Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
21 Kasım 2019 Perşembe 12:34:39
diger
12:30Finlandiya (Amatörler) - İsveç (Amatörler)Canlı
tenis
12:26Pavel Tatarnikov - Dmitry GoncharovCanlı
futbol
12:25Chelsea team - Real teamCanlı
basketbol
12:25Atom (White) - Neptun (Blue)Canlı
diger
12:15Moskova Kremlevci - Siniye TigryCanlı
futbol
12:10Werder (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
12:00Arjantin takımı - Fransa takımıCanlı
basketbol
12:00SDYUSH Almaty Bölgesi - Barsı Atırau IICanlı
futbol
11:45FK Şahtar Donetsk U21 - Lviv U21Canlı
tenis
11:15Lucia Bronzetti - Tereza MrdezaCanlı
tenis
11:15Jana Fett - Susan BandecchiCanlı
diger
11:00Qyran U20 - Almatı U20Canlı
diger
11:00Sakhalinskie Akuly - МHC SpartakCanlı
basketbol
11:00London Beard - KFAR QassimCanlı
futbol
10:45Luxury Ha Long - PVF VietnamCanlı
futbol
10:45Tuan Tu Phu Tho - Tre ViettelCanlı
futbol
08:25Ronaldo team - Messi teamCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
12:35Ani Amiraghyan - Oleksandra Oliynykova
tenis
12:40Bogdan Bobrov - Deney Wassermann
tenis
12:45Noelia Zeballos - Svenja Ochsner
diger
13:00Daejeon Samsung Fire Bluefangs - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers
futbol
13:00Ozone - Bangalore Independents
futbol
13:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
basketbol
13:00Sonic Boom KT - Wonju Dongbu Promy
tenis
13:00Benjamin Lock - Daniele Capecchi
tenis
13:00Carole Monnet - Ane Mintegi Del Olmo
tenis
13:00Aline Thommen - Clara Vlasselaer
tenis
13:00Roberto Marcora - Gianluca Mager
tenis
13:00Andrej Martin - Vit Kopriva
tenis
13:00Olga Saez Larra - Laura Schaeder
tenis
13:00Federica Di Sarra - Oceane Dodin
tenis
13:00Giulia Gatto-Monticone - Tayisiya Morderger
tenis
13:00Fransa - Sırbistan
tenis
13:00Great Britain - Kazakistan
tenis
13:00Almanya - Şili
tenis
13:00Ugo Blanchet - Jonathan Mridha
tenis
13:00Elmar Ejupovic - Maxence Beauge
tenis
13:00Markos Kalovelonis - Aidan Mchugh
futbol
13:30Kapaz PFK - Qaradağ FK
futbol
13:30Sumgayit PFC II - Zaqatala
futbol
13:30Keshla II - Zirə II
futbol
13:30MOIK Baku - Sabail II
futbol
13:30Electric Veng - Chhinga Veng
basketbol
13:30Iloilo United-Royals - Imus Bandera
tenis
13:30Muniyan/Pang - Marcinkevica/Strakhova
tenis
13:30Mariana Drazic - Nadia Echeverria Alam
tenis
13:30Maloney/Martins - Parres Azcoitia/Rosca
diger
14:00Altay Ust-Kamenogorsk II U23 - Atırau II U23
futbol
14:00Batı Ermenistan - Ani
tenis
14:00Matuszewski/Smola - Inui/Kawachi
tenis
14:00Zukas/Casanova - Volpi/Lingua Lavallen
tenis
14:00Rudiukova/Sayfetdinova - Yoshitomi/Ogata
tenis
14:00Thomas Fancutt - Vasil Kirkov
tenis
14:00Demidova/Demidova - Vangelova/Sato
tenis
14:00Ivanov/Lazarov - Barbu/Palosi
tenis
14:00Baravi/Visscher - Baykal/Türkmen
tenis
14:00Nijboer/Pontjodikromo - Kontseba/Manafov
tenis
14:00Gaspar/Duerst - Farbas/Horvat
tenis
14:30Bocchi/Frinzi - Garcia/Mansilla Diez
tenis
14:30Chiraz Bechri - Manon Peral
tenis
14:30Diego Fernandez Flores - Rimpei Kawakami
tenis
14:30Mirko Cutuli - Georgii Kravchenko
tenis
14:30Vympel U18 - Cristina Elena Tiglea
tenis
14:30Constant Lestienne - Maxime Cressy
tenis
14:30Indy De Vroome - Marina Bassols Ribera
tenis
14:30Antoine Cornut-Chauvinc - Dominic Stephan Stricker
tenis
14:30Jan Choinski - Boris Fassbender
basketbol
14:35Jiangsu Dragons - Qingdao DoubleStar Eagles
basketbol
14:35Shandong Heroes - Sichuan Blue Whales
basketbol
14:35Shanghai Dongfang Sharks - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Zhejiang Golden Bulls - Fujian Quanzhou Bank
basketbol
14:35TianJin Steel - Guangdong Southern Tigers
futbol
14:50Al-Qadisiyah Khobar U19 - Al Ittifaq Dammam U19
futbol
15:00Semen Padang F.C. - Kalteng Putra FC
futbol
15:00Bandari F.C. - AFC Leopards
futbol
15:00Kariobangi Sharks - Ulinzi Stars F.C.
futbol
15:00All Boys II - Quilmes Atlético Club II
futbol
15:00Tusker F.C. - Western Stima F.C.
tenis
15:00Giovine/Mrdeza - Bolkvadze/Kilnarova
tenis
15:00Davis/Koussenkova - Di Sarra/Rosatello
tenis
15:00Leykina/Hoste Ferrer - Duca/Svatikova
tenis
15:00Lozan/Houkes - Wenger/Martinez
futbol
15:10Al Shabab Riyadh U19 - Al-Taee U19
futbol
15:30NK Zagora Unešić - NK Kamen Ivanbegovina
futbol
15:30Al Akhdoud - Hajer Club
futbol
15:30Budai U19 - Újpest U19
basketbol
15:30Toofarghan Azershahr - Shora Shahrdari Qazvin
basketbol
15:30Petrochimi Bandar Imam - Exon Tahran
basketbol
15:30Mes Kerman - Mahram Tehran
basketbol
15:30Niroo Zamini - Dezful
basketbol
15:30Shahrdari Gorgan Municipality - Chemidor Tehran
basketbol
15:30Shahrdari Bandar Abbas - Zob Ahan Esfahan
basketbol
15:30Naft Abadan - Avijeh Sanat Parsa Mashhad
basketbol
15:30Marikina Shoemasters - Bacolod Masters Sardines
tenis
15:30Pitak/Pitak - Jeong/Lee
tenis
15:30Riccardo Bonadio - Pedro Sousa
futbol
15:40Al Wahda Mecca U19 - Abha U19
futbol
15:45Al Ahli Jeddah U19 - Al Taawon Buraidah U19
futbol
16:00Gasogi United - Musanze FC
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Kakamega Homeboyz
futbol
16:00C. A. Cerro II - Liverpool Montevideo II
futbol
16:00Ipswich Town U23 - Colchester United U23
basketbol
16:00BK Tobol Kostanay - Aktöbe
tenis
16:00Tobias Simon - Justin Eleveld
tenis
16:00Thomas Laurent - Robert Quentin
tenis
16:00Thommen/Hosoki - Goering/Dijkman
tenis
16:00Vlasselaer/Delfosse - Arcangioli/Robbe
tenis
16:00Dougaz/Lock - Bovy/Moreno De Alboran
futbol
16:30Club Atlético Boston River SAD II - Danubio F.C. II
futbol
16:30Mizoram - Ramhlun North
tenis
16:30Andrea Vavassori - Maxime Hamou
diger
17:00Arhavi Belediyesi - Inegöl Belediyesi
diger
17:00Panathinaikos V.C. - Foinikas Syroy
tenis
17:00Malaika Rapolu - Noelly Longi Nsimba
tenis
17:00Jennifer Rosa Dourado - Jwany Sherif
tenis
17:00Taylor Ng - Raphaelle Lacasse
tenis
17:00Alexandra Anttila - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
17:00Mayuka Aikawa - Melany Solange Krywoj
tenis
17:00Irina Fetecau - Gabriela Talaba
tenis
17:00Daniel Antonio Nunez - Nick Chappell
tenis
17:00Alexander Ritschard - Genaro Alberto Olivieri
basketbol
17:15Ufimets - BC Ural Yekaterinburg
basketbol
17:30Al Muharraq - Al Riffa
tenis
17:30Johann/Pfaff - Gelhardt/Choinski
tenis
17:35Antoine Bellier - Ronan Joncour
futbol
18:00Adamawa United - Abia Warriors F.C.
futbol
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
futbol
18:00Cova da Piedade U23 - Portimonense U23
futbol
18:00Isa Town FC - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Malkiya Club - Al Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Gorée - ASC Diambars
basketbol
18:00Samara - Runa
basketbol
18:00Grifony-KFU Simferopol - OrelGU
tenis
18:00Joao Domingues - Daniel Masur
tenis
18:00Fletcher Scott - Javier Barranco Cosano
futbol
18:15Politecnico J.I.C - Molino Viejo
futbol
18:30COSAP - Siguilolo
basketbol
18:30Ksiezak Lowicz U20 - LKS Lodz U20
tenis
18:30Paige Cline - Steffi Carruthers
tenis
18:30Elle Christensen - Kelly Williford
tenis
18:30Eduardo Ribeiro - Gerardo Lopez Villasenor
tenis
18:30Martin Damm - Benjamin Dhoe
tenis
18:30Sebastian Baez - Roberto Cid Subervi
tenis
18:30Connor Farren - Colin Sinclair
tenis
18:30Sousa/Falcao - Vega Hernandez/Garcia-Lopez
diger
19:00Arkas Spor İzmir - Bursa Büyükşehir Belediyesi
diger
19:00Olympiacos S.C. - P.A.O.K. Thessaloniki V.C.
diger
19:00Blue Volley Ostrava - Sokol Bohumin
basketbol
19:00Perlas MRU Vilnius - Jonavos Sintek-Jonava
basketbol
19:00Ezerunas - BC Žalgiris II
basketbol
19:00Silale - Suduva-Mantinga Marijampole
basketbol
19:00Taurage - Telsiai
basketbol
19:00Zanavykas Sakiai - Ereliai
tenis
19:00Hugo Schott - Peter Kobelt
tenis
19:00Walkow/Drzewiecki - Gabashvili/Kotov
tenis
19:05Siem Woldeab - Leighton Allen
basketbol
19:15Al Manama - Nuwaidrad
futbol
19:30BK Häcken - Norrby IF
basketbol
19:30Palangos Kursiai - Silute
basketbol
19:30TBV Start Lublin - GTK Gliwice
basketbol
19:30Miami Hurricanes - Missouri State
basketbol
19:30Middle Tennessee Blue Raiders - Villanova
basketbol
19:30Betway Power - UCU Canons
tenis
19:30Paolo Lorenzi - Filippo Baldi
tenis
19:30Ellie Douglas - Marcela Zacarias
tenis
19:30Safiya Carrington - Vladica Babic
tenis
19:30Jacqueline Cako - Brynn Boren
diger
20:00NIS Vojvodina - Shakhtar Soligorsk
diger
20:00Cienfuegos - Santiago de Küba
diger
20:00Camagüey - Las Tunas
diger
20:00Příbram - VK České Budějovice
diger
20:00Krakow AZS - APP Krispol Września
diger
20:00Hapoel Yoav KFAR SABA - MS Eilabun
futbol
20:00Breiðablik UBK - Valur FutbolClub
futbol
20:00Al-Khartoum - Al Shorta Al Qadarif
futbol
20:00Ksar - Nouadhibou
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Íþróttafélagið Grótta
futbol
20:00Dakar Sacre-Coeur - ASC Diaraf
futbol
20:00GKS Szombierki Bytom - TP Jastrzab Bielszowice
basketbol
20:00Gargzdu - Joniškio Delikatesas
basketbol
20:00BK VEF Rīga - KK Pärnu
tenis
20:00Yarden Akler - Maya Pitts
tenis
20:00Konishi Camargo Silva/Ng - Anttila/Danilchenko
tenis
20:00Ong/Thompson - Aikawa/Kishigami
tenis
20:00Christian Langmo - Matheus Pucinelli De Almeida
tenis
20:00Juan Pablo Ficovich - Gonzalo Lama
tenis
20:00Adrian Andreev - Nicolas Alvarez
futbol
20:30Iserlohn - Holzwickeder
basketbol
20:30PM & Partners Bari U20 - Monopoli U20
basketbol
20:30Tartu Ulikool Rock II - Tartu Kalev/Estiko
tenis
20:30Robert/Schott - Steinegger/Stricker
tenis
20:30Cacao/Monteiro - Mukund/Prashanth
tenis
20:30Begemann/Masur - Brkic/Pavic
tenis
20:30Demetris Azoides - Hady Habib
tenis
20:30Collin Altamirano - Preston Brown
diger
21:00VK České Budějovice - PiVoMan TJ Vltava
futbol
21:00Fremad Amager - HB Køge
futbol
21:00Notodden FK - Åsane Fotball
futbol
21:00Lys Sassandra - AS Denguélé d'Odienné
futbol
21:00Teresopolis - Ceres Rio de Janeiro
futbol
21:00Campo Grande AC - Acao RJ
futbol
21:00SpVg Schonnebeck - VfB Frohnhausen
basketbol
21:00BC Žalgiris - KK Crvena zvezda
basketbol
21:00Cherkassky Mavpy II - BC Goverla
basketbol
21:00Basket 2000 Nichelino U20 - ASD Baldissero U20
basketbol
21:00Hallmann Vienna - BC Körmend
basketbol
21:00Kongsberg Miners - Centrum Tigers Oslo
basketbol
21:00MZT Skopje - HKK Siroki Brijeg
basketbol
21:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
21:00KB Peja - Academic Plovdiv
tenis
21:00Haley Giavara - Jessika Ponchet
tenis
21:00Naomi Cheong - Hind Abdelouahid
tenis
21:00Anhelina Kalinina - Lorraine M. Guillermo
tenis
21:00Gabriela Ce - Ariana Arseneault
tenis
21:00Jozef Kovalik - Attila Balázs
diger
21:15Vestsjaelland - Ishøj Volley
futbol
21:30VfR 08 Oberhausen - SV Adler Osterfeld
futbol
21:30Inhumas U20 - Itumbiara U20
futbol
21:30Royal Mouscron-Péruwelz II - Roeselare II
basketbol
21:30Anspi Santa Rita Basket Taranto U20 - Mola New U20
basketbol
21:30Tulane Green Wave - Mississippi State Bulldogs
tenis
21:30Christensen/Sherif - Pulchartova/Sanz-Llaneza Fernandez
basketbol
21:50Calenzano U20 - Polisportiva Capannori U20
futbol
22:00Guatemala - Antigua ve Barbuda
futbol
22:00Rocha - La Luz
basketbol
22:00Alba Berlin - Olympiacos SFP Pireus
basketbol
22:00St. Joseph's - Florida Gators
basketbol
22:00Universidad Anahuac Queretaro - Tec Monterrey Hidalgo
basketbol
22:00Alba Berlin - Olympiakos (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:15Ungmennafélagið Skallagrímur - Sindri
basketbol
22:15KR Reykjavik - UMFN Njardvik
basketbol
22:15Ungmennafélag Grindavíkur - Valur Reykjavik
basketbol
22:15Fjölnir Reykjavik - Tindastóll
diger
22:20SK Centro - Lokomotiv Ceske Budejovice
diger
22:30Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova
futbol
22:30Royal Antwerp - K.A.A. Gent
futbol
22:30C.A. Progreso - Cerro Largo FC
futbol
22:30Lynx FC - Manchester 62
basketbol
22:30Lam Basket U20 - Busalla U20
basketbol
22:30Urania Milano - BC Casalpusterlengo
tenis
22:30Corley/Miller - Zacarias/Tjandramulia
tenis
22:30Failla/Fung - Boren/Montez
tenis
22:30Muller/Whittle - R. Valdes/Kulikov
tenis
22:30Valentina Ivanov - Khim Iglupas
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Malahide United
futbol
22:45St. Mochta's FC - Newtown Rangers
basketbol
22:45Olimpia Milano - Anadolu Efes S.K.
basketbol
22:45Olimpia Milano - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Llaneros - Deportivo Lara
futbol
23:00Real Pilar II - San Martin de Burzaco II
basketbol
23:00Valencia BC - BC Khimki
basketbol
23:00Athletic System San Giorgio U20 - Angri Pallacanestro U20
basketbol
23:00Blu Basket Gruppo Remer Treviglio - Pallacanestro Biella
basketbol
23:00Boca Juniors U23 - Comunicaciones U23
basketbol
23:00Hispano Americano U23 - Obras Sanitarias U23
tenis
23:00Banthia/Story - Catanzariti/Maginley
futbol
00:00Agila F.C. - Alianza San Salvador
basketbol
00:00Air Force Falcons - Loyola Marymount Lions
tenis
00:00Babic/Whoriskey - Abdelouahid/Mohamad
tenis
00:00Martins/Ce - Amos/Wilkins
tenis
00:00Kobelt/Cheong - Carrington/Lahey
basketbol
00:30Baylor Bears - Ohio
tenis
00:30Beren/Kuhar - Diallo/Hurrion
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Portland TB (S SPORT HD)
futbol
19:00Adanaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Galatasaray - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
22:30Bayern Münih - Panathinaikos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:45Asvel Villeurbanne - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
23:00Real Madrid - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
06:30LA Clippers - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Büyükçekmece (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
14:00Fatih Karagümrük - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
futbol
15:00Denizlispor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:30West Ham - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
15:30Charlton Athletic - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:30Eskişehirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Atalanta - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Sochaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30Türk Telekom - Teksüt Bandırma (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:00Crystal Palace - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
18:00Swansea - Millwall (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Bursaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Lyon - Nice (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Milan - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Manchester City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
22:00Angers - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Torino - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Flamengo - River Plate (S SPORT HD)
basketbol
01:00Minnesota TW - Phoenix Suns (S SPORT HD)
futbol
14:00Kayserispor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:00Middlesbrough - Hull City (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30Alanyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Menemenspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Roma - Brescia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Bordeaux - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00St.Etienne - Montpellier (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Sheffield Utd - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Sampdoria - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Fenerbahçe Beko - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
22:45Lecce - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Toulouse - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:30Houston Rockets - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
02:00New York Knicks - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
19:00Altınordu - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
22:45Le Havre - Guingamp (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
20:55Galatasaray - Club Brugge (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Lokomotiv Moskova - Leverkusen (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Tottenham - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Atalanta - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Juventus - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Manchester City - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
20:55Valencia - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Barcelona - B.Dortmund (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Liverpool - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Lille - Ajax (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Slavia Prag - Inter (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Leipzig - Benfica (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Genk - Salzburg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:50Trabzonspor - Getafe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Beşiktaş - Slovan Bratislava (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
12:25Atom (White) - Neptun (Blue)Canlı
basketbol
12:00SDYUSH Almaty Bölgesi - Barsı Atırau IICanlı
basketbol
11:00London Beard - KFAR QassimCanlı
basketbol
13:00Sonic Boom KT - Wonju Dongbu Promy
basketbol
13:30Iloilo United-Royals - Imus Bandera
basketbol
14:35Jiangsu Dragons - Qingdao DoubleStar Eagles
basketbol
14:35Shandong Heroes - Sichuan Blue Whales
basketbol
14:35Shanghai Dongfang Sharks - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Zhejiang Golden Bulls - Fujian Quanzhou Bank
basketbol
14:35TianJin Steel - Guangdong Southern Tigers
basketbol
15:30Toofarghan Azershahr - Shora Shahrdari Qazvin
basketbol
15:30Petrochimi Bandar Imam - Exon Tahran
basketbol
15:30Mes Kerman - Mahram Tehran
basketbol
15:30Niroo Zamini - Dezful
basketbol
15:30Shahrdari Gorgan Municipality - Chemidor Tehran
basketbol
15:30Shahrdari Bandar Abbas - Zob Ahan Esfahan
basketbol
15:30Naft Abadan - Avijeh Sanat Parsa Mashhad
basketbol
15:30Marikina Shoemasters - Bacolod Masters Sardines
basketbol
16:00BK Tobol Kostanay - Aktöbe
basketbol
17:15Ufimets - BC Ural Yekaterinburg
basketbol
17:30Al Muharraq - Al Riffa
basketbol
18:00Samara - Runa
basketbol
18:00Grifony-KFU Simferopol - OrelGU
basketbol
18:30Ksiezak Lowicz U20 - LKS Lodz U20
basketbol
19:00Perlas MRU Vilnius - Jonavos Sintek-Jonava
basketbol
19:00Ezerunas - BC Žalgiris II
basketbol
19:00Silale - Suduva-Mantinga Marijampole
basketbol
19:00Taurage - Telsiai
basketbol
19:00Zanavykas Sakiai - Ereliai
basketbol
19:15Al Manama - Nuwaidrad
basketbol
19:30Palangos Kursiai - Silute
basketbol
19:30TBV Start Lublin - GTK Gliwice
basketbol
19:30Miami Hurricanes - Missouri State
basketbol
19:30Middle Tennessee Blue Raiders - Villanova
basketbol
19:30Betway Power - UCU Canons
basketbol
20:00Gargzdu - Joniškio Delikatesas
basketbol
20:00BK VEF Rīga - KK Pärnu
basketbol
20:30PM & Partners Bari U20 - Monopoli U20
basketbol
20:30Tartu Ulikool Rock II - Tartu Kalev/Estiko
basketbol
21:00BC Žalgiris - KK Crvena zvezda
basketbol
21:00Cherkassky Mavpy II - BC Goverla
basketbol
21:00Basket 2000 Nichelino U20 - ASD Baldissero U20
basketbol
21:00Hallmann Vienna - BC Körmend
basketbol
21:00Kongsberg Miners - Centrum Tigers Oslo
basketbol
21:00MZT Skopje - HKK Siroki Brijeg
basketbol
21:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
21:00KB Peja - Academic Plovdiv
basketbol
21:30Anspi Santa Rita Basket Taranto U20 - Mola New U20
basketbol
21:30Tulane Green Wave - Mississippi State Bulldogs
basketbol
21:50Calenzano U20 - Polisportiva Capannori U20
basketbol
22:00Alba Berlin - Olympiacos SFP Pireus
basketbol
22:00St. Joseph's - Florida Gators
basketbol
22:00Universidad Anahuac Queretaro - Tec Monterrey Hidalgo
basketbol
22:00Alba Berlin - Olympiakos (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:15Ungmennafélagið Skallagrímur - Sindri
basketbol
22:15KR Reykjavik - UMFN Njardvik
basketbol
22:15Ungmennafélag Grindavíkur - Valur Reykjavik
basketbol
22:15Fjölnir Reykjavik - Tindastóll
basketbol
22:30Lam Basket U20 - Busalla U20
basketbol
22:30Urania Milano - BC Casalpusterlengo
basketbol
22:45Olimpia Milano - Anadolu Efes S.K.
basketbol
22:45Olimpia Milano - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Valencia BC - BC Khimki
basketbol
23:00Athletic System San Giorgio U20 - Angri Pallacanestro U20
basketbol
23:00Blu Basket Gruppo Remer Treviglio - Pallacanestro Biella
basketbol
23:00Boca Juniors U23 - Comunicaciones U23
basketbol
23:00Hispano Americano U23 - Obras Sanitarias U23
basketbol
00:00Air Force Falcons - Loyola Marymount Lions
basketbol
00:30Baylor Bears - Ohio
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
22:30Bayern Münih - Panathinaikos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:45Asvel Villeurbanne - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
23:00Real Madrid - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
06:30LA Clippers - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Büyükçekmece (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Teksüt Bandırma (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
01:00Minnesota TW - Phoenix Suns (S SPORT HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe Beko - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
23:30Houston Rockets - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
02:00New York Knicks - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
12:25Chelsea team - Real teamCanlı
futbol
12:10Werder (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
12:00Arjantin takımı - Fransa takımıCanlı
futbol
11:45FK Şahtar Donetsk U21 - Lviv U21Canlı
futbol
10:45Luxury Ha Long - PVF VietnamCanlı
futbol
10:45Tuan Tu Phu Tho - Tre ViettelCanlı
futbol
08:25Ronaldo team - Messi teamCanlı
futbol
13:00Ozone - Bangalore Independents
futbol
13:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
futbol
13:30Kapaz PFK - Qaradağ FK
futbol
13:30Sumgayit PFC II - Zaqatala
futbol
13:30Keshla II - Zirə II
futbol
13:30MOIK Baku - Sabail II
futbol
13:30Electric Veng - Chhinga Veng
futbol
14:00Batı Ermenistan - Ani
futbol
14:50Al-Qadisiyah Khobar U19 - Al Ittifaq Dammam U19
futbol
15:00Semen Padang F.C. - Kalteng Putra FC
futbol
15:00Bandari F.C. - AFC Leopards
futbol
15:00Kariobangi Sharks - Ulinzi Stars F.C.
futbol
15:00All Boys II - Quilmes Atlético Club II
futbol
15:00Tusker F.C. - Western Stima F.C.
futbol
15:10Al Shabab Riyadh U19 - Al-Taee U19
futbol
15:30NK Zagora Unešić - NK Kamen Ivanbegovina
futbol
15:30Al Akhdoud - Hajer Club
futbol
15:30Budai U19 - Újpest U19
futbol
15:40Al Wahda Mecca U19 - Abha U19
futbol
15:45Al Ahli Jeddah U19 - Al Taawon Buraidah U19
futbol
16:00Gasogi United - Musanze FC
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Kakamega Homeboyz
futbol
16:00C. A. Cerro II - Liverpool Montevideo II
futbol
16:00Ipswich Town U23 - Colchester United U23
futbol
16:30Club Atlético Boston River SAD II - Danubio F.C. II
futbol
16:30Mizoram - Ramhlun North
futbol
18:00Adamawa United - Abia Warriors F.C.
futbol
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
futbol
18:00Cova da Piedade U23 - Portimonense U23
futbol
18:00Isa Town FC - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Malkiya Club - Al Ittifaq Maqaba
futbol
18:00Gorée - ASC Diambars
futbol
18:15Politecnico J.I.C - Molino Viejo
futbol
18:30COSAP - Siguilolo
futbol
19:30BK Häcken - Norrby IF
futbol
20:00Breiðablik UBK - Valur FutbolClub
futbol
20:00Al-Khartoum - Al Shorta Al Qadarif
futbol
20:00Ksar - Nouadhibou
futbol
20:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Íþróttafélagið Grótta
futbol
20:00Dakar Sacre-Coeur - ASC Diaraf
futbol
20:00GKS Szombierki Bytom - TP Jastrzab Bielszowice
futbol
20:30Iserlohn - Holzwickeder
futbol
21:00Fremad Amager - HB Køge
futbol
21:00Notodden FK - Åsane Fotball
futbol
21:00Lys Sassandra - AS Denguélé d'Odienné
futbol
21:00Teresopolis - Ceres Rio de Janeiro
futbol
21:00Campo Grande AC - Acao RJ
futbol
21:00SpVg Schonnebeck - VfB Frohnhausen
futbol
21:30VfR 08 Oberhausen - SV Adler Osterfeld
futbol
21:30Inhumas U20 - Itumbiara U20
futbol
21:30Royal Mouscron-Péruwelz II - Roeselare II
futbol
22:00Guatemala - Antigua ve Barbuda
futbol
22:00Rocha - La Luz
futbol
22:30Royal Antwerp - K.A.A. Gent
futbol
22:30C.A. Progreso - Cerro Largo FC
futbol
22:30Lynx FC - Manchester 62
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Malahide United
futbol
22:45St. Mochta's FC - Newtown Rangers
futbol
23:00Llaneros - Deportivo Lara
futbol
23:00Real Pilar II - San Martin de Burzaco II
futbol
00:00Agila F.C. - Alianza San Salvador
futbol
19:00Adanaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Galatasaray - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Fatih Karagümrük - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Denizlispor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:30West Ham - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
15:30Charlton Athletic - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:30Eskişehirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Atalanta - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Lens - Sochaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Crystal Palace - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
18:00Swansea - Millwall (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Bursaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Lyon - Nice (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Milan - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Manchester City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
22:00Angers - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Torino - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Flamengo - River Plate (S SPORT HD)
futbol
14:00Kayserispor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:00Middlesbrough - Hull City (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30Alanyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Menemenspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Roma - Brescia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Bordeaux - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00St.Etienne - Montpellier (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Sheffield Utd - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Sampdoria - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Lecce - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Toulouse - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Altınordu - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Le Havre - Guingamp (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
20:55Galatasaray - Club Brugge (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Lokomotiv Moskova - Leverkusen (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Tottenham - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Atalanta - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Juventus - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Manchester City - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:55Valencia - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Barcelona - B.Dortmund (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Liverpool - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Lille - Ajax (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Slavia Prag - Inter (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Leipzig - Benfica (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Genk - Salzburg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:50Trabzonspor - Getafe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Beşiktaş - Slovan Bratislava (beIN SPORTS HD 1)
tenis
12:26Pavel Tatarnikov - Dmitry GoncharovCanlı
tenis
11:15Lucia Bronzetti - Tereza MrdezaCanlı
tenis
11:15Jana Fett - Susan BandecchiCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
12:35Ani Amiraghyan - Oleksandra Oliynykova
tenis
12:40Bogdan Bobrov - Deney Wassermann
tenis
12:45Noelia Zeballos - Svenja Ochsner
tenis
13:00Benjamin Lock - Daniele Capecchi
tenis
13:00Carole Monnet - Ane Mintegi Del Olmo
tenis
13:00Aline Thommen - Clara Vlasselaer
tenis
13:00Roberto Marcora - Gianluca Mager
tenis
13:00Andrej Martin - Vit Kopriva
tenis
13:00Olga Saez Larra - Laura Schaeder
tenis
13:00Federica Di Sarra - Oceane Dodin
tenis
13:00Giulia Gatto-Monticone - Tayisiya Morderger
tenis
13:00Fransa - Sırbistan
tenis
13:00Great Britain - Kazakistan
tenis
13:00Almanya - Şili
tenis
13:00Ugo Blanchet - Jonathan Mridha
tenis
13:00Elmar Ejupovic - Maxence Beauge
tenis
13:00Markos Kalovelonis - Aidan Mchugh
tenis
13:30Muniyan/Pang - Marcinkevica/Strakhova
tenis
13:30Mariana Drazic - Nadia Echeverria Alam
tenis
13:30Maloney/Martins - Parres Azcoitia/Rosca
tenis
14:00Matuszewski/Smola - Inui/Kawachi
tenis
14:00Zukas/Casanova - Volpi/Lingua Lavallen
tenis
14:00Rudiukova/Sayfetdinova - Yoshitomi/Ogata
tenis
14:00Thomas Fancutt - Vasil Kirkov
tenis
14:00Demidova/Demidova - Vangelova/Sato
tenis
14:00Ivanov/Lazarov - Barbu/Palosi
tenis
14:00Baravi/Visscher - Baykal/Türkmen
tenis
14:00Nijboer/Pontjodikromo - Kontseba/Manafov
tenis
14:00Gaspar/Duerst - Farbas/Horvat
tenis
14:30Bocchi/Frinzi - Garcia/Mansilla Diez
tenis
14:30Chiraz Bechri - Manon Peral
tenis
14:30Diego Fernandez Flores - Rimpei Kawakami
tenis
14:30Mirko Cutuli - Georgii Kravchenko
tenis
14:30Vympel U18 - Cristina Elena Tiglea
tenis
14:30Constant Lestienne - Maxime Cressy
tenis
14:30Indy De Vroome - Marina Bassols Ribera
tenis
14:30Antoine Cornut-Chauvinc - Dominic Stephan Stricker
tenis
14:30Jan Choinski - Boris Fassbender
tenis
15:00Giovine/Mrdeza - Bolkvadze/Kilnarova
tenis
15:00Davis/Koussenkova - Di Sarra/Rosatello
tenis
15:00Leykina/Hoste Ferrer - Duca/Svatikova
tenis
15:00Lozan/Houkes - Wenger/Martinez
tenis
15:30Pitak/Pitak - Jeong/Lee
tenis
15:30Riccardo Bonadio - Pedro Sousa
tenis
16:00Tobias Simon - Justin Eleveld
tenis
16:00Thomas Laurent - Robert Quentin
tenis
16:00Thommen/Hosoki - Goering/Dijkman
tenis
16:00Vlasselaer/Delfosse - Arcangioli/Robbe
tenis
16:00Dougaz/Lock - Bovy/Moreno De Alboran
tenis
16:30Andrea Vavassori - Maxime Hamou
tenis
17:00Malaika Rapolu - Noelly Longi Nsimba
tenis
17:00Jennifer Rosa Dourado - Jwany Sherif
tenis
17:00Taylor Ng - Raphaelle Lacasse
tenis
17:00Alexandra Anttila - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
17:00Mayuka Aikawa - Melany Solange Krywoj
tenis
17:00Irina Fetecau - Gabriela Talaba
tenis
17:00Daniel Antonio Nunez - Nick Chappell
tenis
17:00Alexander Ritschard - Genaro Alberto Olivieri
tenis
17:30Johann/Pfaff - Gelhardt/Choinski
tenis
17:35Antoine Bellier - Ronan Joncour
tenis
18:00Joao Domingues - Daniel Masur
tenis
18:00Fletcher Scott - Javier Barranco Cosano
tenis
18:30Paige Cline - Steffi Carruthers
tenis
18:30Elle Christensen - Kelly Williford
tenis
18:30Eduardo Ribeiro - Gerardo Lopez Villasenor
tenis
18:30Martin Damm - Benjamin Dhoe
tenis
18:30Sebastian Baez - Roberto Cid Subervi
tenis
18:30Connor Farren - Colin Sinclair
tenis
18:30Sousa/Falcao - Vega Hernandez/Garcia-Lopez
tenis
19:00Hugo Schott - Peter Kobelt
tenis
19:00Walkow/Drzewiecki - Gabashvili/Kotov
tenis
19:05Siem Woldeab - Leighton Allen
tenis
19:30Paolo Lorenzi - Filippo Baldi
tenis
19:30Ellie Douglas - Marcela Zacarias
tenis
19:30Safiya Carrington - Vladica Babic
tenis
19:30Jacqueline Cako - Brynn Boren
tenis
20:00Yarden Akler - Maya Pitts
tenis
20:00Konishi Camargo Silva/Ng - Anttila/Danilchenko
tenis
20:00Ong/Thompson - Aikawa/Kishigami
tenis
20:00Christian Langmo - Matheus Pucinelli De Almeida
tenis
20:00Juan Pablo Ficovich - Gonzalo Lama
tenis
20:00Adrian Andreev - Nicolas Alvarez
tenis
20:30Robert/Schott - Steinegger/Stricker
tenis
20:30Cacao/Monteiro - Mukund/Prashanth
tenis
20:30Begemann/Masur - Brkic/Pavic
tenis
20:30Demetris Azoides - Hady Habib
tenis
20:30Collin Altamirano - Preston Brown
tenis
21:00Haley Giavara - Jessika Ponchet
tenis
21:00Naomi Cheong - Hind Abdelouahid
tenis
21:00Anhelina Kalinina - Lorraine M. Guillermo
tenis
21:00Gabriela Ce - Ariana Arseneault
tenis
21:00Jozef Kovalik - Attila Balázs
tenis
21:30Christensen/Sherif - Pulchartova/Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
22:30Corley/Miller - Zacarias/Tjandramulia
tenis
22:30Failla/Fung - Boren/Montez
tenis
22:30Muller/Whittle - R. Valdes/Kulikov
tenis
22:30Valentina Ivanov - Khim Iglupas
tenis
23:00Banthia/Story - Catanzariti/Maginley
tenis
00:00Babic/Whoriskey - Abdelouahid/Mohamad
tenis
00:00Martins/Ce - Amos/Wilkins
tenis
00:00Kobelt/Cheong - Carrington/Lahey
tenis
00:30Beren/Kuhar - Diallo/Hurrion
Sports TV HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.