Universitatea Craiova - Zagłębie Lubin
futbol
16:00Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová
futbol
16:00Renova - Labunishta
futbol
16:00Kuala Lumpur - Sarawak United
futbol
16:00Negeri Sembilan - Melaka United
futbol
16:00Ggaba - Mbale Heroes
futbol
16:00Kampala University Luweero - Kataka
futbol
16:00Koboko Rising Stars - Bright Stars
futbol
16:00Oclock - Kitara
futbol
16:00Super Eagles - Villa
futbol
16:00Young Elephant - Maroons
tenis
16:15Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
tenis
16:15Lara Escauriza - Violeta Martinez
tenis
16:15Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
tenis
16:15Maria Marfutina - Athina Pitta
tenis
16:30David Poljak - Hugo Pontico
tenis
16:30Laurent Rochette - Antoine Bellier
tenis
16:30Ignatjeva/Reyngold - Paulenka/Şalimova
tenis
16:30Kubka/Falkowska - Spaka/Tomase
futbol
16:30Istra 1961 - Gorica
futbol
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
futbol
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
tenis
17:00Thomas Laurent - Robert Quentin
tenis
17:00Jordi Arconada - Jesse Flores
tenis
17:00Jose Pereira - Felix Corwin
tenis
17:00Tomas Lipovsek Puches - Ajeet
tenis
17:00Alexa Noel - Sofia Sewing
tenis
17:00Funa Kozaki - Victoria Rodriguez
tenis
17:00Honoka Uchiyama - Vedder
tenis
17:00Satral - Christopher Heyman
tenis
17:00Robin Stanek - Jonas Forejtek
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
17:00Marsa - Gafsa
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
tenis
17:30Margot Yerolymos - Marta Custic
tenis
17:30Sara Gambogi - Ioana Loredana Rosca
tenis
17:30Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
17:30Garland/Chiesa - Berankova/Jorge
tenis
17:30Moratelli/Fomina - Seibold/Zaja
futbol
17:30Şahter Karağandı - Voždovac
futbol
17:30Wasl - Ittihad Kalba
futbol
17:30Khor Fakkan - Ain
tenis
17:35Fanny Ostlund - Rosalie Van Der Hoek
tenis
17:50Sofia Neri - Alizé
futbol
17:55Al-Fateh - Dhamk
tenis
18:00Antoine Escoffier - Ilkel
tenis
18:00Marek/Samuelsson - Bouquier/Droguet
futbol
18:00Lokomotiv Moskova - Osijek
futbol
18:00Gaz Metan Mediaș - Shonan Bellmare
futbol
18:00Town - Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Sitra Club - Bahrain
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
tenis
18:30Alexey Vatutin - Constant Lestienne
tenis
18:30Kenny de Schepper - Mats Rosenkranz
tenis
18:30Cornut-Chauvinc/Reymond - Poullain/Tabur
tenis
18:30Mark Whitehouse - Manuel Pena Lopez
tenis
18:30Mateus Alves - Shintaro Mochizuki
tenis
18:30Justina Mikulskyte - Anastasia Sysoeva
tenis
18:30Nika Kukharchuk - Stephanie Judith Visscher
tenis
18:30Stacey Fung - Emily Appleton
tenis
18:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
18:30Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
tenis
18:30Nijboer/Smits - Zielinski/Zuk
tenis
18:30Ocleppo/Fallert - Haerteis/Heller
futbol
18:30Entente Sebkha - Barka
tenis
18:35Francesca Jones - Clothilde De Bernardi
futbol
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
tenis
19:00Valentina Ryser - Nina Stadler
tenis
19:00Hurricane Tyra Black - Leonie Kung
tenis
19:00Myrtille Georges - Jamilah Snells
tenis
19:00Dalma Galfi - Boskovic
tenis
19:00Daniela Seguel - Ylena In-Albon
tenis
19:00Elizabeth Halbauer - Amandine Hesse
futbol
19:00Paradou - Constantine
futbol
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
tenis
19:05Julie Gervais - Sofia Sanchez
tenis
19:05Andrea Lazaro Garcia - Renata Zarazua
tenis
19:05Anna Danilina - Shilin
tenis
19:05Gabriela Talaba - Irene Burillo Escorihuela
tenis
19:30Weissborn/Sancic - Added/Olivetti
tenis
19:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
futbol
19:30Samger - Jarra West
tenis
20:00Simon Carr - Christian Langmo
tenis
20:00Zhu - Emma Davis
tenis
20:00Arianne Hartono - Taylor
tenis
20:00Aikawa/Kishigami - Perez Garcia/Plazas
tenis
20:00Comesana/Lipovsek Puches - Corwin/Walkin
tenis
20:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
tenis
20:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
tenis
20:00Vicens Mas/Lairon Navarro - Gutierrez Carrasco/Carrillo Marin
tenis
20:00Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
20:00Adrian Bodmer - Ruben Bemelmans
futbol
20:00Sokol Živanice - Trutnov
basketbol
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Nasr Dubai - Baniyas
futbol
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
futbol
20:10Al-Raed - Al-Ahli
tenis
20:30Eleonora Molinaro - Verena Meliss
tenis
20:30Emina Bektas - Nadia Podoroska
tenis
20:30Amanda Carreras - Alexandra Yepifanova
tenis
20:30Marie Benoit - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
tenis
20:30Sophia Whittle - Paula Ormaechea
tenis
20:30Tessah Andrianjafitrimo - Yuxuan Zhang
tenis
20:30Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
futbol
20:30Lübeck - Hamburger
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
tenis
20:35Seone Mendez - Mari Osaka
futbol
21:00Ebro - Leganés
futbol
21:00Mirandés - Celta de Vigo
tenis
21:00Petrovic/Serdarusic - Ilkel/Çelikbilek
futbol
21:00Kray - Spvgg Steele
futbol
21:00Wacker Burghausen - Ried
futbol
21:00Hertha Wels - Asko Donau Linz
futbol
21:00Sport Club Santa Cruz - Globo
futbol
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
tenis
21:15Roberto Ortega-Olmedo - Evan Furness
futbol
21:15Höganäs - Högaborgs
tenis
21:30Borovinskaya/Kozaki - Kozaki/Noel
tenis
21:30Rodriguez/Sewing - Kissell/Kukharchuk
tenis
21:30Vanlangendonck/Fung - Vedder/Visscher
tenis
21:30Merino/Pena Lopez - Alves/Olivieri
tenis
21:30Sanjar Fayziev - Matteo Martineau
futbol
21:30Pesch 1956 - TuRU Düsseldorf
futbol
21:30SpVgg Sterkrade-Nord - Arminia Klosterhardt
futbol
21:30Ginsheim - Basara Mainz
futbol
21:45Monheim - Blau-Weiss Friesdorf
futbol
21:45Fischeln - Vorst
futbol
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
tenis
22:00Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
tenis
22:00Gabriela - Francoise Abanda
tenis
22:00Gleason/Cako - Alves/In-Albon
futbol
22:00Resende Futebol Clube - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Aimore - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
22:00Béziers - Dunkerque
futbol
22:30Drogheda United - Sligo Rovers
basketbol
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30Ferroviário Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
futbol
22:30College 1975 - Europa Point
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
22:45Breda - Eindhoven
tenis
22:45Guinard/Rinderknech - Sabanov/Sabanov
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Templeogue United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
23:00Badajoz - Eibar
futbol
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
futbol
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Dublin University - United
futbol
23:00Francis - Sutton Sportslink
tenis
23:30Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
23:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
futbol
00:00CD - Santa Tecla
futbol
00:15Agila - Independiente San Vicente
futbol
01:00Joinville Esporte Clube - Tubarao
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
01:30Cascavel - Paraná Clube
futbol
01:30Clube Náutico Capibaribe - River-PI
tenis
01:30Maristany Zuleta De Reales/Seguel - Galfi/Zimmermann
futbol
02:00Fluminense FutbolClub - Associação Atlética Portuguesa
futbol
02:00Sao Jose Porto Alegre - Clube Esportivo Bento Gonçalves
futbol
02:00Coritiba Foot Ball Club - Branco Sport Club
futbol
02:00Flamengo - Altos
futbol
02:00Deportes La Serena - Deportes Temuco
tenis
02:00Tereza Mrdeza - Maria Mateas
futbol
02:15Campinense Clube - Lagoa Seca
futbol
02:30Goiás Esporte Clube - Aparecidense
futbol
02:30Grêmio Esportivo Anápolis - Atlético Clube Goianiense
futbol
02:30Deportivo Binacional - Atletico Grau
futbol
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
tenis
03:00Diego Sebastian Schwartzman - Dusan Lajovic
tenis
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
03:00Guccione/Reid - Dodig/Polasek
tenis
03:00Pavic/Soares - Sitak/Sharan
tenis
03:00Ram/Salisbury - Sandgren/Withrow
tenis
03:00Rojer/Tecau - Purcell/Saville
tenis
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
03:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
tenis
03:00Chan/Chan - Guarachi/Christian
tenis
03:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
03:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
03:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
futbol
03:30Nacional - Iranduba
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
04:30Marton Fucsovics - Tommy Paul
tenis
04:30Caroline Wozniacki - Jabeur
tenis
04:30Serena Williams - Qiang Wang
tenis
04:30Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
04:30Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
04:30Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
04:30Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
04:30Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
tenis
05:00Petra Kvitova - Ekaterina Alexandrova
futbol
05:00Puntarenas - Cartagena-Guanacaste
tenis
06:00Novak Djokovic - Yoshihito Nishioka
tenis
06:00Roberto Bautista-Agut - Marin Cilic
tenis
06:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
06:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
06:00Arevalo/O'Mara - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
06:00Molteni/Nys - Klaasen/Marach
tenis
06:00Woolcock/Mott - Smith/Sharma
tenis
06:05Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
tenis
06:30Madison Keys - Maria Sakkari
tenis
06:30Ratiwatana/Rungkat - Brkic/Pavic
tenis
07:00Julia Goerges - Alison Riske
basketbol
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
tenis
07:30Collins/Rosolska - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
tenis
07:30Krajicek/Skugor - Barrere/Mannarino
tenis
07:30Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
tenis
07:30Anisimova/Kyrgios - Adamczak/Vega Hernandez
tenis
08:00Fabio Fognini - Guido Pella
tenis
08:00Robin Haase - Ramkumar Ramanathan
tenis
08:00Roman Safiullin - Hugo Grenier
tenis
08:30Querrey - Tennys Sandgren
tenis
09:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
09:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
tenis
09:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
tenis
09:00Venus/Peers - Delbonis/Mayer
tenis
09:00Kravchuk/Salisbury - Hsieh/Skupski
futbol
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
futbol
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
tenis
09:30Dmitry Popko - Daniel Altmaier
tenis
09:30Jiri Vesely - Federico Gaio
tenis
10:00Dabrowski/Kontinen - Hradecka/Krawietz
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic
tenis
11:05Naomi Osaka - Cori Gauff
futbol
11:30Melbourne Victory - Sydney
futbol
11:30Campbelltown City - Adelaide Olympic
tenis
12:00Pel/Haase - Golubev/Nedovesov
futbol
12:00Hapoel Asi Gilboa - Haifa Robbie Shapiro
futbol
12:00North Eastern MetroStars - West Adelaide
futbol
12:15Bnei Eilat - Sport Club Beer Sheva
futbol
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
tenis
12:30Roger Federer - John Millman
futbol
12:30Shimshon Tel Aviv - Tseirey Taybe
futbol
12:30Zwegabin United - Ayeyawady United
futbol
13:00Dubnica - Prostějov
futbol
13:00Partizán Bardejov - CWKS Resovia Rzeszów
tenis
13:00Sofia Kenin - Shuai Zhang
futbol
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Maccabi Ironi Netivot
futbol
13:00Hapoel Kiryat - Hapoel Hod HaSharon
futbol
13:00Fredericia - Esbjerg
futbol
13:30Hapoel Herzliya - Hapoel Kaukab
futbol
13:30Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Arara
futbol
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
futbol
13:30Beitar Yavne - Shikun Hamizrach
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Yafo Kabilyo
futbol
13:45Maccabi Ironi Sderot - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
14:00Hapoel Azor - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
14:00Holon Yermiyahu - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yavne
futbol
14:00Maccabi Sha'arayim - Maccabi Herzliya
futbol
14:00Beitar Kfar Saba - Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
14:00Ironi Beit Dagan - Otzma FC Holon
futbol
14:00Shimshon Bnei Taibe - Beitar Petah Tikva
futbol
14:00Hapoel Ramot Menashe Meggido - Ironi Nesher
futbol
14:15Ashdod - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:15Hapoel Marmorek - Ironi Or Yehuda
futbol
14:15Ironi Kuseife - Hapoel Ironi Gedera
futbol
14:15Hapoel Tirat HaCarmel - Hapoel Bnei Musmus
futbol
14:15Maccabi Umm al-Fahm - Hapoel Beit Shean Mesilot
futbol
14:30Hapoel Bnei Zalafa - Ironi Tiberias
futbol
14:30Hapoel Iksal Amad - Maccabi Tzur Shalom
futbol
14:30Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Daburiya Osama
futbol
14:30Hapoel Kafr Qasim Shouaa - Hapoel Qalansawe
futbol
14:30Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat
futbol
14:30Maccabi Bnei Nahf - Tzeirei
futbol
14:30Maccabi Bnei Raina - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
futbol
15:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
futbol
15:00Hapoel Kfar Kanna - Maccabi Tamra
futbol
15:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Hapoel Bueine
futbol
15:00Pardes Hanna-Karkur - Hapoel Ihud Bnei
futbol
15:00Silkeborg - Midtjylland
futbol
15:00Viborg - SønderjyskE
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
futbol
15:00Al-Sahel Tartus - Hutteen
futbol
15:00Al-Wathba - Al-Talia
futbol
15:00Nawair - Al-Shorta Damascus
futbol
15:00Tishreen - Al-Foutoua Deir ez-Zor
futbol
15:20Al-Sahel Al-Qatif - Akhdoud
futbol
15:30Balcatta - Armadale
futbol
15:30Tzeirey Tamra - Ironi Bnei Kabul
futbol
15:30Nordsjælland - Aarhus
futbol
15:30Stuttgart - Dynamo Dresden
futbol
15:30Afief - Jubail Klübu
futbol
15:30Draih - Al-Riyadh
futbol
15:30Hjazz - Arar
futbol
15:30Qaisoma - Al-Anwar Club
futbol
15:30Sharq - Kholood
futbol
15:35Feiha - Al-Taawon
futbol
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
16:00Terengganu - Madura United
futbol
16:05Urooba - Dibba Al-Hisn
futbol
16:05Emirates Cultural Sport Club - Masfut
futbol
16:05Taif - Suqoor
futbol
16:05Oman - Nahda Al Buraimi
futbol
16:30Steenberg United - Cape Umoya
futbol
16:30Katar - Al-Wakrah Sport Club
futbol
16:30Al-Nasr - Saham Club
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
17:00Orijent - Dinamo Zagreb
futbol
17:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Horn
futbol
17:30Dhafra Club - Fujairah
futbol
17:30Al-Wahda Abu Dhabi - Hatta Club
futbol
17:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
futbol
17:55Ettifaq Dammam - Nassr
futbol
18:00Sogakope Vafa - Liberty Professionals
futbol
18:00WAFA - Liberty Professionals
futbol
18:00Sturm Graz - Pogoń Szczecin
futbol
18:00Örebro - Jönköpings Södra
futbol
18:00Szombathelyi Haladás - Lafnitz
futbol
18:30Al-Oruba - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:30Fanja - Muscat
futbol
18:40Al-Arabi SC Katar - Al-Duhail
futbol
18:45Pärnu Vaprus - Tallinna Kalev
futbol
19:00Dundalk - CSKA Moskova
futbol
19:00Grorud - Bodø-Glimt
futbol
19:00Ruch Chorzow - Sparta Lichtenberg
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:30Banjul United - Banjul Hawks
futbol
19:30Milan - Gambiya Ports Authority
futbol
19:30Kissamikos - Platanias
futbol
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Sharjah
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:00Ethnikos Achna - Paphos
futbol
20:00First Vienna - Retz
futbol
20:00Raufoss - HamKam
futbol
20:00Mannsworth - Stripfing Weiden
futbol
20:00Strømmen - Elverum Fotball
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:10Al-Wahda Club Mecca - Hazm Rass
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00Cape Town City - Black Leopards
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
21:00Bærum - Moss
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Wydad Casablanca - Alger
futbol
22:00Zamalek - Mazembe
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Valur FutbolClub
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Magpies - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Taff's Well - Goytre United
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Flint Town United - Colwyn
futbol
22:45Pen-y-Bont - Cardiff Metropolitan University
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
22:45Mayfield United - Kinsale
futbol
22:45Newry City АFC - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Ammanford - Caernarfon Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
futbol
23:00Osasuna - Levante
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
00:00Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
futbol
00:00Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
futbol
00:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
00:30Everton de Viña del - Universidad de Concepción
futbol
01:00W Connection - Juan Jabloteh
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
tenis
03:00Gael Monfils - Ernests Gulbis
tenis
03:00Alexander Zverev - Fernando Verdasco
tenis
03:00David Goffin - Andrey Rublev
tenis
03:00Angelique Kerber - Camila Giorgi
tenis
03:00Belinda Bencic - Anett Kontaveit
tenis
03:00Donna Vekić - Swiatek
tenis
03:00Elise Mertens - Catherine Cartan Bellis
tenis
03:00Karolina Pliskova - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
03:00Zarina Diyas - Kiki Bertens
futbol
03:00O'Higgins - Unión La Calera
futbol
03:00Southern United - Canterbury United
tenis
03:00Muhammad/Santamaria - Dabrowski/Ostapenko
tenis
03:00Cuevas/Pella - Granollers/Ceballos
tenis
03:00Bopanna/Kichenok - Maheu/Zhang
tenis
03:00Cabal/Willams - Vliegen/Zheng
tenis
03:00Dodig/Chan - Rodionova/Harris
tenis
03:00Klepac/Roger-Vasselin - Melzer/Flipkens
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
tenis
03:00Kubot/Swiatek - Perez/Saville
tenis
03:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
tenis
03:00Melichar/Soares - Mies/Rosolska
tenis
03:00Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
tenis
03:00Moore/Ebden - Martin/Jurak
tenis
03:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Venus/Chan - Demoliner/Duan
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
05:00Waitakere United - Tasman United
futbol
06:00Puebla - Querétaro
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
11:00Shahr Khodro - Riffa
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
22:45Braga - Porto
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Wellington - Auckland City
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Limassol - Apollon Limassol
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00APOEL - Salamis Famagusta
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
20:00Castellon - Nucía
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
15:05Kings - SunsCanlı
basketbol
14:00Dinamo Stavropol - Dinamo MagnitogorskCanlı
basketbol
13:30Iloilo United-Royals - Juan KnightsCanlı
basketbol
15:00Hong Kong Eastern - Tanduay Alab Pilipinas
basketbol
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
14:00Bangladeş - BurundiCanlı
futbol
14:00Port - Nakhon RatchasimaCanlı
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)Canlı
futbol
13:45Yeni Malatyaspor - Sivasspor
futbol
14:00Mizoram - Assam
futbol
14:00Arellano University Chiefs - Colegio San Juan Letran Knights
futbol
14:15Geylang International - Courts Young Lions
futbol
14:30Sbikha - Hammam-Sousse
futbol
15:00Al-Salt - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
futbol
15:00Borec - Bregalnica Štip
futbol
15:00Rudeš - HASK Zagreb
futbol
15:15Penang - Manjung City
futbol
16:00Lviv - Minaj
futbol
16:00Viktoria Plzen - Baník Sokolov
futbol
16:00Bangkok Glass - Prachuap
futbol
16:00Universitatea Craiova - Zagłębie Lubin
futbol
16:00Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová
futbol
16:00Renova - Labunishta
futbol
16:00Kuala Lumpur - Sarawak United
futbol
16:00Negeri Sembilan - Melaka United
futbol
16:00Ggaba - Mbale Heroes
futbol
16:00Kampala University Luweero - Kataka
futbol
16:00Koboko Rising Stars - Bright Stars
futbol
16:00Oclock - Kitara
futbol
16:00Super Eagles - Villa
futbol
16:00Young Elephant - Maroons
futbol
16:30Istra 1961 - Gorica
futbol
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
futbol
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
17:00Marsa - Gafsa
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
futbol
17:30Şahter Karağandı - Voždovac
futbol
17:30Wasl - Ittihad Kalba
futbol
17:30Khor Fakkan - Ain
futbol
17:55Al-Fateh - Dhamk
futbol
18:00Lokomotiv Moskova - Osijek
futbol
18:00Gaz Metan Mediaș - Shonan Bellmare
futbol
18:00Town - Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Sitra Club - Bahrain
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
18:30Entente Sebkha - Barka
futbol
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
futbol
19:00Paradou - Constantine
futbol
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
futbol
19:30Samger - Jarra West
futbol
20:00Sokol Živanice - Trutnov
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Nasr Dubai - Baniyas
futbol
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
futbol
20:10Al-Raed - Al-Ahli
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
futbol
20:30Lübeck - Hamburger
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
futbol
21:00Ebro - Leganés
futbol
21:00Mirandés - Celta de Vigo
futbol
21:00Kray - Spvgg Steele
futbol
21:00Wacker Burghausen - Ried
futbol
21:00Hertha Wels - Asko Donau Linz
futbol
21:00Sport Club Santa Cruz - Globo
futbol
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
futbol
21:15Höganäs - Högaborgs
futbol
21:30Pesch 1956 - TuRU Düsseldorf
futbol
21:30SpVgg Sterkrade-Nord - Arminia Klosterhardt
futbol
21:30Ginsheim - Basara Mainz
futbol
21:45Monheim - Blau-Weiss Friesdorf
futbol
21:45Fischeln - Vorst
futbol
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
22:00Resende Futebol Clube - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Aimore - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
22:00Béziers - Dunkerque
futbol
22:30Drogheda United - Sligo Rovers
futbol
22:30Ferroviário Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
futbol
22:30College 1975 - Europa Point
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Templeogue United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
23:00Badajoz - Eibar
futbol
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
futbol
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
23:00Dublin University - United
futbol
23:00Francis - Sutton Sportslink
futbol
00:00CD - Santa Tecla
futbol
00:15Agila - Independiente San Vicente
futbol
01:00Joinville Esporte Clube - Tubarao
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
01:30Cascavel - Paraná Clube
futbol
01:30Clube Náutico Capibaribe - River-PI
futbol
02:00Fluminense FutbolClub - Associação Atlética Portuguesa
futbol
02:00Sao Jose Porto Alegre - Clube Esportivo Bento Gonçalves
futbol
02:00Coritiba Foot Ball Club - Branco Sport Club
futbol
02:00Flamengo - Altos
futbol
02:00Deportes La Serena - Deportes Temuco
futbol
02:15Campinense Clube - Lagoa Seca
futbol
02:30Goiás Esporte Clube - Aparecidense
futbol
02:30Grêmio Esportivo Anápolis - Atlético Clube Goianiense
futbol
02:30Deportivo Binacional - Atletico Grau
futbol
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
03:30Nacional - Iranduba
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
futbol
05:00Puntarenas - Cartagena-Guanacaste
futbol
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
futbol
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
futbol
11:30Melbourne Victory - Sydney
futbol
11:30Campbelltown City - Adelaide Olympic
futbol
12:00Hapoel Asi Gilboa - Haifa Robbie Shapiro
futbol
12:00North Eastern MetroStars - West Adelaide
futbol
12:15Bnei Eilat - Sport Club Beer Sheva
futbol
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
futbol
12:30Shimshon Tel Aviv - Tseirey Taybe
futbol
12:30Zwegabin United - Ayeyawady United
futbol
13:00Dubnica - Prostějov
futbol
13:00Partizán Bardejov - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Maccabi Ironi Netivot
futbol
13:00Hapoel Kiryat - Hapoel Hod HaSharon
futbol
13:00Fredericia - Esbjerg
futbol
13:30Hapoel Herzliya - Hapoel Kaukab
futbol
13:30Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Arara
futbol
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
futbol
13:30Beitar Yavne - Shikun Hamizrach
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Yafo Kabilyo
futbol
13:45Maccabi Ironi Sderot - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
14:00Hapoel Azor - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
14:00Holon Yermiyahu - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yavne
futbol
14:00Maccabi Sha'arayim - Maccabi Herzliya
futbol
14:00Beitar Kfar Saba - Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
14:00Ironi Beit Dagan - Otzma FC Holon
futbol
14:00Shimshon Bnei Taibe - Beitar Petah Tikva
futbol
14:00Hapoel Ramot Menashe Meggido - Ironi Nesher
futbol
14:15Ashdod - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:15Hapoel Marmorek - Ironi Or Yehuda
futbol
14:15Ironi Kuseife - Hapoel Ironi Gedera
futbol
14:15Hapoel Tirat HaCarmel - Hapoel Bnei Musmus
futbol
14:15Maccabi Umm al-Fahm - Hapoel Beit Shean Mesilot
futbol
14:30Hapoel Bnei Zalafa - Ironi Tiberias
futbol
14:30Hapoel Iksal Amad - Maccabi Tzur Shalom
futbol
14:30Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Daburiya Osama
futbol
14:30Hapoel Kafr Qasim Shouaa - Hapoel Qalansawe
futbol
14:30Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat
futbol
14:30Maccabi Bnei Nahf - Tzeirei
futbol
14:30Maccabi Bnei Raina - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
futbol
15:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
futbol
15:00Hapoel Kfar Kanna - Maccabi Tamra
futbol
15:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Hapoel Bueine
futbol
15:00Pardes Hanna-Karkur - Hapoel Ihud Bnei
futbol
15:00Silkeborg - Midtjylland
futbol
15:00Viborg - SønderjyskE
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
futbol
15:00Al-Sahel Tartus - Hutteen
futbol
15:00Al-Wathba - Al-Talia
futbol
15:00Nawair - Al-Shorta Damascus
futbol
15:00Tishreen - Al-Foutoua Deir ez-Zor
futbol
15:20Al-Sahel Al-Qatif - Akhdoud
futbol
15:30Balcatta - Armadale
futbol
15:30Tzeirey Tamra - Ironi Bnei Kabul
futbol
15:30Nordsjælland - Aarhus
futbol
15:30Stuttgart - Dynamo Dresden
futbol
15:30Afief - Jubail Klübu
futbol
15:30Draih - Al-Riyadh
futbol
15:30Hjazz - Arar
futbol
15:30Qaisoma - Al-Anwar Club
futbol
15:30Sharq - Kholood
futbol
15:35Feiha - Al-Taawon
futbol
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
16:00Terengganu - Madura United
futbol
16:05Urooba - Dibba Al-Hisn
futbol
16:05Emirates Cultural Sport Club - Masfut
futbol
16:05Taif - Suqoor
futbol
16:05Oman - Nahda Al Buraimi
futbol
16:30Steenberg United - Cape Umoya
futbol
16:30Katar - Al-Wakrah Sport Club
futbol
16:30Al-Nasr - Saham Club
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
17:00Orijent - Dinamo Zagreb
futbol
17:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Horn
futbol
17:30Dhafra Club - Fujairah
futbol
17:30Al-Wahda Abu Dhabi - Hatta Club
futbol
17:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
futbol
17:55Ettifaq Dammam - Nassr
futbol
18:00Sogakope Vafa - Liberty Professionals
futbol
18:00WAFA - Liberty Professionals
futbol
18:00Sturm Graz - Pogoń Szczecin
futbol
18:00Örebro - Jönköpings Södra
futbol
18:00Szombathelyi Haladás - Lafnitz
futbol
18:30Al-Oruba - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:30Fanja - Muscat
futbol
18:40Al-Arabi SC Katar - Al-Duhail
futbol
18:45Pärnu Vaprus - Tallinna Kalev
futbol
19:00Dundalk - CSKA Moskova
futbol
19:00Grorud - Bodø-Glimt
futbol
19:00Ruch Chorzow - Sparta Lichtenberg
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:30Banjul United - Banjul Hawks
futbol
19:30Milan - Gambiya Ports Authority
futbol
19:30Kissamikos - Platanias
futbol
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Sharjah
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:00Ethnikos Achna - Paphos
futbol
20:00First Vienna - Retz
futbol
20:00Raufoss - HamKam
futbol
20:00Mannsworth - Stripfing Weiden
futbol
20:00Strømmen - Elverum Fotball
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:10Al-Wahda Club Mecca - Hazm Rass
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00Cape Town City - Black Leopards
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
21:00Bærum - Moss
futbol
22:00Wydad Casablanca - Alger
futbol
22:00Zamalek - Mazembe
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Valur FutbolClub
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Magpies - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Taff's Well - Goytre United
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Flint Town United - Colwyn
futbol
22:45Pen-y-Bont - Cardiff Metropolitan University
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
22:45Mayfield United - Kinsale
futbol
22:45Newry City АFC - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Ammanford - Caernarfon Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
futbol
23:00Osasuna - Levante
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
00:00Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
futbol
00:00Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
futbol
00:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
00:30Everton de Viña del - Universidad de Concepción
futbol
01:00W Connection - Juan Jabloteh
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
03:00O'Higgins - Unión La Calera
futbol
03:00Southern United - Canterbury United
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
05:00Waitakere United - Tasman United
futbol
06:00Puebla - Querétaro
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
11:00Shahr Khodro - Riffa
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
22:45Braga - Porto
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
futbol
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Wellington - Auckland City
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Limassol - Apollon Limassol
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00APOEL - Salamis Famagusta
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
20:00Castellon - Nucía
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
10:30Mikael Ymer - Karen Khachanov
tenis
11:30Enrico Dalla Valle - Zizou Bergs
tenis
12:45Rafael Nadal - Federico Delbonis
tenis
13:30Alvaro Lopez San Martin - Wojciech Marek
tenis
13:30Margarita Ignatjeva - Elza Tomase
tenis
13:45Vanta/Liu - Dhoe/Uspensky
tenis
13:45Manon Arcangioli - Qinwen Zheng
tenis
13:45Giulio Zeppieri - Johannes Haerteis
tenis
14:00Izquierdo/Perez Contri - Dev/Seateun
tenis
14:00Yuliya Hatouka - Liauw A Fong
tenis
14:00Maksim Ratnyuk - Ivan Gakhov
tenis
14:15Anastasia Zolotareva - Nastja Kolar
tenis
14:15Arisha Ladhani - Tamara Curovic
tenis
14:15Angelica Moratelli - Anna Zaja
tenis
14:30Kawagishi/Kobayashi - Lazar/Ogescu
tenis
14:30Oliynykova/Sakellaridi - Craciun/Prisacariu
tenis
14:30Bonadio/Cagnina - Sinha/Eleveld
tenis
14:30Paz/Tenti - Capecchi/Ornago
tenis
14:30Alexander Erler - Stefan Seifert
tenis
14:30Sergei Pogosian - Savriyan Danilov
tenis
14:30Dejana Radanović - Berfu Cengiz
tenis
15:00Elina Svitolina - Lauren Davis
tenis
15:00Chiraz Bechri - Tereza Mihalikova
tenis
15:00Miriam Kolodziejova - Nina Alibalic
tenis
15:15Yannick Mertens - Anton Matusevich
tenis
15:15Sinja Kraus - Joanna Garland
tenis
15:15Gabueva/Talbi - Pirazhenka/Heisen
tenis
15:30Serhiy Stakhovsky - Tobias Kamke
tenis
15:30Teimuraz Gabashvili - Danilo Petrovic
tenis
15:30Skamlova/Scholsen - Avvantaggiati/Ceschi
tenis
15:30Elmar Ejupovic - Edan Leshem
tenis
15:45Martin Tiffon/March - Nagy/Razborsek
tenis
16:00Petros Chrysochos - Hugo Voljacques
tenis
16:00Liauw A Fong/Chehoudi - Ainitdinova/Dmitrichenko
tenis
16:00Lukic/Teodosescu - Brancaccio/Rossi
tenis
16:00Mihalikova/Hatouka - Suvirdjonkova/Zheng
tenis
16:00Barbu/De Jong - Dougaz/Echargui
tenis
16:00Bergs/Colson - Borges/Cacao
tenis
16:00Goering/Ponomar - Bulgaru/Terziyska
tenis
16:00Tomanova/Herdzelas - Ramirez/Tomera
tenis
16:15Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
tenis
16:15Lara Escauriza - Violeta Martinez
tenis
16:15Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
tenis
16:15Maria Marfutina - Athina Pitta
tenis
16:30David Poljak - Hugo Pontico
tenis
16:30Laurent Rochette - Antoine Bellier
tenis
16:30Ignatjeva/Reyngold - Paulenka/Şalimova
tenis
16:30Kubka/Falkowska - Spaka/Tomase
tenis
17:00Thomas Laurent - Robert Quentin
tenis
17:00Jordi Arconada - Jesse Flores
tenis
17:00Jose Pereira - Felix Corwin
tenis
17:00Tomas Lipovsek Puches - Ajeet
tenis
17:00Alexa Noel - Sofia Sewing
tenis
17:00Funa Kozaki - Victoria Rodriguez
tenis
17:00Honoka Uchiyama - Vedder
tenis
17:00Satral - Christopher Heyman
tenis
17:00Robin Stanek - Jonas Forejtek
tenis
17:30Margot Yerolymos - Marta Custic
tenis
17:30Sara Gambogi - Ioana Loredana Rosca
tenis
17:30Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
17:30Garland/Chiesa - Berankova/Jorge
tenis
17:30Moratelli/Fomina - Seibold/Zaja
tenis
17:35Fanny Ostlund - Rosalie Van Der Hoek
tenis
17:50Sofia Neri - Alizé
tenis
18:00Antoine Escoffier - Ilkel
tenis
18:00Marek/Samuelsson - Bouquier/Droguet
tenis
18:30Alexey Vatutin - Constant Lestienne
tenis
18:30Kenny de Schepper - Mats Rosenkranz
tenis
18:30Cornut-Chauvinc/Reymond - Poullain/Tabur
tenis
18:30Mark Whitehouse - Manuel Pena Lopez
tenis
18:30Mateus Alves - Shintaro Mochizuki
tenis
18:30Justina Mikulskyte - Anastasia Sysoeva
tenis
18:30Nika Kukharchuk - Stephanie Judith Visscher
tenis
18:30Stacey Fung - Emily Appleton
tenis
18:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
18:30Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
tenis
18:30Nijboer/Smits - Zielinski/Zuk
tenis
18:30Ocleppo/Fallert - Haerteis/Heller
tenis
18:35Francesca Jones - Clothilde De Bernardi
tenis
19:00Valentina Ryser - Nina Stadler
tenis
19:00Hurricane Tyra Black - Leonie Kung
tenis
19:00Myrtille Georges - Jamilah Snells
tenis
19:00Dalma Galfi - Boskovic
tenis
19:00Daniela Seguel - Ylena In-Albon
tenis
19:00Elizabeth Halbauer - Amandine Hesse
tenis
19:05Julie Gervais - Sofia Sanchez
tenis
19:05Andrea Lazaro Garcia - Renata Zarazua
tenis
19:05Anna Danilina - Shilin
tenis
19:05Gabriela Talaba - Irene Burillo Escorihuela
tenis
19:30Weissborn/Sancic - Added/Olivetti
tenis
19:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
tenis
20:00Simon Carr - Christian Langmo
tenis
20:00Zhu - Emma Davis
tenis
20:00Arianne Hartono - Taylor
tenis
20:00Aikawa/Kishigami - Perez Garcia/Plazas
tenis
20:00Comesana/Lipovsek Puches - Corwin/Walkin
tenis
20:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
tenis
20:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
tenis
20:00Vicens Mas/Lairon Navarro - Gutierrez Carrasco/Carrillo Marin
tenis
20:00Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
20:00Adrian Bodmer - Ruben Bemelmans
tenis
20:30Eleonora Molinaro - Verena Meliss
tenis
20:30Emina Bektas - Nadia Podoroska
tenis
20:30Amanda Carreras - Alexandra Yepifanova
tenis
20:30Marie Benoit - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
tenis
20:30Sophia Whittle - Paula Ormaechea
tenis
20:30Tessah Andrianjafitrimo - Yuxuan Zhang
tenis
20:30Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
tenis
20:35Seone Mendez - Mari Osaka
tenis
21:00Petrovic/Serdarusic - Ilkel/Çelikbilek
tenis
21:15Roberto Ortega-Olmedo - Evan Furness
tenis
21:30Borovinskaya/Kozaki - Kozaki/Noel
tenis
21:30Rodriguez/Sewing - Kissell/Kukharchuk
tenis
21:30Vanlangendonck/Fung - Vedder/Visscher
tenis
21:30Merino/Pena Lopez - Alves/Olivieri
tenis
21:30Sanjar Fayziev - Matteo Martineau
tenis
22:00Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
tenis
22:00Gabriela - Francoise Abanda
tenis
22:00Gleason/Cako - Alves/In-Albon
tenis
22:45Guinard/Rinderknech - Sabanov/Sabanov
tenis
23:30Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
23:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
tenis
01:30Maristany Zuleta De Reales/Seguel - Galfi/Zimmermann
tenis
02:00Tereza Mrdeza - Maria Mateas
tenis
03:00Diego Sebastian Schwartzman - Dusan Lajovic
tenis
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
03:00Guccione/Reid - Dodig/Polasek
tenis
03:00Pavic/Soares - Sitak/Sharan
tenis
03:00Ram/Salisbury - Sandgren/Withrow
tenis
03:00Rojer/Tecau - Purcell/Saville
tenis
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
03:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
tenis
03:00Chan/Chan - Guarachi/Christian
tenis
03:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
03:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
03:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
04:30Marton Fucsovics - Tommy Paul
tenis
04:30Caroline Wozniacki - Jabeur
tenis
04:30Serena Williams - Qiang Wang
tenis
04:30Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
04:30Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
04:30Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
04:30Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
04:30Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
tenis
05:00Petra Kvitova - Ekaterina Alexandrova
tenis
06:00Novak Djokovic - Yoshihito Nishioka
tenis
06:00Roberto Bautista-Agut - Marin Cilic
tenis
06:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
06:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
06:00Arevalo/O'Mara - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
06:00Molteni/Nys - Klaasen/Marach
tenis
06:00Woolcock/Mott - Smith/Sharma
tenis
06:05Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
tenis
06:30Madison Keys - Maria Sakkari
tenis
06:30Ratiwatana/Rungkat - Brkic/Pavic
tenis
07:00Julia Goerges - Alison Riske
tenis
07:30Collins/Rosolska - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
tenis
07:30Krajicek/Skugor - Barrere/Mannarino
tenis
07:30Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
tenis
07:30Anisimova/Kyrgios - Adamczak/Vega Hernandez
tenis
08:00Fabio Fognini - Guido Pella
tenis
08:00Robin Haase - Ramkumar Ramanathan
tenis
08:00Roman Safiullin - Hugo Grenier
tenis
08:30Querrey - Tennys Sandgren
tenis
09:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
09:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
tenis
09:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
tenis
09:00Venus/Peers - Delbonis/Mayer
tenis
09:00Kravchuk/Salisbury - Hsieh/Skupski
tenis
09:30Dmitry Popko - Daniel Altmaier
tenis
09:30Jiri Vesely - Federico Gaio
tenis
10:00Dabrowski/Kontinen - Hradecka/Krawietz
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic
tenis
11:05Naomi Osaka - Cori Gauff
tenis
12:00Pel/Haase - Golubev/Nedovesov
tenis
12:30Roger Federer - John Millman
tenis
13:00Sofia Kenin - Shuai Zhang
tenis
03:00Gael Monfils - Ernests Gulbis
tenis
03:00Alexander Zverev - Fernando Verdasco
tenis
03:00David Goffin - Andrey Rublev
tenis
03:00Angelique Kerber - Camila Giorgi
tenis
03:00Belinda Bencic - Anett Kontaveit
tenis
03:00Donna Vekić - Swiatek
tenis
03:00Elise Mertens - Catherine Cartan Bellis
tenis
03:00Karolina Pliskova - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
03:00Zarina Diyas - Kiki Bertens
tenis
03:00Muhammad/Santamaria - Dabrowski/Ostapenko
tenis
03:00Cuevas/Pella - Granollers/Ceballos
tenis
03:00Bopanna/Kichenok - Maheu/Zhang
tenis
03:00Cabal/Willams - Vliegen/Zheng
tenis
03:00Dodig/Chan - Rodionova/Harris
tenis
03:00Klepac/Roger-Vasselin - Melzer/Flipkens
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
tenis
03:00Kubot/Swiatek - Perez/Saville
tenis
03:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
tenis
03:00Melichar/Soares - Mies/Rosolska
tenis
03:00Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
tenis
03:00Moore/Ebden - Martin/Jurak
tenis
03:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Venus/Chan - Demoliner/Duan
Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
Paylaş: