Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
20 Ocak 2020 Pazartesi 05:06:28
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana PacersCanlı
basketbol
04:00UCLA Bruins - CaliforniaCanlı
basketbol
04:00Villa Mitre de Bahia Blanca - Tomas de RocamoraCanlı
basketbol
04:00Mineros de Zacatecas - Lenadores de DurangoCanlı
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)Canlı
futbol
03:45Boca Juniors - Clube Atlético ParanaenseCanlı
futbol
03:30Florida Capital - Florida InteriorCanlı
basketbol
03:30Atenas de Carmen de Patagones - Estudiantes OlavarriaCanlı
basketbol
03:30Union Formosa - Atenas CordobaCanlı
basketbol
03:00Gimnasia y Esgrima La Plata - ProgresoCanlı
basketbol
03:00Adev - Union CrespoCanlı
basketbol
03:00Racing Gualeguaychu - LucianoCanlı
futbol
02:45İzlanda - SalvadorCanlı
futbol
02:45Carlos - Municipal Pérez ZeledónCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
02:45Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
02:45Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
02:45Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
02:45Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
02:45Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
02:45Querrey - Borna Coric
tenis
02:45Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
tenis
02:45Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
basketbol
04:00Regatas Corrientes - Obras Sanitarias Buenos Aires
basketbol
04:15Toros de Chiriqui - Panteras de Parque Lefevre
tenis
04:15Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
04:15Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:45Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
04:45Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
05:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
05:00Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
05:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
05:00Lorenzo Giustino - Milos Raonic
tenis
05:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
06:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
06:00Kasidit Samrej - Kaichi Uchida
tenis
06:00Aslan Karatsev - Natthasith Kunsuwan
tenis
06:00Mirza Basic - Gonzalo Escobar
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
06:30Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
06:30Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
07:30Daniel Altmaier - Malek Jaziri
tenis
07:30Duck Hee - Sasi Kumar Mukund
tenis
07:30Illya Marchenko - Alex Molcan
tenis
08:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
08:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
08:00John Millman - Humbert
tenis
08:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:30Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Johanna Konta - Jabeur
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
09:00Borna Gojo - Aragone
tenis
09:00Santiago Giraldo - Goncalo Oliveira
tenis
09:00Evgeny Karlovskiy - Michael Mathayomchand
futbol
09:15Brigade Boys - Sankata Club
tenis
10:30Filip Peliwo - Filippo Baldi
tenis
10:30Hugo Grenier - Arthur De Greef
tenis
10:30Thanapet Chanta - Zdenek Kolar
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
tenis
11:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
futbol
11:30Minerva Punjab - Gokulam Kerala
tenis
11:30Andrey Budanov - Bulat Galiev
tenis
12:00Denis Yevseyev - Palaphoom Kovapitukted
tenis
12:00Roman Safiullin - Yan
tenis
12:00Corentin Denolly - Quentin Gueydan
tenis
12:00Teimuraz Gabashvili - Jules Okala
futbol
12:15Chyasal Youth - Nepal Army
tenis
12:30Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
13:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
futbol
13:00Istra 1961 - Zarkovo
futbol
13:00Novin Kerman - Shahrdari Hamedan
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
13:30Chooka Talesh - Shohada Babolsar
futbol
13:30Shahrdari Bandar Abbas - Shahrdari
futbol
13:30Naft Gachsaran - Besat Kermanshah
futbol
13:30Naft Omidiyeh - Melli Hafari
futbol
13:30Hamedan - Iranjavan
futbol
13:30Shahrdari Fuman - Kheybar Khorramabad
futbol
13:30Shahrdari Mahshahr - Shahr-e Babak
tenis
13:30Vaclav Safranek - Added
tenis
13:30Kopriva - Viktor Durasovic
futbol
14:30Bujumbura - Dynamic
futbol
15:00Wehen Wiesbaden - Ferencvárosi
futbol
15:00Hakoah Amidar Ramat Gan - Ashdod
tenis
15:00Andrea Arnaboldi - Arthur Rinderknech
tenis
15:00Kyrian Jacquet - Altuğ Çelikbilek
futbol
15:30Maccabi Bnei Raina - Hapoel Sandala Gilboa
futbol
15:30Al-Nasr Kahire - Coca Cola
futbol
15:30Gomhoreyet Shebeen - Petrojet
futbol
15:30Suez Montakhab - Tersana
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
16:00Kuala Lumpur - Hougang United
futbol
16:30Gorica - Slavoj Vysehrad
futbol
16:30Kazma Sporting Club - Kuwait
tenis
16:30Maxime Hamou - Nino Serdarusic
futbol
16:40East Riffa Club - Manama Club
futbol
17:00Lierres - Flambeau Centre
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
tenis
18:00Patrik Niklas-Salminen - Luca Vanni
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Al-Najma - Busaiteen Club
futbol
18:00Kabylie - Oran
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Jigawa Golden Stars - Rivers United
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:10Al-Faisaly Harmah - Al-Hilal
futbol
19:00Chlef - Alger
futbol
19:00Sports - Grande
futbol
19:00Wagadou - Etoile Nouakchott
tenis
19:00Mischa Zverev - Baptiste Crepatte
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
futbol
19:15Riffa - Hidd
futbol
19:30Demba Diop Mbour - Renaissance Dakar
tenis
19:30Warona Mdlulwa - Jamilah Snells
futbol
20:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon
futbol
20:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Kafr Qasim
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Safi - Wydad Casablanca
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:00Valletta - Sliema Wanderers
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
tenis
21:15Tomas Machac - Jerzy Janowicz
futbol
21:45Felgueiras - Canelas 2010
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:45Aveley - Felixtowe & Walton
futbol
22:45Winsford United - Hyde United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
tenis
22:45Benjamin Bonzi - James Ward
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Itupiranga
futbol
02:00Vitoria - Botafogo de Futebol e Regatas
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
06:00Viktor Galovic - Shuichi Sekiguchi
tenis
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Gian Marco Moroni
tenis
06:00Arneodo/Begemann - Lammons/Huey
tenis
06:00Doumbia/Reboul - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
06:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
tenis
06:00Gong/Zhang - Jaziri/Martinez
tenis
06:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
tenis
06:00Pel/Haase - Kovapitukted/Samrej
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
tenis
08:00Ratiwatana/Trongcharoenchaikul - Reyes-Varela/Escobar
tenis
12:00Alessandro Bega - Andrea Pellegrino
tenis
12:00Antoine Escoffier - Manuel Guinard
tenis
12:00Uladzimir Ignatik - Evan Furness
tenis
12:00Valentin Royer - Rayane Roumane
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Salisbury City - Beaconsfield
futbol
22:45Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
22:45Yate Town - Chesham United
futbol
22:45Alvechurch - Stourbridge
futbol
22:45Bromsgrove - Redditch United
futbol
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
futbol
22:45Peterborough Sports - Hitchin Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Hednesford Town
futbol
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Redcliffe - Ashton United
futbol
22:45Boston United - Brackley Town
futbol
22:45Guiseley - Darlington
futbol
22:45Leamington - Gateshead
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
23:00Sevilla - Levante
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
tenis
03:00Arevalo/O'Mara - Dellien/Londero
tenis
03:00Bryan/Bryan - Bopanna/Uchiyama
tenis
03:00Cabal/Clar - Paul/Fritz
tenis
03:00Delbonis/Mayer - Bedene/A. Behar
tenis
03:00Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
tenis
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
03:00Gille/Vliegen - Andujar/Lopez
tenis
03:00Gonzalez/Martin - Cacic/Lajovic
tenis
03:00Granollers/Ceballos - Daniell/Oswald
tenis
03:00Kontinen/Struff - Seppi/Sonego
tenis
03:00Koolhof/Mektic - Djere/Cecchinato
tenis
03:00Krawietz/Mies - Bublik/Kukushkin
tenis
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
tenis
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
tenis
03:00Marray/Skupski - Hurkacz/Pospisil
tenis
03:00Melzer/Roger-Vasselin - Arends/Berankis
tenis
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
tenis
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
tenis
03:00Sitak/Sharan - Carreno Busta/Sousa
tenis
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
03:00Venus/Peers - Nielsen/Puetz
tenis
03:00Johnson/Querrey - Albot/Molchanov
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Bengaluru - Odisha
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:15Manchester United - Burnley
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
08:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
tenis
08:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
tenis
08:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
08:00Brady/Dolehide - Melichar/Xu
tenis
08:00Collins/Rosolska - Kozlova/Linette
tenis
08:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
08:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
08:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
08:00Golubic/Davis - Aiava/Cabrera
tenis
08:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
08:00Inglis/Mcphee - Kichenok/Yang
tenis
08:00King/McHale - Voracova/Pera
tenis
08:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
tenis
08:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
tenis
08:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
tenis
08:00Kuzmova/Sasnovich - Bozovic/Marshall
tenis
08:00Moore/Sharma - Barty/Goerges
tenis
08:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
tenis
08:00Muhammad/Santamaria - Sanders/Hong
tenis
08:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
08:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
08:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
08:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
08:00Rodionova/Fourlis - Larsson/Peterson
tenis
08:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
tenis
08:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
08:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
tenis
08:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
tenis
08:00Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
tenis
08:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
tenis
08:00Chan/Chan - Kalashnikova/Kato
tenis
08:00Doi/Niculescu - Kalinskaya/Putintseva
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana PacersCanlı
basketbol
04:00UCLA Bruins - CaliforniaCanlı
basketbol
04:00Villa Mitre de Bahia Blanca - Tomas de RocamoraCanlı
basketbol
04:00Mineros de Zacatecas - Lenadores de DurangoCanlı
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)Canlı
basketbol
03:30Atenas de Carmen de Patagones - Estudiantes OlavarriaCanlı
basketbol
03:30Union Formosa - Atenas CordobaCanlı
basketbol
03:00Gimnasia y Esgrima La Plata - ProgresoCanlı
basketbol
03:00Adev - Union CrespoCanlı
basketbol
03:00Racing Gualeguaychu - LucianoCanlı
basketbol
04:00Regatas Corrientes - Obras Sanitarias Buenos Aires
basketbol
04:15Toros de Chiriqui - Panteras de Parque Lefevre
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
futbol
03:45Boca Juniors - Clube Atlético ParanaenseCanlı
futbol
03:30Florida Capital - Florida InteriorCanlı
futbol
02:45İzlanda - SalvadorCanlı
futbol
02:45Carlos - Municipal Pérez ZeledónCanlı
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
futbol
09:15Brigade Boys - Sankata Club
futbol
11:30Minerva Punjab - Gokulam Kerala
futbol
12:15Chyasal Youth - Nepal Army
futbol
13:00Istra 1961 - Zarkovo
futbol
13:00Novin Kerman - Shahrdari Hamedan
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
13:30Chooka Talesh - Shohada Babolsar
futbol
13:30Shahrdari Bandar Abbas - Shahrdari
futbol
13:30Naft Gachsaran - Besat Kermanshah
futbol
13:30Naft Omidiyeh - Melli Hafari
futbol
13:30Hamedan - Iranjavan
futbol
13:30Shahrdari Fuman - Kheybar Khorramabad
futbol
13:30Shahrdari Mahshahr - Shahr-e Babak
futbol
14:30Bujumbura - Dynamic
futbol
15:00Wehen Wiesbaden - Ferencvárosi
futbol
15:00Hakoah Amidar Ramat Gan - Ashdod
futbol
15:30Maccabi Bnei Raina - Hapoel Sandala Gilboa
futbol
15:30Al-Nasr Kahire - Coca Cola
futbol
15:30Gomhoreyet Shebeen - Petrojet
futbol
15:30Suez Montakhab - Tersana
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
16:00Kuala Lumpur - Hougang United
futbol
16:30Gorica - Slavoj Vysehrad
futbol
16:30Kazma Sporting Club - Kuwait
futbol
16:40East Riffa Club - Manama Club
futbol
17:00Lierres - Flambeau Centre
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
futbol
18:00Al-Najma - Busaiteen Club
futbol
18:00Kabylie - Oran
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Jigawa Golden Stars - Rivers United
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:10Al-Faisaly Harmah - Al-Hilal
futbol
19:00Chlef - Alger
futbol
19:00Sports - Grande
futbol
19:00Wagadou - Etoile Nouakchott
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
futbol
19:15Riffa - Hidd
futbol
19:30Demba Diop Mbour - Renaissance Dakar
futbol
20:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon
futbol
20:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Kafr Qasim
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Safi - Wydad Casablanca
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:00Valletta - Sliema Wanderers
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
futbol
21:45Felgueiras - Canelas 2010
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:45Aveley - Felixtowe & Walton
futbol
22:45Winsford United - Hyde United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Itupiranga
futbol
02:00Vitoria - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Salisbury City - Beaconsfield
futbol
22:45Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
22:45Yate Town - Chesham United
futbol
22:45Alvechurch - Stourbridge
futbol
22:45Bromsgrove - Redditch United
futbol
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
futbol
22:45Peterborough Sports - Hitchin Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Hednesford Town
futbol
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Redcliffe - Ashton United
futbol
22:45Boston United - Brackley Town
futbol
22:45Guiseley - Darlington
futbol
22:45Leamington - Gateshead
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
23:00Sevilla - Levante
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Bengaluru - Odisha
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:15Manchester United - Burnley
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
22:45Tranmere Rovers - Watford
futbol
22:45Breda - Eindhoven
futbol
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
futbol
23:00Wolverhampton - Liverpool
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
02:45Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
02:45Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
02:45Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
02:45Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
02:45Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
02:45Querrey - Borna Coric
tenis
02:45Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
tenis
02:45Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
tenis
04:15Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
04:15Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:45Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
04:45Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
05:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
05:00Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
05:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
05:00Lorenzo Giustino - Milos Raonic
tenis
05:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
06:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
06:00Kasidit Samrej - Kaichi Uchida
tenis
06:00Aslan Karatsev - Natthasith Kunsuwan
tenis
06:00Mirza Basic - Gonzalo Escobar
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
06:30Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
06:30Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
07:30Daniel Altmaier - Malek Jaziri
tenis
07:30Duck Hee - Sasi Kumar Mukund
tenis
07:30Illya Marchenko - Alex Molcan
tenis
08:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
08:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
08:00John Millman - Humbert
tenis
08:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:30Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Johanna Konta - Jabeur
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
09:00Borna Gojo - Aragone
tenis
09:00Santiago Giraldo - Goncalo Oliveira
tenis
09:00Evgeny Karlovskiy - Michael Mathayomchand
tenis
10:30Filip Peliwo - Filippo Baldi
tenis
10:30Hugo Grenier - Arthur De Greef
tenis
10:30Thanapet Chanta - Zdenek Kolar
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
tenis
11:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
tenis
11:30Andrey Budanov - Bulat Galiev
tenis
12:00Denis Yevseyev - Palaphoom Kovapitukted
tenis
12:00Roman Safiullin - Yan
tenis
12:00Corentin Denolly - Quentin Gueydan
tenis
12:00Teimuraz Gabashvili - Jules Okala
tenis
12:30Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
13:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
tenis
13:30Vaclav Safranek - Added
tenis
13:30Kopriva - Viktor Durasovic
tenis
15:00Andrea Arnaboldi - Arthur Rinderknech
tenis
15:00Kyrian Jacquet - Altuğ Çelikbilek
tenis
16:30Maxime Hamou - Nino Serdarusic
tenis
18:00Patrik Niklas-Salminen - Luca Vanni
tenis
19:00Mischa Zverev - Baptiste Crepatte
tenis
19:30Warona Mdlulwa - Jamilah Snells
tenis
21:15Tomas Machac - Jerzy Janowicz
tenis
22:45Benjamin Bonzi - James Ward
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
tenis
06:00Viktor Galovic - Shuichi Sekiguchi
tenis
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Gian Marco Moroni
tenis
06:00Arneodo/Begemann - Lammons/Huey
tenis
06:00Doumbia/Reboul - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
06:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
tenis
06:00Gong/Zhang - Jaziri/Martinez
tenis
06:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
tenis
06:00Pel/Haase - Kovapitukted/Samrej
tenis
08:00Ratiwatana/Trongcharoenchaikul - Reyes-Varela/Escobar
tenis
12:00Alessandro Bega - Andrea Pellegrino
tenis
12:00Antoine Escoffier - Manuel Guinard
tenis
12:00Uladzimir Ignatik - Evan Furness
tenis
12:00Valentin Royer - Rayane Roumane
tenis
03:00Arevalo/O'Mara - Dellien/Londero
tenis
03:00Bryan/Bryan - Bopanna/Uchiyama
tenis
03:00Cabal/Clar - Paul/Fritz
tenis
03:00Delbonis/Mayer - Bedene/A. Behar
tenis
03:00Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
tenis
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
tenis
03:00Gille/Vliegen - Andujar/Lopez
tenis
03:00Gonzalez/Martin - Cacic/Lajovic
tenis
03:00Granollers/Ceballos - Daniell/Oswald
tenis
03:00Kontinen/Struff - Seppi/Sonego
tenis
03:00Koolhof/Mektic - Djere/Cecchinato
tenis
03:00Krawietz/Mies - Bublik/Kukushkin
tenis
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
tenis
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
tenis
03:00Marray/Skupski - Hurkacz/Pospisil
tenis
03:00Melzer/Roger-Vasselin - Arends/Berankis
tenis
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
tenis
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
tenis
03:00Sitak/Sharan - Carreno Busta/Sousa
tenis
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
tenis
03:00Venus/Peers - Nielsen/Puetz
tenis
03:00Johnson/Querrey - Albot/Molchanov
tenis
08:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
tenis
08:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
tenis
08:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
tenis
08:00Brady/Dolehide - Melichar/Xu
tenis
08:00Collins/Rosolska - Kozlova/Linette
tenis
08:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
tenis
08:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
tenis
08:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
tenis
08:00Golubic/Davis - Aiava/Cabrera
tenis
08:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
tenis
08:00Inglis/Mcphee - Kichenok/Yang
tenis
08:00King/McHale - Voracova/Pera
tenis
08:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
tenis
08:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
tenis
08:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
tenis
08:00Kuzmova/Sasnovich - Bozovic/Marshall
tenis
08:00Moore/Sharma - Barty/Goerges
tenis
08:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
tenis
08:00Muhammad/Santamaria - Sanders/Hong
tenis
08:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
tenis
08:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
tenis
08:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
tenis
08:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
tenis
08:00Rodionova/Fourlis - Larsson/Peterson
tenis
08:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
tenis
08:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
tenis
08:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
tenis
08:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
tenis
08:00Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
tenis
08:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
tenis
08:00Chan/Chan - Kalashnikova/Kato
tenis
08:00Doi/Niculescu - Kalinskaya/Putintseva
İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.