Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
25 Ocak 2020 Cumartesi 00:43:00
futbol
00:30Everton de Viña del - Universidad de ConcepciónCanlı
basketbol
00:30Queluz - QueluzCanlı
futbol
00:15Devils - GalacticosCanlı
basketbol
00:15Ferragudo - FarenseCanlı
basketbol
00:05Meteor - SupernovaCanlı
tenis
23:06Lion Laru - Mark BogdanovCanlı
futbol
23:00Ammanford - Caernarfon TownCanlı
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee BucksCanlı
basketbol
23:00A.M.I.C.S. Castelló - Club Ourense BaloncestoCanlı
basketbol
23:00Caceres Patrimonio de la Humanidad - Marin PeixeGalegoCanlı
basketbol
23:00Palencia Baloncesto - Mallorca-PalmaCanlı
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)Canlı
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)Canlı
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
22:45Osasuna - LevanteCanlı
futbol
22:45Northampton Town - Derby CountyCanlı
futbol
22:45Queens Park Rangers - Sheffield WednesdayCanlı
futbol
22:45Cádiz - Racing de SantanderCanlı
futbol
22:45Sportivo Dock - Club El PorvenirCanlı
basketbol
22:45MyWigo Valladolid - Real CanoeCanlı
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
22:30Sunderland - Doncaster RoversCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
22:30Nice - Stade Rennais
futbol
22:30Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Empoli - ChievoVerona
futbol
22:45Mayfield United - Kinsale
futbol
22:45Newry City АFC - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Flint Town United - Colwyn
futbol
22:45Pen-y-Bont - Cardiff Metropolitan University
futbol
22:45Zlatan Ibrahimović - Rafael Leao
tenis
22:45Comesana/Lipovsek Puches - Arconada/Smith
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
basketbol
23:00Real Madrid Baloncesto - Anadolu Efes
basketbol
23:00Likovrisis - Melas Eleutheriou
basketbol
23:00Leon Moschatou - Kiriarchoi Pal Kokkinias
basketbol
23:00Profitis Ilias - Apollon Pirea - Ao Moschatou
tenis
23:00Kozaki/Noel - Vedder/Visscher
futbol
23:15Aldosivi - Club Atlético Lanús
basketbol
23:15Neoi Vironos - Trifiliakos Polidrosou
basketbol
23:15Keflavík Basketball Club - Stjarnan
basketbol
23:15Barajevo - Sport
tenis
23:15Leonard/Halemai - Bektaş/Moore
tenis
23:15Guiomar Maristany Zuleta De Reales - Elizabeth Halbauer
basketbol
23:30Castelbisbal - Artes
tenis
23:30Walkow/Janowicz - Guinard/Rinderknech
tenis
23:30Gleason/Cako - Alves/In-Albon
futbol
23:45Club General Díaz - Club Nacional Asuncion
futbol
23:45Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
futbol
23:45Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
futbol
23:45Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
basketbol
00:00Quimsa - Instituto de Cordoba
tenis
00:00Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
tenis
00:00Harmony - Audrey Albie
futbol
01:00Honved Grenada - Spartans
futbol
01:00W Connection - Juan Jabloteh
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - 12 de Octubre FutbolClub
tenis
03:00Bublik/Kukushkin - Nam/Song
tenis
03:00Koolhof/Mektic - Duckworth/Polmans
tenis
03:00Angelique Kerber - Camila Giorgi
tenis
03:00Carter/Stefani - Zhu/Han
tenis
03:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Brady/Dolehide
tenis
03:00Stojanovic/Jurak - Inglis/Mcphee
futbol
03:00O'Higgins - Unión La Calera
futbol
03:00Southern United - Canterbury United
tenis
03:05Karolina Pliskova - Anastasia Pavlyuchenkova
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Gimnasia y Tiro - Centro Juventud Antoniana
futbol
04:00Waterhouse - Dunbeholden
futbol
04:00Tampico Madero - Cimarrones de Sonora
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
04:15Davids - Happy Hill
tenis
04:30Belinda Bencic - Anett Kontaveit
tenis
04:30Donna Vekić - Swiatek
tenis
04:30Simona Halep - Yulia Putintseva
tenis
04:30Barty/Goerges - Babos/Mladenovic
tenis
04:30Doi/Niculescu - Ninomiya/Hibino
tenis
04:30Krejcikova/Siniakova - Townsend/Flipkens
futbol
04:30Atletico San Francisco - La
tenis
05:00Gael Monfils - Ernests Gulbis
tenis
05:00Gonzalez/Skupski - Kubot/Melo
tenis
05:00Arruabarrena/Jabeur - Voracova/Pera
tenis
05:00Hsieh/Strycova - Golubic/Davis
futbol
05:00Atletico Saltillo - Estudiantes Tecos
futbol
05:00Deportivo Cafessa - Chapulineros de Oaxaca
futbol
05:00Waitakere United - Tasman United
futbol
05:30Payyade - Millat
tenis
06:00David Goffin - Andrey Rublev
tenis
06:00Dominic Thiem - Taylor Harry Fritz
tenis
06:00Rafael Nadal - Pablo Carreno Busta
tenis
06:00Marray/Skupski - Johnson/Querrey
futbol
06:00Puebla - Querétaro
tenis
06:00Dodig/Chan - Rodionova/Harris
tenis
06:00Melichar/Soares - Mies/Rosolska
futbol
06:00Venados - Zacatepec
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
tenis
06:30Bolelli/Paire - Gille/Vliegen
tenis
06:30Kontinen/Struff - Gonzalez/Martin
tenis
06:30Peschke/Schuurs - Gauff/Mcnally
tenis
06:30Ratiwatana/Rungkat - Reyes-Varela/Escobar
tenis
07:00Elise Mertens - Catherine Cartan Bellis
tenis
07:00Golubev/Nedovesov - Gong/Zhang
tenis
07:30Cuevas/Pella - Granollers/Ceballos
tenis
07:30Kudermetova/Riske - Kontaveit/Minella
tenis
08:00Ram/Salisbury - Sandgren/Withrow
futbol
08:00Eastern Lions - Moreland City
tenis
08:00Bopanna/Kichenok - Maheu/Zhang
tenis
08:00Federico Gaio - Dmitry Popko
tenis
08:30Kravchuk/Pegula - Kenin/Mattek-Sands
tenis
08:30Kubot/Swiatek - Perez/Saville
futbol
09:00Macarthur Rams FutbolClub - Sydney Olympic
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
09:15Road - Nepal Army
tenis
09:30Stanislas Wawrinka - John Isner
tenis
09:30Klepac/Roger-Vasselin - Melzer/Flipkens
tenis
09:30Venus/Chan - Demoliner/Duan
tenis
09:30Hugo Grenier - Robin Haase
tenis
10:00Muhammad/Santamaria - Dabrowski/Ostapenko
tenis
10:00Cabal/Willams - Vliegen/Zheng
tenis
10:30Dragos Nicolae Madaras - Timofey Skatov
tenis
10:30Silvia Njiric - Anja Wildgruber
tenis
10:30Valeriya Olyanovskaya - Zhibek Kulambayeva
tenis
10:50Nick Kyrgios - Karen Khachanov
tenis
11:00Alexander Zverev - Fernando Verdasco
tenis
11:00Elina Svitolina - Garbine Muguruza
futbol
11:00Northern Spirit - Marconi Stallions
futbol
11:00Peninsula Power FutbolClub - Gold Coast Knights
futbol
11:00Shahr Khodro - Riffa
tenis
11:00Anastasia Zakharova - Alina Charaeva
futbol
11:30Poprad - Pohronie
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
futbol
11:30Trau - Aizawl
tenis
11:30Nikolas Sanchez Izquierdo - Juan Pablo
tenis
11:30Chantal Skamlova - Gloria Ceschi
futbol
11:45Universitatea Cluj - Avantul Reghin
futbol
12:00Batrana Doamna - Progresul Pecica
futbol
12:00Bayswater City - Cockburn City
futbol
12:00Hrvatski Dragovoljac - Kustosja
futbol
12:00Perth FutbolClub - Joondalup
futbol
12:00Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice
futbol
12:00Sagaing United - Shan United
futbol
12:00Sothern Myanmar - Magwe
futbol
12:15Friends Club - Sankata Club
futbol
12:20Tartu JK Welco Elekter - Vändra Vaprus
futbol
12:30Fastav Zlín - Lisen
futbol
12:30Garbarnia Kraków - Record Bielsko-Biala
futbol
12:30Hapoel Sandala Gilboa - Maccabi Ahi Iksal
futbol
12:30Ihud Bnei Baqa - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
12:30Chin United - Hantharwady United
tenis
12:30Konstantin Kravchuk - Sergey Fomin
tenis
12:30Dejana Radanović - Valentini Grammatikopoulou
tenis
12:30Yuliya Hatouka - Jesika Maleckova
tenis
12:30Gozal Ainitdinova - Oona Orpana
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (TRT Spor HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Yomraspor - Sultanbeyli Belediyespor
futbol
13:00Zbrojovka Brno - Banik Ostrava
futbol
13:00Vihiga Bullets - Muranga Seal
futbol
13:00Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
13:00Slovácko - Uničov
futbol
13:00Sparta Prague - Ústí nad Labem
futbol
13:00BATE Borisov - Vitebsk
futbol
13:00Broń Radom - Wisla Pulawy
futbol
13:00Cluj - Club Sport Emelec
futbol
13:00Čukarički - Raków Częstochowa
futbol
13:00Senica - Komarno
futbol
13:00Győri - ŠTK 1914 Šamorín
futbol
13:00Skra Czestochowa - Kluczbork
futbol
13:00Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź
tenis
13:00Mathieu Perchicot - Fabrizio Ornago
tenis
13:00Nuno Borges - Sebastian Baez
tenis
13:00Petros Chrysochos - Zizou Bergs
tenis
13:00Kiki Bertens - Zarina Diyas
futbol
13:30Sancaktepe Belediyespor - İnegölspor
futbol
13:301877 Alemdağ Spor - Tepecik Belediye Spor
futbol
13:30Bayrampaşa - Muğlaspor
futbol
13:30Manisaspor - Serik Belediyespor
futbol
13:30Şile Yıldızspor - Group Buca
futbol
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Batman Petrolspor
futbol
13:30Acre - Ahva Kafr Manda
futbol
13:45Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Breiðablik
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
tenis
14:00Sinha/Eleveld - Borza/Madaras
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:00Wazito - Posta Rangers
futbol
14:00CSKA Moskova - LASK Linz
futbol
14:00Copenhagen - Halmstads
futbol
14:00Chrudim - Slovan Velvary
futbol
14:00Odra Opole - Polkowice
futbol
14:00Ruch Radzionków - Spójnia Landek
futbol
14:00Vitoria de Sernache - Oleiros
futbol
14:00Nkwazi - Kabwe Warriors
futbol
14:00Filistin - Burundi
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
tenis
14:00Dzalamidze/Sizikova - Zaharova/Yashina
tenis
14:00Karimov/Fomin - Igoshin/Tyurnev
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Vital'O - Bujumbura
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
14:30Machine Sazi - Sepahan Isfahan
futbol
14:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
futbol
14:30Dubrava - Sesvete
tenis
14:30Paz/Tenti - Vanshelboim/Shevchenko
tenis
14:30Herdzelas - Julia Terziyska
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Elbasani - Oriku
futbol
15:00Lushnja - Devolli
futbol
15:00Sebeta City - Awassa City
futbol
15:00Shire Endaselassie - Jimma Kenema
futbol
15:00Ekenäs - Gnistan
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:00Gohar - Saipa
futbol
15:00Paykan - Nassaji Mazandaran
futbol
15:00Tamaraceite - Mensajero
futbol
15:00Kópavogur - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
15:00Chemelil Sugar - Sofapaka
futbol
15:00Mahia - Bandari
futbol
15:00Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz
futbol
15:00Kisumu All Stars - Leopards
futbol
15:00Nzoia Sugar - Kericho
futbol
15:00Migori - Coast Stima
futbol
15:00Shabana - Modern Coast Rangers
futbol
15:00Lichtenberg 47 - International Leipzig
futbol
15:00Häcken - Norrby
futbol
15:00Brøndby - Hvidovre
futbol
15:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
futbol
15:00Interforce - Kirehe
futbol
15:00Miroplast - Alpha
futbol
15:00Rutsiro - Pepiniere
futbol
15:00Rwamagana City - Vision
futbol
15:00UR - Gasabo United
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:15Ahan Isfahan - Pars Jonoubi
futbol
15:20Hajer Club - Al-Entesar
futbol
15:30Mladá Boleslav - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:30Hapoel Bnei Furadiss - Ihud Bnei Kfar Kara
futbol
15:30Tzeirey Kafr Kana - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:30Zakakiou - Ermis Aradippou
futbol
15:30Omonia Aradippou - Omonia Psevda
futbol
15:30Karmiotissa Polemidion - Digenis Ypsonas
futbol
15:30Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
15:40Al-Washm - Al-Rawdhah
futbol
15:45Al-Arabi Al Saudi - Drae
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
15:55Mukhammad Shekhov - Safa Club Dammam
futbol
15:55Abha - Al-Faisaly Harmah
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Rodinghausen - Bergisch Gladbach 09
futbol
16:00Haltern - Alemannia Aachen
futbol
16:00Homberg - Sportfreunde Lotte
futbol
16:00Atlético Petróleos Luanda - Mamelodi Sundowns
futbol
16:00Platinum - Al-Hilal Club
futbol
16:00KPV - Oulu
futbol
16:00Mikkelin Palloilijat - MYPA
futbol
16:00Amsterdamsche - Spakenburg
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
futbol
16:00Balzan - Santa Lucía
futbol
16:00Thyella Rafinas - Ypato
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Forest Rangers
futbol
16:00Kansanshi Dynamos - Napsa Stars
futbol
16:00Woon-jae - Lumwana Radiants
futbol
16:05Arabi Umm Al Quwain - Masafi Club
futbol
16:10Hamriah - Bataeh
futbol
16:10Al-Thaid Sharjah - Taawon
futbol
16:10Bahla Club - Sohar
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:15Jaro - Kajaani
futbol
16:15Kenya Commercial Bank - Western Stima
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Nurmijärven Jalkapalloseura - Klubi-04
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:30Chennai City - East Bengal
futbol
16:30Salal - Al-Khor Sports Club
futbol
16:30Bromharitaojkarna - Sollentuna
futbol
16:30Yarmouk Kuwait - Kazma Sporting Club
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:45Busaiteen Club - Manama Club
futbol
16:45Township Rollers - Botsvana Defence Force
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Amal Bou Saâda - Arzew
futbol
17:00Oran - El Eulma
futbol
17:00Saïda - Racing Club Rélizane
futbol
17:00Skikda - Arba
futbol
17:00Annaba - Tadjenant
futbol
17:00Harrach - Olympique de Médéa
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00ASWH - Noordwijk
futbol
17:00Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
futbol
17:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
17:00Bluebell United - Crumlin United
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:00Civil Service Strollers - Kelty Hearts
futbol
17:00Citta di Fasano - Sorrento Calcio
futbol
17:00Lech Poznań - Shakhtar Donetsk
futbol
17:00Fremad Amager - Køge
futbol
17:00Rijeka - Olimpija Ljubljana
futbol
17:00Maribor - Beltinci
futbol
17:00Sarpsborg 08 - Norrköping
futbol
17:00Bremerhaven - Rot-Weiss Cuxhaven
futbol
17:00Santarém - Beira-Mar
futbol
17:00Virtus - Murata
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30Cefn Druids - Pontardawe Town
futbol
17:30Connah's Quay - Afan Lido
futbol
17:30Swansea University - Prestatyn Town
futbol
17:30New Saints - Aberystwyth Town
futbol
17:30Koninklijke - Treffers
futbol
17:30Scheveningen - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
17:30Katwijk - Tielse Eendracht Combinatie
futbol
17:30Austria Klagenfurt - ASKÖ Gmünd
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Blyth Spartans - King's Lynn Town
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Fraserburgh - Nairn County
futbol
18:00Edinburgh University - Cumbernauld Colts
futbol
18:00Edusport Academy - Glasgow
futbol
18:00Gala Fairydean Rovers - Gretna
futbol
18:00Ariznabarra - Santurtzi
futbol
18:00Roda - Intercity Alicante
futbol
18:00Novelda - Sylla
futbol
18:00Larnaca - Limassol
futbol
18:00Once de Abril - Puntarenas
futbol
18:00Sundsvall - Östersunds
futbol
18:00Krylia Sovetov - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Stomil Olsztyn
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Fafe
futbol
18:00Merelinense - Uniao Madeira
futbol
18:00Deportes Antofagasta - Coquimbo Unido
futbol
18:00Kamerun - Çad
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Buffles du Borgou - Panthers
futbol
18:00Tlemcen - Béjaïa
futbol
18:00Berekum Chelsea - Aduana Stars
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - Dreams
futbol
18:00Eleven Wonders - Karela
futbol
18:00Great Olimpiyat Oyunları - International Allies
futbol
18:00King Faisal Babes - Elmina Sharks
futbol
18:00Medeama - Ashanti Gold
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:10Shabab Riyadh - Al-Hilal
futbol
18:15Samano - Union Club Cartes
futbol
18:30Tanda - Issia Wazi
futbol
18:30Bouake - Abobo
futbol
18:30Sporting Club de Gagnoa - Bassam
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Ferriolense - Santa Catalina Atletico
futbol
18:30Juan - Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
18:30Mamahira - Bakaridjan
futbol
18:30Al-Suwaiq - Rustaq
futbol
18:30Mirbat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
18:40Sadd - Al-Shahaniya Sports Club
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Vllaznia - Laçi
futbol
19:00Al-Muharraq - Qalali Club
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Vita Club - Kabylie
futbol
19:00ZESCO United - Primeiro de Agosto
futbol
19:00Béjaïa - Khroub
futbol
19:00Vaasan Palloseura - Akatemia
futbol
19:00Andrézieux - Chamalieres
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Aarau
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Real Bamako - Nianan
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Tallinding United - Real de Banjul
futbol
19:30Banjul - Marimoo
futbol
19:30Constancia - Platges de Calvia
futbol
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Marino
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Kriens - Winterthur
futbol
19:30Keur Madior - Demba Diop Mbour
futbol
19:30Dakar Sacre-Coeur - Diaraf
futbol
19:30Teungueth - ASEC Ndiambour
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Challans - Change
futbol
20:00Saint-Priest - Yzeure
futbol
20:00Vitré - Stade Briochin
futbol
20:00Croix - Épinal
futbol
20:00Mulhouse - Sainte Genevieve Sports
futbol
20:00Jeanne d'Arc de Drancy - Sedan Ardennes
futbol
20:00Poissy - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00Ruan - Vannes
futbol
20:00Trélissac - Colomiers Football
futbol
20:00Vendée Les Herbiers - Pryve St. Hilaire
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Montijo - Plasencia
futbol
20:00Santfeliuenc - Peralada
futbol
20:00Doxa Katokopias - APOEL
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:10Ittihad - Adalah
futbol
20:15College Europa - Joseph's
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30PEPO Lappeenranta - JaPS
futbol
20:30Yagüe - Pradejon
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Vitoria - Mateus
futbol
21:00America FutbolClub - Americano
futbol
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Agua Santa - Novorizontino
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - Atlético Monte Azul
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - Clube Atlético Votuporanguense
futbol
21:00Primavera - Capivariano
futbol
21:00São Bernardo - Esporte Clube Noroeste
futbol
21:00Gremio Esportivo Osasco - Barretos Esporte Clube
futbol
21:00Youssoufia Berrechid - Raja Beni Mellal
futbol
21:00d'Abengourou - Africa Sports National
futbol
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Sestao River Club
futbol
21:00Hapoel - Beitar Ironi Kiryat
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:00Club Olympique de Bamako - Sabana de Mopti
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:30Brasiliense Futebol Clube - Sobradinho
futbol
21:30Real Nucleo Bandeirante - Bosque Formosa
futbol
21:30Sociedade Boca Junior - Associação Olímpica de Itabaiana
futbol
21:30Ksar - ASAC Concorde
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Always Ready - Club Aurora
futbol
22:00Jacobina Esporte Clube - Juazeirense
futbol
22:00do Gama - Atletico Taguatinga
futbol
22:00Associação Desportiva Cabofriense - Madureira Esporte Clube
futbol
22:00Pacajus - Horizonte
futbol
22:00Uniclinic - Caucaia
futbol
22:00Villa Nova - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
22:00Vila Nova - Jaragua
futbol
22:00Bull Brasil - São Bernardo Futebol Clube
futbol
22:00Paulista Futebol Clube - Nacional Sao Paulo
futbol
22:00Preto - Comercial de Ribeirão Preto
futbol
22:00Vitoria Salvador - Fortaleza
futbol
22:00Santa Cruz Futebol Clube - Bajai
futbol
22:00Espérance de Tunis - Raja Casablanca
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Curridabat - Municipal Garabito
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:15Central - Horquetta Rangers
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:30São Raimundo - Penarol
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
22:45Braga - Porto
futbol
22:45Pistoiese - Carrarese Calcio
futbol
22:45Carpi 1909 - Calcio Padova
futbol
22:45Rende - Vibonese Calcio
futbol
22:45Kormakur Hvot - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00San Miguel - Colegiales
futbol
23:00UAI Urquiza - Sacachispas
futbol
23:00Club Atlético Acassuso - CSyD Flandria
futbol
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Los Andes
futbol
23:00Club Comunicaciones - Justo José de Urquiza
futbol
23:00Club Atlético Central Córdoba - Sportivo Italiano
futbol
23:00Club Luján - Club Atlético Ituzaingó
futbol
23:00Deportivo Laferrere - Canuelas
futbol
23:00Deportivo Merlo - Deportivo Español
futbol
23:00Martín de Burzaco - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
23:00Jacyoba - Agremiação Sportiva Arapiraquense
futbol
23:00Concordia - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
23:00Águia de Marabá - Castanhal
futbol
23:00Clube Atlético Paranaense - Londrina Esporte Clube
futbol
23:00Oeste Futebol Clube - Ituano Futebol Clube
futbol
23:00Artemisa - Tunas
futbol
23:00Ciego de Avila - Villa Clara
futbol
23:00Matanzas - Santiago de Küba
futbol
23:00Pinar del - HABANA
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Deportivo Táchira
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:05Argentino de Quilmes - San Telmo
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:00Flamengo - Volta Redonda
futbol
00:00Mixto Esporte Clube - Cuiabá Esporte Clube
futbol
00:00America Natal - Botafogo da Paraíba
futbol
00:00Maceio - Sport Club do Recife
futbol
00:00Municipal - Comunicaciones
futbol
00:00Motagua - Marathón
futbol
00:00Sporting San Jose - Club Sport Uruguay de Coronado
futbol
00:00Ciervos - Deportivo Dongu
futbol
00:00Guairena - River Plate Asuncion
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
futbol
00:15Municipal De Vinto - Royal Pari
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
01:00Associação Atlética Coruripe - CSE
futbol
01:00Manaus - Fast Clube
futbol
01:00Boavista Sport Club - Vasco da Gama
futbol
01:00Associação Atlética Caldense - Uberlandia
futbol
01:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Audax São Paulo Esporte Clube
futbol
01:00Murcielagos - Alacranes de Durango
futbol
01:00Road Jets - Trafalgar Southstars
futbol
01:30Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
01:30Marília Atlético Clube - Clube Atlético Linense
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
02:00Salgueiro - Central Sport Club
futbol
02:00Olimpia - Velo Clube
futbol
02:00Picos - de Julho
futbol
02:00Confianca - Futebol Clube
futbol
02:00Liga Deportiva Universitaria de Quito - Centro Atlético Fénix
futbol
02:00Club Celaya - Atlante
futbol
02:00Sporting Canamy - Cruz Azul Hidalgo
futbol
02:00Juventus FC Managua - Managua
futbol
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
02:15Club Libertad - Club Olimpia
futbol
02:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas
futbol
02:30Jose Oruro - Club Bolívar
futbol
02:30Audax Italiano - Cobresal
tenis
03:00Kuzmova/Sasnovich - Diaz/Rybakina
tenis
03:00Purcell/Saville - Molteni/Nys
tenis
03:00Venus/Peers - Arevalo/O'Mara
tenis
03:00Bryan/Bryan - Cabal/Munar
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
tenis
03:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
tenis
03:00Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
tenis
03:00Moore/Ebden - Martin/Jurak
tenis
03:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Fabio Fognini - Tennys Sandgren
tenis
03:00Milos Raonic - Marin Cilic
tenis
03:00Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Roger Federer - Marton Fucsovics
tenis
03:00Ashleigh Barty - Alison Riske
tenis
03:00Petra Kvitova - Maria Sakkari
tenis
03:00Qiang Wang - Jabeur
tenis
03:00Sofia Kenin - Cori Gauff
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
futbol
04:00Real C.D. España - Vida
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Wellington - Auckland City
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
futbol
12:00Zwegabin United - Ayeyawady United
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Administration Police - Ushuru
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:00Esport Club Granollers - Banyoles
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00Erzurumspor - Balıkesirspor
futbol
14:00Hatayspor - Menemen Belediyespor
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:45Persepolis - Tractor Tabriz
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:00San Fernando - Vera
futbol
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Jomo Cosmos - Stars
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Royal Eagles - Ajax Cape Town
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
16:30A. C. Krema 1908 - Sammaurese
futbol
16:30A.C. - Casale Calcio
futbol
16:30Delta Porto Tolle - Cartigliano
futbol
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Sassari Torres 1903
futbol
16:30Mezzolara - Calvina Sport
futbol
16:30Pineto Calcio - Vastogirardi
futbol
16:30SanGiovanniValdarno - Grassina
futbol
16:30Nocerina - Nardo
futbol
16:30Tommaso - Giugliano
futbol
16:30Scandicci - Donato Tavarnelle
futbol
16:30Arconatese - U.S.
futbol
16:30Roccella - Nola
futbol
16:30Brusaporto - 1913 Seregno Calcio
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
futbol
16:30Cannara - Gavorrano
futbol
16:30Lanusei Calcio - Latina Calcio
futbol
16:30Marina Di Ragusa - Città di Palermo
futbol
16:30Sasso Marconi - Forlì
futbol
16:30Seravezza Calcio - Calcio Chieri 1955
futbol
16:30Sporting Trestina - Foligno
futbol
16:30Atletico Porto Santelpidio - Sangiustese
futbol
16:30Avezzano Calcio - San Nicolò Calcio Teramo
futbol
16:30Borgosesia Calcio - Real Forte Querceta
futbol
16:30Budoni Calcio - Nuova Florida
futbol
16:30Calcio Montebelluna 1919 - Caldiero Terme
futbol
16:30Casarano Calcio - Fidelis Andria
futbol
16:30Cassino - Muravera
futbol
16:30Castrovillari - Messina
futbol
16:30Cavenago Fanfulla - Polisportiva Lentigione Calcio
futbol
16:30Citta di Anagni - Turris Neapolis 1944
futbol
16:30Cittanovese - Corigliano Calabro
futbol
16:30Aprilia - Trastevere Calcio
futbol
16:30Folgore Caratese - Caravaggio
futbol
16:30Gladiator - Gelbison Cilento
futbol
16:30Ambrosiana - Luparense
futbol
16:30Lavagnese - Ligorna
futbol
16:30Licata - Palmese 1912
futbol
16:30Lucchese - Ghivizzano
futbol
16:30Mantova - Vigor Carpaneto
futbol
16:30Marsala - Savoia 1908
futbol
16:30Monterosi - Flaminia Civita Castellana
futbol
16:30Nibionnoggiono - Bustese
futbol
16:30Olympia Agnonese - Chieti Calcio
futbol
16:30Calcio Tor Sapienza - Portici 1906
futbol
16:30Correggese Calcio 1948 - Alfonsine
futbol
16:30Luigi Calcio - Campodarsego
futbol
16:30Caronnese - Prato
futbol
16:30Albalonga Calcio - Aglianese
futbol
16:30Taranto - Grumentum Valdagri
futbol
16:30Troina - Acireale
futbol
16:30Agropoli 1921 - Bitonto
futbol
16:30Union Feltre - APDC Chions
futbol
16:30Ladispoli - Artena
futbol
16:30Fezzanese - Savona
futbol
16:30Vado - Unione San-Remo
futbol
16:30Vigasio - Clodiense
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Vaduz - 1900
futbol
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
futbol
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
futbol
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
futbol
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
futbol
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
futbol
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00Triestina Calcio - Cesena
futbol
17:00Pesaro - Ravenna
futbol
17:00Monopoli - Ternana Calcio
futbol
17:00Reggina Calcio - Bari
futbol
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Audace Cerignola - Brindisi
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Latte Dolce - Arzachena
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Verbania - Fossano Calcio
futbol
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Santiago Wanderers - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Tranmere Rovers - Manchester United
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
19:30Giana Erminio - Gozzano
futbol
19:30Calcio Como - Renate
futbol
19:30Pianese - AlbinoLeffe
futbol
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
futbol
19:30Modena - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30Virtusvecomp Verona - FeralpiSalò
futbol
19:30Avellino 1912 - Picerno
futbol
19:30Potenza - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Rieti - Casertana
futbol
19:30Cavese - Teramo
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Musan Salama - KooTeePee
futbol
20:00Castellon - Nucía
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Portmore United - Vere United
futbol
23:00FC - Molynes United
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - King Fung
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:15Porto - Vicente
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
00:30Queluz - QueluzCanlı
basketbol
00:15Ferragudo - FarenseCanlı
basketbol
00:05Meteor - SupernovaCanlı
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee BucksCanlı
basketbol
23:00A.M.I.C.S. Castelló - Club Ourense BaloncestoCanlı
basketbol
23:00Caceres Patrimonio de la Humanidad - Marin PeixeGalegoCanlı
basketbol
23:00Palencia Baloncesto - Mallorca-PalmaCanlı
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)Canlı
basketbol
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)Canlı
basketbol
22:45MyWigo Valladolid - Real CanoeCanlı
basketbol
23:00Real Madrid Baloncesto - Anadolu Efes
basketbol
23:00Likovrisis - Melas Eleutheriou
basketbol
23:00Leon Moschatou - Kiriarchoi Pal Kokkinias
basketbol
23:00Profitis Ilias - Apollon Pirea - Ao Moschatou
basketbol
23:15Neoi Vironos - Trifiliakos Polidrosou
basketbol
23:15Keflavík Basketball Club - Stjarnan
basketbol
23:15Barajevo - Sport
basketbol
23:30Castelbisbal - Artes
basketbol
00:00Quimsa - Instituto de Cordoba
basketbol
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (TRT Spor HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
00:30Everton de Viña del - Universidad de ConcepciónCanlı
futbol
00:15Devils - GalacticosCanlı
futbol
23:00Ammanford - Caernarfon TownCanlı
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)Canlı
futbol
22:45Osasuna - LevanteCanlı
futbol
22:45Northampton Town - Derby CountyCanlı
futbol
22:45Queens Park Rangers - Sheffield WednesdayCanlı
futbol
22:45Cádiz - Racing de SantanderCanlı
futbol
22:45Sportivo Dock - Club El PorvenirCanlı
futbol
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
22:30Sunderland - Doncaster RoversCanlı
futbol
22:30Nice - Stade Rennais
futbol
22:30Brescia Calcio - Milan
futbol
22:45Empoli - ChievoVerona
futbol
22:45Mayfield United - Kinsale
futbol
22:45Newry City АFC - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Flint Town United - Colwyn
futbol
22:45Pen-y-Bont - Cardiff Metropolitan University
futbol
22:45Zlatan Ibrahimović - Rafael Leao
futbol
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
futbol
23:00Swords Celtic - Leixlip United
futbol
23:15Aldosivi - Club Atlético Lanús
futbol
23:45Club General Díaz - Club Nacional Asuncion
futbol
23:45Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
futbol
23:45Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
futbol
23:45Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
01:00Honved Grenada - Spartans
futbol
01:00W Connection - Juan Jabloteh
futbol
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - 12 de Octubre FutbolClub
futbol
03:00O'Higgins - Unión La Calera
futbol
03:00Southern United - Canterbury United
futbol
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
futbol
04:00Gimnasia y Tiro - Centro Juventud Antoniana
futbol
04:00Waterhouse - Dunbeholden
futbol
04:00Tampico Madero - Cimarrones de Sonora
futbol
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
futbol
04:15Davids - Happy Hill
futbol
04:30Atletico San Francisco - La
futbol
05:00Atletico Saltillo - Estudiantes Tecos
futbol
05:00Deportivo Cafessa - Chapulineros de Oaxaca
futbol
05:00Waitakere United - Tasman United
futbol
05:30Payyade - Millat
futbol
06:00Puebla - Querétaro
futbol
06:00Venados - Zacatepec
futbol
06:10Club Tijuana - Club América
futbol
08:00Eastern Lions - Moreland City
futbol
09:00Macarthur Rams FutbolClub - Sydney Olympic
futbol
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
futbol
09:15Road - Nepal Army
futbol
11:00Northern Spirit - Marconi Stallions
futbol
11:00Peninsula Power FutbolClub - Gold Coast Knights
futbol
11:00Shahr Khodro - Riffa
futbol
11:30Poprad - Pohronie
futbol
11:30Melbourne City - Perth Glory
futbol
11:30Trau - Aizawl
futbol
11:45Universitatea Cluj - Avantul Reghin
futbol
12:00Batrana Doamna - Progresul Pecica
futbol
12:00Bayswater City - Cockburn City
futbol
12:00Hrvatski Dragovoljac - Kustosja
futbol
12:00Perth FutbolClub - Joondalup
futbol
12:00Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice
futbol
12:00Sagaing United - Shan United
futbol
12:00Sothern Myanmar - Magwe
futbol
12:15Friends Club - Sankata Club
futbol
12:20Tartu JK Welco Elekter - Vändra Vaprus
futbol
12:30Fastav Zlín - Lisen
futbol
12:30Garbarnia Kraków - Record Bielsko-Biala
futbol
12:30Hapoel Sandala Gilboa - Maccabi Ahi Iksal
futbol
12:30Ihud Bnei Baqa - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
12:30Chin United - Hantharwady United
futbol
13:00Yomraspor - Sultanbeyli Belediyespor
futbol
13:00Zbrojovka Brno - Banik Ostrava
futbol
13:00Vihiga Bullets - Muranga Seal
futbol
13:00Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
13:00Slovácko - Uničov
futbol
13:00Sparta Prague - Ústí nad Labem
futbol
13:00BATE Borisov - Vitebsk
futbol
13:00Broń Radom - Wisla Pulawy
futbol
13:00Cluj - Club Sport Emelec
futbol
13:00Čukarički - Raków Częstochowa
futbol
13:00Senica - Komarno
futbol
13:00Győri - ŠTK 1914 Šamorín
futbol
13:00Skra Czestochowa - Kluczbork
futbol
13:00Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź
futbol
13:30Sancaktepe Belediyespor - İnegölspor
futbol
13:301877 Alemdağ Spor - Tepecik Belediye Spor
futbol
13:30Bayrampaşa - Muğlaspor
futbol
13:30Manisaspor - Serik Belediyespor
futbol
13:30Şile Yıldızspor - Group Buca
futbol
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Batman Petrolspor
futbol
13:30Acre - Ahva Kafr Manda
futbol
13:45Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Breiðablik
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
futbol
14:00Honka - HIFK
futbol
14:00Wazito - Posta Rangers
futbol
14:00CSKA Moskova - LASK Linz
futbol
14:00Copenhagen - Halmstads
futbol
14:00Chrudim - Slovan Velvary
futbol
14:00Odra Opole - Polkowice
futbol
14:00Ruch Radzionków - Spójnia Landek
futbol
14:00Vitoria de Sernache - Oleiros
futbol
14:00Nkwazi - Kabwe Warriors
futbol
14:00Filistin - Burundi
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Vital'O - Bujumbura
futbol
14:30HJK - Turun Palloseura
futbol
14:30Machine Sazi - Sepahan Isfahan
futbol
14:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
futbol
14:30Dubrava - Sesvete
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
futbol
15:00Elbasani - Oriku
futbol
15:00Lushnja - Devolli
futbol
15:00Sebeta City - Awassa City
futbol
15:00Shire Endaselassie - Jimma Kenema
futbol
15:00Ekenäs - Gnistan
futbol
15:00Lahti - Ilves
futbol
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
15:00Gohar - Saipa
futbol
15:00Paykan - Nassaji Mazandaran
futbol
15:00Tamaraceite - Mensajero
futbol
15:00Kópavogur - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
15:00Chemelil Sugar - Sofapaka
futbol
15:00Mahia - Bandari
futbol
15:00Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz
futbol
15:00Kisumu All Stars - Leopards
futbol
15:00Nzoia Sugar - Kericho
futbol
15:00Migori - Coast Stima
futbol
15:00Shabana - Modern Coast Rangers
futbol
15:00Lichtenberg 47 - International Leipzig
futbol
15:00Häcken - Norrby
futbol
15:00Brøndby - Hvidovre
futbol
15:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
futbol
15:00Interforce - Kirehe
futbol
15:00Miroplast - Alpha
futbol
15:00Rutsiro - Pepiniere
futbol
15:00Rwamagana City - Vision
futbol
15:00UR - Gasabo United
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:15Ahan Isfahan - Pars Jonoubi
futbol
15:20Hajer Club - Al-Entesar
futbol
15:30Mladá Boleslav - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
15:30Haka - Kuopion Palloseura
futbol
15:30Hapoel Bnei Furadiss - Ihud Bnei Kfar Kara
futbol
15:30Tzeirey Kafr Kana - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:30Zakakiou - Ermis Aradippou
futbol
15:30Omonia Aradippou - Omonia Psevda
futbol
15:30Karmiotissa Polemidion - Digenis Ypsonas
futbol
15:30Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
15:40Al-Washm - Al-Rawdhah
futbol
15:45Al-Arabi Al Saudi - Drae
futbol
15:45Brentford - Leicester City
futbol
15:55Mukhammad Shekhov - Safa Club Dammam
futbol
15:55Abha - Al-Faisaly Harmah
futbol
16:00Magdeburg - Zwickau
futbol
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
futbol
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
futbol
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Rodinghausen - Bergisch Gladbach 09
futbol
16:00Haltern - Alemannia Aachen
futbol
16:00Homberg - Sportfreunde Lotte
futbol
16:00Atlético Petróleos Luanda - Mamelodi Sundowns
futbol
16:00Platinum - Al-Hilal Club
futbol
16:00KPV - Oulu
futbol
16:00Mikkelin Palloilijat - MYPA
futbol
16:00Amsterdamsche - Spakenburg
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
futbol
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
futbol
16:00Balzan - Santa Lucía
futbol
16:00Thyella Rafinas - Ypato
futbol
16:00Niki Volos - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Kavala
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Forest Rangers
futbol
16:00Kansanshi Dynamos - Napsa Stars
futbol
16:00Woon-jae - Lumwana Radiants
futbol
16:05Arabi Umm Al Quwain - Masafi Club
futbol
16:10Hamriah - Bataeh
futbol
16:10Al-Thaid Sharjah - Taawon
futbol
16:10Bahla Club - Sohar
futbol
16:15Inter Turku - Mariehamn
futbol
16:15Jaro - Kajaani
futbol
16:15Kenya Commercial Bank - Western Stima
futbol
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
futbol
16:30Nurmijärven Jalkapalloseura - Klubi-04
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
futbol
16:30Stellenbosch - Polokwane City
futbol
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
futbol
16:30Sporting - University of Pretoria
futbol
16:30Uthongathi - Real Kings
futbol
16:30Chennai City - East Bengal
futbol
16:30Salal - Al-Khor Sports Club
futbol
16:30Bromharitaojkarna - Sollentuna
futbol
16:30Yarmouk Kuwait - Kazma Sporting Club
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:45Busaiteen Club - Manama Club
futbol
16:45Township Rollers - Botsvana Defence Force
futbol
16:55Ferencvárosi - Paksi
futbol
17:00SPAL - Bologna 1909
futbol
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
futbol
17:00Amal Bou Saâda - Arzew
futbol
17:00Oran - El Eulma
futbol
17:00Saïda - Racing Club Rélizane
futbol
17:00Skikda - Arba
futbol
17:00Annaba - Tadjenant
futbol
17:00Harrach - Olympique de Médéa
futbol
17:00FC - Kerala Blasters
futbol
17:00ASWH - Noordwijk
futbol
17:00Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
futbol
17:00Ballymun - Maynooth University Town
futbol
17:00Bluebell United - Crumlin United
futbol
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
futbol
17:00College Corinthians - Douglas Hall
futbol
17:00Civil Service Strollers - Kelty Hearts
futbol
17:00Citta di Fasano - Sorrento Calcio
futbol
17:00Lech Poznań - Shakhtar Donetsk
futbol
17:00Fremad Amager - Køge
futbol
17:00Rijeka - Olimpija Ljubljana
futbol
17:00Maribor - Beltinci
futbol
17:00Sarpsborg 08 - Norrköping
futbol
17:00Bremerhaven - Rot-Weiss Cuxhaven
futbol
17:00Santarém - Beira-Mar
futbol
17:00Virtus - Murata
futbol
17:00Lens - Clermont Foot
futbol
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
17:00Cittadella - Benevento Calcio
futbol
17:00Virtus Entella - Cremonese
futbol
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
futbol
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
futbol
17:30Freiburg - Paderborn 07
futbol
17:30Union Berlin - Augsburg
futbol
17:30Wolfsburg - Hertha
futbol
17:30Cefn Druids - Pontardawe Town
futbol
17:30Connah's Quay - Afan Lido
futbol
17:30Swansea University - Prestatyn Town
futbol
17:30New Saints - Aberystwyth Town
futbol
17:30Koninklijke - Treffers
futbol
17:30Scheveningen - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
17:30Katwijk - Tielse Eendracht Combinatie
futbol
17:30Austria Klagenfurt - ASKÖ Gmünd
futbol
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Worthing - Cheshunt
futbol
18:00Ashton United - Lancaster City
futbol
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
futbol
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
futbol
18:00Buxton - United of Manchester
futbol
18:00Hyde United - Grantham Town
futbol
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
18:00South Shields - Witton Albion
futbol
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
futbol
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
futbol
18:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
18:00Alfreton Town - Gateshead
futbol
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Blyth Spartans - King's Lynn Town
futbol
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Brackley Town - Guiseley
futbol
18:00Chester - Darlington
futbol
18:00Farsley Celtic - Telford United
futbol
18:00Gloucester City - Southport
futbol
18:00Valencia - Barcelona
futbol
18:00Hereford - Curzon Ashton
futbol
18:00Spennymoor Town - Leamington
futbol
18:00York City - Kettering Town
futbol
18:00Boreham Wood - Barrow
futbol
18:00Bromley - Barnet
futbol
18:00Chesterfield - Fylde
futbol
18:00Chorley - Halifax Town
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
futbol
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
futbol
18:00Harrogate Town - Wrexham
futbol
18:00Hartlepool United - Stockport County
futbol
18:00Maidenhead United - Eastleigh
futbol
18:00Sutton United - Solihull Moors
futbol
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
futbol
18:00Woking - Yeovil Town
futbol
18:00Mervue United - West United
futbol
18:00Airdrie United - Stranraer
futbol
18:00Clyde - East Fife
futbol
18:00Falkirk - Forfar Athletic
futbol
18:00Peterhead - Dumbarton
futbol
18:00Raith Rovers - Montrose
futbol
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
futbol
18:00Cowdenbeath - Brechin City
futbol
18:00Queen's Park - Albion Rovers
futbol
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
futbol
18:00Stirling Albion - Elgin City
futbol
18:00Fraserburgh - Nairn County
futbol
18:00Edinburgh University - Cumbernauld Colts
futbol
18:00Edusport Academy - Glasgow
futbol
18:00Gala Fairydean Rovers - Gretna
futbol
18:00Ariznabarra - Santurtzi
futbol
18:00Roda - Intercity Alicante
futbol
18:00Novelda - Sylla
futbol
18:00Larnaca - Limassol
futbol
18:00Once de Abril - Puntarenas
futbol
18:00Sundsvall - Östersunds
futbol
18:00Krylia Sovetov - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
futbol
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Stomil Olsztyn
futbol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
futbol
18:00Crusaders - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Institute
futbol
18:00Linfield - Glenavon
futbol
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Fafe
futbol
18:00Merelinense - Uniao Madeira
futbol
18:00Deportes Antofagasta - Coquimbo Unido
futbol
18:00Kamerun - Çad
futbol
18:00Burnley - Norwich City
futbol
18:00Coventry City - Birmingham City
futbol
18:00Millwall - Sheffield United
futbol
18:00Newcastle United - Oxford United
futbol
18:00Portsmouth - Barnsley
futbol
18:00Reading - Cardiff City
futbol
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
futbol
18:00Buffles du Borgou - Panthers
futbol
18:00Tlemcen - Béjaïa
futbol
18:00Berekum Chelsea - Aduana Stars
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - Dreams
futbol
18:00Eleven Wonders - Karela
futbol
18:00Great Olimpiyat Oyunları - International Allies
futbol
18:00King Faisal Babes - Elmina Sharks
futbol
18:00Medeama - Ashanti Gold
futbol
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
18:00Ipswich Town - Lincoln City
futbol
18:00Peterborough United - Rotherham United
futbol
18:00Rochdale - Gillingham
futbol
18:00Carlisle United - Walsall
futbol
18:00Crawley Town - Grimsby Town
futbol
18:00Exeter City - Colchester United
futbol
18:00Leyton Orient - Newport County
futbol
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Mansfield Town - Bradford City
futbol
18:00Morecambe - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Oldham Athletic
futbol
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
futbol
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
futbol
18:00Swindon Town - Port Vale
futbol
18:00Chesham United - Taunton Town
futbol
18:00Dorchester Town - Salisbury City
futbol
18:00Farnborough - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
futbol
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
futbol
18:00Stoke City - Swansea City
futbol
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
futbol
18:00Arbroath - Partick Thistle
futbol
18:00Swindon Supermarine - Truro City
futbol
18:00United - Inverness
futbol
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
futbol
18:00Dundee United - Greenock Morton
futbol
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
futbol
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
futbol
18:00Wimborne Town - Hendon
futbol
18:00Celtic - Ross County
futbol
18:00Yate Town - Poole Town
futbol
18:00Hamilton Academical - Livingston
futbol
18:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
18:00Motherwell - Hibernian
futbol
18:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
18:00Johnstone - Kilmarnock
futbol
18:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
18:00Huesca - Lugo
futbol
18:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
futbol
18:00Kings Langley - Stratford Town
futbol
18:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
18:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
18:00Redditch United - Needham Market
futbol
18:00Royston Town - Banbury United
futbol
18:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
futbol
18:00Braintree Town - Slough Town
futbol
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
futbol
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
futbol
18:00Maidstone United - Oxford City
futbol
18:00Wealdstone - Bath City
futbol
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
futbol
18:00Horsham - Bishop's Stortford
futbol
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
futbol
18:00Leatherhead - Merstham
futbol
18:00Lewes - East Thurrock United
futbol
18:00Margate - Haringey Borough
futbol
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
futbol
18:10Shabab Riyadh - Al-Hilal
futbol
18:15Samano - Union Club Cartes
futbol
18:30Tanda - Issia Wazi
futbol
18:30Bouake - Abobo
futbol
18:30Sporting Club de Gagnoa - Bassam
futbol
18:30Amorebieta - Tudelano
futbol
18:30Llagostera - Prat
futbol
18:30Ferriolense - Santa Catalina Atletico
futbol
18:30Juan - Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
futbol
18:30Mamahira - Bakaridjan
futbol
18:30Al-Suwaiq - Rustaq
futbol
18:30Mirbat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
18:40Sadd - Al-Shahaniya Sports Club
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor
futbol
19:00Vllaznia - Laçi
futbol
19:00Al-Muharraq - Qalali Club
futbol
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
futbol
19:00Vita Club - Kabylie
futbol
19:00ZESCO United - Primeiro de Agosto
futbol
19:00Béjaïa - Khroub
futbol
19:00Vaasan Palloseura - Akatemia
futbol
19:00Andrézieux - Chamalieres
futbol
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Aarau
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
futbol
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
19:00Real Bamako - Nianan
futbol
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Olympique de Marseille - Angers
futbol
19:30Tallinding United - Real de Banjul
futbol
19:30Banjul - Marimoo
futbol
19:30Constancia - Platges de Calvia
futbol
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Marino
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
futbol
19:30Kriens - Winterthur
futbol
19:30Keur Madior - Demba Diop Mbour
futbol
19:30Dakar Sacre-Coeur - Diaraf
futbol
19:30Teungueth - ASEC Ndiambour
futbol
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Fiorentina - Genoa
futbol
20:00Challans - Change
futbol
20:00Saint-Priest - Yzeure
futbol
20:00Vitré - Stade Briochin
futbol
20:00Croix - Épinal
futbol
20:00Mulhouse - Sainte Genevieve Sports
futbol
20:00Jeanne d'Arc de Drancy - Sedan Ardennes
futbol
20:00Poissy - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00Ruan - Vannes
futbol
20:00Trélissac - Colomiers Football
futbol
20:00Vendée Les Herbiers - Pryve St. Hilaire
futbol
20:00Lleida Esportiu - Olot
futbol
20:00Villarrubia - Fernando
futbol
20:00Montijo - Plasencia
futbol
20:00Santfeliuenc - Peralada
futbol
20:00Doxa Katokopias - APOEL
futbol
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00R. Charleroi - Mechelen
futbol
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
futbol
20:10Ittihad - Adalah
futbol
20:15College Europa - Joseph's
futbol
20:15Las Palmas - Tenerife
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
futbol
20:30Heerenveen - Alkmaar
futbol
20:30PEPO Lappeenranta - JaPS
futbol
20:30Yagüe - Pradejon
futbol
20:30Larne - Glentoran Belfast United
futbol
20:30Larissa - Panathinaikos
futbol
20:30Hull City - Chelsea
futbol
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
futbol
21:00Vitoria - Mateus
futbol
21:00America FutbolClub - Americano
futbol
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Agua Santa - Novorizontino
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - Atlético Monte Azul
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - Clube Atlético Votuporanguense
futbol
21:00Primavera - Capivariano
futbol
21:00São Bernardo - Esporte Clube Noroeste
futbol
21:00Gremio Esportivo Osasco - Barretos Esporte Clube
futbol
21:00Youssoufia Berrechid - Raja Beni Mellal
futbol
21:00d'Abengourou - Africa Sports National
futbol
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Sestao River Club
futbol
21:00Hapoel - Beitar Ironi Kiryat
futbol
21:00Debreceni - Újpest
futbol
21:00Club Olympique de Bamako - Sabana de Mopti
futbol
21:00Zürich - Luzern
futbol
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
futbol
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
futbol
21:30Brasiliense Futebol Clube - Sobradinho
futbol
21:30Real Nucleo Bandeirante - Bosque Formosa
futbol
21:30Sociedade Boca Junior - Associação Olímpica de Itabaiana
futbol
21:30Ksar - ASAC Concorde
futbol
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
futbol
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
futbol
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Monaco - Strasbourg
futbol
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
futbol
22:00Montpellier - Dijon
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
futbol
22:00Stade de Reims - Metz
futbol
22:00Tubize - K. Rupel Boom
futbol
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
futbol
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
22:00Molenbeek - Liège
futbol
22:00Seraing United - Dender
futbol
22:00Always Ready - Club Aurora
futbol
22:00Jacobina Esporte Clube - Juazeirense
futbol
22:00do Gama - Atletico Taguatinga
futbol
22:00Associação Desportiva Cabofriense - Madureira Esporte Clube
futbol
22:00Pacajus - Horizonte
futbol
22:00Uniclinic - Caucaia
futbol
22:00Villa Nova - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
22:00Vila Nova - Jaragua
futbol
22:00Bull Brasil - São Bernardo Futebol Clube
futbol
22:00Paulista Futebol Clube - Nacional Sao Paulo
futbol
22:00Preto - Comercial de Ribeirão Preto
futbol
22:00Vitoria Salvador - Fortaleza
futbol
22:00Santa Cruz Futebol Clube - Bajai
futbol
22:00Espérance de Tunis - Raja Casablanca
futbol
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
futbol
22:00Curridabat - Municipal Garabito
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
futbol
22:00Waasland-Beveren - Eupen
futbol
22:15Central - Horquetta Rangers
futbol
22:30Westerlo - Roeselare
futbol
22:30São Raimundo - Penarol
futbol
22:30Gent - Genk
futbol
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Torino - Atalanta
futbol
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
futbol
22:45Braga - Porto
futbol
22:45Pistoiese - Carrarese Calcio
futbol
22:45Carpi 1909 - Calcio Padova
futbol
22:45Rende - Vibonese Calcio
futbol
22:45Kormakur Hvot - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada
futbol
23:00San Miguel - Colegiales
futbol
23:00UAI Urquiza - Sacachispas
futbol
23:00Club Atlético Acassuso - CSyD Flandria
futbol
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Los Andes
futbol
23:00Club Comunicaciones - Justo José de Urquiza
futbol
23:00Club Atlético Central Córdoba - Sportivo Italiano
futbol
23:00Club Luján - Club Atlético Ituzaingó
futbol
23:00Deportivo Laferrere - Canuelas
futbol
23:00Deportivo Merlo - Deportivo Español
futbol
23:00Martín de Burzaco - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
23:00Jacyoba - Agremiação Sportiva Arapiraquense
futbol
23:00Concordia - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
23:00Águia de Marabá - Castanhal
futbol
23:00Clube Atlético Paranaense - Londrina Esporte Clube
futbol
23:00Oeste Futebol Clube - Ituano Futebol Clube
futbol
23:00Artemisa - Tunas
futbol
23:00Ciego de Avila - Villa Clara
futbol
23:00Matanzas - Santiago de Küba
futbol
23:00Pinar del - HABANA
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Deportivo Táchira
futbol
23:00Real Zaragoza - Numancia
futbol
23:05Argentino de Quilmes - San Telmo
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
futbol
00:00Flamengo - Volta Redonda
futbol
00:00Mixto Esporte Clube - Cuiabá Esporte Clube
futbol
00:00America Natal - Botafogo da Paraíba
futbol
00:00Maceio - Sport Club do Recife
futbol
00:00Municipal - Comunicaciones
futbol
00:00Motagua - Marathón
futbol
00:00Sporting San Jose - Club Sport Uruguay de Coronado
futbol
00:00Ciervos - Deportivo Dongu
futbol
00:00Guairena - River Plate Asuncion
futbol
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
futbol
00:15Municipal De Vinto - Royal Pari
futbol
01:00Associação Atlética Coruripe - CSE
futbol
01:00Manaus - Fast Clube
futbol
01:00Boavista Sport Club - Vasco da Gama
futbol
01:00Associação Atlética Caldense - Uberlandia
futbol
01:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Audax São Paulo Esporte Clube
futbol
01:00Murcielagos - Alacranes de Durango
futbol
01:00Road Jets - Trafalgar Southstars
futbol
01:30Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
01:30Marília Atlético Clube - Clube Atlético Linense
futbol
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
futbol
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
futbol
02:00Salgueiro - Central Sport Club
futbol
02:00Olimpia - Velo Clube
futbol
02:00Picos - de Julho
futbol
02:00Confianca - Futebol Clube
futbol
02:00Liga Deportiva Universitaria de Quito - Centro Atlético Fénix
futbol
02:00Club Celaya - Atlante
futbol
02:00Sporting Canamy - Cruz Azul Hidalgo
futbol
02:00Juventus FC Managua - Managua
futbol
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
futbol
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
futbol
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
futbol
02:15Club Libertad - Club Olimpia
futbol
02:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas
futbol
02:30Jose Oruro - Club Bolívar
futbol
02:30Audax Italiano - Cobresal
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
futbol
04:00Real C.D. España - Vida
futbol
04:00Tigres de la UANL - Atlas
futbol
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
futbol
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
futbol
06:00Wellington - Auckland City
futbol
06:00Club León - Pachuca
futbol
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
futbol
10:00Western United - Adelaide United
futbol
12:00Zwegabin United - Ayeyawady United
futbol
13:00Administration Police - Ushuru
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:30Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:00Esport Club Granollers - Banyoles
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00Erzurumspor - Balıkesirspor
futbol
14:00Hatayspor - Menemen Belediyespor
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganés
futbol
14:00Bangor - Mochta's
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00Málaga - Mirandés
futbol
14:00Portmarnock - Glenville
futbol
14:00Skerries Town - Edenderry Town
futbol
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
futbol
14:00Dublin - Arklow Town
futbol
14:00Dunboyne - Templeogue United
futbol
14:00Kilnamanagh - Greystones
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
futbol
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
14:15Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:15Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:15Vitesse - Emmen
futbol
14:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:45Persepolis - Tractor Tabriz
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:00San Fernando - Vera
futbol
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
futbol
15:30Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Jomo Cosmos - Stars
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Royal Eagles - Ajax Cape Town
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
16:30A. C. Krema 1908 - Sammaurese
futbol
16:30A.C. - Casale Calcio
futbol
16:30Delta Porto Tolle - Cartigliano
futbol
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Sassari Torres 1903
futbol
16:30Mezzolara - Calvina Sport
futbol
16:30Pineto Calcio - Vastogirardi
futbol
16:30SanGiovanniValdarno - Grassina
futbol
16:30Nocerina - Nardo
futbol
16:30Tommaso - Giugliano
futbol
16:30Scandicci - Donato Tavarnelle
futbol
16:30Arconatese - U.S.
futbol
16:30Roccella - Nola
futbol
16:30Brusaporto - 1913 Seregno Calcio
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
futbol
16:30Cannara - Gavorrano
futbol
16:30Lanusei Calcio - Latina Calcio
futbol
16:30Marina Di Ragusa - Città di Palermo
futbol
16:30Sasso Marconi - Forlì
futbol
16:30Seravezza Calcio - Calcio Chieri 1955
futbol
16:30Sporting Trestina - Foligno
futbol
16:30Atletico Porto Santelpidio - Sangiustese
futbol
16:30Avezzano Calcio - San Nicolò Calcio Teramo
futbol
16:30Borgosesia Calcio - Real Forte Querceta
futbol
16:30Budoni Calcio - Nuova Florida
futbol
16:30Calcio Montebelluna 1919 - Caldiero Terme
futbol
16:30Casarano Calcio - Fidelis Andria
futbol
16:30Cassino - Muravera
futbol
16:30Castrovillari - Messina
futbol
16:30Cavenago Fanfulla - Polisportiva Lentigione Calcio
futbol
16:30Citta di Anagni - Turris Neapolis 1944
futbol
16:30Cittanovese - Corigliano Calabro
futbol
16:30Aprilia - Trastevere Calcio
futbol
16:30Folgore Caratese - Caravaggio
futbol
16:30Gladiator - Gelbison Cilento
futbol
16:30Ambrosiana - Luparense
futbol
16:30Lavagnese - Ligorna
futbol
16:30Licata - Palmese 1912
futbol
16:30Lucchese - Ghivizzano
futbol
16:30Mantova - Vigor Carpaneto
futbol
16:30Marsala - Savoia 1908
futbol
16:30Monterosi - Flaminia Civita Castellana
futbol
16:30Nibionnoggiono - Bustese
futbol
16:30Olympia Agnonese - Chieti Calcio
futbol
16:30Calcio Tor Sapienza - Portici 1906
futbol
16:30Correggese Calcio 1948 - Alfonsine
futbol
16:30Luigi Calcio - Campodarsego
futbol
16:30Caronnese - Prato
futbol
16:30Albalonga Calcio - Aglianese
futbol
16:30Taranto - Grumentum Valdagri
futbol
16:30Troina - Acireale
futbol
16:30Agropoli 1921 - Bitonto
futbol
16:30Union Feltre - APDC Chions
futbol
16:30Ladispoli - Artena
futbol
16:30Fezzanese - Savona
futbol
16:30Vado - Unione San-Remo
futbol
16:30Vigasio - Clodiense
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Vaduz - 1900
futbol
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
futbol
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
futbol
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
futbol
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
futbol
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
futbol
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00Triestina Calcio - Cesena
futbol
17:00Pesaro - Ravenna
futbol
17:00Monopoli - Ternana Calcio
futbol
17:00Reggina Calcio - Bari
futbol
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Audace Cerignola - Brindisi
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Latte Dolce - Arzachena
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Verbania - Fossano Calcio
futbol
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Santiago Wanderers - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Tranmere Rovers - Manchester United
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
19:30Giana Erminio - Gozzano
futbol
19:30Calcio Como - Renate
futbol
19:30Pianese - AlbinoLeffe
futbol
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
futbol
19:30Modena - Imolese Calcio 1919