Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
23 Ocak 2020 Perşembe 03:37:08
basketbol
03:00Auburn Tigers - South CarolinaCanlı
basketbol
03:00Capital Crusaders - Heidelberg UniversityCanlı
basketbol
03:00Davidson Wildcats - Saint LouisCanlı
basketbol
03:00Fordham Rams - George Washington ColonialsCanlı
basketbol
03:00Loyola Maryland - American EaglesCanlı
basketbol
03:00Michigan Wolverines - Penn StateCanlı
basketbol
03:00Stony Brook Seawolves - Binghamton BearcatsCanlı
basketbol
03:00Temple Owls - Cincinnati BearcatsCanlı
futbol
02:45Guadalupe - CarlosCanlı
basketbol
02:30Xavier Musketeers - GeorgetownCanlı
tenis
01:20Alexander Vasilyuk - Dmitry LelyakovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
01:30Vitoria Salvador - Jacobina Esporte Clube
futbol
01:30Londrina Esporte Clube - Cianorte Futebol Clube
futbol
01:30Clube Atlético Penapolense - Associação Desportiva São Caetano
futbol
01:45Tupynambás - Tombense
futbol
01:45Ypiranga Futebol Clube - Luis
futbol
01:45Clube Atlético Paranaense - Parana Soccer Technical Center
futbol
01:45Toledo Colônia Work - Uniao
futbol
01:45Timon - Picos
futbol
01:45Potiguar - Palmeira
basketbol
02:00Club Ferro Carril Oeste - Boca Juniors
futbol
02:00Barbalha - Uniclinic
futbol
02:00Pelotas - Novo Hamburgo
futbol
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Caxias
futbol
02:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
futbol
02:00America Natal - Futebol Clube
futbol
02:00ASSU - Força e
basketbol
02:00Interforce Minas - Claro
basketbol
02:15Parke - Sinaloa
futbol
02:15CRAC - Goianésia Esporte Clube
futbol
02:15Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
02:15Treze Futebol Clube - CSP
basketbol
02:30Universidad de Concepcion - Temuco
futbol
02:30Alagoinhas - Fluminense de Feira Futebol Clube
futbol
02:30Associação Desportiva Bahia de Feira - Atlanta Doce
futbol
02:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Caldense
futbol
02:30Anápolis - Vila Nova
futbol
02:30Goiania - Ipora
tenis
02:45Belinda Bencic - Jelena Ostapenko
tenis
02:45Donna Vekić - Alizé Cornet
tenis
02:45Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
futbol
02:45Club Villa Mitre - Sansinena
futbol
02:45Vasco da Gama - Flamengo
futbol
02:45Clube Nautico Marcilio Dias - Brusque Futebol Clube
futbol
02:45Patrocinense - Villa Nova
basketbol
03:00Deportivo Valdivia - Ancud
futbol
03:00Cuiabá Esporte Clube - Nova Mutum
futbol
03:00Sinop Futebol Clube - Araguaia
futbol
03:00Fast Clube - Amazonas
futbol
03:00Inter Willemstad - Undeba
basketbol
03:00Detroit Pistons - Sacramento Kings
basketbol
03:00Orlando Magic - Oklahoma City Thunder
basketbol
03:00Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
futbol
03:30Royal Pari - Oriente Petrolero
futbol
03:30Sport Club do Recife - Akademika Vitória
futbol
03:30Juazeirense - Bajai
futbol
03:30Associação Chapecoense de Futebol - Avaí Futebol Clube
futbol
03:30Guarany de Sobral - Caucaia
futbol
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Esporte Clube
futbol
03:30São Paulo - Agua Santa
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
tenis
03:30Johnson/Querrey - Lu/Hsieh
futbol
03:40Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
04:00Martín de San Juan - Sportivo Desamparados
futbol
04:00Alianza Lima - Millonarios Fútbol Club
futbol
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Puerto Golfito
futbol
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
futbol
04:00Club Celaya - Monterrey
tenis
04:00Dalma Galfi - Boskovic
tenis
04:00Aljaz Bedene - Ernests Gulbis
tenis
04:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
tenis
04:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
tenis
04:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
tenis
04:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
tenis
04:05Bencheikh/De bernardi - Podoroska/Sanchez
futbol
04:30Alianza San Salvador - Sonsonate
tenis
04:30Gael Monfils - Karlovic
tenis
04:30Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
tenis
04:30Anastasia Pavlyuchenkova - Taylor Townsend
tenis
04:30Swiatek - Carla Suarez Navarro
tenis
04:30Sara Sorribes Tormo - Anett Kontaveit
tenis
04:30Arina Rodionova - Kiki Bertens
tenis
04:30Elise Mertens - Heather Watson
tenis
04:30Laura Siegemund - Karolina Pliskova
tenis
04:30Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
tenis
04:30Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
04:30Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
tenis
04:30Moore/Sharma - Barty/Goerges
tenis
04:30Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
futbol
05:00Cartaginés - Grecia
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón
futbol
05:00Municipal Liberia - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
05:00Puntarenas - Cartagena-Guanacaste
futbol
05:00Club Deportivo Olimpia - Real C.D. España
tenis
05:00Yuichi Sugita - Andrey Rublev
tenis
05:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
basketbol
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
futbol
06:00Atlas - Deportivo Toluca
futbol
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
tenis
06:00Peter Polansky - Hugo Grenier
tenis
06:00Roman Safiullin - Wishaya Trongcharoenchaikul
tenis
06:00Lammons/Huey - Gong/Zhang
tenis
06:00Tereza Mrdeza - Maria Mateas
tenis
06:00Alex Bolt - Dominic Thiem
tenis
06:00Egor Gerasimov - Alexander Zverev
tenis
06:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
tenis
06:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
06:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
tenis
06:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
tenis
06:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
06:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
tenis
06:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
06:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
tenis
06:30David Goffin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
06:30Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
tenis
06:30Taylor Harry Fritz - Kevin Anderson
tenis
06:30Priscilla - Angelique Kerber
tenis
06:30Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
tenis
07:00Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
tenis
07:30Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
tenis
07:30Denis Istomin - Federico Gaio
tenis
07:30Evgeny Karlovskiy - Daniel Altmaier
tenis
07:30Nedunchezhiyan/Sriram Balaji - Reyes-Varela/Escobar
tenis
07:30John Isner - Alejandro Tabilo
tenis
07:30Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
tenis
07:30Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
tenis
07:30Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
07:30Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
07:30Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
tenis
08:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
08:00Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
tenis
08:30Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
08:30Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
09:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
09:00Attila Balázs - Robin Haase
tenis
09:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
tenis
09:00Sasi Kumar Mukund - Dmitry Popko
futbol
09:15Himalayan Sherpa - Three Star Club
tenis
10:00Antonio Cayetano March - Timofey Skatov
tenis
10:00Marlon Vankan - Justin Eleveld
tenis
10:00Riccardo Bonadio - Gonzalo Lama
tenis
10:00Honoka Kobayashi - Ayla Aksu
tenis
10:00Silvia Njiric - Ayaka Okuno
tenis
10:00Simona Ogescu - Anastasia Nefedova
tenis
10:00Sergey Bolotov - Sergey Fomin
tenis
10:00Anastasia Pribylova - Anastasia Zakharova
tenis
10:00Shalimar Talbi - Daria Kudashova
tenis
10:00Vivian Heisen - Valentini Grammatikopoulou
tenis
10:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
tenis
10:05Irina Khromacheva - Taisya Pachkaleva
tenis
10:30Jiri Vesely - Botic Van De Zandschulp
tenis
10:45Nick Kyrgios - Gilles Simon
tenis
11:00Asrawy - Fabrizio Ornago
tenis
11:00Benjamin Dhoe - Nathan Seateun
tenis
11:00Juan Pablo - Dennis Uspensky
tenis
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Dusan Rajic
tenis
11:00Barbora Matusova - Helene Scholsen
tenis
11:00Lina Qostal - Chantal Skamlova
tenis
11:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
basketbol
11:00Mgzavrebi-Armia - Dinamo Tbilisi
tenis
11:05Anna Morgina - Gloria Ceschi
basketbol
11:15Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - TEMP-SUMZ
tenis
11:30Martin Tiffon - Yanki Erel
tenis
11:30Sandro Kopp - Luca Prevosto
tenis
11:30Anja Wildgruber - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:30Marina Yudanov - Gebriela Mihaylova
tenis
11:30Valeriya Olyanovskaya - Martina Colmegna
tenis
11:30Yexin - Ksenia Laskutova
tenis
11:30Zhibek Kulambayeva - Nina Potocnik
futbol
11:30NEROCA - Mohun Bagan
tenis
11:30Matvey Minin - Evgeny Tyurnev
tenis
11:30Vladimir Ivanov - Timur Kiuamov
tenis
11:30Alina Charaeva - Anastasia Gasanova
tenis
11:30Sofya Lansere - Ekaterina Kazionova
tenis
11:30Aziz Dougaz - Aidan Mchugh
tenis
11:30Enrico Dalla Valle - Zizou Bergs
tenis
11:30Nuno Borges - Artem Dubrivnyy
tenis
11:30Diana Chehoudi - Anna Kubareva
tenis
11:30Oona Orpana - Federica Rossi
futbol
11:45Penang - Manjung City
futbol
12:00Angkor Tiger - Petaling Jaya City
futbol
12:00Chinland - Mawyawadi
futbol
12:00Kachin United - Myawady
tenis
12:00Pel/Haase - Golubev/Nedovesov
tenis
12:00Tristan Lamasine - Kyrian Jacquet
tenis
12:00Daniela Vismane - Anna Parkhomenko
tenis
12:00Elena Malygina - Bojana Klincov
tenis
12:00Lina Glushko - Katyarina Paulenka
futbol
12:15Jawalakhel - Armed Police Force
futbol
12:30Modbury Jets - Adelaide Comets
futbol
12:30Adelaide City - Cumberland United
tenis
12:30Gergely Madarasz - Mathieu Perchicot
tenis
12:30Marco Furlanetto - Stefano Baldoni
tenis
12:30Arisha Ladhani - Tamara Curovic
tenis
12:30Michaela Kadleckova - Julia Stamatova
tenis
12:30Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
tenis
12:30Suzan Lamens - Kelia Le Bihan
tenis
12:30Rafael Nadal - Federico Delbonis
tenis
12:35Anastasia Sukhotina - Andjela Jocovic
futbol
13:00Viktoria Plzen - Viktoria Zizkov
futbol
13:00Slavoj Vysehrad - Zarkovo
tenis
13:00Maksim Ratnyuk - Ivan Gakhov
tenis
13:00Sergei Pogosian - Savriyan Danilov
tenis
13:00Dejana Radanović - Berfu Cengiz
tenis
13:00Matteo Arnaldi - Marko Tepavac
tenis
13:00Skander Mansouri - Louis Tessa
tenis
13:00Chiraz Bechri - Tereza Mihalikova
tenis
13:00Manon Arcangioli - Qinwen Zheng
tenis
13:00Natalia Orlova - Gozal Ainitdinova
tenis
13:00Yuliya Hatouka - Liauw A Fong
tenis
13:00Denisa Hindova - Herdzelas
tenis
13:00Julia Terziyska - Marine Szostak
tenis
13:00Elina Svitolina - Lauren Davis
futbol
13:30Mizoram - Assam
tenis
13:30Alvaro Lopez San Martin - Wojciech Marek
tenis
13:30Lucas Poullain - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
13:30Ekaterina Shalimova - Anastasia Kulikova
tenis
13:30Iveta Dapkute - Viktoria Morvayova
tenis
13:30Margarita Ignatjeva - Elza Tomase
tenis
13:30Nikola Breckova - Quirine Lemoine
futbol
14:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
futbol
14:00Bangladeş - Burundi
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
14:00Port - Nakhon Ratchasima
tenis
14:00James Ward - Corentin Denolly
tenis
14:00Mats Moraing - Arthur Rinderknech
tenis
14:00Izquierdo/Perez Contri - Dev/Seateun
tenis
14:00Paz/Tenti - Capecchi/Ornago
tenis
14:00Vanta/Liu - Dhoe/Uspensky
tenis
14:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
14:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
tenis
14:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
tenis
14:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
tenis
14:00Maria Marfutina - Athina Pitta
tenis
14:00Sara Gambogi - Ioana Loredana Rosca
tenis
14:00Giulio Zeppieri - Johannes Haerteis
tenis
14:00Julian Ocleppo - Vitaliy Sachko
tenis
14:05Nastja Kolar - Anastasia Zolotareva
futbol
14:15Geylang International - Courts Young Lions
tenis
14:30Bonadio/Cagnina - Sinha/Eleveld
tenis
14:30Marat Deviatiarov - Sebastian Baez
tenis
14:30Adithya Karunaratne - Jesika Maleckova
tenis
14:30Angelica Moratelli - Anna Zaja
tenis
14:30Sinja Kraus - Joanna Garland
futbol
15:00Borec - Bregalnica Štip
futbol
15:00Jahn Regensburg - Blau-Weiß Linz
tenis
15:00Martin Tiffon/March - Nagy/Razborsek
tenis
15:00Blanchet - Arthur Bouquier
tenis
15:00Yannick Mertens - Anton Matusevich
tenis
15:00Bakhmutkina/Malygina - Orav/Saar
tenis
15:00Haverlag/Popescu - Parkhomenko/Petruzelova
tenis
15:00Cabral/Faria - Berrettini/Dalla Valle
tenis
15:30Serhiy Stakhovsky - Tobias Kamke
tenis
15:30Skamlova/Scholsen - Avvantaggiati/Ceschi
tenis
15:30Margot Yerolymos - Marta Custic
tenis
15:30Alexander Erler - Stefan Seifert
tenis
15:30Elmar Ejupovic - Edan Leshem
futbol
16:00Bangkok Glass - Prachuap
futbol
16:00Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová
futbol
16:00Renova - Labunishta
tenis
16:00Liauw A Fong/Chehoudi - Ainitdinova/Dmitrichenko
tenis
16:00Lukic/Teodosescu - Brancaccio/Rossi
tenis
16:00Mihalikova/Hatouka - Suvirdjonkova/Zheng
tenis
16:00Barbu/De Jong - Dougaz/Echargui
tenis
16:00Bergs/Colson - Borges/Cacao
futbol
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
futbol
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
tenis
16:30David Poljak - Hugo Pontico
tenis
16:30Laurent Rochette - Antoine Bellier
tenis
16:30Kubka/Falkowska - Spaka/Tomase
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
tenis
17:00Thomas Laurent - Robert Quentin
tenis
17:00Valentina Ryser - Nina Stadler
tenis
17:00Satral - Christopher Heyman
tenis
17:00Robin Stanek - Jonas Forejtek
tenis
17:00Amanda Carreras - Alexandra Yepifanova
tenis
17:00Elizabeth Halbauer - Amandine Hesse
tenis
17:00Gabriela - Francoise Abanda
tenis
17:00Marie Benoit - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
tenis
17:00Tessah Andrianjafitrimo - Yuxuan Zhang
tenis
17:00Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
17:00Simion/Talaba - Arakawa/Contreras Gomez
tenis
17:00Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
tenis
17:00Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
futbol
17:30Wasl - Ittihad Kalba
futbol
17:30Khor Fakkan - Ain
tenis
17:30Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
futbol
17:55Al-Fateh - Dhamk
futbol
18:00Town - Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Sitra Club - Bahrain
futbol
18:00Lokomotiv Moskova - Osijek
futbol
18:00Gaz Metan Mediaș - Shonan Bellmare
tenis
18:00Marek/Samuelsson - Bouquier/Droguet
tenis
18:00Mark Whitehouse - Manuel Pena Lopez
tenis
18:00Tomas Lipovsek Puches - Ajeet
tenis
18:00Comesana/Lipovsek Puches - Corwin/Walkin
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
18:30Entente Sebkha - Barka
tenis
18:30Kenny de Schepper - Mats Rosenkranz
tenis
18:30Cornut-Chauvinc/Reymond - Poullain/Tabur
tenis
18:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
18:30Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
tenis
18:35Myrtille Georges - Jamilah Snells
futbol
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
futbol
19:00Paradou - Constantine
futbol
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
tenis
19:00Francesca Jones - Clothilde De Bernardi
tenis
19:05Hurricane Tyra Black - Leonie Kung
tenis
19:05Daniela Seguel - Ylena In-Albon
futbol
19:30Samger - Jarra West
tenis
19:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
basketbol
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Nasr Dubai - Baniyas
futbol
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
futbol
20:00Lamia - PAOK
tenis
20:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
tenis
20:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
tenis
20:00Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
20:00Adrian Bodmer - Ruben Bemelmans
futbol
20:10Al-Raed - Al-Ahli
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Lübeck - Hamburger
futbol
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
tenis
20:30Eleonora Molinaro - Verena Meliss
tenis
20:30Emina Bektas - Nadia Podoroska
tenis
20:35Sophia Whittle - Paula Ormaechea
futbol
21:00Ebro - Leganés
futbol
21:00Mirandés - Celta de Vigo
futbol
21:00Sport Club Santa Cruz - Globo
futbol
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
futbol
21:00Kray - Spvgg Steele
futbol
21:15Höganäs - Högaborgs
futbol
21:30Ginsheim - Basara Mainz
futbol
21:30Fischeln - Vorst
tenis
21:30Sanjar Fayziev - Matteo Martineau
futbol
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
21:45Monheim - Blau-Weiss Friesdorf
futbol
22:00Resende Futebol Clube - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Béziers - Dunkerque
tenis
22:00Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
basketbol
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30Ferroviário Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
futbol
22:30College 1975 - Europa Point
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Templeogue United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Badajoz - Eibar
futbol
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
futbol
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
futbol
23:00Dublin University - United
futbol
23:00Francis - Sutton Sportslink
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
00:00CD - Santa Tecla
futbol
00:15Agila - Independiente San Vicente
futbol
01:00Joinville Esporte Clube - Tubarao
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
01:30Cascavel - Paraná Clube
futbol
01:30Clube Náutico Capibaribe - River-PI
futbol
02:00Fluminense FutbolClub - Associação Atlética Portuguesa
futbol
02:00Coritiba Foot Ball Club - Branco Sport Club
futbol
02:00Flamengo - Altos
futbol
02:00Deportes La Serena - Deportes Temuco
futbol
02:15Campinense Clube - Lagoa Seca
futbol
02:30Goiás Esporte Clube - Aparecidense
futbol
02:30Grêmio Esportivo Anápolis - Atlético Clube Goianiense
tenis
03:00Qiang Wang - Serena Williams
tenis
03:00Guccione/Reid - Dodig/Polasek
tenis
03:00Molteni/Nys - Klaasen/Marach
tenis
03:00Rojer/Tecau - Purcell/Saville
tenis
03:00Venus/Peers - Delbonis/Mayer
futbol
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
tenis
03:00Diego Sebastian Schwartzman - Dusan Lajovic
tenis
03:00Guido Pella - Fabio Fognini
tenis
03:00John Millman - Roger Federer
tenis
03:00Marin Cilic - Roberto Bautista-Agut
tenis
03:00Marton Fucsovics - Tommy Paul
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic
tenis
03:00Tennys Sandgren - Querrey
tenis
03:00Yoshihito Nishioka - Novak Djokovic
tenis
03:00Alison Riske - Julia Goerges
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Petra Kvitova
tenis
03:00Shuai Zhang - Sofia Kenin
tenis
03:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
tenis
03:00Madison Keys - Maria Sakkari
tenis
03:00Naomi Osaka - Cori Gauff
tenis
03:00Jabeur - Caroline Wozniacki
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
06:00Ratiwatana/Rungkat - Brkic/Pavic
basketbol
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
futbol
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
futbol
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
futbol
11:30Melbourne Victory - Sydney
futbol
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Yafo Kabilyo
futbol
14:00Hapoel Azor - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
14:00Holon Yermiyahu - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yavne
futbol
14:15Ashdod - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:15Hapoel Marmorek - Ironi Or Yehuda
futbol
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Ironi Nesher
futbol
15:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
futbol
15:30Balcatta - Armadale
futbol
15:30Tzeirey Tamra - Ironi Bnei Kabul
futbol
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
16:30Steenberg United - Cape Umoya
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:30Kissamikos - Platanias
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:00Ethnikos Achna - Paphos
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00Wydad Casablanca - Alger
futbol
21:00Cape Town City - Black Leopards
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:00Zamalek - Mazembe
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Puebla - Querétaro
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Diagoras Rodos - Ierapetra
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Limassol - Apollon Limassol
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00APOEL - Salamis Famagusta
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Castellon - Nucía
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:00Auburn Tigers - South CarolinaCanlı
basketbol
03:00Capital Crusaders - Heidelberg UniversityCanlı
basketbol
03:00Davidson Wildcats - Saint LouisCanlı
basketbol
03:00Fordham Rams - George Washington ColonialsCanlı
basketbol
03:00Loyola Maryland - American EaglesCanlı
basketbol
03:00Michigan Wolverines - Penn StateCanlı
basketbol
03:00Stony Brook Seawolves - Binghamton BearcatsCanlı
basketbol
03:00Temple Owls - Cincinnati BearcatsCanlı
basketbol
02:30Xavier Musketeers - GeorgetownCanlı
basketbol
02:00Club Ferro Carril Oeste - Boca Juniors
basketbol
02:00Interforce Minas - Claro
basketbol
02:15Parke - Sinaloa
basketbol
02:30Universidad de Concepcion - Temuco
basketbol
03:00Deportivo Valdivia - Ancud
basketbol
03:00Detroit Pistons - Sacramento Kings
basketbol
03:00Orlando Magic - Oklahoma City Thunder
basketbol
03:00Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
basketbol
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
basketbol
11:00Mgzavrebi-Armia - Dinamo Tbilisi
basketbol
11:15Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - TEMP-SUMZ
basketbol
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
02:45Guadalupe - CarlosCanlı
futbol
01:30Vitoria Salvador - Jacobina Esporte Clube
futbol
01:30Londrina Esporte Clube - Cianorte Futebol Clube
futbol
01:30Clube Atlético Penapolense - Associação Desportiva São Caetano
futbol
01:45Tupynambás - Tombense
futbol
01:45Ypiranga Futebol Clube - Luis
futbol
01:45Clube Atlético Paranaense - Parana Soccer Technical Center
futbol
01:45Toledo Colônia Work - Uniao
futbol
01:45Timon - Picos
futbol
01:45Potiguar - Palmeira
futbol
02:00Barbalha - Uniclinic
futbol
02:00Pelotas - Novo Hamburgo
futbol
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Caxias
futbol
02:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
futbol
02:00America Natal - Futebol Clube
futbol
02:00ASSU - Força e
futbol
02:15CRAC - Goianésia Esporte Clube
futbol
02:15Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
02:15Treze Futebol Clube - CSP
futbol
02:30Alagoinhas - Fluminense de Feira Futebol Clube
futbol
02:30Associação Desportiva Bahia de Feira - Atlanta Doce
futbol
02:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Caldense
futbol
02:30Anápolis - Vila Nova
futbol
02:30Goiania - Ipora
futbol
02:45Club Villa Mitre - Sansinena
futbol
02:45Vasco da Gama - Flamengo
futbol
02:45Clube Nautico Marcilio Dias - Brusque Futebol Clube
futbol
02:45Patrocinense - Villa Nova
futbol
03:00Cuiabá Esporte Clube - Nova Mutum
futbol
03:00Sinop Futebol Clube - Araguaia
futbol
03:00Fast Clube - Amazonas
futbol
03:00Inter Willemstad - Undeba
futbol
03:30Royal Pari - Oriente Petrolero
futbol
03:30Sport Club do Recife - Akademika Vitória
futbol
03:30Juazeirense - Bajai
futbol
03:30Associação Chapecoense de Futebol - Avaí Futebol Clube
futbol
03:30Guarany de Sobral - Caucaia
futbol
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Esporte Clube
futbol
03:30São Paulo - Agua Santa
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
03:40Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
04:00Martín de San Juan - Sportivo Desamparados
futbol
04:00Alianza Lima - Millonarios Fútbol Club
futbol
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Puerto Golfito
futbol
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
futbol
04:00Club Celaya - Monterrey
futbol
04:30Alianza San Salvador - Sonsonate
futbol
05:00Cartaginés - Grecia
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón
futbol
05:00Municipal Liberia - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
05:00Puntarenas - Cartagena-Guanacaste
futbol
05:00Club Deportivo Olimpia - Real C.D. España
futbol
06:00Atlas - Deportivo Toluca
futbol
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
futbol
09:15Himalayan Sherpa - Three Star Club
futbol
11:30NEROCA - Mohun Bagan
futbol
11:45Penang - Manjung City
futbol
12:00Angkor Tiger - Petaling Jaya City
futbol
12:00Chinland - Mawyawadi
futbol
12:00Kachin United - Myawady
futbol
12:15Jawalakhel - Armed Police Force
futbol
12:30Modbury Jets - Adelaide Comets
futbol
12:30Adelaide City - Cumberland United
futbol
13:00Viktoria Plzen - Viktoria Zizkov
futbol
13:00Slavoj Vysehrad - Zarkovo
futbol
13:30Mizoram - Assam
futbol
14:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
futbol
14:00Bangladeş - Burundi
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
14:00Port - Nakhon Ratchasima
futbol
14:15Geylang International - Courts Young Lions
futbol
15:00Borec - Bregalnica Štip
futbol
15:00Jahn Regensburg - Blau-Weiß Linz
futbol
16:00Bangkok Glass - Prachuap
futbol
16:00Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová
futbol
16:00Renova - Labunishta
futbol
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
futbol
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
futbol
17:30Wasl - Ittihad Kalba
futbol
17:30Khor Fakkan - Ain
futbol
17:55Al-Fateh - Dhamk
futbol
18:00Town - Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Sitra Club - Bahrain
futbol
18:00Lokomotiv Moskova - Osijek
futbol
18:00Gaz Metan Mediaș - Shonan Bellmare
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
18:30Entente Sebkha - Barka
futbol
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
futbol
19:00Paradou - Constantine
futbol
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
futbol
19:30Samger - Jarra West
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Nasr Dubai - Baniyas
futbol
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:10Al-Raed - Al-Ahli
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Lübeck - Hamburger
futbol
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
21:00Ebro - Leganés
futbol
21:00Mirandés - Celta de Vigo
futbol
21:00Sport Club Santa Cruz - Globo
futbol
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
futbol
21:00Kray - Spvgg Steele
futbol
21:15Höganäs - Högaborgs
futbol
21:30Ginsheim - Basara Mainz
futbol
21:30Fischeln - Vorst
futbol
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
21:45Monheim - Blau-Weiss Friesdorf
futbol
22:00Resende Futebol Clube - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Béziers - Dunkerque
futbol
22:30Ferroviário Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
futbol
22:30College 1975 - Europa Point
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Templeogue United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
23:00Badajoz - Eibar
futbol
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
futbol
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
futbol
23:00Dublin University - United
futbol
23:00Francis - Sutton Sportslink
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
00:00CD - Santa Tecla
futbol
00:15Agila - Independiente San Vicente
futbol
01:00Joinville Esporte Clube - Tubarao
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
futbol
01:30Cascavel - Paraná Clube
futbol
01:30Clube Náutico Capibaribe - River-PI
futbol
02:00Fluminense FutbolClub - Associação Atlética Portuguesa
futbol
02:00Coritiba Foot Ball Club - Branco Sport Club
futbol
02:00Flamengo - Altos
futbol
02:00Deportes La Serena - Deportes Temuco
futbol
02:15Campinense Clube - Lagoa Seca
futbol
02:30Goiás Esporte Clube - Aparecidense
futbol
02:30Grêmio Esportivo Anápolis - Atlético Clube Goianiense
futbol
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
futbol
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
futbol
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
futbol
11:30Melbourne Victory - Sydney
futbol
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Yafo Kabilyo
futbol
14:00Hapoel Azor - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
14:00Holon Yermiyahu - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yavne
futbol
14:15Ashdod - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:15Hapoel Marmorek - Ironi Or Yehuda
futbol
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Ironi Nesher
futbol
15:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
futbol
15:30Balcatta - Armadale
futbol
15:30Tzeirey Tamra - Ironi Bnei Kabul
futbol
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
futbol
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
futbol
16:30Steenberg United - Cape Umoya
futbol
17:00Hyderabad - Mumbai City
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
futbol
19:30Kissamikos - Platanias
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
futbol
20:00Quevilly - Pau
futbol
20:00Ethnikos Achna - Paphos
futbol
21:00Hansa Rostock - Hallescher
futbol
21:00Wydad Casablanca - Alger
futbol
21:00Cape Town City - Black Leopards
futbol
21:00SuperSport United - Chippa United
futbol
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Lorient - Nancy
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
futbol
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
futbol
22:00Orléans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Valenciennes - Mans
futbol
22:00Utrecht - Haag
futbol
22:00Zamalek - Mazembe
futbol
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
futbol
22:00Bastia-Borgo - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
futbol
22:00Le - Concarneau
futbol
22:00Cholet - Stade Lavallois
futbol
22:00Graafschap - Maastricht
futbol
22:00Dordrecht - Eindhoven
futbol
22:00Helmond Sport - Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
22:00Telstar - FC
futbol
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
futbol
22:30Standard Liège - Oostende
futbol
22:30Borussia Dortmund - Köln
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
futbol
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
futbol
22:45Nice - Stade Rennais
futbol
22:45Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
futbol
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
futbol
22:45Corduff - Kilbarrack United
futbol
23:00Cádiz - Racing de Santander
futbol
23:00Empoli - ChievoVerona
futbol
23:00Osasuna - Levante
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
23:00Northampton Town - Derby County
futbol
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
futbol
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Puebla - Querétaro
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Diagoras Rodos - Ierapetra
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Limassol - Apollon Limassol
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00APOEL - Salamis Famagusta
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Castellon - Nucía
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
tenis
01:20Alexander Vasilyuk - Dmitry LelyakovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
02:45Belinda Bencic - Jelena Ostapenko
tenis
02:45Donna Vekić - Alizé Cornet
tenis
02:45Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
03:30Johnson/Querrey - Lu/Hsieh
tenis
04:00Dalma Galfi - Boskovic
tenis
04:00Aljaz Bedene - Ernests Gulbis
tenis
04:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
tenis
04:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
tenis
04:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
tenis
04:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
tenis
04:05Bencheikh/De bernardi - Podoroska/Sanchez
tenis
04:30Gael Monfils - Karlovic
tenis
04:30Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
tenis
04:30Anastasia Pavlyuchenkova - Taylor Townsend
tenis
04:30Swiatek - Carla Suarez Navarro
tenis
04:30Sara Sorribes Tormo - Anett Kontaveit
tenis
04:30Arina Rodionova - Kiki Bertens
tenis
04:30Elise Mertens - Heather Watson
tenis
04:30Laura Siegemund - Karolina Pliskova
tenis
04:30Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
tenis
04:30Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
04:30Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
tenis
04:30Moore/Sharma - Barty/Goerges
tenis
04:30Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
05:00Yuichi Sugita - Andrey Rublev
tenis
05:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
06:00Peter Polansky - Hugo Grenier
tenis
06:00Roman Safiullin - Wishaya Trongcharoenchaikul
tenis
06:00Lammons/Huey - Gong/Zhang
tenis
06:00Tereza Mrdeza - Maria Mateas
tenis
06:00Alex Bolt - Dominic Thiem
tenis
06:00Egor Gerasimov - Alexander Zverev
tenis
06:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
tenis
06:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
06:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
tenis
06:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
tenis
06:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
06:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
tenis
06:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
06:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
tenis
06:30David Goffin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
06:30Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
tenis
06:30Taylor Harry Fritz - Kevin Anderson
tenis
06:30Priscilla - Angelique Kerber
tenis
06:30Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
tenis
07:00Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
tenis
07:30Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
tenis
07:30Denis Istomin - Federico Gaio
tenis
07:30Evgeny Karlovskiy - Daniel Altmaier
tenis
07:30Nedunchezhiyan/Sriram Balaji - Reyes-Varela/Escobar
tenis
07:30John Isner - Alejandro Tabilo
tenis
07:30Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
tenis
07:30Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
tenis
07:30Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
07:30Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
07:30Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
tenis
08:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
08:00Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
tenis
08:30Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
08:30Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
09:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
09:00Attila Balázs - Robin Haase
tenis
09:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
tenis
09:00Sasi Kumar Mukund - Dmitry Popko
tenis
10:00Antonio Cayetano March - Timofey Skatov
tenis
10:00Marlon Vankan - Justin Eleveld
tenis
10:00Riccardo Bonadio - Gonzalo Lama
tenis
10:00Honoka Kobayashi - Ayla Aksu
tenis
10:00Silvia Njiric - Ayaka Okuno
tenis
10:00Simona Ogescu - Anastasia Nefedova
tenis
10:00Sergey Bolotov - Sergey Fomin
tenis
10:00Anastasia Pribylova - Anastasia Zakharova
tenis
10:00Shalimar Talbi - Daria Kudashova
tenis
10:00Vivian Heisen - Valentini Grammatikopoulou
tenis
10:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
tenis
10:05Irina Khromacheva - Taisya Pachkaleva
tenis
10:30Jiri Vesely - Botic Van De Zandschulp
tenis
10:45Nick Kyrgios - Gilles Simon
tenis
11:00Asrawy - Fabrizio Ornago
tenis
11:00Benjamin Dhoe - Nathan Seateun
tenis
11:00Juan Pablo - Dennis Uspensky
tenis
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Dusan Rajic
tenis
11:00Barbora Matusova - Helene Scholsen
tenis
11:00Lina Qostal - Chantal Skamlova
tenis
11:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
tenis
11:05Anna Morgina - Gloria Ceschi
tenis
11:30Martin Tiffon - Yanki Erel
tenis
11:30Sandro Kopp - Luca Prevosto
tenis
11:30Anja Wildgruber - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:30Marina Yudanov - Gebriela Mihaylova
tenis
11:30Valeriya Olyanovskaya - Martina Colmegna
tenis
11:30Yexin - Ksenia Laskutova
tenis
11:30Zhibek Kulambayeva - Nina Potocnik
tenis
11:30Matvey Minin - Evgeny Tyurnev
tenis
11:30Vladimir Ivanov - Timur Kiuamov
tenis
11:30Alina Charaeva - Anastasia Gasanova
tenis
11:30Sofya Lansere - Ekaterina Kazionova
tenis
11:30Aziz Dougaz - Aidan Mchugh
tenis
11:30Enrico Dalla Valle - Zizou Bergs
tenis
11:30Nuno Borges - Artem Dubrivnyy
tenis
11:30Diana Chehoudi - Anna Kubareva
tenis
11:30Oona Orpana - Federica Rossi
tenis
12:00Pel/Haase - Golubev/Nedovesov
tenis
12:00Tristan Lamasine - Kyrian Jacquet
tenis
12:00Daniela Vismane - Anna Parkhomenko
tenis
12:00Elena Malygina - Bojana Klincov
tenis
12:00Lina Glushko - Katyarina Paulenka
tenis
12:30Gergely Madarasz - Mathieu Perchicot
tenis
12:30Marco Furlanetto - Stefano Baldoni
tenis
12:30Arisha Ladhani - Tamara Curovic
tenis
12:30Michaela Kadleckova - Julia Stamatova
tenis
12:30Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
tenis
12:30Suzan Lamens - Kelia Le Bihan
tenis
12:30Rafael Nadal - Federico Delbonis
tenis
12:35Anastasia Sukhotina - Andjela Jocovic
tenis
13:00Maksim Ratnyuk - Ivan Gakhov
tenis
13:00Sergei Pogosian - Savriyan Danilov
tenis
13:00Dejana Radanović - Berfu Cengiz
tenis
13:00Matteo Arnaldi - Marko Tepavac
tenis
13:00Skander Mansouri - Louis Tessa
tenis
13:00Chiraz Bechri - Tereza Mihalikova
tenis
13:00Manon Arcangioli - Qinwen Zheng
tenis
13:00Natalia Orlova - Gozal Ainitdinova
tenis
13:00Yuliya Hatouka - Liauw A Fong
tenis
13:00Denisa Hindova - Herdzelas
tenis
13:00Julia Terziyska - Marine Szostak
tenis
13:00Elina Svitolina - Lauren Davis
tenis
13:30Alvaro Lopez San Martin - Wojciech Marek
tenis
13:30Lucas Poullain - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
13:30Ekaterina Shalimova - Anastasia Kulikova
tenis
13:30Iveta Dapkute - Viktoria Morvayova
tenis
13:30Margarita Ignatjeva - Elza Tomase
tenis
13:30Nikola Breckova - Quirine Lemoine
tenis
14:00James Ward - Corentin Denolly
tenis
14:00Mats Moraing - Arthur Rinderknech
tenis
14:00Izquierdo/Perez Contri - Dev/Seateun
tenis
14:00Paz/Tenti - Capecchi/Ornago
tenis
14:00Vanta/Liu - Dhoe/Uspensky
tenis
14:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
14:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
tenis
14:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
tenis
14:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
tenis
14:00Maria Marfutina - Athina Pitta
tenis
14:00Sara Gambogi - Ioana Loredana Rosca
tenis
14:00Giulio Zeppieri - Johannes Haerteis
tenis
14:00Julian Ocleppo - Vitaliy Sachko
tenis
14:05Nastja Kolar - Anastasia Zolotareva
tenis
14:30Bonadio/Cagnina - Sinha/Eleveld
tenis
14:30Marat Deviatiarov - Sebastian Baez
tenis
14:30Adithya Karunaratne - Jesika Maleckova
tenis
14:30Angelica Moratelli - Anna Zaja
tenis
14:30Sinja Kraus - Joanna Garland
tenis
15:00Martin Tiffon/March - Nagy/Razborsek
tenis
15:00Blanchet - Arthur Bouquier
tenis
15:00Yannick Mertens - Anton Matusevich
tenis
15:00Bakhmutkina/Malygina - Orav/Saar
tenis
15:00Haverlag/Popescu - Parkhomenko/Petruzelova
tenis
15:00Cabral/Faria - Berrettini/Dalla Valle
tenis
15:30Serhiy Stakhovsky - Tobias Kamke
tenis
15:30Skamlova/Scholsen - Avvantaggiati/Ceschi
tenis
15:30Margot Yerolymos - Marta Custic
tenis
15:30Alexander Erler - Stefan Seifert
tenis
15:30Elmar Ejupovic - Edan Leshem
tenis
16:00Liauw A Fong/Chehoudi - Ainitdinova/Dmitrichenko
tenis
16:00Lukic/Teodosescu - Brancaccio/Rossi
tenis
16:00Mihalikova/Hatouka - Suvirdjonkova/Zheng
tenis
16:00Barbu/De Jong - Dougaz/Echargui
tenis
16:00Bergs/Colson - Borges/Cacao
tenis
16:30David Poljak - Hugo Pontico
tenis
16:30Laurent Rochette - Antoine Bellier
tenis
16:30Kubka/Falkowska - Spaka/Tomase
tenis
17:00Thomas Laurent - Robert Quentin
tenis
17:00Valentina Ryser - Nina Stadler
tenis
17:00Satral - Christopher Heyman
tenis
17:00Robin Stanek - Jonas Forejtek
tenis
17:00Amanda Carreras - Alexandra Yepifanova
tenis
17:00Elizabeth Halbauer - Amandine Hesse
tenis
17:00Gabriela - Francoise Abanda
tenis
17:00Marie Benoit - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
tenis
17:00Tessah Andrianjafitrimo - Yuxuan Zhang
tenis
17:00Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
17:00Simion/Talaba - Arakawa/Contreras Gomez
tenis
17:00Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
tenis
17:00Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
tenis
17:30Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
tenis
18:00Marek/Samuelsson - Bouquier/Droguet
tenis
18:00Mark Whitehouse - Manuel Pena Lopez
tenis
18:00Tomas Lipovsek Puches - Ajeet
tenis
18:00Comesana/Lipovsek Puches - Corwin/Walkin
tenis
18:30Kenny de Schepper - Mats Rosenkranz
tenis
18:30Cornut-Chauvinc/Reymond - Poullain/Tabur
tenis
18:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
tenis
18:30Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
tenis
18:35Myrtille Georges - Jamilah Snells
tenis
19:00Francesca Jones - Clothilde De Bernardi
tenis
19:05Hurricane Tyra Black - Leonie Kung
tenis
19:05Daniela Seguel - Ylena In-Albon
tenis
19:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
tenis
20:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
tenis
20:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
tenis
20:00Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
tenis
20:00Adrian Bodmer - Ruben Bemelmans
tenis
20:30Eleonora Molinaro - Verena Meliss
tenis
20:30Emina Bektas - Nadia Podoroska
tenis
20:35Sophia Whittle - Paula Ormaechea
tenis
21:30Sanjar Fayziev - Matteo Martineau
tenis
22:00Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
tenis
03:00Qiang Wang - Serena Williams
tenis
03:00Guccione/Reid - Dodig/Polasek
tenis
03:00Molteni/Nys - Klaasen/Marach
tenis
03:00Rojer/Tecau - Purcell/Saville
tenis
03:00Venus/Peers - Delbonis/Mayer
tenis
03:00Diego Sebastian Schwartzman - Dusan Lajovic
tenis
03:00Guido Pella - Fabio Fognini
tenis
03:00John Millman - Roger Federer
tenis
03:00Marin Cilic - Roberto Bautista-Agut
tenis
03:00Marton Fucsovics - Tommy Paul
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic
tenis
03:00Tennys Sandgren - Querrey
tenis
03:00Yoshihito Nishioka - Novak Djokovic
tenis
03:00Alison Riske - Julia Goerges
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Petra Kvitova
tenis
03:00Shuai Zhang - Sofia Kenin
tenis
03:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
tenis
03:00Madison Keys - Maria Sakkari
tenis
03:00Naomi Osaka - Cori Gauff
tenis
03:00Jabeur - Caroline Wozniacki
tenis
06:00Ratiwatana/Rungkat - Brkic/Pavic
Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.