Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
22 Ekim 2019 Salı 00:28:04
tenis
00:15Christian Lindell - Orlando LuzCanlı
futbol
00:00Napoli team - Bayern teamCanlı
diger
00:00Four Ledokols - Ice BandaCanlı
basketbol
23:55Meteor - SupernovaCanlı
tenis
23:45Jose Hernandez-Fernandez - Pedro SakamotoCanlı
futbol
23:30Crown Storm - Finlandia LionsCanlı
futbol
23:18AEFMH - AEFCLCanlı
basketbol
23:00Sindri - AlftanesCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
00:30Arsenal team - Inter team
futbol
00:30Sport Huancayo II - FBC Melgar II
futbol
01:00Central Córdoba de Santiago - Estudiantes de La Plata
futbol
01:00Deportivo Santaní - Deportivo Capiatá
basketbol
01:00Espartanos Basket Team - Broncos de Caracas
basketbol
01:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Sesi-Franca
tenis
01:00Carvajal/Kukharchuk - Arango/Bosio
futbol
01:30Bajai LSE - Ceará Sporting Club
futbol
01:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
tenis
01:30Juan Pablo Ficovich - Agustin Velotti
futbol
02:00Botafogo de Futebol e Regatas - CSA Maceio
futbol
02:00Boyacá Chicó F.C. - Fortaleza Zipaquira
futbol
02:00Arsenal team - Napoli team
futbol
02:00Chacarita Juniors - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
tenis
02:00Maverick Banes - Alexis Musialek
tenis
02:00Haruna Arakawa - Ramona Mataruga
tenis
02:00Alana Parnaby - Evana Bowell
tenis
02:00Erina Hayashi - Laura Ashley
tenis
02:00Tereza Mihalikova - Naoko Eto
tenis
02:00Brandon Walkin - Blake Mott
tenis
02:00Cameron Green - Jay Clarke
basketbol
02:15Bigua Montevideo - Capitol Montevidio
basketbol
02:15Hebraica y Macabi - BC Defensor Sporting
basketbol
02:15Atletico Olimpia - Goes
futbol
02:30Bayern team - Inter team
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
basketbol
03:00Club Deportivo Hispano Americano - Obras Sanitarias Buenos Aires
tenis
03:00Nicolas Alvarez - Oscar Jose Gutierrez
tenis
03:00Allie Kiick - Maria Paulina Perez-Garcia
futbol
03:10Ferro Carril Oeste - Estudiantes de Buenos Aires
basketbol
03:10Corinthians - Bauru
futbol
03:15Técnico Universitario - Mushuc Runa Sporting Club
basketbol
03:15Olvivol Mundial - Reducto
basketbol
03:15Urupan de Pando - Capurro
basketbol
03:15Montevideo Basket Club - Yale
basketbol
03:15Deportivo Paysandu - Club Atletico Marne Montevideo
futbol
03:20Club Atlético Colón - Godoy Cruz Antonio Tomba
diger
03:30Volei Renata - Itapetininga
diger
03:30San-Lorenzo de Almagro - Ferro Carril Oeste
basketbol
03:30Rivadavia de Mendoza - San Jose de Mendoza
basketbol
03:30Andes Talleres Mendoza - Atletico San Martin Mendoza II
basketbol
03:30Deportivo Norte - Central Olimpico Ceres
basketbol
03:30Atenas de Carmen de Patagones - Petrolero Argentino
basketbol
03:30Leonardo Murialdo de Mendoza - Banco de Mendoza II
basketbol
03:30Banco de Mendoza - Municipalidad Maipu
tenis
03:30Gabriella Da Silva Fick - Taylah Lawless
tenis
03:30James Ibrahim - Evan King
tenis
03:30Alexandra Bozovic - Amber Marshall
tenis
03:30Emily Fanning - Storm Sanders
tenis
03:30Yosuke Watanuki - Tristan Schoolkate
tenis
03:30Luke Saville - Alejandro Tabilo
tenis
03:30Jennifer Elie - Meeka Marshall
futbol
04:00Sport Huancayo - FBC Melgar
futbol
04:00Bogotá F.C. - Corporación Deportiva Real Cartagena
basketbol
04:00Obras Mendoza - Gimnasia Esgrima Mendoza
futbol
04:30FC Arnett Gardens - Portmore United F.C.
tenis
05:00Ji Sung Nam - Kaichi Uchida
tenis
05:00Goncalo Oliveira - Konstantin Kravchuk
tenis
05:00Zlochova/Tomich - Woolcock/Myers
tenis
05:00Toshihide Matsui - Hao Wu
tenis
05:00Nick Hardt - Akira Santillan
tenis
05:00Naiktha Bains - Risa Ozaki
tenis
05:00Alison Bai - Chihiro Muramatsu
tenis
05:00Dayne Kelly - Shuichi Sekiguchi
tenis
05:00Sasi Kumar Mukund - Sebastian Fanselow
tenis
05:00Imanishi/Kuwata - Aiava/Cabrera
tenis
05:00Matej Sabanov - Yuanfeng Li
tenis
06:30Aaron Addison - Harri Heliovaara
tenis
06:30Bozicevic/Poulos - Lawless/Ashley
tenis
06:30Inglis/Mcphee - Okamura/Hayashi
tenis
06:30Sidharth Rawat - Zhe Li
tenis
06:30Duck Hee Lee - Jie Cui
tenis
06:30Roman Safiullin - Danylo Kalenichenko
tenis
06:30Borna Gojo - Yan Bai
tenis
06:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Aleksandar Vukic
tenis
06:30Harry Bourchier - Thomas Fancutt
tenis
06:30Arakawa/Muramatsu - Sanders/Hong
tenis
06:30Bozovic/Marshall - Jovanovic/Elie
tenis
06:30Luangnam/Choi - Bolkvadze/Shymanovich
tenis
06:30Wushuang Zheng - Jiaxi Lu
tenis
06:30Yexin Ma - Chengyiyi Yuan
tenis
07:00Vitaly Bainev - Vladimir Tsirkin
tenis
07:00Sergey Proshin - Evgeny Kavtorev
tenis
07:35Kalashnikova/Kenin - Tang/Jiang
futbol
08:00Liverpool team - Chelsea team
basketbol
08:00Tokyo Cinq Reves - Saitama Broncos
tenis
08:00Purcell/Saville - Taylor/Taylor
tenis
08:00Sweeny/Schoolkate - Klein/Puodziunas
tenis
08:00Malek Jaziri - Yecong He
tenis
08:00Davidovich Fokina/Lopez-Perez - Elgin/Istomin
tenis
08:00Sabanov/Sabanov - Nedunchezhiyan/Shamasdin
tenis
08:00Eubanks/Uchida - Diez/Safwat
tenis
08:00Clara Tauson - Yue Yuan
futbol
08:35Real team - Barcelona team
basketbol
09:00Earthfriends Tokyo Z - Shinshu Brave Warriors Nagano
tenis
09:00Aryna Sabalenka - Maria Sakkari
futbol
09:10Liverpool team - Barcelona team
tenis
09:30Prajnesh Gunneswaran - Nicolas Barrientos
tenis
09:30Gao/Xun - Feng/Chen
tenis
09:30Khumoun Sultanov - Tung-Lin Wu
futbol
09:45Real team - Chelsea team
diger
10:00UPHSD Altas - Sta. Elena Construction
tenis
10:00Mike Urbanija - Arda Azkara
tenis
10:00Katriin Saar - Maria Vittoria Viviani
tenis
10:00Sofia Milatova - Lilly Elida Haseth
tenis
10:00Mert Alkaya - Davide Galoppini
tenis
10:00Deborah Chiesa - Pemra Özgen
tenis
10:00Valentyna Ivakhnenko - Cristiana Ferrando
tenis
10:00Susan Bandecchi - Martina Caregaro
tenis
10:00Keira Blackbeard - Iveta Dapkute
tenis
10:00Elizaveta Kuznetsova - Ingrid Vojcinakova
tenis
10:00Aleksandra Julia Jelen - Paulina Jastrzebska
tenis
10:00Lidziya Marozava - Manca Pislak
tenis
10:00Anastasiya Shoshyna - Naomi Broady
futbol
10:20Real team - Liverpool team
tenis
10:30Kiki Bertens - Donna Vekić
futbol
10:55Barcelona team - Chelsea team
futbol
11:00Altay II - Okjetpes II
futbol
11:00FC Taraz II - Akademiya Ontüstık II
futbol
11:00Kaysar II - Atırau II
futbol
11:00Jetısu II - Ruzaevka
futbol
11:00Ordabası II - Aktobe Zhas II
basketbol
11:00Binan City Heroes - Navotas Uni-Pak Sardines
tenis
11:00Harris/Erlich - Arneodo/Nys
tenis
11:00Cem Ilkel - Johannes Haerteis
tenis
11:00Brkic/Pavic - Benchetrit/Guinard
tenis
11:00Grenier/Janvier - Bonzi/Hoang
tenis
11:00Matteo Viola - Maxime Hamou
tenis
11:00Illya Marchenko - Lukas Klein
tenis
11:00Osman Torski - Botic Van De Zandschulp
tenis
11:00Xu/Yuan - Laskutova/Serban
tenis
11:00Joanna Zawadzka - Barbora Matusova
tenis
11:00Arlinda Rushiti - Katyarina Paulenka
tenis
11:00Constanze Stepan - Jana Kolodynska
tenis
11:30Burylo/Wiersholm - Laboutkova/Hajkova
tenis
11:30Anette Munozova - Martina Petrovic
tenis
11:30Akkoyun/Cagnina - Comu/Cepel
tenis
11:30Hannah Viller Moller - Anna Popescu
tenis
11:30Olga Danilovic - Lucia Bronzetti
tenis
11:30Manuel Pena Lopez - Ignacio Monzon
tenis
11:30Verena Meliss - Elena Jamshidi
tenis
11:30Olga Helmi - Maileen Nuudi
tenis
11:30Emily Morton - Ekaterina Kazionova
tenis
11:30Octavio Volpi - Mariano Navone
tenis
11:30Helena Narmont (EST) - Maja Radenkovic
tenis
11:30Selina Pichler - Humera Begum Shaik
tenis
11:30Isabelle Haverlag - Sofiya Chekhlystova
tenis
11:30Chelsea Vanhoutte - Alice Gillan
tenis
11:30Diana Chehoudi - Emily Meyer
tenis
11:30Angelica Raggi - Mira Antonitsch
tenis
11:30Sapfo Sakellaridi - Dia Evtimova
tenis
11:30Stuart Parker - Denis Klok
tenis
11:30Bart Stevens - Sebastian Prechtel
tenis
11:30Taha Baadi - Nicholas David Ionel
tenis
11:30Magali Kempen - Irina Ramialison
tenis
11:30Julia Terziyska - Yana Morderger
diger
12:00Cignal HD Spikers - Philippine Air Force
futbol
12:00SK Sigma Olomouc U19 - 1. FC Slovácko U19
tenis
12:00Oscar Otte - Bernabe Zapata Miralles
diger
12:15Yomiuri Giants - Fukuoka SoftBank Hawks
futbol
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
03:00Toronto Raptors - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Flamengo - Gremio (S SPORT HD)
futbol
19:55Beşiktaş - Braga (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Slovan Bratislava - Wolves (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Trabzonspor - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Getafe - Basel (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Celtic - Lazio (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00E.Frankfurt - Standard Liege (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Nantes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Southampton - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
05:30LA Lakers - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
13:30Niğde Anadolu - Antalyaspor (A Spor HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
futbol
15:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
17:00West Ham - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:30Gazişehir FK - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
00:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Galatasaray - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Göztepe - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
17:30Türk Telekom - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Norwich City - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
19:30Liverpool - Tottenham (S SPORT HD)
basketbol
01:00Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
03:00Houston Rockets - OKC Thunder (S SPORT HD)
futbol
13:00Altınordu - Amedspor (A Spor HD)
futbol
13:00Hekimoğlu - Menemenspor (A Spor HD)
futbol
13:00Çankırıspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
14:30Eyüpspor - Konyaspor (A Spor HD)
futbol
16:30Altay - Görelespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Diyarbekirspor (A Spor HD)
futbol
20:30A.Alanyaspor - İnegölspor (A Spor HD)
basketbol
23:55Meteor - SupernovaCanlı
basketbol
23:00Sindri - AlftanesCanlı
basketbol
01:00Espartanos Basket Team - Broncos de Caracas
basketbol
01:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Sesi-Franca
basketbol
02:15Bigua Montevideo - Capitol Montevidio
basketbol
02:15Hebraica y Macabi - BC Defensor Sporting
basketbol
02:15Atletico Olimpia - Goes
basketbol
03:00Club Deportivo Hispano Americano - Obras Sanitarias Buenos Aires
basketbol
03:10Corinthians - Bauru
basketbol
03:15Olvivol Mundial - Reducto
basketbol
03:15Urupan de Pando - Capurro
basketbol
03:15Montevideo Basket Club - Yale
basketbol
03:15Deportivo Paysandu - Club Atletico Marne Montevideo
basketbol
03:30Rivadavia de Mendoza - San Jose de Mendoza
basketbol
03:30Andes Talleres Mendoza - Atletico San Martin Mendoza II
basketbol
03:30Deportivo Norte - Central Olimpico Ceres
basketbol
03:30Atenas de Carmen de Patagones - Petrolero Argentino
basketbol
03:30Leonardo Murialdo de Mendoza - Banco de Mendoza II
basketbol
03:30Banco de Mendoza - Municipalidad Maipu
basketbol
04:00Obras Mendoza - Gimnasia Esgrima Mendoza
basketbol
08:00Tokyo Cinq Reves - Saitama Broncos
basketbol
09:00Earthfriends Tokyo Z - Shinshu Brave Warriors Nagano
basketbol
11:00Binan City Heroes - Navotas Uni-Pak Sardines
basketbol
03:00Toronto Raptors - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
05:30LA Lakers - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
00:00Milwaukee Bucks - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
01:00Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
03:00Houston Rockets - OKC Thunder (S SPORT HD)
futbol
00:00Napoli team - Bayern teamCanlı
futbol
23:30Crown Storm - Finlandia LionsCanlı
futbol
23:18AEFMH - AEFCLCanlı
futbol
00:30Arsenal team - Inter team
futbol
00:30Sport Huancayo II - FBC Melgar II
futbol
01:00Central Córdoba de Santiago - Estudiantes de La Plata
futbol
01:00Deportivo Santaní - Deportivo Capiatá
futbol
01:30Bajai LSE - Ceará Sporting Club
futbol
01:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
02:00Botafogo de Futebol e Regatas - CSA Maceio
futbol
02:00Boyacá Chicó F.C. - Fortaleza Zipaquira
futbol
02:00Arsenal team - Napoli team
futbol
02:00Chacarita Juniors - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
futbol
02:30Bayern team - Inter team
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
futbol
03:10Ferro Carril Oeste - Estudiantes de Buenos Aires
futbol
03:15Técnico Universitario - Mushuc Runa Sporting Club
futbol
03:20Club Atlético Colón - Godoy Cruz Antonio Tomba
futbol
04:00Sport Huancayo - FBC Melgar
futbol
04:00Bogotá F.C. - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
04:30FC Arnett Gardens - Portmore United F.C.
futbol
08:00Liverpool team - Chelsea team
futbol
08:35Real team - Barcelona team
futbol
09:10Liverpool team - Barcelona team
futbol
09:45Real team - Chelsea team
futbol
10:20Real team - Liverpool team
futbol
10:55Barcelona team - Chelsea team
futbol
11:00Altay II - Okjetpes II
futbol
11:00FC Taraz II - Akademiya Ontüstık II
futbol
11:00Kaysar II - Atırau II
futbol
11:00Jetısu II - Ruzaevka
futbol
11:00Ordabası II - Aktobe Zhas II
futbol
12:00SK Sigma Olomouc U19 - 1. FC Slovácko U19
futbol
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Flamengo - Gremio (S SPORT HD)
futbol
19:55Beşiktaş - Braga (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Slovan Bratislava - Wolves (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Trabzonspor - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Getafe - Basel (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Celtic - Lazio (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00E.Frankfurt - Standard Liege (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Nantes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Southampton - Leicester (S SPORT HD)
futbol
13:30Niğde Anadolu - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00West Ham - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:30Gazişehir FK - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Göztepe - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Beşiktaş - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Norwich City - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
19:30Liverpool - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:00Altınordu - Amedspor (A Spor HD)
futbol
13:00Hekimoğlu - Menemenspor (A Spor HD)
futbol
13:00Çankırıspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
14:30Eyüpspor - Konyaspor (A Spor HD)
futbol
16:30Altay - Görelespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Diyarbekirspor (A Spor HD)
futbol
20:30A.Alanyaspor - İnegölspor (A Spor HD)
tenis
00:15Christian Lindell - Orlando LuzCanlı
tenis
23:45Jose Hernandez-Fernandez - Pedro SakamotoCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
01:00Carvajal/Kukharchuk - Arango/Bosio
tenis
01:30Juan Pablo Ficovich - Agustin Velotti
tenis
02:00Maverick Banes - Alexis Musialek
tenis
02:00Haruna Arakawa - Ramona Mataruga
tenis
02:00Alana Parnaby - Evana Bowell
tenis
02:00Erina Hayashi - Laura Ashley
tenis
02:00Tereza Mihalikova - Naoko Eto
tenis
02:00Brandon Walkin - Blake Mott
tenis
02:00Cameron Green - Jay Clarke
tenis
03:00Nicolas Alvarez - Oscar Jose Gutierrez
tenis
03:00Allie Kiick - Maria Paulina Perez-Garcia
tenis
03:30Gabriella Da Silva Fick - Taylah Lawless
tenis
03:30James Ibrahim - Evan King
tenis
03:30Alexandra Bozovic - Amber Marshall
tenis
03:30Emily Fanning - Storm Sanders
tenis
03:30Yosuke Watanuki - Tristan Schoolkate
tenis
03:30Luke Saville - Alejandro Tabilo
tenis
03:30Jennifer Elie - Meeka Marshall
tenis
05:00Ji Sung Nam - Kaichi Uchida
tenis
05:00Goncalo Oliveira - Konstantin Kravchuk
tenis
05:00Zlochova/Tomich - Woolcock/Myers
tenis
05:00Toshihide Matsui - Hao Wu
tenis
05:00Nick Hardt - Akira Santillan
tenis
05:00Naiktha Bains - Risa Ozaki
tenis
05:00Alison Bai - Chihiro Muramatsu
tenis
05:00Dayne Kelly - Shuichi Sekiguchi
tenis
05:00Sasi Kumar Mukund - Sebastian Fanselow
tenis
05:00Imanishi/Kuwata - Aiava/Cabrera
tenis
05:00Matej Sabanov - Yuanfeng Li
tenis
06:30Aaron Addison - Harri Heliovaara
tenis
06:30Bozicevic/Poulos - Lawless/Ashley
tenis
06:30Inglis/Mcphee - Okamura/Hayashi
tenis
06:30Sidharth Rawat - Zhe Li
tenis
06:30Duck Hee Lee - Jie Cui
tenis
06:30Roman Safiullin - Danylo Kalenichenko
tenis
06:30Borna Gojo - Yan Bai
tenis
06:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Aleksandar Vukic
tenis
06:30Harry Bourchier - Thomas Fancutt
tenis
06:30Arakawa/Muramatsu - Sanders/Hong
tenis
06:30Bozovic/Marshall - Jovanovic/Elie
tenis
06:30Luangnam/Choi - Bolkvadze/Shymanovich
tenis
06:30Wushuang Zheng - Jiaxi Lu
tenis
06:30Yexin Ma - Chengyiyi Yuan
tenis
07:00Vitaly Bainev - Vladimir Tsirkin
tenis
07:00Sergey Proshin - Evgeny Kavtorev
tenis
07:35Kalashnikova/Kenin - Tang/Jiang
tenis
08:00Purcell/Saville - Taylor/Taylor
tenis
08:00Sweeny/Schoolkate - Klein/Puodziunas
tenis
08:00Malek Jaziri - Yecong He
tenis
08:00Davidovich Fokina/Lopez-Perez - Elgin/Istomin
tenis
08:00Sabanov/Sabanov - Nedunchezhiyan/Shamasdin
tenis
08:00Eubanks/Uchida - Diez/Safwat
tenis
08:00Clara Tauson - Yue Yuan
tenis
09:00Aryna Sabalenka - Maria Sakkari
tenis
09:30Prajnesh Gunneswaran - Nicolas Barrientos
tenis
09:30Gao/Xun - Feng/Chen
tenis
09:30Khumoun Sultanov - Tung-Lin Wu
tenis
10:00Mike Urbanija - Arda Azkara
tenis
10:00Katriin Saar - Maria Vittoria Viviani
tenis
10:00Sofia Milatova - Lilly Elida Haseth
tenis
10:00Mert Alkaya - Davide Galoppini
tenis
10:00Deborah Chiesa - Pemra Özgen
tenis
10:00Valentyna Ivakhnenko - Cristiana Ferrando
tenis
10:00Susan Bandecchi - Martina Caregaro
tenis
10:00Keira Blackbeard - Iveta Dapkute
tenis
10:00Elizaveta Kuznetsova - Ingrid Vojcinakova
tenis
10:00Aleksandra Julia Jelen - Paulina Jastrzebska
tenis
10:00Lidziya Marozava - Manca Pislak
tenis
10:00Anastasiya Shoshyna - Naomi Broady
tenis
10:30Kiki Bertens - Donna Vekić
tenis
11:00Harris/Erlich - Arneodo/Nys
tenis
11:00Cem Ilkel - Johannes Haerteis
tenis
11:00Brkic/Pavic - Benchetrit/Guinard
tenis
11:00Grenier/Janvier - Bonzi/Hoang
tenis
11:00Matteo Viola - Maxime Hamou
tenis
11:00Illya Marchenko - Lukas Klein
tenis
11:00Osman Torski - Botic Van De Zandschulp
tenis
11:00Xu/Yuan - Laskutova/Serban
tenis
11:00Joanna Zawadzka - Barbora Matusova
tenis
11:00Arlinda Rushiti - Katyarina Paulenka
tenis
11:00Constanze Stepan - Jana Kolodynska
tenis
11:30Burylo/Wiersholm - Laboutkova/Hajkova
tenis
11:30Anette Munozova - Martina Petrovic
tenis
11:30Akkoyun/Cagnina - Comu/Cepel
tenis
11:30Hannah Viller Moller - Anna Popescu
tenis
11:30Olga Danilovic - Lucia Bronzetti
tenis
11:30Manuel Pena Lopez - Ignacio Monzon
tenis
11:30Verena Meliss - Elena Jamshidi
tenis
11:30Olga Helmi - Maileen Nuudi
tenis
11:30Emily Morton - Ekaterina Kazionova
tenis
11:30Octavio Volpi - Mariano Navone
tenis
11:30Helena Narmont (EST) - Maja Radenkovic
tenis
11:30Selina Pichler - Humera Begum Shaik
tenis
11:30Isabelle Haverlag - Sofiya Chekhlystova
tenis
11:30Chelsea Vanhoutte - Alice Gillan
tenis
11:30Diana Chehoudi - Emily Meyer
tenis
11:30Angelica Raggi - Mira Antonitsch
tenis
11:30Sapfo Sakellaridi - Dia Evtimova
tenis
11:30Stuart Parker - Denis Klok
tenis
11:30Bart Stevens - Sebastian Prechtel
tenis
11:30Taha Baadi - Nicholas David Ionel
tenis
11:30Magali Kempen - Irina Ramialison
tenis
11:30Julia Terziyska - Yana Morderger
tenis
12:00Oscar Otte - Bernabe Zapata Miralles
TRT Belgesel HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.