Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
27 Ocak 2020 Pazartesi 01:54:27
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)Canlı
tenis
01:25Gennady Urbanovich - Pavel LeonchikCanlı
futbol
01:24Devils - GalacticosCanlı
futbol
01:15Club Atlético Nacional - Deportivo PereiraCanlı
basketbol
01:00Oregon Ducks - UCLA BruinsCanlı
basketbol
01:00Valparaiso Crusaders - Evansville Purple AcesCanlı
basketbol
01:00Fuerza Regia - Mineros de ZacatecasCanlı
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad TocoaCanlı
futbol
01:00Herediano - Deportivo SaprissaCanlı
tenis
00:45Marsel Kurmaev - Vladislav DavidovCanlı
futbol
00:45Unión de Sunchales - Club Atletico GuemesCanlı
futbol
00:45Luis - Esporte Clube JuventudeCanlı
basketbol
00:00Creighton Bluejays - Xavier MusketeersCanlı
basketbol
00:00Northern Iowa Panthers - Loyola RamblersCanlı
basketbol
00:00UNLV Runnin' Rebels - Diego State AztecsCanlı
basketbol
00:00Texas Efsaneleri - College Park SkyhawksCanlı
futbol
00:00Club Jorge Wilstermann - GuabiráCanlı
futbol
00:00Oriente Petrolero - Nacional PotosíCanlı
futbol
00:00CD - Once MunicipalCanlı
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo SacachispasCanlı
futbol
00:00Sansare - Deportivo PetapaCanlı
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - CarlosCanlı
futbol
00:00Limón - GuadalupeCanlı
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal SantaCanlı
futbol
23:45Club Sol de América - Sportivo LuquenoCanlı
futbol
23:45Huachipato - Club Universidad de ŞiliCanlı
futbol
23:45Crucero del Norte - Club Defensores de PronunciamientoCanlı
futbol
23:45Real De Minas - Club Deportivo Honduras ProgresoCanlı
futbol
23:45Chinandega - SabanasCanlı
futbol
23:45Deportivo Ocotal - DiriangénCanlı
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston RocketsCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
23:45Jennings Grenades - Swetes
futbol
23:45Paraná Clube - Coritiba Foot Ball Club
futbol
23:45Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
futbol
23:45Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
futbol
23:45Cuautla - Club Calor de San Pedro
futbol
23:45Amazonas - Nacional
futbol
23:45Conaree United - Mantab United
basketbol
23:45Antonio Spurs - Toronto Raptors
futbol
00:00Municipal Limeño - Agila
futbol
00:00Independiente San Vicente - Vencedor
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
futbol
00:15Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
basketbol
00:45Temuco - Club Deportes Castro
futbol
00:45Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
futbol
00:45Sport Club Internacional - Pelotas
futbol
00:45Sant Andreu Sao Paulo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
00:45Belize Defence Force - Belmopan Bandits
basketbol
01:00Universidad de Concepcion - Ancud
basketbol
01:00Burger King Clapham Bulls - Hilton Resort Barbados Warriors
futbol
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
tenis
01:14Semyon Rakov - Nikolay Shirokov
futbol
01:30Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
futbol
01:30Santa Tecla - Isidro Metapán
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:00Greenbay Hoppers - Liberta
futbol
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
futbol
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
futbol
02:00Village Superstars - Fast Cash Saddlers United
tenis
02:00Andrea Vavassori - Dane Sweeny
tenis
02:00Naoki Tajima - Petros Tsitsipas
tenis
02:00Takuto Niki - Harri Heliovaara
tenis
02:00Olivia Symons - Mana Ayukawa
futbol
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
futbol
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
tenis
03:00Simona Halep - Elise Mertens
tenis
03:00Granollers/Ceballos - Ram/Salisbury
futbol
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
tenis
03:30Helena Spiridis - Alana Parnaby
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
tenis
03:30Blaz Kavcic - Sadio Doumbia
tenis
03:30Dayne Kelly - Jacob Grills
tenis
03:30Jason Kubler - Blake Ellis
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
tenis
04:00Tully Richter - Laura Ashley
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
04:00Real Santa Cruz - Strongest
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
tenis
04:30Dominic Thiem - Gael Monfils
tenis
04:30Anett Kontaveit - Swiatek
tenis
04:30Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
tenis
04:30Brady/Dolehide - Arruabarrena/Jabeur
tenis
04:30Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
tenis
05:00Akira Santillan - Tristan Schoolkate
tenis
05:00Thomas Fancutt - Noguchi
tenis
05:00Tobias Simon - Michail Pervolarakis
tenis
05:00Jessica Fowler - Erin Routliffe
tenis
05:00Monique Barry - Himari Sato
tenis
05:30Zara Brankovic - Alicia Smith
tenis
05:30Abigail Tere-Apisah - Minokoshi
tenis
05:30Katarzyna Kawa - Zeel Desai
tenis
05:30Kwan Yau - Nigina Abduraimova
tenis
05:30Ying Zhang - Mananchaya Sawangkaew
tenis
05:30Chanchai Sookton-Eng - Maxence Broville
tenis
05:30Chien-Hsun - Jirat Navasirisomboon
tenis
05:30Wattanakul - Cheong-Eui
tenis
05:30Sidharth Rawat - Rimpei Kawakami
tenis
06:00Dodig/Polasek - Bryan/Bryan
tenis
06:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
tenis
06:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
tenis
06:30Blake Mott - Evan King
tenis
06:30Filip Peliwo - Evan Song
tenis
06:30Yuta Shimizu - Viktor Galovic
tenis
06:30Nakisa Djamshidi - Amber Marshall
tenis
06:30Garbine Muguruza - Kiki Bertens
tenis
07:00Jennifer Elie - Gabriella Da Silva Fick
tenis
07:00Akgul Amanmuradova - Himeno Sakatsume
tenis
07:00Marianna Zakarlyuk - Michika Ozeki
tenis
07:00Moyuka Uchijima - Eunhye
tenis
07:00Rina Saigo - Sakura Hondo
tenis
07:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Naoki Nakagawa
tenis
07:00Patael - Keisuke Saitoh
tenis
07:00Matthew Dellavedova - Manish Sureshkumar
tenis
07:00Yuki Mochizuki - Pawin Jirapoomdaje
tenis
07:30Babos/Mladenovic - Kuzmova/Sasnovich
tenis
07:30Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
tenis
08:00Borna Gojo - Matias Franco Descotte
tenis
08:30Erika Sema - Sakura Hosogi
tenis
08:30Kai-Chen Chang - Chikaraishi
tenis
08:30Maelys Bougrat - Pei-Chi
tenis
08:30Watsachol Sawatdee - Ching
tenis
08:30Adam El Mihdawy - Palaphoom Kovapitukted
tenis
08:30Maximilian Neuchrist - Shisanuphong Pokinsagethasiri
tenis
08:30Seong-Gook - Hoang
tenis
08:30Soichiro Moritani - Jung-Woong
tenis
09:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
09:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
tenis
09:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
futbol
09:15Nepal Polis Kulübü - Armed Police Force
tenis
09:30Harry Bourchier - Maverick Banes
tenis
10:30Alexander Zverev - Andrey Rublev
tenis
10:30Smith/Sharma - Rojer/Stosur
tenis
11:00Rafael Nadal - Nick Kyrgios
tenis
11:30Ekaterine Gorgodze - Greta
tenis
11:30Emily Webley-Smith - Clara Tauson
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
tenis
12:00Benjamin Bonzi - Antoine Escoffier
tenis
12:00Lorenzo Musetti - Jaroslav Pospíšil
tenis
12:00Stuart Parker - Lasse Muscheites
futbol
12:15Machhindra - Three Star Club
tenis
13:00Manon Arcangioli - Victoria
tenis
13:00Duckworth/Polmans - Bublik/Kukushkin
tenis
13:30Andrea Pellegrino - Lukas Klein
tenis
13:30Added - Luca Vanni
tenis
13:30Blanchet - Mischa Lanz
tenis
15:00Pedja Krstin - Kopriva
tenis
15:00Tomas Machac - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Christian Samuelsson - Arthur Hugounenq
tenis
15:00Hugo Schott - Alexandre Peyrot
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
15:30Kerkyra - Levadiakos
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
tenis
16:30Daniel Masur - Lucas Miedler
tenis
16:30Pavel Kotov - Altuğ Çelikbilek
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
tenis
17:00Geoffrey Blancaneaux - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
17:30Diego Hidalgo - Marcelo Tomas Barrios Vera
tenis
17:30Rafael Matos - Nicolas Alvarez
futbol
18:00Malkiya Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
tenis
18:00Nino Serdarusic - Markus Eriksson
tenis
18:00Raul Brancaccio - Mischa Zverev
tenis
18:30Guilherme Clezar - Pedro Cachin
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
futbol
19:00PAOK - Volos
tenis
19:00Pedro Sakamoto - Gonzalo Lama
futbol
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
tenis
19:30Andrea Arnaboldi - Alex Molcan
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:30Maccabi Ironi Amishav - Hapoel Mahane Yehuda
tenis
20:30Orlando - Camilo Ugo Carabelli
tenis
20:30Jerzy Janowicz - Evan Furness
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
tenis
22:00Kyrian Jacquet - Mirza Basic
tenis
22:30Facundo Arguello - Tomas Martin Etcheverry
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Haringey Borough - Carshalton Athletic
futbol
22:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Asociación Deportiva Berazategui - Deportivo Merlo
tenis
23:00Viktor Durasovic - Ilkel
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
tenis
01:00Juan Manuel Cerundolo - Facundo Diaz Acosta
tenis
01:00Martin Cuevas - Bruno Sant'anna
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Bragantino clube Do Para
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
tenis
02:00Brydan Klein - Matthew Christopher Romios
tenis
02:00Daniel Altmaier - Alexander Crnokrak
futbol
02:15Paulo Crystal - Treze Futebol Clube
tenis
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Anisimova/Kyrgios
tenis
03:00Marray/Mattek-Sands - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Moore/Ebden - Dabrowski/Kontinen
tenis
03:00Novak Djokovic - Milos Raonic
tenis
03:00Roger Federer - Tennys Sandgren
tenis
03:00Ashleigh Barty - Petra Kvitova
tenis
03:00Sofia Kenin - Jabeur
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
tenis
12:00Ruben Bemelmans - Manuel Guinard
tenis
12:00Tobias Kamke - Valentin Royer
tenis
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
tenis
18:00Thiago Agustin Tirante - Genaro Alberto Olivieri
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hamburger - Nurnberg
futbol
22:55Nice - Lyon
futbol
23:00Mirandés - Sevilla
futbol
00:00Alianza Petrolera - Deportivo Pereira
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
06:30GS Warriors - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)Canlı
basketbol
01:00Oregon Ducks - UCLA BruinsCanlı
basketbol
01:00Valparaiso Crusaders - Evansville Purple AcesCanlı
basketbol
01:00Fuerza Regia - Mineros de ZacatecasCanlı
basketbol
00:00Creighton Bluejays - Xavier MusketeersCanlı
basketbol
00:00Northern Iowa Panthers - Loyola RamblersCanlı
basketbol
00:00UNLV Runnin' Rebels - Diego State AztecsCanlı
basketbol
00:00Texas Efsaneleri - College Park SkyhawksCanlı
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston RocketsCanlı
basketbol
23:45Antonio Spurs - Toronto Raptors
basketbol
00:45Temuco - Club Deportes Castro
basketbol
01:00Universidad de Concepcion - Ancud
basketbol
01:00Burger King Clapham Bulls - Hilton Resort Barbados Warriors
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
06:30GS Warriors - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
01:24Devils - GalacticosCanlı
futbol
01:15Club Atlético Nacional - Deportivo PereiraCanlı
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad TocoaCanlı
futbol
01:00Herediano - Deportivo SaprissaCanlı
futbol
00:45Unión de Sunchales - Club Atletico GuemesCanlı
futbol
00:45Luis - Esporte Clube JuventudeCanlı
futbol
00:00Club Jorge Wilstermann - GuabiráCanlı
futbol
00:00Oriente Petrolero - Nacional PotosíCanlı
futbol
00:00CD - Once MunicipalCanlı
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo SacachispasCanlı
futbol
00:00Sansare - Deportivo PetapaCanlı
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - CarlosCanlı
futbol
00:00Limón - GuadalupeCanlı
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal SantaCanlı
futbol
23:45Club Sol de América - Sportivo LuquenoCanlı
futbol
23:45Huachipato - Club Universidad de ŞiliCanlı
futbol
23:45Crucero del Norte - Club Defensores de PronunciamientoCanlı
futbol
23:45Real De Minas - Club Deportivo Honduras ProgresoCanlı
futbol
23:45Chinandega - SabanasCanlı
futbol
23:45Deportivo Ocotal - DiriangénCanlı
futbol
23:45Jennings Grenades - Swetes
futbol
23:45Paraná Clube - Coritiba Foot Ball Club
futbol
23:45Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
futbol
23:45Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
futbol
23:45Cuautla - Club Calor de San Pedro
futbol
23:45Amazonas - Nacional
futbol
23:45Conaree United - Mantab United
futbol
00:00Municipal Limeño - Agila
futbol
00:00Independiente San Vicente - Vencedor
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
futbol
00:15Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
futbol
00:45Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
futbol
00:45Sport Club Internacional - Pelotas
futbol
00:45Sant Andreu Sao Paulo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
00:45Belize Defence Force - Belmopan Bandits
futbol
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
futbol
01:30Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
futbol
01:30Santa Tecla - Isidro Metapán
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:00Greenbay Hoppers - Liberta
futbol
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
futbol
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
futbol
02:00Village Superstars - Fast Cash Saddlers United
futbol
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
futbol
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
futbol
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
04:00Real Santa Cruz - Strongest
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
futbol
09:15Nepal Polis Kulübü - Armed Police Force
futbol
12:15Machhindra - Three Star Club
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
15:30Kerkyra - Levadiakos
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Malkiya Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:30Maccabi Ironi Amishav - Hapoel Mahane Yehuda
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Haringey Borough - Carshalton Athletic
futbol
22:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Asociación Deportiva Berazategui - Deportivo Merlo
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Bragantino clube Do Para
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
futbol
02:15Paulo Crystal - Treze Futebol Clube
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hamburger - Nurnberg
futbol
22:55Nice - Lyon
futbol
23:00Mirandés - Sevilla
futbol
00:00Alianza Petrolera - Deportivo Pereira
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
tenis
01:25Gennady Urbanovich - Pavel LeonchikCanlı
tenis
00:45Marsel Kurmaev - Vladislav DavidovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
01:14Semyon Rakov - Nikolay Shirokov
tenis
02:00Andrea Vavassori - Dane Sweeny
tenis
02:00Naoki Tajima - Petros Tsitsipas
tenis
02:00Takuto Niki - Harri Heliovaara
tenis
02:00Olivia Symons - Mana Ayukawa
tenis
03:00Simona Halep - Elise Mertens
tenis
03:00Granollers/Ceballos - Ram/Salisbury
tenis
03:30Helena Spiridis - Alana Parnaby
tenis
03:30Blaz Kavcic - Sadio Doumbia
tenis
03:30Dayne Kelly - Jacob Grills
tenis
03:30Jason Kubler - Blake Ellis
tenis
04:00Tully Richter - Laura Ashley
tenis
04:30Dominic Thiem - Gael Monfils
tenis
04:30Anett Kontaveit - Swiatek
tenis
04:30Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
tenis
04:30Brady/Dolehide - Arruabarrena/Jabeur
tenis
04:30Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
tenis
05:00Akira Santillan - Tristan Schoolkate
tenis
05:00Thomas Fancutt - Noguchi
tenis
05:00Tobias Simon - Michail Pervolarakis
tenis
05:00Jessica Fowler - Erin Routliffe
tenis
05:00Monique Barry - Himari Sato
tenis
05:30Zara Brankovic - Alicia Smith
tenis
05:30Abigail Tere-Apisah - Minokoshi
tenis
05:30Katarzyna Kawa - Zeel Desai
tenis
05:30Kwan Yau - Nigina Abduraimova
tenis
05:30Ying Zhang - Mananchaya Sawangkaew
tenis
05:30Chanchai Sookton-Eng - Maxence Broville
tenis
05:30Chien-Hsun - Jirat Navasirisomboon
tenis
05:30Wattanakul - Cheong-Eui
tenis
05:30Sidharth Rawat - Rimpei Kawakami
tenis
06:00Dodig/Polasek - Bryan/Bryan
tenis
06:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
tenis
06:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
tenis
06:30Blake Mott - Evan King
tenis
06:30Filip Peliwo - Evan Song
tenis
06:30Yuta Shimizu - Viktor Galovic
tenis
06:30Nakisa Djamshidi - Amber Marshall
tenis
06:30Garbine Muguruza - Kiki Bertens
tenis
07:00Jennifer Elie - Gabriella Da Silva Fick
tenis
07:00Akgul Amanmuradova - Himeno Sakatsume
tenis
07:00Marianna Zakarlyuk - Michika Ozeki
tenis
07:00Moyuka Uchijima - Eunhye
tenis
07:00Rina Saigo - Sakura Hondo
tenis
07:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Naoki Nakagawa
tenis
07:00Patael - Keisuke Saitoh
tenis
07:00Matthew Dellavedova - Manish Sureshkumar
tenis
07:00Yuki Mochizuki - Pawin Jirapoomdaje
tenis
07:30Babos/Mladenovic - Kuzmova/Sasnovich
tenis
07:30Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
tenis
08:00Borna Gojo - Matias Franco Descotte
tenis
08:30Erika Sema - Sakura Hosogi
tenis
08:30Kai-Chen Chang - Chikaraishi
tenis
08:30Maelys Bougrat - Pei-Chi
tenis
08:30Watsachol Sawatdee - Ching
tenis
08:30Adam El Mihdawy - Palaphoom Kovapitukted
tenis
08:30Maximilian Neuchrist - Shisanuphong Pokinsagethasiri
tenis
08:30Seong-Gook - Hoang
tenis
08:30Soichiro Moritani - Jung-Woong
tenis
09:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
09:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
tenis
09:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
tenis
09:30Harry Bourchier - Maverick Banes
tenis
10:30Alexander Zverev - Andrey Rublev
tenis
10:30Smith/Sharma - Rojer/Stosur
tenis
11:00Rafael Nadal - Nick Kyrgios
tenis
11:30Ekaterine Gorgodze - Greta
tenis
11:30Emily Webley-Smith - Clara Tauson
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
tenis
12:00Benjamin Bonzi - Antoine Escoffier
tenis
12:00Lorenzo Musetti - Jaroslav Pospíšil
tenis
12:00Stuart Parker - Lasse Muscheites
tenis
13:00Manon Arcangioli - Victoria
tenis
13:00Duckworth/Polmans - Bublik/Kukushkin
tenis
13:30Andrea Pellegrino - Lukas Klein
tenis
13:30Added - Luca Vanni
tenis
13:30Blanchet - Mischa Lanz
tenis
15:00Pedja Krstin - Kopriva
tenis
15:00Tomas Machac - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Christian Samuelsson - Arthur Hugounenq
tenis
15:00Hugo Schott - Alexandre Peyrot
tenis
16:30Daniel Masur - Lucas Miedler
tenis
16:30Pavel Kotov - Altuğ Çelikbilek
tenis
17:00Geoffrey Blancaneaux - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
17:30Diego Hidalgo - Marcelo Tomas Barrios Vera
tenis
17:30Rafael Matos - Nicolas Alvarez
tenis
18:00Nino Serdarusic - Markus Eriksson
tenis
18:00Raul Brancaccio - Mischa Zverev
tenis
18:30Guilherme Clezar - Pedro Cachin
tenis
19:00Pedro Sakamoto - Gonzalo Lama
tenis
19:30Andrea Arnaboldi - Alex Molcan
tenis
20:30Orlando - Camilo Ugo Carabelli
tenis
20:30Jerzy Janowicz - Evan Furness
tenis
22:00Kyrian Jacquet - Mirza Basic
tenis
22:30Facundo Arguello - Tomas Martin Etcheverry
tenis
23:00Viktor Durasovic - Ilkel
tenis
01:00Juan Manuel Cerundolo - Facundo Diaz Acosta
tenis
01:00Martin Cuevas - Bruno Sant'anna
tenis
02:00Brydan Klein - Matthew Christopher Romios
tenis
02:00Daniel Altmaier - Alexander Crnokrak
tenis
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Anisimova/Kyrgios
tenis
03:00Marray/Mattek-Sands - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Moore/Ebden - Dabrowski/Kontinen
tenis
03:00Novak Djokovic - Milos Raonic
tenis
03:00Roger Federer - Tennys Sandgren
tenis
03:00Ashleigh Barty - Petra Kvitova
tenis
03:00Sofia Kenin - Jabeur
tenis
12:00Ruben Bemelmans - Manuel Guinard
tenis
12:00Tobias Kamke - Valentin Royer
tenis
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
tenis
18:00Thiago Agustin Tirante - Genaro Alberto Olivieri
Rushden & Diamonds - Needham Market
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.