Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
20 Temmuz 2019 Cumartesi 09:09:43
diger
09:02Ahsan, M/Se - Hoki, T/KobaCanlı
diger
08:25Ivanov, V/S - Matsui, K/TaCanlı
diger
08:08Shin Seung - Matsutomo, MCanlı
tenis
08:01Yunseong Ch - Golubev, A/NCanlı
diger
07:25Boe, M/Conr - Yeon Seong YCanlı
diger
07:23Naraoka, Ko - Kean Yew LohCanlı
futbol
07:03Consadole Sapporo - Shonan BellmareCanlı
diger
06:36Mustofa, Ih - Rhustavito,Canlı
diger
06:28Istarani, N - Honda, E/ShiCanlı
diger
05:47Dremin, E/D - Chrisnanta,Canlı
diger
05:36Jaquet, Sab - Yu Po PaiCanlı
futbol
05:29Los Angeles - Los AngelesCanlı
diger
05:01Maulana, A/ - Kapila, D/JaCanlı
diger
05:00Gilmour, Ki - Iris WangCanlı
futbol
05:00Club Atlas - FC JuárezCanlı
basketbol
05:00Seattle Sto - Las Vegas AcCanlı
tenis
03:07Olmos, G/St - Di Lorenzo,Canlı
futbol
03:01Puebla FC - Club TijuanaCanlı
basketbol
02:30Connecticut - Atlanta DreaCanlı
basketbol
02:00Indiana Fev - Washington MCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
diger
09:47Tzu Ying Ta - Yamaguchi, A
diger
10:32Gideon, M F - Junhui Li/Yu
diger
11:17Qingchen Ch - Fukushima, Y
basketbol
11:30Blackwater Elite - Rain or Shine Elasto Painters
futbol
12:00Matsumoto Yamaga F.C. - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos
futbol
12:00Nagoya Grampus - Gamba Osaka
futbol
12:00WS Wanderers - Leeds United (beIN SPORTS HD 2)
tenis
12:00Ferro, Fion - Pera, Bernar
diger
12:02Pusarla Ven - Yufei Chen
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
diger
12:47Wangcharoen - Tien Chen Ch
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - F.C. Tokyo
futbol
13:00Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
futbol
13:00Júbilo Iwata - Urawa Red Diamonds
tenis
13:30Rola, Blaz - Coppejans, K
diger
13:32Peng Soon C - Dongping Hua
basketbol
13:45Barangay Ginebra San Miguel - Magnolia Hotshots
tenis
14:00Korpatsch, - Cornet, Aliz
tenis
14:00Jarry, Nico - Delbonis, Fe
diger
14:17Wing Ki Vin - Antonsen, An
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
14:30Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
14:35Guangzhou R&F F.C. - Guangzhou Evergrande F.C.
futbol
14:35Tianjin Teda - Dalian Yifang
tenis
15:00Tig, Patric - Siegemund, L
diger
15:02Siwei Zheng - Kian Meng Ta
tenis
15:15Adamczak, M - Lister, C/Vo
tenis
15:20Londero, Ju - Ramos-Viñola
futbol
16:00Raków Częstochowa - Korona Kielce
futbol
16:00Fortuna Düsseldorf - İstanbul BFK
futbol
16:00Hannover 96 - FC Groningen
tenis
16:00Moraing, Ma - Sijsling, Ig
tenis
16:15Martina Di Giuseppe - Elena Rybakina
tenis
16:40Delbonis/Ceballos - Carreno Busta/Sousa
futbol
17:00Degerfors IF - GAIS
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Norrby IF
futbol
17:00Örebro SK - Falkenbergs FF
futbol
17:00Dalkurd FF - Varbergs BoIS FC
futbol
17:00AIK Fotboll - Helsingborgs IF
futbol
17:00FC Gorodeya - FC Isloch
tenis
17:30Begu, I-C/O - Cristian, J
futbol
18:00Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
futbol
18:00FC Botoșani - FC Voluntari
futbol
18:00SFC Opava - 1. FK Příbram
futbol
18:00Slovácko - ?eské Bud?jo
futbol
18:00AS Monaco FC - Valencia CF
futbol
18:30Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Borussia Mönchengladbach - Rayo Vallecano
futbol
19:00GIF Sundsvall - BK Häcken
futbol
19:00IK Frej Taby - Örgryte IS
futbol
19:301. FC Nürnb - Paris SG
futbol
19:30Unión San Felipe - Audax Italiano
futbol
20:00HNK Rijeka - NK Varaždin
futbol
20:00Lyon - Genoa C.F.C.
diger
20:05New York Ya - Colorado Roc
futbol
20:30Sparta Prah - FK Baumit Ja
futbol
20:45FC Dinamo Brest - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
21:00Piast Gliwice - Lech Poznań
futbol
21:00Academica Clinceni - CFR Cluj
futbol
21:00C.A. Progreso - C.A. Peñarol
diger
21:20Chicago Cub - San Diego Pa
futbol
21:30K.R.C. Genk - KV Mechelen
futbol
22:00HNK Gorica - NK Inter Zaprešić
futbol
22:00Club Universidad de Şili - Deportes Temuco
futbol
23:00Benfica - Guadalajara
futbol
23:00Benfica - Guadalajara (TRT Spor HD)
diger
23:05San Francis - New York Met
futbol
00:30O'Higgins F.C. - Everton de Viña del Mar
futbol
01:00Arsenal - ACF Fiorentina
futbol
01:00C.F. Pachuca - Club León
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
diger
01:10Detroit Tig - Toronto Blue
futbol
02:30Toronto FC - Houston Dynamo
futbol
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30Columbus Crew - Montreal Impact
futbol
03:00FC Bayern Munich - Real Madrid C.F.
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
03:05Club América - C.F. Monterrey
futbol
03:30Sporting Kansas City - FC Dallas
futbol
04:00Colorado Rapids - New York City FC
futbol
05:00Vancouver Whitecaps FC - San Jose Earthquakes
futbol
05:00Real Salt Lake - Minnesota United FC
futbol
05:00Club Necaxa - Cruz Azul
futbol
13:00Silkeborg IF - AC Horsens
futbol
13:00Beijing Ren - Shanghai She
futbol
14:30Juventus F.C. - Tottenham Hotspur
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
14:35Hebei China Fortune FC - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Henan Jianye F.C. - Wuhan Zall F.C.
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Shenzhen
futbol
15:00AaB Fodbold - SønderjyskE
futbol
15:00Esbjerg fB - Hobro IK
futbol
15:00Chongqing L - Shanghai SIP
futbol
15:00Jiangsu Sainty F.C. - Beijing Guoan
futbol
16:00IFK Göteborg - AFC Eskilstuna
futbol
16:00Malmö FF - IK Sirius Fotboll
futbol
16:00Mjällby AIF - Halmstads BK
futbol
16:00Zagłębie Lubin - KS Cracovia
futbol
17:00Randers FC - Brøndby IF
futbol
17:30Bohemians 1905 Prag - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00Politehnica - Astra Giurgi
futbol
18:00Rampla Juniors - C.A. Cerro
futbol
18:30Östers IF - Trelleborgs FF
futbol
18:30IFK Norrköping - Östersunds FK
futbol
18:30Legia Warsaw - Pogoń Szczecin
futbol
19:00FC Midtjylland - FC Nordsjælland
futbol
20:00Teplice - SK Slavia Prague
futbol
20:00Deportivo Toluca F.C. - Querétaro F.C.
futbol
21:00FC Dinamo București - CS Universitatea Craiova
futbol
21:00HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
futbol
21:00Danubio F.C. - Club Nacional Montevideo
futbol
23:00Atlanta United - D.C. United
futbol
01:00FC Cincinna - New England
futbol
02:30Orlando City Soccer Club - New York Red Bulls
futbol
02:45Santos Lagu - Chivas Guada
futbol
04:30Seattle Sounders FC - Portland Timbers
futbol
19:00Wisła Płock - Górnik Zabrze
futbol
19:00MFK Karviná - Banik Ostrava
futbol
20:00Hammarby IF - IF Elfsborg
futbol
20:00Kalmar FF - Djurgårdens IF
futbol
20:00Odense BK - Lyngby
futbol
21:00ACS Sepsi O - FCSB
futbol
02:00Real Madrid - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
04:00Bayern Münih - Milan (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Inter (TRT Spor HD)
futbol
03:00Fiorentina - Benfica (TRT Spor HD)
futbol
14:30Tottenham - Manchester Utd. (TRT Spor HD)
futbol
02:30Real Madrid - Atletico Madrid (TRT Spor HD)
futbol
07:03Consadole Sapporo - Shonan BellmareCanlı
futbol
05:29Los Angeles - Los AngelesCanlı
futbol
05:00Club Atlas - FC JuárezCanlı
futbol
03:01Puebla FC - Club TijuanaCanlı
futbol
12:00Matsumoto Yamaga F.C. - Sanfrecce Hiroshima
futbol
12:00Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos
futbol
12:00Nagoya Grampus - Gamba Osaka
futbol
12:00WS Wanderers - Leeds United (beIN SPORTS HD 2)
futbol
12:30Kashima Antlers - Sagan Tosu
futbol
13:00Shimizu S-Pulse - F.C. Tokyo
futbol
13:00Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
futbol
13:00Júbilo Iwata - Urawa Red Diamonds
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
14:30Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
14:35Guangzhou R&F F.C. - Guangzhou Evergrande F.C.
futbol
14:35Tianjin Teda - Dalian Yifang
futbol
16:00Raków Częstochowa - Korona Kielce
futbol
16:00Fortuna Düsseldorf - İstanbul BFK
futbol
16:00Hannover 96 - FC Groningen
futbol
17:00Degerfors IF - GAIS
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Norrby IF
futbol
17:00Örebro SK - Falkenbergs FF
futbol
17:00Dalkurd FF - Varbergs BoIS FC
futbol
17:00AIK Fotboll - Helsingborgs IF
futbol
17:00FC Gorodeya - FC Isloch
futbol
18:00Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
futbol
18:00FC Botoșani - FC Voluntari
futbol
18:00SFC Opava - 1. FK Příbram
futbol
18:00Slovácko - ?eské Bud?jo
futbol
18:00AS Monaco FC - Valencia CF
futbol
18:30Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Borussia Mönchengladbach - Rayo Vallecano
futbol
19:00GIF Sundsvall - BK Häcken
futbol
19:00IK Frej Taby - Örgryte IS
futbol
19:301. FC Nürnb - Paris SG
futbol
19:30Unión San Felipe - Audax Italiano
futbol
20:00HNK Rijeka - NK Varaždin
futbol
20:00Lyon - Genoa C.F.C.
futbol
20:30Sparta Prah - FK Baumit Ja
futbol
20:45FC Dinamo Brest - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
21:00Piast Gliwice - Lech Poznań
futbol
21:00Academica Clinceni - CFR Cluj
futbol
21:00C.A. Progreso - C.A. Peñarol
futbol
21:30K.R.C. Genk - KV Mechelen
futbol
22:00HNK Gorica - NK Inter Zaprešić
futbol
22:00Club Universidad de Şili - Deportes Temuco
futbol
23:00Benfica - Guadalajara
futbol
23:00Benfica - Guadalajara (TRT Spor HD)
futbol
00:30O'Higgins F.C. - Everton de Viña del Mar
futbol
01:00Arsenal - ACF Fiorentina
futbol
01:00C.F. Pachuca - Club León
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
02:30Toronto FC - Houston Dynamo
futbol
02:30Philadelphia Union - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30Columbus Crew - Montreal Impact
futbol
03:00FC Bayern Munich - Real Madrid C.F.
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
03:05Club América - C.F. Monterrey
futbol
03:30Sporting Kansas City - FC Dallas
futbol
04:00Colorado Rapids - New York City FC
futbol
05:00Vancouver Whitecaps FC - San Jose Earthquakes
futbol
05:00Real Salt Lake - Minnesota United FC
futbol
05:00Club Necaxa - Cruz Azul
futbol
13:00Silkeborg IF - AC Horsens
futbol
13:00Beijing Ren - Shanghai She
futbol
14:30Juventus F.C. - Tottenham Hotspur
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
14:35Hebei China Fortune FC - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Henan Jianye F.C. - Wuhan Zall F.C.
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Shenzhen
futbol
15:00AaB Fodbold - SønderjyskE
futbol
15:00Esbjerg fB - Hobro IK
futbol
15:00Chongqing L - Shanghai SIP
futbol
15:00Jiangsu Sainty F.C. - Beijing Guoan
futbol
16:00IFK Göteborg - AFC Eskilstuna
futbol
16:00Malmö FF - IK Sirius Fotboll
futbol
16:00Mjällby AIF - Halmstads BK
futbol
16:00Zagłębie Lubin - KS Cracovia
futbol
17:00Randers FC - Brøndby IF
futbol
17:30Bohemians 1905 Prag - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00Politehnica - Astra Giurgi
futbol
18:00Rampla Juniors - C.A. Cerro
futbol
18:30Östers IF - Trelleborgs FF
futbol
18:30IFK Norrköping - Östersunds FK
futbol
18:30Legia Warsaw - Pogoń Szczecin
futbol
19:00FC Midtjylland - FC Nordsjælland
futbol
20:00Teplice - SK Slavia Prague
futbol
20:00Deportivo Toluca F.C. - Querétaro F.C.
futbol
21:00FC Dinamo București - CS Universitatea Craiova
futbol
21:00HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
futbol
21:00Danubio F.C. - Club Nacional Montevideo
futbol
23:00Atlanta United - D.C. United
futbol
01:00FC Cincinna - New England
futbol
02:30Orlando City Soccer Club - New York Red Bulls
futbol
02:45Santos Lagu - Chivas Guada
futbol
04:30Seattle Sounders FC - Portland Timbers
futbol
19:00Wisła Płock - Górnik Zabrze
futbol
19:00MFK Karviná - Banik Ostrava
futbol
20:00Hammarby IF - IF Elfsborg
futbol
20:00Kalmar FF - Djurgårdens IF
futbol
20:00Odense BK - Lyngby
futbol
21:00ACS Sepsi O - FCSB
futbol
02:00Real Madrid - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
04:00Bayern Münih - Milan (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Inter (TRT Spor HD)
futbol
03:00Fiorentina - Benfica (TRT Spor HD)
futbol
14:30Tottenham - Manchester Utd. (TRT Spor HD)
futbol
02:30Real Madrid - Atletico Madrid (TRT Spor HD)
Nat Geo Wild HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.